Syndicate | PC

syndicate.jpg

بالاخره شایعات به حقیقت پیوست و اولین اطلاعات از Rebot یکی از برترین عناوین تاریخ یعنی Syndicate که در سال 1993 توسط نوابغ Bullfrog ساخته شده بود منتشر شد .
امروز بنابر اطلاعاتی که روی خروجی Ea Origin قرار گرفت تایید شد که پروژه ی عظیم RedLime شرکت نامدار Starbeeze همانطور که انتظار میرفت ادامه ی سری Syndicate خواهد بود ، اما بر خلاف عنوان اصلی سبک بازی از Real-time Tactical Strategy به FPS تغییر یافته است .

همانطور که از این سری انتظار می رود بازی دارای داستانی سنگین و پیچیده خواهد بود که نویسنده ی مشهوری چون Richard Morgank وظیفه ی نوشتن آن را بر عهده خواهد داشت .
ظاهرا داستان بازی در فضایی آینده گرانه اتفاق خواهد افتاد که جنگ و طبعات آن مهمترین راه برای کسب درآمد غول های اقتصادی هستند ، شما در نقش Miles Kilo یکی از مامورین سازمان افسانه ای EuroCorp وارد مهلکه ای مرگبار بر سر مبارزه با نظام بی رحم Syndicate های 4 گانه ی اداره ی جهان خواهید شد .

گیم پلی بازی ظاهرا تحت تاثیر تراشه ی DART6 که در اعصاب شما قرار گرفته است دارای المان های مافوق بشری ای تا حدودی شبیه عناوینی نظیر Deus Ex HR و Crysis 2 خواهد بود ، همچنین سازندگان اعلام کردند شاهد بازسازی برخی مراحل به یاد ماندنی عنوان اصلی در بازی خواهیم بود .
قرار است بازی هفته ی آینده رسما توسط GameReactor Sweden رونمایی شود.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
هایپ کنید آقا ! هایپ کنید :D

امیر بازیش هایپ نمی خواد. بزار GTTV تا اواخر وقت بیاد، گیم پلی فوتیج و بده ملت خودشون میبرن.
شخصاً با سیستم تاثیر رو اعصاب دشمن و این تیر زدن عجیب و غریبش و اون مدل عجیب کار کردن با تفنگش(هم دوربین داشت و هم مگسک) خیلی حال کردم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اون مدل عجیب کار کردن با تفنگش(هم دوربین داشت و هم مگسک) خیلی حال کردم.
مدل اسلحش اون جوری بود یعنی روی اسلحه اسکوب بود و کنار سمت راستش iron sight . ولی من بیشتر حال می کردم اینا به جای این بازی بورن رو اول می ساختن. شایدم دارن خودشون با این بازی گرم می کنن ماله بورن توجه کنید به حرکات شخصیت اصلی مثل لیز خوردن روی زمین یا اون مدل سقوطش . استاربریز قبلا بازیاش این همه جنب جوش نداشت

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
مدل اسلحش اون جوری بود یعنی روی اسلحه اسکوب بود و کنار سمت راستش iron sight . ولی من بیشتر حال می کردم اینا به جای این بازی بورن رو اول می ساختن. شایدم دارن خودشون با این بازی گرم می کنن ماله بورن توجه کنید به حرکات شخصیت اصلی مثل لیز خوردن روی زمین یا اون مدل سقوطش . استاربریز قبلا بازیاش این همه جنب جوش نداشت

کاملاً باهات موافقم، بعلاوه اینکه اون صحنهسوقوط مو نمیزد با بورن! سیستم مبارزات ترکیبی با سلاح و دستش هم خییل سریع و باز هم مثل بورن بود.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
بخش آنلاینشم باید خیلی جالب باشه !
کنترل اعصاب دشمن , از پا گرفتن و به زمین کوبوندن و ...
کلا با این جور بازی ها (مثل bulletstorm که ترکیب لگد و تفنگ بود(البته syndicate تو مبارزه تن به تن 100 % قویتر خواهد بود)) خیلی حال می کنم , چون خیلی باحالن :D

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها از این بازی امروز یه تریلر 10 دقیقه ای اومده (مثلا اینجا) که هر جا رو من چک می کنم هیـــتلر هستش. اگر کسی لینک غیر هیـــتلر بتونه ازش گیر بیاره خیلی ممنون میشم.

همچنین اگه کسی خارج از ایرانه، یا به هر دلیل عجیب و غریب دیگه ای می تونه این تریلر رو دانلود کنه و برای ملت در مدیافایر قرار بده من براش یه سری آرزوهای خیلی خوب می کنم. :D

• Like
Reactions: Farh@d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
http://www.youtube.com/watch?v=2tcrF6MpEeQ

تریلر جدیدش . ندیدمش هنوز . کسی لینک مستقیم داره ازش بزاره .

این چیز پی ان منم که دیگه نمیکشه !!:D بعد از 10 ساعت باز میکنه !!:|
اگه این تریلری باشه که دیروز پریروز اومد اینم یه لینک خوب ازش :

http://www.gamersyde.com/stream_syndicate_deep_dive_2_agent_tools-25099_en.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر