Super Mario Galaxy 2

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
تو کنسولا نینتندو میخری تا بتمن آرخام بازی کنی یا انحصاری ها نینتندو بازی کنی؟ انحصاری که من تا جایی که میبینم کم کاری شده شک داری؟ کلی مورد بگم؟ 3ds حتی از gba ضعیفتر عمل کرده تو انحصاریا

کنسولی که 45 میلیون دستگاه فروخته ارزش سرمایه گذاری بازی سازی داره حتما هم داره
احسان عزیز با نظرت در رابطه با کم کاری مخالفم و کلا این اشتباهه که بیاییم 3DS رو با DS مقایسه کنیم.
از طرفی قبل از اینکه کسی کنسول نینتندو رو بخره باهاش بازی انحصاری بکنه کلا کنسول میخره که باهاش بازی کنه...
حالا وقتی یه بازی خوب عرضه میشه کسی کار نداره انحصاری هست یا نه هرچند بازی های انحصاری خیلی مهمه...
به نظر من کنسول 3DS اونقدر انحصاری و غیر انحصاری داره که اگر تمام طول روز رو هم بازی کنی باز هم بازی داشته باشی...
یه مساله دیگه هم اینه که ما انحصاری رو فقط تو ماریو و کربی میبینیم در حالی که کم بازی انحصاری نداره 3DS که حتی بخواهیم بازی های ماریویی رو هم حساب کنیم تعداد زیادی بازی برای این کنسول هست.
یه سوال دیگه که من از شما دارم.اصلا ds براش 10000 تا بازی اومده باشه من میخوام بپرسم شما چندتا بازی رو روی اون کنسول بازی کردی؟
super Mario 3Dland هم هیچ موقع نه قرار بوده Mario galaxy باشه نه حتی قرار بوده نزدیک به اون بازی باشه و فوق العاده بازی زیبا و دوست داشتنی ای هست و زمین تا آسمون با new super Mario bros فرق داره...
بازی new super Mario bros.2 هم شما چندتا تریلر ازش دیدی که بحث سکه ها رو به رخ کشیده ولی زمانی یه بازی با کیفیت میشه که توی یک ایده افراط نشه(خیلی دوست دارم این بازی رو تجربه کنی و بعد از تجربه از عطشت برای یافتن گلهای طلایی که با شلیک به هرچیزی اون به سکه تبدیل میشه برام بگی...)
واقعا کسانی که این بازی رو بازی کردن میدونن که برای فیچرهای طلایی توی بازی آدم عطش داره چون اصلا در استفاده از اونها افراط نشده و هر از گاهی ظاهر میشن...
من به یکی از دوستان هم گفتم که تا این کنسول رو تجربه نکنی مجذوبش نخواهی شد و از روی تریلر و این چیزهام اصلا نمیشه یک بازی رو قضاوت کرد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
همونطور که تو اون پستم گفتم این نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه وقتی میبینم کسایی میان بدهیات میخوان زیر سوال ببرن هر لحظه مطمعنتر میشم حرف من کاملا درسته و بقیه هم میبینن همین تصور میکنن

گه نینتندو با نینتندو نقایسه نکینم با چی مقایسه کنیم؟ چطوره 3ds با ps4 مقایسه کنیم؟ چطوره 3ds با psvita مقایسه کنیم؟ این اصلا ارتباطی باهم دارن؟

ehsanservat به کنار منم میگم نینتندو کم کاری کرده واقعا هم کم کاری کرده حتی از نظر انحصاری 3ds در حد ds نیست بلکه از gba هم ضعیفتر عمل کرده

هر کمپانیی بازیا انحصاری و سبک خاص بازی داره هر گیمری از یکی از این سبک ها خاص خوشش بیاد میره یکی از کنسول ها میخره کسی که فقط دنبال گرافیکه میره ps4 میخره کسی که دنبال گیم پلی میره نینتندوه میخره و ....... خودتونم اینو میدونید و صد ها بارم گفتید پس زیر باور خودتون نزنید

اصلا پست مونو خوندید وقتی قشنگ پست اول منو خوندید بعد بیاد باهم صحبت میکنیم

بازیا فلش هم انقدر هست که بازی کنی کلی تنوع بازی داره خیلی هم تنوع بازی داره پس اگه خودتونو گیمر میدونید انحرافی نرید

شاید شما با آیدی ravi یه نفر باشید حرفا همو تکرار میکنید با بچه که صحبت نمیکنید تعداد بازی نیست داریم درباره انحصاری ها صحبت میکنیم یا خودتونو دارید مسخره میکنید یا بقیه مسخره میدونید کسی درباره بازیا دیگه صحبت کرد آخه؟ حرفمون از اول بازیا انحصاری بود 10000 تا اصلا 500000 هزارتا اما وقتی تو انحصاری کم کاری کرده قابل توجیه نیست نمیتونی بگی فلان بازی جا انحصاری پر میکنه اگه انحصاری مهم نبود new super Mario جدود 87 میلیون نسخه نمیفروخت پس دیگران بچه فرض نکنید

Mario galaxy هم همون super Mario nes بود که متحول شد به 3d platformer

new super Mario من نسخه ds بازی کردم هم نسخه wii حالا هر کی بره گیم پلی این بازی ببینه بعد بره گیم پلی بازی نسخه 3ds ببینه متوجه غرق شدن ماریو تو سکه میشه این بازی یه گروه دیگه میداد بیرون به اسم کمدی شناخته میشه فقط مونده ماریو تو دریا سکه شنا کنه هیچکسی نمیتونه منکر بدی افراط تو هر چیزی بشه افراط میشه وسواس میشه سادیسم

این جمله خودت : من به یکی از دوستان هم گفتم که تا این کنسول رو تجربه نکنی مجذوبش نخواهی شد و از روی تریلر و این چیزهام اصلا نمیشه یک بازی رو قضاوت کرد.

اینو باید به کسی بگی با کنسولا نینتندو آشنایی نداشته باشه و کنسولا نینتندو تا حالا نداشته منی که از اول همه کنسولا نینتندو داشتم حتی زمانی که خودت نمیدونستی کنسولا نینتندو چی هستن

برام ثابت کن نینتندو کم کاری نکرده؟ هم gba هست هم ds خب با وجود اینا و برسیشون بهم ثابت کن نینتندو بخاطر شکست wii u کم کاری نکرده روی 3ds؟ اگه ثابت کردی من همه حرفاتو قبول میکنم

قبول؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ماریو گلگسی با هیچ بازی تو دنیا عوض نمیکنم

بازی فوق العادیه

دوستان بهم گفتن 3ds خیلی خوبه انقدر قویه بازیا wii هم روش پورت شده دیدم راست میگن تریلر ماریو 3d لند دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم تلفیق ماریو 64 و ماریو گلگسی بود اما وقتی گیم پلی دیدم به کل نظرم عوض شد دوربین ثابت بیشتر شبیه new super Mario جدید شده اس

بعد بازیش وقتیه این خیلی مسخره اس به نظر من مثل این میمونه بگی ماریو گلگسی زمانی کنی کل مراحل یعنی از بازی و محیطش نمیتونی لذت ببری تو گیم پلی که دیدم کسی که بازی میکرد تو 1 دقیقه مراحل تموم میکردم حالا ما بگیم وقط بزاریم سکه ها بگیرم فوقش بشه 4 دقیقه بنظر من خیلی کمه

من تو ماریو گلگسی 1 همون مرحله آب که دریا بود پنگون ها بودن کلی میگشتم از طراحی خارق العاده نینتندو لذت میبردم

اول میخواستم wii بفروشم 3ds بگیرم اما ماریو گلگسی 1 و 2 کجا ماریو 3d لند کجا

تریلر new super Mario 2 دیده بودم قشنگ بود وقتی گیم پلیشو دیدم چیزی جز بارون سکه ندیدم هر چیزی افراطش بده حتی ویتامین a که برای سلامت چشم خوبه و لازم اگه زیاد بخوری کور میکنه همین ویتامین ث تو بدن ذخیره نمیشه بدن بهش احتیاج داره اما زیاد خورده بشه سرطان میگیره آدم تو هر چیزی نباید افراط کرد

new super Mario نسخه wii و ds خیلی قشنگتر از این new super Mario 2 نسخه 3ds بودن

دانکی کونگ کانتری ریترن wii برداشتن پورت کردن رو 3ds خوب منی که روی wii با این بازی زندگی کردم لذت بردم با ویموت و نانچاک بازی بازی کردم چرا بخوام روی 3ds که قابلیتا ویموت و نانچاک نداره بازیش کنم؟

10 تا بازی دیدم بازیا wii بودن که روی 3ds پورت شدن خوب رو wii بازیشون میکنم اونم به تلویزیون وصل میشه همگی میتونن ببینن و با ویموت و نانچاک گروهی بازی کرد

Kirby برای 3ds قشنگه هم تریلرشو دیدم هم گیم پلیشو بازی خیلی خوبیه اما بخاطر یه بازی ارزش نداره آدم یه دستگاهی بخره که اک معمولیش 650 هزاره xl اکش 900 هزار در کنارش 250 هزار پول فلش کارت هک بده که اینم باید در نظر گرفت یه گروهی تونستن بدون فلش کارت برنامه رو 3ds اجرا کنن با همون رم داخلی اگه این هک کامل شه ه میشه فلش کارتی که 250 هزار پولشو دادی دیگه ارزشی نداره کسی ازت نمیخره

خب wii دست دوم در حد آک میشه 300 هزار خرید کپی خورشم کامله بازیاشم که پره تازه کلی شبیه ساز روی wii نصب میشه میتونی بازیاشونو رو wii بازی کنی مثل ps1 . Nintendo 64 . gba و ....................

wii این همه بازی خوب داره من چند ساله wii دارم کلی بازی قشنگ هست هنوز نتونستم بازی کنم

بنظر من همون wii و ds کنار هم خیلی عالیه نظر شخصی من اینه شایدم اشتباه باشه اما خرید 3ds اشتباهه حتی عناوینی مثل دانکی کونگ انحصاری و متروید برای 3ds نیومده که بشه روش فکر کرد بعد از 3 سال عرضه

من که همون ds و wii گه میدارم

اول که با خوندن پستت دیدم همه حرفات درسته و بعضی جاهاش تا حدودی درسته

ماریو گلگسی یکی از خاطره انگیز ترین سری ماریوه که همیشه یاد همه گیمرهایی که بازی کردن میمونه

اون قسمتی که قرمز کردم نوشتی این نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه نظر شخصیت به نظر من درسته نمیدونم چرا بعضیا تو این تاپیک خودشونو به درو دیوار میزنن تا بگن نظر شخصیتو عوض کن فلان کنسولو بخر مثل همونایی که منو تشویق کردن گفتن 3ds بخر بازیا آکش حداکثر 80 هزاره دست دومش 50 هزار بعد باهاتم عوض میکنن

وقتی تا یک هفته بعدش 3ds ابند خریدم گفتن بازی گرون شده آکبندش شده 165 هزار تومن دست دوم بازیا 120 هزار منم همون موقع 3ds فروختم

مثل خودت نقل قول میکنم که تو خوندن متنم راحت باشی

نوشتی : دوستان بهم گفتن 3ds خیلی خوبه انقدر قویه بازیا wii هم روش پورت شده دیدم راست میگن تریلر ماریو 3d لند دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم تلفیق ماریو 64 و ماریو گلگسی بود اما وقتی گیم پلی دیدم به کل نظرم عوض شد دوربین ثابت بیشتر شبیه new super Mario جدید شده اس

خب این نظر شخصی خودته یعنی فکر میکردی بازی ترکیب ماریو 64 و ماریو گلگسی بوده همونطور که esisonic . ارتگلی و ...... گفته بودن اما وقتی گیم پلی دیدی فهمیدی این فکر اشتباه بوده

واقعا هم منم همین فکر میکردم گیم پلی دیدم دلمو زد اصلا حالا منو تو خوشمون نیومده ravi و batvam باید ما رو مجازات کنن چرا خوشتون نیومده

درباره بازی new super mario 2 منم باهات موافقم بازی دیگه خیلی افراط کرده تو سکه هر چیز حدی داره

درباره دانکی کونگ هم من تا حدودی باهات موافقم دانکی کونگی که رو wii با ویموت ونانچاک بازی کردم لذت بردم پورت شده روی 3ds بدون قابلیتا ویموت و نانچاک خب بازیش رو wii بود چه لزومی داشت برای 3ds پورت شه اما یه مزیت داره 3d شده بازی واین خودش کلی حال میده و مد خیلی آسان هم به بازی اضافه شده که تو مراحل سخت آخر بازی آسونتر شه

بنظر منم بازیا wii که روی 3ds پورت شدن همون بهتر روی wii بازیشون کرد نه روی 3ds

منم موافقم نینتندو خط تولید کنسول پرفروش wii که فروشش ادامه داشت جمع کرد چون وضع wii u خوب نیست خود نینتندو گفت خط تولید wii متوقف کردیم تا گیمر ها سمت wii u برن این خودش یه نوع کلاه برداری یا اهمیت ندادن به گیمر هایی هست که wii دارن درباره 3ds هم موافقم نینتندو واقعا کم کاری کرده اگر کسی وجدانان مقایسه کنه با کنسولا دستی قبلی نینتندو . نینتندو خیلی کم کاری کرده برای 3ds اونم بخاطر اینکه wii u وضعش خرابه نینتندو همه تمرکزشو گذاشته برای wii u

اصلا نینتندو از خط و برنامه هایی که رو کنسولا دستی قبلیش داشت سر 3ds فاصله گرفته

درباره هزینه کنسول هم درست میگی خیلی از مردم گیمر هستن اما انقدر گرونی وبی پلی هست به زور میتونن یه wii بخرن یه ps2 بخرن همه مثل ravi مرفح بیدرد نیستن نطق صادر میکنه : در کل توی ایران همه خرید کنسول رو خیلی اقتصادی میبینن و انتظار دارن با کمترین هزینه بیشترین استفاده رو ببرن و اگه غیر از این باشه اون کنسول دستگاه خوبی نیست!

ما الان خیلی راحت 2 میلیون پول گوشی میدیم ولی واسه خرید کنسول بازی انتظارتمون بالا میره!

در کل این پستت نظرت درباره wii و مقایسه اش با 3ds ه که بنظرت کدوم ارزش خرید داره بود من باهمه حرفات موافقم

با بقیه دوستان هستم من تو پست nintendo_3ds اصلا ندیدم اسم یه بازی غیر از انحصاریا نینتندو بیاره چطور شما میگید اصلا بگو ds حدود 10000 هزارتا بازی داره شما چنت بازی کردی؟

چندبار گفت صحبت سر انحصاریا هست نه بازیا دیگه پس لطفا اگه برای nintendo_3ds ارزش قائل نیستید برای شعور بقیه ارزش قائل باشید و موضوع به این واضحی به بیراهه نبرید

واضح درباره انحصاریا صحبت میکنه بعد ravi میگه این همه بازی داره 3ds بعد nintendo_3ds میگه داریم فقط درباره انحصاریا صحبت میکنیم بعد batvam میاد میگه

اصلا ds براش 10000 تا بازی اومده باشه من میخوام بپرسم شما چندتا بازی رو روی اون کنسول بازی کردی؟

واقعا خندم میگیره اصلا فرق انحصاری و بقیه بازیا میدونید طرف درباره انحصاری صحبت میکنه میگه فقط درباره انحصاری داریم صحبت میکنیم بعد یکی دیگه میاد میگه

اصلا ds براش 10000 تا بازی اومده باشه من میخوام بپرسم شما چندتا بازی رو روی اون کنسول بازی کردی؟

ds هر چی باشه زمان لانچش 2 تا kirby داشت wario ware داشت و ...... تا دوسال بعد از لانچ متروید و ...... اومد اما بعد از سه سال عرضه 3ds دانکی کونگ انحصاری داره؟ واریو وار داره؟ و ......... حتی 3 سال گذشته هنوز یه kirby تازه براش اومده

قرار نیست یه بار تو عمرت کنسول نینتندو خریدی خدا همه کنسولا باشه واقعا نینتندو از همه چی کم کاری کرده

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
همونطور که تو اون پستم گفتم این نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه وقتی میبینم کسایی میان بدهیات میخوان زیر سوال ببرن هر لحظه مطمعنتر میشم حرف من کاملا درسته و بقیه هم میبینن همین تصور میکنن

گه نینتندو با نینتندو نقایسه نکینم با چی مقایسه کنیم؟ چطوره 3ds با ps4 مقایسه کنیم؟ چطوره 3ds با psvita مقایسه کنیم؟ این اصلا ارتباطی باهم دارن؟

ehsanservat به کنار منم میگم نینتندو کم کاری کرده واقعا هم کم کاری کرده حتی از نظر انحصاری 3ds در حد ds نیست بلکه از gba هم ضعیفتر عمل کرده

هر کمپانیی بازیا انحصاری و سبک خاص بازی داره هر گیمری از یکی از این سبک ها خاص خوشش بیاد میره یکی از کنسول ها میخره کسی که فقط دنبال گرافیکه میره ps4 میخره کسی که دنبال گیم پلی میره نینتندوه میخره و ....... خودتونم اینو میدونید و صد ها بارم گفتید پس زیر باور خودتون نزنید

اصلا پست مونو خوندید وقتی قشنگ پست اول منو خوندید بعد بیاد باهم صحبت میکنیم

بازیا فلش هم انقدر هست که بازی کنی کلی تنوع بازی داره خیلی هم تنوع بازی داره پس اگه خودتونو گیمر میدونید انحرافی نرید

شاید شما با آیدی ravi یه نفر باشید حرفا همو تکرار میکنید با بچه که صحبت نمیکنید تعداد بازی نیست داریم درباره انحصاری ها صحبت میکنیم یا خودتونو دارید مسخره میکنید یا بقیه مسخره میدونید کسی درباره بازیا دیگه صحبت کرد آخه؟ حرفمون از اول بازیا انحصاری بود 10000 تا اصلا 500000 هزارتا اما وقتی تو انحصاری کم کاری کرده قابل توجیه نیست نمیتونی بگی فلان بازی جا انحصاری پر میکنه اگه انحصاری مهم نبود new super Mario جدود 87 میلیون نسخه نمیفروخت پس دیگران بچه فرض نکنید

Mario galaxy هم همون super Mario nes بود که متحول شد به 3d platformer

new super Mario من نسخه ds بازی کردم هم نسخه wii حالا هر کی بره گیم پلی این بازی ببینه بعد بره گیم پلی بازی نسخه 3ds ببینه متوجه غرق شدن ماریو تو سکه میشه این بازی یه گروه دیگه میداد بیرون به اسم کمدی شناخته میشه فقط مونده ماریو تو دریا سکه شنا کنه هیچکسی نمیتونه منکر بدی افراط تو هر چیزی بشه افراط میشه وسواس میشه سادیسم

این جمله خودت : من به یکی از دوستان هم گفتم که تا این کنسول رو تجربه نکنی مجذوبش نخواهی شد و از روی تریلر و این چیزهام اصلا نمیشه یک بازی رو قضاوت کرد.

اینو باید به کسی بگی با کنسولا نینتندو آشنایی نداشته باشه و کنسولا نینتندو تا حالا نداشته منی که از اول همه کنسولا نینتندو داشتم حتی زمانی که خودت نمیدونستی کنسولا نینتندو چی هستن

برام ثابت کن نینتندو کم کاری نکرده؟ هم gba هست هم ds خب با وجود اینا و برسیشون بهم ثابت کن نینتندو بخاطر شکست wii u کم کاری نکرده روی 3ds؟ اگه ثابت کردی من همه حرفاتو قبول میکنم

قبول؟
اول اینکه من پاسخ احسان رو دادم نه شما...
دوم اینکه برای طرز تفکر ضعیفتون متاسفم که فکر میکنید منو ravi یک نفریم...
سوم اینکه شما نه رییس نینتندویی نه اینجا زبون برونه که کسی نظر مخالف شما داره بخواهید با پرخاش جواب بدید که تازه گفتم اصلا من پاسخ شما رو ندادم.
در رابطه با اون جمله خودم.من هم DS داشتم و ازش لذت بدم و اگر کل فروم ها رو گشتی که گفته باشم DS بده جایزه داری ولی میگم 3DS هم عالیه و تا تجربه نکنی نمیفهمی...
اینم جمله خودت که دقیقا بهش دچار شدی:ملت ما بلدن بدون تجربه کردن چیزی درباره اش نظر بدن انکارش کنن
مساله بعدی اینکه باز هم برات متاسفم که فکر میکنی همه برای گرافیک میرن PS4 میخرن چون تجربه نکردی بازی هایی مثل UNCHARTED و THE LAST OF US و نمیدونی باران شدید چقدر زیباست.خلاقیت های littlebig planet رو ندیدی و بازی journey رو بازی نکردی که ببینی چطور روانت رو آروم میکنه...
دوست من خدای جنگ رو که فوق العاده حماسی فکر نمیکنم روی PS3 تجربه کرده باشی که اکثر این بازی ها یا روی PS4 هستند یا میخوان عرضه بشن...
منم طرفدار نینتندو هستم ولی هیچ وقت نمیتونم بگم سونی ضعیفه و هرچه هست گرافیکه که بی انصافی محضه...
اینم جمله خودت:منم همین حسو داشتم فکر کنم رو WII حدود 130 تا بازی کرده باشم رو DS چیزی حدود 60 تا
میخوام بگم راحت همین الآن که هنوز 3DS کلی راه پیش رو داره راحت 40 تا بازی خوب رو میشه بازی کرد که اگر سخت گیر نباشی بیشتر از اینها هم هست.
اینکه من از کی کنسولهای نینتندو رو داشتم فقط خودم میدونم ولی اینو بگم که چون شما اکثر کنسولهاش رو داشتی دلیل نمیشه که چیزی رو که نداشتی مخالفت بیجا باهاش بکنی..
در رابطه با new super Mario bros.2 هم صحبتی کردید که قشنگ معلومه از تریلرها نشات میگیره که حتما بهت توصیه میکنم بری بازی رو تموم کنی بعد بیایی در موردش حرف بزنی تا به حرف من برسی...
من نیومدم به کسی چیزی ثابت کنم و احساس میکنم اینجا همه اونقدر درکشون بالا هست که راحت بشه نظر داد ولی اینو بدون که الآن با زمان عرضه DS از اینجا تا آسمون تفاوت وجود داره و اوضاع اقتصادی با اون زمان قابل قیاس نیست.
در زمینه 3DS هم بگم که یک کنسول عالی و دوست داشتنی با بازیهای فوق العاده است که از کار باهاش لذت میبرم.
شما هم قطعا کسی اجبارتون نکرده برید 3DS بخرید و میتونید یک GBA یا DS(که فکر میکنم دارید)بگیرید و ازش لذت ببرید.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

ماریو گلگسی یکی از خاطره انگیز ترین سری ماریوه که همیشه یاد همه گیمرهایی که بازی کردن میمونه

اون قسمتی که قرمز کردم نوشتی این نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه نظر شخصیت به نظر من درسته نمیدونم چرا بعضیا تو این تاپیک خودشونو به درو دیوار میزنن تا بگن نظر شخصیتو عوض کن فلان کنسولو بخر مثل همونایی که منو تشویق کردن گفتن 3ds بخر بازیا آکش حداکثر 80 هزاره دست دومش 50 هزار بعد باهاتم عوض میکنن

وقتی تا یک هفته بعدش 3ds ابند خریدم گفتن بازی گرون شده آکبندش شده 165 هزار تومن دست دوم بازیا 120 هزار منم همون موقع 3ds فروختم

نوشتی : دوستان بهم گفتن 3ds خیلی خوبه انقدر قویه بازیا wii هم روش پورت شده دیدم راست میگن تریلر ماریو 3d لند دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم تلفیق ماریو 64 و ماریو گلگسی بود اما وقتی گیم پلی دیدم به کل نظرم عوض شد دوربین ثابت بیشتر شبیه new super Mario جدید شده اس

خب این نظر شخصی خودته یعنی فکر میکردی بازی ترکیب ماریو 64 و ماریو گلگسی بوده همونطور که esisonic . ارتگلی و ...... گفته بودن اما وقتی گیم پلی دیدی فهمیدی این فکر اشتباه بوده

واقعا هم منم همین فکر میکردم گیم پلی دیدم دلمو زد اصلا حالا منو تو خوشمون نیومده ravi و batvam باید ما رو مجازات کنن چرا خوشتون نیومده

درباره بازی new super mario 2 منم باهات موافقم بازی دیگه خیلی افراط کرده تو سکه هر چیز حدی داره

درباره دانکی کونگ هم من تا حدودی باهات موافقم دانکی کونگی که رو wii با ویموت ونانچاک بازی کردم لذت بردم پورت شده روی 3ds بدون قابلیتا ویموت و نانچاک خب بازیش رو wii بود چه لزومی داشت برای 3ds پورت شه اما یه مزیت داره 3d شده بازی واین خودش کلی حال میده و مد خیلی آسان هم به بازی اضافه شده که تو مراحل سخت آخر بازی آسونتر شه

منم موافقم نینتندو خط تولید کنسول پرفروش wii که فروشش ادامه داشت جمع کرد چون وضع wii u خوب نیست خود نینتندو گفت خط تولید wii متوقف کردیم تا گیمر ها سمت wii u برن این خودش یه نوع کلاه برداری یا اهمیت ندادن به گیمر هایی هست که wii دارن درباره 3ds هم موافقم نینتندو واقعا کم کاری کرده اگر کسی وجدانان مقایسه کنه با کنسولا دستی قبلی نینتندو . نینتندو خیلی کم کاری کرده برای 3ds اونم بخاطر اینکه wii u وضعش خرابه نینتندو همه تمرکزشو گذاشته برای wii u

اصلا نینتندو از خط و برنامه هایی که رو کنسولا دستی قبلیش داشت سر 3ds فاصله گرفته

درباره هزینه کنسول هم درست میگی خیلی از مردم گیمر هستن اما انقدر گرونی وبی پلی هست به زور میتونن یه wii بخرن یه ps2 بخرن همه مثل ravi مرفح بیدرد نیستن نطق صادر میکنه : در کل توی ایران همه خرید کنسول رو خیلی اقتصادی میبینن و انتظار دارن با کمترین هزینه بیشترین استفاده رو ببرن و اگه غیر از این باشه اون کنسول دستگاه خوبی نیست!

ما الان خیلی راحت 2 میلیون پول گوشی میدیم ولی واسه خرید کنسول بازی انتظارتمون بالا میره!

در کل این پستت نظرت درباره wii و مقایسه اش با 3ds ه که بنظرت کدوم ارزش خرید داره بود من باهمه حرفات موافقم

با بقیه دوستان هستم من تو پست nintendo_3ds اصلا ندیدم اسم یه بازی غیر از انحصاریا نینتندو بیاره چطور شما میگید اصلا بگو ds حدود 10000 هزارتا بازی داره شما چنت بازی کردی؟

چندبار گفت صحبت سر انحصاریا هست نه بازیا دیگه پس لطفا اگه برای nintendo_3ds ارزش قائل نیستید برای شعور بقیه ارزش قائل باشید و موضوع به این واضحی به بیراهه نبرید

واضح درباره انحصاریا صحبت میکنه بعد ravi میگه این همه بازی داره 3ds بعد nintendo_3ds میگه داریم فقط درباره انحصاریا صحبت میکنیم بعد batvam میاد میگه

[/CuOLOR]
واقعا خندم میگیره اصلا فرق انحصاری و بقیه بازیا میدونید طرف درباره انحصاری صحبت میکنه میگه فقط درباره انحصاری داریم صحبت میکنیم بعد یکی دیگه میاد میگه

ds هر چی باشه زمان لانچش 2 تا kirby داشت wario ware داشت و ...... تا دوسال بعد از لانچ متروید و ...... اومد اما بعد از سه سال عرضه 3ds دانکی کونگ انحصاری داره؟ واریو وار داره؟ و ......... حتی 3 سال گذشته هنوز یه kirby تازه براش اومده

قرار نیست یه بار تو عمرت کنسول نینتندو خریدی خدا همه کنسولا باشه واقعا نینتندو از همه چی کم کاری کرده

داداش سخت نگیر

من تو پستم که نقل قولش کردی نظرمو گفتم که نظر شخصیم بود و منطقی بود بعد نه توهین کردم نه کسیو دست انداختم نه چیزی منظورمو واضح گفتم اما بعضیا تو فروم wii میخوان تبلیغ 3ds کنن و راحت بقیه رو دست میندارن

بقیه تمسخر میکنن

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421

تو دیگه چرا؟
من اومدم نظر تورو نقل قول کردم و اول پیامم گفتم احسان عزیز...
میدونی یعنی چی؟یعنی دارم جواب تو رو میدم و به اون دوستمون کاری ندارم.
منظورم از اون عدد و رقم اینه که حتی اگر اونقدر بازی برای یک کنسول عرضه بشه یک گیمر بیش از یه حدی بازی نمیخواد...
من نخواستم نظر هیچ کسی رو در مورد دو بازی مورد بحث عوض کنم.فقط گفتم هردو رو برید تجربه کنید بعد بیایید بگید آشغال بود اونوقت آدم میگه درست میفرمایید ولی باز داری میگی تریلر رو که دیدم نظرم عوض شد که عزیزم صحبت من اینه تریلر نمیتونه ارزش یک بازی رو نشون بده(باز هم میگم که فیچرهای سکه ای در بازی خیلی کم تر از اونچه که تو تریلرها دیدی پیدا میشه و گیمر همیشه براشون عطش داره...)
فرق انحصاری رو هم مطمئن باش میفهمم و برات متاسفم که اینطور در رابطه با دوستانت فکر و صحبت میکنی ولی حرف من این بود که هر کسی قبل از خرید یک کنسول برای انحصاریهاش قصد خرید کنسول رو داره برای فعل بازی کردن پس اگر بازی خوبی عرضه بشه که انحصاری هم نباشه من که بازی میکنم و جزو بازیهای ارزشمند کنسول حساب میکنم دیگه شمارو نمیدونم.
همونطور که DS بازیهایی داره که در 3DS نیست مطمئن باش بازی های زیادی در 3DS هست که در DS نیست ولی باز هم میگم جبهه من در مقابل DS نیست بلکه من دارم میگم هردو کنسولهای خوبی هستند و 3DS به اندازه کافی بازی خوب داره...
من هم DS داشتم و باهاش کار کردم.از wii لذت بردم و به هیچ قیمتی حاضر نیستم از دستش بدم مگر wiiu بخرم که بتونم بازیهای wii رو باهاش ادامه بدم و با خودت بارها در این رابطه صحبت کردم اما میگم 3DS اگر بیشتر از wii نباشه به اندازه wii برام لذت بخشه...
شما هم مطمئن باش اولین بار نیست که تو عمرم کنسول نینتندو رو خریدم ولی هر طوری که میخوای فکر کن چون این چیزی رو عوض نمیکنه و هنوز میگم تا بازی ای رو خودت تموم نکردی در موردش بحث نکن...

- - -ویرایش - - -

داداش سخت نگیر

من تو پستم که نقل قولش کردی نظرمو گفتم که نظر شخصیم بود و منطقی بود بعد نه توهین کردم نه کسیو دست انداختم نه چیزی منظورمو واضح گفتم اما بعضیا تو فروم wii میخوان تبلیغ 3ds کنن و راحت بقیه رو دست میندارن

بقیه تمسخر میکنن
ببین داداش تهمت خیلی زشته...
روی کلامت رو از صدفرسخی میشه فهمید...
من نه توهین کردم نه کسی رو مسخره کردم نه کسی رو دست انداختم نه تبلیغ کردم.
بحث 3DS رو خودتون راه انداختید و من هم نظراتم رو در این رابطه گفتم که اصلا باشماهم نبودم و روی کلامم با کس دیگری بود.من نه تاجر 3DS ام که بخوام تبلیغ کنم نه فروش بالای wii به من ضرر میرسونه که همون wii رو هم احسان میدونه که چطور نمیخوام از دستش بدم و اگر نظری میدم قصدم راهنمایی کردن هست وگرنه شما بگو کنسول 3DS آشغالی بیش نیست.ما دوستیم و برای صحبتهای هم شما هم آقا احسان ارزش قائلم که پاسخ میدم.برو ببین تو پستهای مربوط به بازیهای نینتندو تو سایت گیمفا فن های سونی و ماکروسافت چیا میگن ولی من خیلی راحت از کنارشون میگذرم و میگم بزار تو خریت خودشون باشن چون هر کسی ارزش این رو نداره که باهاش بحث کنی ولی اینجا جریان فرق داره و دوست دارم اگر کمکی میتونم بکنم انجامش بدم که متاسفانه شماها رفتاری نشون میدید که آدم پشیمون میشه دیگه نظر بده...

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
wii و ds هم انقدر بازی خوب دارن که حرفی برای 3ds نمیمونه همین ds صد برابر 3ds بازی عالی داره نمونه اش زمان عرضه ds نینتندو 2 تا Kirby منتشر کرد تا چند سال بعدش شد 4 نسخه Kirby و wario ware منتشر کرد اما بعد از 3 از عرضه 3ds تازه یک نسخه Kirby منتشر کرده اصلا wario ware منتشر نکرده و از این دست بازیا زیادن نینتندو بخاطر اشتباهاتش سر wii u تو 3ds کم کاری کرده

این چنتا بازی اسم بردی خاله بازیه در مقابل بازیا wii و ds به عنوان مثال ds پنج تا سونیک داره که 4 تاش انحصاریه 4 نسخه فاینتال فانتزی داره 3 نسخه کستولوانیا داره 5 نسخه هاوارست مون داره حالا صحبتی از بازیا wii نمیکنم همین ds تو دهنی زده 3ds که سه ساله اومده نصف عمر نسلش رفته هنوز براش متروید نیومده دانکی کونگ انحصاری نیومده اون gba قدیمیش 4 نسخه دانکی کونگ انحصاری داشت 3ds الان چی داره؟

کسی نمیره 3ds بخره که Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars 3D بازی کنه که بیشتر بازی استراتژیک شده

هر وقت پست بالا منو خوندی بعد تجربه بازی new super Mario نسخه ds و wii داشتی بعد بیا نظر بده ملت ما بلدن بدون تجربه کردن چیزی درباره اش نظر بدن انکارش کنن هر وقت چند وقت داشتی تجربه کردی اون موقع خودتم حرف منو میزدی

حاضرم شرط ببندم نصف من هم ارشیو نینتندو نداشتی و نداری بعد از تجربه NEW SUPER MARIO BROS حرف میزنی ! هه
کسی که به عناوین بالا بگه خاله بازی کاملا نشون میده که اصلا اینا رو تجربه نکرده
POKEMON
SMASH BROS
PROJECT X
BRAVELY DEFAULT
اینا خاله بازی هست ؟ =))
آقای فن نینتندو یک عکس از لوازم نینتندو خودت بزار ببینم
فنی که کنسول جدید یک شرکت رو نداشته باشه فن نیست
شما حتی حاضر نیستی برای بازی مورد علاقه ات هزینه کنی و ارجیناشو بگیری بعد دم از فن بودن میزنی
هیچ کسی با نقد نوشتن فن نشده

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
دوستان والله من تجربه خودم رو میگم
mario 3d land خیلی اعتیاد آور و فوق العادست
3ds سعی کرده بازی های تکراری نده(نمونش دانکی کونگ wiiu که نمرات خیلی بالایی کسب نکرد)و نمیخواد هر سال یک کیربی یا زلدا و....بده تا عطش طرفداراشو حفظ کنه
ولی 3ds کلی ip داره که فوق العادن
در ضمن یه castlevania جدید هم واسه 3ds در راهه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چهار نفر که فقط کارشون تمسخر کردن و انکار و تکذیب کردنه ارزش و لیاقت حرف زدن هم ندارن برو عمو جون شما اصلا خدا کنسول نینتندو حالا عبادتت کنیم برو خاله بازیتو بکن :))

کسی که شنیدن اینکه ماریو گلگسی محشره براش زجر آوره معلومه کیه دیگه لازم به توضیح دادن نداره

تمام 3ds دارا جمع شدن تاپیک wii نطق صادر میکنن :))

large.jpg

large.jpg

large.jpg

original.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حاضرم شرط ببندم نصف من هم ارشیو نینتندو نداشتی و نداری بعد از تجربه NEW SUPER MARIO BROS حرف میزنی ! هه
کسی که به عناوین بالا بگه خاله بازی کاملا نشون میده که اصلا اینا رو تجربه نکرده
POKEMON
SMASH BROS
PROJECT X
BRAVELY DEFAULT
اینا خاله بازی هست ؟ =))
آقای فن نینتندو یک عکس از لوازم نینتندو خودت بزار ببینم
فنی که کنسول جدید یک شرکت رو نداشته باشه فن نیست
شما حتی حاضر نیستی برای بازی مورد علاقه ات هزینه کنی و ارجیناشو بگیری بعد دم از فن بودن میزنی
هیچ کسی با نقد نوشتن فن نشده

حالا یه 3ds خریدی مثل بچه ها قوپی نیا فخر نفروش زشته بزرگ شو عمو جون

تو فن نینتندو بقیه باقالی راضی شدی؟

بجا حرف الکی زدن بهتر بود پست nintendo_3ds میخوندی روش فکر میکردی نه عقلت تو قوزک پات باشه

- - -ویرایش - - -

دوستان والله من تجربه خودم رو میگم
mario 3d land خیلی اعتیاد آور و فوق العادست
3ds سعی کرده بازی های تکراری نده(نمونش دانکی کونگ wiiu که نمرات خیلی بالایی کسب نکرد)و نمیخواد هر سال یک کیربی یا زلدا و....بده تا عطش طرفداراشو حفظ کنه
ولی 3ds کلی ip داره که فوق العادن
در ضمن یه castlevania جدید هم واسه 3ds در راهه

حله دیگه mario 3d land عالی ماریو گلگسی آشغال خوبه؟

نینتندو انحصاریاشو نده چی میخواد بده؟ یکم توضیح بده من متوجه شم

gba هم 3 نسخه کستلوانیا داشت ds هم 3 نسخه کستلوانیا داشت چیز عجیبیه کسلوانیا اومدن؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
چهار نفر که فقط کارشون تمسخر کردن و انکار و تکذیب کردنه ارزش و لیاقت حرف زدن هم ندارن برو عمو جون شما اصلا خدا کنسول نینتندو حالا عبادتت کنیم برو خاله بازیتو بکن :))

کسی که شنیدن اینکه ماریو گلگسی محشره براش زجر آوره معلومه کیه دیگه لازم به توضیح دادن نداره

تمام 3ds دارا جمع شدن تاپیک wii نطق صادر میکنن :))

large.jpg

large.jpg

large.jpg

original.jpg
ببین هیچ کس نگفت super mario galaxy بده و برو بخون همه رو صحبت های بی منطقت روی کنسولی که تا به حال تجربه اش نکردی بحث دارند پس الکی خودت رو نزن به اون راه...............

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببین هیچ کس نگفت super mario galaxy بده و برو بخون همه رو صحبت های بی منطقت روی کنسولی که تا به حال تجربه اش نکردی بحث دارند پس الکی خودت رو نزن به اون راه...............

اونی که خودشو به اون راه زده تویی مطمعنن پست ehsanservat ببین پست منو نقل قول کرده جواب هم داده اونو بخونی معلوم میکنه کی به بیراهه رفته

هر چی هم خودتو واست به درو دیوار بزنی نمیتونی کنسولتو تبلیغ کنی برو داداش برو

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اونی که خودشو به اون راه زده تویی مطمعنن پست ehsanservat ببین پست منو نقل قول کرده جواب هم داده اونو بخونی معلوم میکنه کی به بیراهه رفته

هر چی هم خودتو واست به درو دیوار بزنی نمیتونی کنسولتو تبلیغ کنی برو داداش برو
بی ربط نگو...
میگم کی گفته super Mario galaxy بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی تبلیغ کنسول کرد؟گفتم 3DS کنسول خوبیه تبلیغ کنسول خودم رو کردم؟
بزرگ شو.....

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بی ربط نگو...
میگم کی گفته super Mario galaxy بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی تبلیغ کنسول کرد؟گفتم 3DS کنسول خوبیه تبلیغ کنسول خودم رو کردم؟
بزرگ شو.....

این پست منه

ماریو گلگسی با هیچ بازی تو دنیا عوض نمیکنم

بازی فوق العادیه

دوستان بهم گفتن 3ds خیلی خوبه انقدر قویه بازیا wii هم روش پورت شده دیدم راست میگن تریلر ماریو 3d لند دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم تلفیق ماریو 64 و ماریو گلگسی بود اما وقتی گیم پلی دیدم به کل نظرم عوض شد دوربین ثابت بیشتر شبیه new super Mario جدید شده اس

بعد بازیش وقتیه این خیلی مسخره اس به نظر من مثل این میمونه بگی ماریو گلگسی زمانی کنی کل مراحل یعنی از بازی و محیطش نمیتونی لذت ببری تو گیم پلی که دیدم کسی که بازی میکرد تو 1 دقیقه مراحل تموم میکردم حالا ما بگیم وقط بزاریم سکه ها بگیرم فوقش بشه 4 دقیقه بنظر من خیلی کمه

من تو ماریو گلگسی 1 همون مرحله آب که دریا بود پنگون ها بودن کلی میگشتم از طراحی خارق العاده نینتندو لذت میبردم

اول میخواستم wii بفروشم 3ds بگیرم اما ماریو گلگسی 1 و 2 کجا ماریو 3d لند کجا

تریلر new super Mario 2 دیده بودم قشنگ بود وقتی گیم پلیشو دیدم چیزی جز بارون سکه ندیدم هر چیزی افراطش بده حتی ویتامین a که برای سلامت چشم خوبه و لازم اگه زیاد بخوری کور میکنه همین ویتامین ث تو بدن ذخیره نمیشه بدن بهش احتیاج داره اما زیاد خورده بشه سرطان میگیره آدم تو هر چیزی نباید افراط کرد

new super Mario نسخه wii و ds خیلی قشنگتر از این new super Mario 2 نسخه 3ds بودن

دانکی کونگ کانتری ریترن wii برداشتن پورت کردن رو 3ds خوب منی که روی wii با این بازی زندگی کردم لذت بردم با ویموت و نانچاک بازی بازی کردم چرا بخوام روی 3ds که قابلیتا ویموت و نانچاک نداره بازیش کنم؟

10 تا بازی دیدم بازیا wii بودن که روی 3ds پورت شدن خوب رو wii بازیشون میکنم اونم به تلویزیون وصل میشه همگی میتونن ببینن و با ویموت و نانچاک گروهی بازی کرد

Kirby برای 3ds قشنگه هم تریلرشو دیدم هم گیم پلیشو بازی خیلی خوبیه اما بخاطر یه بازی ارزش نداره آدم یه دستگاهی بخره که اک معمولیش 650 هزاره xl اکش 900 هزار در کنارش 250 هزار پول فلش کارت هک بده که اینم باید در نظر گرفت یه گروهی تونستن بدون فلش کارت برنامه رو 3ds اجرا کنن با همون رم داخلی اگه این هک کامل شه ه میشه فلش کارتی که 250 هزار پولشو دادی دیگه ارزشی نداره کسی ازت نمیخره

خب wii دست دوم در حد آک میشه 300 هزار خرید کپی خورشم کامله بازیاشم که پره تازه کلی شبیه ساز روی wii نصب میشه میتونی بازیاشونو رو wii بازی کنی مثل ps1 . Nintendo 64 . gba و ....................

wii این همه بازی خوب داره من چند ساله wii دارم کلی بازی قشنگ هست هنوز نتونستم بازی کنم

بنظر من همون wii و ds کنار هم خیلی عالیه نظر شخصی من اینه شایدم اشتباه باشه اما خرید 3ds اشتباهه حتی عناوینی مثل دانکی کونگ انحصاری و متروید برای 3ds نیومده که بشه روش فکر کرد بعد از 3 سال عرضه

من که همون ds و wii گه میدارم

اونجا که قرمز کردم تازه گفتم نظر شخصیمه شاید اشتباه کنم

حالا که باید بزرگ شه تویی یه چیز خریدی مثل بچه ها میزنن تو سر هم مال من بهتره

برو دنبال بازیت برو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
شما به خیال خودت من 3DS دارم WII ندارم ؟ لول
اون موقع که ما WII خریدیم کی میدونست تو ایران WII چیه بازی هاش گیر نمی اومد دستگاه تازه میخواست کپی خور بشه ببین کیا دارن ادعای WII بازی میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر