Syndicate | Xbox 360

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام

خوب بالاخره این بازی هم به صورت رسمی از طرف EA تایید شد.

با تشکر از behrooz

این ریبوت که توسط EA منتشر می شود بر خلاف Syndicate اورجینال که در سال 1993 توسط استودیوی Bullfrog و در سبک Real-time Tactical ساخته شد ، یک عنوان FPS خواهد بود (!).
شعار جدید بازی "پول و کسب و کار فقط از طریق جنگ به دست می آید" خواهد بود.

شما در نقش Miles Kilo (عضو تازه واردی در Eurocorp) قرار خواهید گرفت. یک ماجراجویی سخت و بزرگ که پر از انتقام و فساد است، انتظار شما را می کشد.
داستان بازی در سال 2069 دنبال می شود.در این زمان، کل جهان توسط Syndicate ها (کمپانی های بزرگ) اداره می شود.این کمپانی ها انقلابی در ارتباطات و تعامل مردم با تکنولوژِی و دنیای دیجیتال بوجود آورده اند.
داستان بازی توسط Richard Morgank نوشته شده است. (از کارهای قبلی او میتوان به Crysis 2 اشاره کرد).
Co-op Online چهار نفره نیز شامل بازی می شود، همچنین 9 ماموریت بازسازی شده از نسخه ی اورجینال نیز در این مد وجود دارد.

گیم پلی بازی تحت تاثیر DART6(تراشه ای که در اعصاب شما قرار گرفته است) قرار گرفته است.با استفاده از آن می توانید به کل داده ها و اطلاعات مورد نیاز، به صورت یک آرشیو بزرگ دسترسی داشته باشید.همچنین با استفاده از آن می توانید آن سوی دیوار ها رو ببینید.کند کردن زمان ، دستیابی و نفوذ به اطلاعات دشمنان و هرچیزی که در این دنیای دیجیتال وجود دارد از دیگر قابلیت های این تراشه است.

اطلاعات تکمیلی:
  • در بازی سه شرکت بزرگ به نام های Cayman Global, Aspari, و Eurocorp که شرکتی است که مایلز در ان کار می کند وجود دارد.
  • بازی سبکی اول شخص با تم اکشن/جاسوسی دارد.
  • تراشه ی DART6 که در بدن مایلز قرار داره به اون ویژگی های منحصر به فردی میده و همچنین قابلیت اپگرید کردن و کامل شدن رو داراست.

تاریخ عرضه ی بازی اوایل سال 2012 اعلام شده.

تصاویر بازی:

کاور بازی:
20110912syndicate9..jpg

• Like
Reactions: semejpc

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه Walkthrough که دیدنش رو به همه توصیه میکنم. مرحله اولش هست و چیزهای فوق العاده ی میبینید که فقط در بازیهای Starbreeze وجود داره.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منم تریلر رو دیدم خیلی بازی خاصی هست >:d<
فقط از اینکه مقدار مهمات میومد رو خود اسلحه زیاد خوشم نیومد .که زیادم مهم ( همه ی بازی ها که نباید شبیه هم باشن )

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خب تریلر رو دیدم....عالی بود...

مخصوصاً این رفیقمون....خیلی قاطی بود...b-)

کلاً یه بار دیگه Starbreeze نشون میده که بازی اول شخص ساختن یعنی چی...

منم که FPS باز نیستم...کلی با بازیهاش حال میکنم....

پرچمشون بالاست...در حد تیم ملی...>:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یه Walkthrough که دیدنش رو به همه توصیه میکنم. مرحله اولش هست و چیزهای فوق العاده ی میبینید که فقط در بازیهای Starbreeze وجود داره.
فری تأخیری کار می کنی ها :D
آره دیدمش ، یه خرده هوش مصنوعی 6 و 8 میزد که فک کنم بخاطر درجه سختی بود بقیه چیز ها عالی بودن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر