Super Paper Mario

امتیاز شما به این بازی!

• عالی

رای‌ها: 12 75.0%
  • خوب

رای‌ها: 4 25.0%
  • بد

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
درسته که این بازی کمی قدیمی هست اما برایه اون کسایی که عاشق بازی های mario هستن و همچنین نتونستنsuper mario galaxy رو کنسول خودشون بازی کنن این بازی انتخاب خوبی هست(حالا که اپدایت دستگاه به 3 تبدیل شده میتونیم با خیال راحت این بازی رو تهیه و بازی کنیم)
بازی دارای داستان خوب و مناسبی میباشد که داستان از این قرار هست که ماریو و لوییجی تصمیم میگیرن که برن به قصر شاهزاده پیچ که بلا فاصله خبر دزدیده شدن این شاهزاده به گوش ماریو میرسه.ماریو و لوییجی خود رو به قصر میرسونن که میبینن که باورز با لشگرش وارد قصر شده ودر حال سخنرانی برایه لشگر خود است و از ازدواج خودش باشاهزاده صحبت میکنه و همه باورز رو تشویق میکنن و تنها مخالفین این ازدواج ماریو خودمون هست..اجازه بدین برایه دنبال کردن این داستان که بعد چه اتفاقاتی میوفته خودتون دنبال کنید که از مزه نیوفته;)
این سری از بازی هم مثل سری های قبل فاقد صداگزاری برای شخسیت ها هست و دیالوگ های شخسیت ها در بالایه سر اونا نوشته میشه(که البته با کنایه طنز گونه این سری هست که همه ما با ان اشنا هستیم)
مراحل بازی به صورت خطی هست و بازی دارایه 32 مرحله
و تنها چیزی که در این نسخه حذف شده گل افتاب گردان هست
و تغییر دیگه ایی که کرده ماریو با خوردن قارچ بزرگ نمیشه و بلکه میزان سلامتی اون پر میشه
این بازی از دسته های حسگری این کنسول استفاده میکنه اما به خاطر این که ابتدا قرار بود این بازی برایه GC بیاد و بعد با ورود wii سازنده ها تصمیم گرفتن این بازی رو برایه wii منتشر کنن استفاده از گیم پلی این بازی ان چنان که انتظار میرفت کار نشده((باز هم میگم گیم پلی خوبی داره اما میتونست بهتر از اینا باشه))
همان طور که میدونید این بازی دارایه یک ویژگی منحصر به فرد هست که اون هم تبدیل ماریو 2 بعدی به ماریو 3 بعدی است که جذابترین بخش بازی این ویژگی هست اما خبر بد اینکه شما در این حالت ازادی عمل زیادی ندارید و وقتی که بازی به حالت 3 بعدی میشود بالای صفحه سمت راست نقطه چینی هست که در حال کم شدن هست و با تمام شدن این نقطه های مکعبی شکل به ماریو صدمه وارد میشه.اما خیلی از معماهای این بازی در همین حلات دوربین 3 بعدی قابل حل هست که برایه درک بیشتر این موضوع باید خودتون بازی کنید تا متوجه صحبتم بشین
در هر صورت من این بازی رو به همه کسایی که عاشق بازی ماریو قدیمی خودمون(2بعدی میکرو) هستن پیشنهاد میکنم
در بخشی از بازی از اهنگ ماریو قدیمی استفاده شده (که البته با کمی تغییرات خوب و شاد) که حتما موجب شادی ولذت بیشتر بردن از بازی میشود:blushing:
این بازی از سایت گیم اسپات امتیاز عالیه 8.8 رو گرفته است:love:

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
4 عکس در 2 حالت 2بعدی و 3بعدی در این بازی برای درک بیشتر این ویژگی منحصر به فرد بازی
933012_20070330_screen002.jpg

933012_20070330_screen003.jpg

933012_20070330_screen006.jpg

933012_20070330_screen007.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
prince جان این super paper mario رو از کجا گرفتی ؟! دلم لک زده واسه ماریو!!

(دیگه عقده ای شدم نتونستم galaxy رو بازی کنم!! :love: :( )

شرمندم به تاپیک ربطی نداره ولی چرا :confused:. میترسونید ادم رو. تازه یک شنبه میخوام برم وی ی بگیرم. جریان چیه. توضیح بده:((.
يعني الان كه ورژن دستگاه من 3.1 هست ميتونم super paper mario رو بازي كنم.
دوستم شما چطوری اپ دیت کردی :-"

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
شرمندم به تاپیک ربطی نداره ولی چرا :confused:. میترسونید ادم رو. تازه یک شنبه میخوام برم وی ی بگیرم. جریان چیه. توضیح بده:((.

دوستم شما چطوری اپ دیت کردی :-"

در مورد سوال اول شما psxgamer جان توضیح دادن (یه پیشنهاد دوستانه: سعی کن کنسولی که میخری چیپ اون مثل مال من wiicanنباشه وگرنه باید قید بازی mario galaxy رو بزنی:(()
و در مورد سوال دوم شما اقا amin_tala جان کنسولشو دادن به .com و کنسول رو اپدایت کرد

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوستان روم سیاه
یه سوال
من مرحله 1.3:cheesygri گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم
یه راه مخفی داشت که میری اخر این راه که تخته سنگ هست که نمیدونم باید چیکارش کنم
کسی اونجارو رد کرده؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
دوستان روم سیاه
یه سوال
کسی اونجارو رد کرده؟
دوباره برگرد عقب (فکر کنم اول همین مرحله) یه درخت با شاخه های قرمز میبینی زیر اون 10 بار بپر بغلش یه در ظاهر میشه :cheesygri

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خوب من هم این بازی رو گرفتم ، واقعا خاطرات آدم رو تازه میکنه!! :love:
دوستان روم سیاه
یه سوال
کسی اونجارو رد کرده؟

prince جان نمی دونم تا الان اونجا رو رد کرده باشی یا نه ، اما اگه هنوز رد نکردی، باید بری توی در سمت راستی ، و کنار اون سکوی آبی ، باید 1 و منفی رو با هم بزنی تا راه باز بشه...

دوباره برگرد عقب (فکر کنم اول همین مرحله) یه درخت با شاخه های قرمز میبینی زیر اون 10 بار بپر بغلش یه در ظاهر میشه :cheesygri

اون واسه section قبلی بود..!! ;)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
خیلی خیلی ممنونم که منو راهنمایی کردین(این روزها سرم حسابی شلوغه نتونستم اون طور که باید پایه این بازی بشینم--اخه داریم اسباب کشی میکنیم:p- )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر