Super Mario Galaxy 2

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بازی بدون مشکل بالا میاد یا باید پچ بشه؟
بازی ازاون سر راست هاست. راحت میاد با این نرم افزارا یا با مودچیپ.

البته خيلي هم كم بازي خشن نداره اما بدترين چيز وي hd نبودنش هست كلا همين طوري خريدمش اما فكر نمي كردم بتونه تا اين حد نظرمو جلب كنه من خودم 360 يا ps3 بيشتر ترجيج مي دم اما وي هم واقعا مي تونه ادم سرگرم كنه و مسلما ادم از خريدش پشيمون نمي شه

راجب بازي هم اينو بگم من خودم اصلا از كاراتر ماريو خوشم نمياد كلا زيادم از سري بازي هاش خوشم نمياد اما جدا اين نسخه از بازيش معركه هست مخصوصا گرافيكش روي وي معركه هست تعداد پليگان هاي بازي جدا فراتر از حد انتظار هست

درسته ولی قبول کنید سلیقه ای هست. من خیلیا رو میشناسم که هم 360 دارن هم وی ولی بیشتر میرن سراغ 360.
یه همچین بازیهایی که بیاد همه رو وادار می کنه که یه سری به وی بزنن.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
بازی کردن هم سلیقه ایه هم حال او هوای ادم رو میتلبه و هم خوب اگه یه بازی باز حرفه ای باشید همه بازی ها رو باید بازی کنید وکه این موضوع باعث میشه شما همه دستگاه ها رو داشته باشید

مثلما همه کنسول ها بازی هی ضعیف دارن و بازی ها ی خوب هم دارن

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من Wii ندارم و برای اولین بار می خوام این بازی رو بگیرم تا با کامپیوتر بازی کنم (شبیه ساز).
میشه لطف کنید و بهم بگید از کجا می تونم این بازی رو بخرم ؟اگه خلاف قوانین انجمنه ، پیغام خصوصی بدید لطفا.

راستی تلفظ درست Wii چیه ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اره واقعا ارزش 10 رو داره بايد خودت بازي تا بفهمي با دمو اين چيزا فكر مي كني چيز زياد مالي نيست

از اونجايي كه بازي كارتوني تقريبا توي اين نسل سرنگون شده اين بازي واقعا مي تونه اين عتش بخوابونه

دوستان من Wii ندارم و برای اولین بار می خوام این بازی رو بگیرم تا با کامپیوتر بازی کنم (شبیه ساز).
میشه لطف کنید و بهم بگید از کجا می تونم این بازی رو بخرم ؟اگه خلاف قوانین انجمنه ، پیغام خصوصی بدید لطفا.

با شبيه ساز نمي توني بيشتر از 20 فريم بگيري شديدا بازي كند اجرا ميشه بازي نكني سنگين تري

تلفظ درستش وي هست

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی

پیغام خصوصیت رو چک کن ...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بازی پچ خاصی نمیخواد

هر کسی wii داره و این بازی رو بازی نکنه واقعا یه چیزیش میشه،من با این که red dead رو دارم ولش کردم زدم تو کار SMG2 .

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
پس چه جوری می گند که با شبیه ساز رو کامپیوتر میشه حتی با کیفیت HD بازی کرد ؟

دوست عزیز من خودم با شبیه ساز mario galaxy رو تموم کردم.فقط باید سیستم بالایی داشته باشی.با یک کارت gtx260 مشکلی پیش نمیاد.کمترین فریمی هم که تو بازی میگیری 45 هست نه 20!!!!:eek:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به به
چه انجمن فعالی .
واقعا سوال دشوار و فنی پرسیدم ؟
آخه ماریو تا حالا کی آنلاین داشته؟؟
با دوتا دسته میشه بازی کرد ولی آنلاین نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر