Super Meat Boy | PC

Super Meat Boy
======================
Category: Arcade - 2D Platformer
Developer: Team Meat
Publisher: Team Meat
Platforms : PC - 360 - Wii
Play Modes: Single / Multiplayer
Multiplayer: LAN / Internet
ESRB : E
Release Date: Nov 2010​

supermeatboy.jpg

super-meat-boy.jpg

پسر گوشتی معرکه
=========================
بازی وام گرفته از نسخه ی Flash آن است که در آن پسر گوشتی ما برای نجات دوست دختر نوار چسب زخمی خود از چنگال دکتر Fetus شیطانی, راهی سفری پر ماجرا می شود در حالی که باید با آویزان شدن از دیوارها , از برخورد با buzzsaw ها , نمک و دیگر موانع کشنده عبور کند.​

بازی دارای بیش از 300 مرحله به همراه محتویات قابل آزاد کردن و همچنین حالت چند نفره نیز هست.​

با جمع آوری اشیای مختلف موجود در مراحل مختلف (مانند چسب های زخم) , می توان شخصیت هایی از دیگر بازیها مانند Tim از بازی Braid و Mr. Minecraft از بازی Minecraft
و Captain Viridian از بازی VVVVVV و Josef از بازی Machinarium و حتی مراحل کلاسیکی مانند مراحل 4 بیتی و 6 بیتی را نیز آزاد کرد.​

احتمالا برای نسخه ی PC یک مراحل ساز رایگان نیز ارائه خواهد شد.​

وبسایت رسمی :
http://supermeatboy.com

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
منظورم از goo همون شخصیت است که مال world of goo هستش تو gsنوشته باید 10 باند جمع کنی ولی من الان 16 تا باند دارم و باز نشده
شما آپدیت جدید بازی رو گرفتید؟
اگه آره که احتمالا توی اونه وگرنه شخصیت Goo در آپدیت های اولیه(1 و 2 و 3) با بانداژ قابل خرید نیستش و انگار باید بوسیله یکی از Warp ها پیدا و آزادش کنید ، اولین کاراکتری که با بانداژ باز میشه Headcrab از Half-Life 2 هستش که فکر کنم 10 تا بانداژ برای آزاد شدنش نیازه!

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
بله من رو 7 دارم اجرا می کنم مشکلی هم نیست شما ویندوزت عوض کن درست میشه

دوست عزیز همونطور که گفتم روی سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل داره و close میده
شما که اجرا کردی ویندوزت چند بیتی بود و این که از کدام لینک دانلود کردی>؟
=========
لطفا اخرین ورژن این بازی که تست کردید و خودتون اجراش کردید رو بزارید
ممنون

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام.
خواستم بگم اکثر موزیک های این بازی فوق العاده ,از jazz jack rabbit گرفته شده.
که اونم از بازی های خیلی خوب هستش.(ساخت epic)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستانی که بازی رو تموم کردن یه سوال در مورد Boss آخرش دارم :
توی این مرحله یه سری چرخ دنده از اول مرحله دنبالمون میان تا آخرش. بعد آخرش میرسم به یه جایی که باید یه دکمه ای رو روی سقف بزنم تا دری باز بشه و بعد یه دکمه رو پشت در بزنم تا پلی که پایین هست از بین بره ! خب بعدش باید چیکار کنم ؟! :D اگه منتظر بمونم که چرخ دنده میاد از روی جنازه ـم رد میشه ! اگه پایین بپرم هم میمیرم :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوست عزیز همونطور که گفتم روی سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل داره و close میده
شما که اجرا کردی ویندوزت چند بیتی بود و این که از کدام لینک دانلود کردی>؟
=========
لطفا اخرین ورژن این بازی که تست کردید و خودتون اجراش کردید رو بزارید
ممنون

دوست عزیز شما بهتره آخرین آپدیت بازی رو دانلود کنی و امتحان کنی, هیچ تضمینی نیست که بازی برات اجرا بشه

آخرین آپدیت شماره 9 هستش. عبارت زیر رو تو گوگل جستجو کن که به سایتها و لینکهاش برسی :

Super Meat Boy v1.0/Update 9

من خودم برام امکانش نیست که امتحان کنم
خودم رو ویندوز 7 ( 32 بیتی) با آپدیت 1 تا حالا مشکلی نداشتم (Super.Meat.Boy.incl.Update.1.RIP-Unleashed)
ولی بهتره که همون آپدیت آخر (9) رو امتحان کنی

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
توی این مرحله یه سری چرخ دنده از اول مرحله دنبالمون میان تا آخرش. بعد آخرش میرسم به یه جایی که باید یه دکمه ای رو روی سقف بزنم تا دری باز بشه و بعد یه دکمه رو پشت در بزنم تا پلی که پایین هست از بین بره ! خب بعدش باید چیکار کنم ؟! :D اگه منتظر بمونم که چرخ دنده میاد از روی جنازه ـم رد میشه ! اگه پایین بپرم هم میمیرم :D
سلام
قبلا توضیح داده بودم ، این مربوط به یه باگ میشه که توی نسخه PC وجود داره که کلا غول آخر بازی توی مرحله خودش ظاهر نمیشه و تنها راهش اینه که آپدیت های جدید(از 2 به بعد) رو بگیرید و سیو هاتون رو به اون ورژن جدید منتقل کنید و راحت مرحله پایانی رو تموم کنید.
یه چیز جالب که فهمیدم بعد از پایان اولیه بازی میگه که ادامه داستان توی Dark world هست و یه غول هست که برای رسیدن بش باید 85 مرحله از Dark World رو کامل کنید ، تا الان 70 تاییش رو رفتم باید دید چه چیز عجیب دیگه ای در انتظارمونه!

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
برای من Error مانیتور میده . یعنی بازی اجرا میشه و صدای بازی میاد ولی مانیتورم Error میده میگه مانیتور شما بیشتر از 80 مگا هرتز نمی کشه .

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
دوستانی که روی ویندوز 7 64 بیتی تست کردن بازی رو و خودشون از اون لینک دانلود کردن لینکشو اینجا بزار
کسی اپدیت رو تست کرده

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

يكم صبر كن غولش خودشو بهت مي رسونه اول مرحله هم بايد مشاهدش كني كه داره بهت تير مي زنه كلا مياد روي اون صفحه واي ميسه بعد دكمه دومي رو بزن پرت مي شه پايين بعدم 20 تا مرحله ديگه در انتظارته:d

maysamsami

کاربر سایت
Dec 23, 2010
7
با سلام. دوستان منم نمیتونم نصب کنم. چندتا آپدیتشم دانلود کردم.آخریشم 9 بود !!!
ویندوزم 7 هست ،اولش ارور داد که d3dx9_42.dll نداری !
من دانلود کردم ، ریختم ، اما بازم نصب نمیشه و همیچن اروری میده (که یکی از یچه ها گذاشته بود،البته مال من چون 7 هست شبیه اینه )

rcn2umff1h19pqgoyoft.jpg

روی ویندوز xp هم تست کردم ، ارور dll داد ، اما وقت نکردم بریزم روش ببینم درست میشه یا نه!!

کمک کنید شدیدا !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر