System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
منم تازه 4k hdr خریدم...حقیقتش وقتی picture mode رو روی hdr میزارم تغییر خاصی توی رنگ نمیبینم...من خودم روی game mode میزنم و imput lag روی 35 هست که قابل قبوله
میدونین کدوم تنظیمات imput lag رو زیاد میکنن؟

برای منم رو گیم مود همون 35 هست ولی رو حالت عادی میره بالا..ببین 4k upscaling , همین hdr و دیگه کلا هرچیزی که باعث ارتقا تصویر خام بشه باعث افزایش اینپوت لگ میشه..من فقط تو انچارتد یه تغییری حس میکنم اونم شاید به خاطر گفته بچه ها باشه..اون دوستمون درست میگه فکر کنم باید یه مدل highend سونی بگیریم تا اینپوتش کمتر بشه اونم بالای 15م خرجش هست..کلا حرفم اینه دوستان فکر نکنن چیزیو از دست میدن با 7 یا 8 تومن تلویزیون هم نمیتونی لذت کافی ببری کیفیت تصویر عالی هست ولی حالا اینپوت لگش رو مخت میره..

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
منم امروز اپدیت 4.00 رو انجام دادم .
در مورد HDR من خودم تلویزیون js8980 دارم که یه تلویزیون 4k hdr هست ولی تو هیچ کدوم از بازیا از جمله انچارتد 4 تغییری از نظر کیفیت تصویر ندیدم .
دوستانی که گفتن افت فریم داره گزینه HDR و Deep color رو خاموش کنید میشه مثل قبل هرچند من افت فریم خاصی ندیدم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
در مورد HDR من خودم تلویزیون js8980 دارم که یه تلویزیون 4k hdr هست ولی تو هیچ کدوم از بازیا از جمله انچارتد 4 تغییری از نظر کیفیت تصویر ندیدم .
دوستانی که گفتن افت فریم داره گزینه HDR و Deep color رو خاموش کنید میشه مثل قبل هرچند من افت فریم خاصی ندیدم .

هیچکدوم از بازی‌های PS4 فعلا از HDR پشتیبانی نمی‌کنند. با فعال کردنش، فقط در محیط سیستم عامل تاثیر این قابلیت رو میشه دید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

باید ناتی داگ پچ HDR رو عرضه کنه تا تفاوت رو ببینید....احتمالا بعد از عرضه pro پچ بده.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
نميدونم دوستان اشاره كردن يا نه، ولي به نظرم يكي از بهترين ويژگي هاي جديد اين آپديت اينه كه بالاخره ميشه تروفي ها را به صورت آفلاين هم ديد و لازم نيست حتما آنلاين باشي.

• Like
Reactions: erfanimmortal

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
من از زمانی که اپدیت کردم تصویز اصلا ثابت نمیشه هی برفکی و قطع و وصل میشه میشه دوباره اپدیت کنم کنسول رو چجوری این مشکل رفع میشه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
درود
اپدیت 4.01 سونی امروز منتشر شده
به نظر میاد این اپدیت hotfix نسخه 4.00 باشه
ریجن 2 uk :
http://duk01.ps4.update.playstation.net/update/ps4/image/2016_0926
/sys_8b4ef90dc5994ba89028558030e31180/PS4UPDATE.PUP?dest=uk

این آپدیت چه قابلیت هایی اضافه کرده به کنسول ؟؟

کسی نصب کرده ؟

مشکلی برای اکانت های ترکیبی به وجود نیاورده ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر