System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تو آپدیت قبلی حداقلش 3-4 ثانیه میموند به تایم انتخاب کاراکتر تموم شه بر میگشتم
از الان اگه طرف و بکشی راند بعد دیفند باشه آدم باید فاتحه شو بخونه (البته من 5 ثانیه وقت تلف کردم ولی در عوضش 3 حرف تایپ کردم sry )

من اگه میخاستم پیام بدم میزاشتم دست بعدی شروع شه بعد پیام میدادم :D نمیدونم دقیقا چه طوریه ولی به نظرم سرعتش منوها زیاد شده حداقل اینطوری مشخصه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
تازه متوجه شدم یه پلی 4 هم دارم :D
خیلی روون تر از قبل شده و تم جدیدش هم که حرف نداره :x UI هم خیلی جالب شده و در یک کلام : شدیدا عالیه .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من اگه میخاستم پیام بدم میزاشتم دست بعدی شروع شه بعد پیام میدادم :D نمیدونم دقیقا چه طوریه ولی به نظرم سرعتش منوها زیاد شده حداقل اینطوری مشخصه
کاری به سریع تر شدن ندارم
اون ایکون های پلس اتیشن مثه یه لودینگ میاد تا کامل نشه صفحه نیاد ول کن نیست یه 20-30 ثانیه طول میکشه بری و برگردی

• Like
Reactions: aliahmadi2

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
از قابلیتهای ریزی که واقعا منو قبل این آپدیت آزار میداد دان نشدن ویدئوهای استریم شده بود که اگر میخواستی دوباره ببینیشون باید مجددا بارگذاری میشدن و از همه بدتر پنجره پس از اتمام ویدئو بسته میشد ، هر دو مشکل برطرف شده و ویدئوها بارگذاری میشن . امکاناتش زیاده ولی بیشتریاش مشخصه و متوجهش میشید .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کسی بعد آپدیت با هارد و حافظه کنسول مشکل داشته؟ فضای قابل استفاده کنسول 405 گیگ هستش ولی بعد آپدیت برای من این مقدار به 299 گیگ کاهش پیدا کرده. :|

Image00001.jpg

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
کسی بعد آپدیت با هارد و حافظه کنسول مشکل داشته؟ فضای قابل استفاده کنسول 405 گیگ هستش ولی بعد آپدیت برای من این مقدار به 299 گیگ کاهش پیدا کرده. :|

View attachment 65542
این مسئله به خاطر دانلود و نصب بازی های دیجیتال پیش میاد اگر چیزی تو لیست دانلود دارید تکمیلش کنید یا پاکش کنید فضای هارد دوباره درست میشه و اگه موقع دانلود بصورت ثانیه به ثانیه از حجم کلی هارد (نه فضای خالی) کسر میشه اونم به همین خاطره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بعد از اپدیت سرعت کنسول و psn به صورت عجیبی بالا رفته عملکرد سیستم وحشتناک شده الان لیست فرندا رو مثل جت میاره بالا دوتا تم هم بعد از اپدیت اضاف شده که عالین بعد از مدت ها این اپدیت واقعا شاهکار کرده:x

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
این مسئله به خاطر دانلود و نصب بازی های دیجیتال پیش میاد اگر چیزی تو لیست دانلود دارید تکمیلش کنید یا پاکش کنید فضای هارد دوباره درست میشه و اگه موقع دانلود بصورت ثانیه به ثانیه از حجم کلی هارد (نه فضای خالی) کسر میشه اونم به همین خاطره
سلام
والله من هم تایید میکنم
حدود 80 گیگ از هارد کنسولم رو دسترسی ندارم و از فضای کلی هم هم کم میشه
برای همین همه فایل های داخل لیست دانلود رو گزاشتمش تمام بشه
نزدیک 15 گیگ اینترنت استفاده کرد و لیستم خالی خالی شد ولی مشکل کماکان باقی مانده است
نمیدونم چکار کنم دیگه
همه چیو تست کردم

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام
والله من هم تایید میکنم
حدود 80 گیگ از هارد کنسولم رو دسترسی ندارم و از فضای کلی هم هم کم میشه
برای همین همه فایل های داخل لیست دانلود رو گزاشتمش تمام بشه
نزدیک 15 گیگ اینترنت استفاده کرد و لیستم خالی خالی شد ولی مشکل کماکان باقی مانده است
نمیدونم چکار کنم دیگه
همه چیو تست کردم

نمیدونم یه باگه یا هرچیز دیگه ولی خوب مشخصه هنوز هم تو آپدیت جدید هست

تو نت خیلی گشتم تا راه حل پیداکنم ولی هیچی نیست تنها راهی که مشکل رو حل کرد همین بود که بازی رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم و بعد هم ریبیلد دیتا بیس از سیف مود انجام دادم و مقدار هارد برگشت به 860 گیگ (کنسول هاردش 1ترا هست)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نمیدونم یه باگه یا هرچیز دیگه ولی خوب مشخصه هنوز هم تو آپدیت جدید هست

تو نت خیلی گشتم تا راه حل پیداکنم ولی هیچی نیست تنها راهی که مشکل رو حل کرد همین بود که بازی رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم و بعد هم ریبیلد دیتا بیس از سیف مود انجام دادم و مقدار هارد برگشت به 860 گیگ (کنسول هاردش 1ترا هست)
من هم از قبل این مشکل را داشتم
نه ربطی به این آپدیت آخری نداره
هاردم هم 1 ترابایت هستش
ولی 780 گیگم قابل استفاده است در صورتی که 860 گیگ نشون میده
یعنی حدود 80 گیگ رو باگ بلاک کرده
در کل خیلی راه ها رو امتحان کردم
فقط مونده یکبار از کل هارد بکاپ بگیرم بعد کل هارد کنسولم رو فرمت کنم
وگرنه ریبیلدینگ و.... رو تست کردم و نتیجه نگرفتم

Sent from my E6633 using Tapatalk

• Like
Reactions: K A M B I Z

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
همین الان آپدیت کردم و دیگه به PSN وصل نمیشه !!! جریانش چیه ؟ کسی این مشکل رو داره ؟
توی تستش NAT و PSN رو failed میشه اما upload و download رو انجام میده !!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر