Super Meat Boy | PC

Super Meat Boy
======================
Category: Arcade - 2D Platformer
Developer: Team Meat
Publisher: Team Meat
Platforms : PC - 360 - Wii
Play Modes: Single / Multiplayer
Multiplayer: LAN / Internet
ESRB : E
Release Date: Nov 2010​

supermeatboy.jpg

super-meat-boy.jpg

پسر گوشتی معرکه
=========================
بازی وام گرفته از نسخه ی Flash آن است که در آن پسر گوشتی ما برای نجات دوست دختر نوار چسب زخمی خود از چنگال دکتر Fetus شیطانی, راهی سفری پر ماجرا می شود در حالی که باید با آویزان شدن از دیوارها , از برخورد با buzzsaw ها , نمک و دیگر موانع کشنده عبور کند.​

بازی دارای بیش از 300 مرحله به همراه محتویات قابل آزاد کردن و همچنین حالت چند نفره نیز هست.​

با جمع آوری اشیای مختلف موجود در مراحل مختلف (مانند چسب های زخم) , می توان شخصیت هایی از دیگر بازیها مانند Tim از بازی Braid و Mr. Minecraft از بازی Minecraft
و Captain Viridian از بازی VVVVVV و Josef از بازی Machinarium و حتی مراحل کلاسیکی مانند مراحل 4 بیتی و 6 بیتی را نیز آزاد کرد.​

احتمالا برای نسخه ی PC یک مراحل ساز رایگان نیز ارائه خواهد شد.​

وبسایت رسمی :
http://supermeatboy.com

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander

XagroX

کاربر سایت
نام
عرفان
روی ویندوز xp هم تست کردم ، ارور dll داد ، اما وقت نکردم بریزم روش ببینم درست میشه یا نه!!
جهت اطلاع این ارور dll همون ارور آپدیت نبودن و نقصان دایرکت ایکس لطفا با آپدیت مستقیم دایرکت ایکس امتحان نمایید سپس گوشت را تفت دهید..

بعد از اعلام لیست گیم اسپای مخاطبین تاپیک بسیار زیاد گردید و این از عجایب است

XagroX

کاربر سایت
نام
عرفان
در ویندوز 7 نیز گاهی به بسته های مکمل دایرکت ایکس 9 صفر سی نیاز ایجاد میگردد. بهتر است بر اکس پی نیز گزینش شود

raya2

کاربر سایت
آپدیت 11 هم اومد [بهمراه بازی و آپدیت های قبلی] (مخصوصا برای دوستانی که در اجرای بازی مشکل دارند)

برای یافتن لینکها, عبارت زیر را جستجو کنید (154mb) :

Super Meat Boy v1.0 *UPD 11*-THETA

Thomas_Anders

کاربر سایت
نام
حمید
آپدیت 11 هم اومد [بهمراه بازی و آپدیت های قبلی] (مخصوصا برای دوستانی که در اجرای بازی مشکل دارند)

برای یافتن لینکها, عبارت زیر را جستجو کنید (154mb) :

Super Meat Boy v1.0 *UPD 11*-THETA

عزیزم ...یا لینک دانلود بذار یا اصلا چیزی نذار:d

http://hotfile.com/dl/91834682/eda2421/Super.Meat.Boy.v1.0u11-THETA.part2.rar.html

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
عزیزم ...یا لینک دانلود بذار یا اصلا چیزی نذار:d

عزیزجان, من برام امکانش نیست که لینکها رو دونه دونه چک کنم (به علت سرعت پایین) برای همین فقط اسمشو مینویسم که با یک جستجوی ساده میشه به لینکهاش رسید
یعنی واقعا اینکار اینقدر برات سخته ؟!!!
توی همین تاپیک چند صفحه ی پیش من لینک گذاشتم ولی چون چک نکرده بودم, یکی از فایلهاش نبود و من شرمنده شدم
اگه شما خوشت نمیاد, استفاده نکن (مارو باش واسه کیا تلاش میکنیم)

Aren

کاربر سایت

اینو خودت تست کردی داش ببینی مشکلی نداره یا نه؟
------
من تونستم بازی رو اجرا کنم با DX که توی dvd بازی nfs بود فقط وقتی وارد بازی می شم و وقتی که خوارج می شم بعد از خروج باز یه پنجره باز می شه همون close رو میده هر بار که از بازیخارج می شم.
درضمن من الان دقیقا نمیدونم کدم ورژن دارم یا 1یا2 میخواستم ببینم من مصلا الان 20 مرجله رفتم این آخرین آپدیتو دانلود کنم نصب کنم سیو های نسخه ی قبلی رو چطور نگه دارم که روی این ورژن جای گذین کنم؟
یه با هم وسط بازی فکر کنم مرحله ی 2.7 بود هر چی دکمه ی Esc میزدم هیچی نمی شد و ناجار ا با الت کنترل دیلیت بازی رو بستم نمی تونست از بازی بریون بیام به منو اصلی ... اینا باگ های اولیه بازی که با آپدیت های جدید رفع شده با مشکل از یه جای دیگست؟

zelda_f

کاربر سایت
وقتی که خارج می شم بعد از خروج باز یه پنجره باز می شه همون close رو میده هر بار که از بازی خارج می شم
منم مشکل شما رو داشتم (نسخه اولیه بود) ولی آپدیت شماره 9 رو گرفتم حل شد.
قبل از نصب حتما یک پکآپ از save بازی بگیر (کار از محکم کاری عیب نمیکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر