Stronghold Crusader 2 گلد شد

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
98700405913989486883.jpg

عاشقان ژانر Real-Time Strategy خود را برای یک بازی ناب و خاطره انگیز اماده کنید بزودی به بیابانهای باستانی شرق میانه باز خواهید گشت.

بعد اظهارات مدیر پروژه بازی اقای Simon Bradbury مبنی بر تاخیر کوچکی که در تاریخ انتشار بازی بوجود امد. امروز Firefly Studios بطور رسمی اعلام کرد بازی Stronghold Crusader 2 گلد شده و مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده است. بازی از موتور گرافیکی تقویت شده Vision بهره میبرد
و دارای هوش مصنوعی بسیار بهتری خواهد بود. جنگ علیه The Wolf در ابتدا بسیار دشوار است اما بازیکنان در ادامه میتوانند با تقویت استحکامات قلعه خود حتی از او هم خطرناک تر شوند.

بازی در تاریخ 2014 23 September برای پلتفروم PC منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اوفففف ایول

خدا کنه شخصیت های گلابی مثل سلطان و Rat و snake دیگه نباشن یا اگه هم هستن قوی تر باشن

Prince of persia عایا؟ :|

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
عکسی از فرمانده ها نیست ببینیم چه شکلی میباشن؟ :-" :d

قبلی با دوبله دارینوس خیلی حال میداد! :d مخصوصا اون خلیفه ی نامرد خیلی باحال بود! :-" >:)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
هایپ کم است.

این ولف عجب قلعه هایی می ساخت! لا مصب قلعه هاش هزارلایه بودن!
:)
نوب؟باید معدن سنگشو خراب میکردی اول بازی:d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
به من میگی نوب؟
SEVeyesB04_th.gif

این تو مپی که معدن سنگ هم نبود، همین جوری قلعه می ساخت!:D
اره خیلی قوی بود :-/
من که فلاخن میساختم با کماندار (معمولی :D) میرفتم به جونش بازم له میشدم :D :-"
اون سربازای قلاب دار هم خوب بودن میرفتن بالا دیوار یارو =))

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
میدونستین که صلاح الدین که تو بازی هست در واقع ایرانی هستش داستان به زمانی برمیگرده که پایتخت ایران مصر بوده و صلاح الدین ایوبی(نمیدونم ایوبی بود یا یعقوبی درست یادم نیست)شکست های خیلی سنگینی به عزیزانه دیگه ای که تو جنگ های سلیبی بودن داده و کلا کارش درست بوده اون زمان.

در وصفش همین قدر بگم که دانته ی کبیر تو رمان کمدی الهی از صلاح الدین و ابو علی سینا به عنوانه ایرانیانی یاد میکنه که به همراه چند تنه دیگه تو برزخ در جایی که نه عذاب میبینن نه تمومی داره اونجا بودنشون, گیر کردن و نور علمی که داشتن همراهشونه .
علت اونجا بودنشون و نبودنشون تو بهشت اینه که دینشون چیزه دیگه ای بوده ولی ادمای خوبی بودن.هه...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Wolf سخت ترین دشمن بود تو بازی حداقل واسه من که این جوری بود :d بعدم بازی کلی باگ داشت میشد از هر کدومش واسه نابودیه حریف استفاده کرد ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Wolf سخت ترین دشمن بود تو بازی حداقل واسه من که این جوری بود :d بعدم بازی کلی باگ داشت میشد از هر کدومش واسه نابودیه حریف استفاده کرد ...
من کلا سعی میکردم با این وولف سر شاخ نشم! :d نمیشد زدش که :|
توی اون مدی که خودمون میتونی دشمن ها رو انتخاب کنیم هم ولف رو با دشمن های سخت نمینداختم که کلا نشه جلوشون رو گرفت! :)) :d

توی منبع هم یه ویدیو از ولف بود،همچنان از همون فلعه های رو اعصاب میسازه:| :d چقدر هم پیر شده بنده خدا! :(

من قلعه ی تو رو نابود میکنم، سنگ به سنگ،تا سر تو رو به دست بیارم! >:)b-)
من بهترین پلیر این بازی در دنیا بودم
تعریف از خود نباشه! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر