Stronghold 3

این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
stronghold : crusader

به نظر من، بهتر از اين ديگه نيست،
تو game ranger هم مي توني آْنلاين بزني

این رو این قدر کد و اینا زدم که حالم از بازی بهم خورد. دیگه بازی استراژیک مثل متولوژی و امپایر نمی زنن. نسل بازی های استراژیک منقرض شد.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کلا آب من با این جور بازی های نقطه بازی تو یه جوب نمیره!/:)
نقطه بازي :-o
درسته اين شماره از بازي، خوب از كار در نيومد ولي نسخه هاي اولش در حد لاليگا بودن...
( هنوز نسخه 1 و crusader را رو كامپيوتر دارم )

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 PM ارسال شده بود ----------

این رو این قدر کد و اینا زدم که حالم از بازی بهم خورد. دیگه بازی استراژیک مثل متولوژی و امپایر نمی زنن. نسل بازی های استراژیک منقرض شد.

خوب كد و رمز و ترينر و از اين جور چيزا نمي زدي، ( به نظرم تجربه يه بازي خوب را از دست دادييي )
تجربه انلاين بازي هم لذت بخشه كه من تازه 5 6 ماهه آنلاين مي زنم و خيلي حال ميده

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
17 مرحله فوق العاده مسخره بود !
==========
تو فروم خود Firefly هم فن هاش شاکین و فعلا مسئولاش کلا هیچ جوابی نتونستن بدن :d همه از سبک بد بازی تا باگ ها خیلی زیاد و ... شاکین !

یه ذره فرهنگ spoil کردن داشته باشین شاید من و امثال من هنوز بازی نکردن خراب نکنین بازی رو براشون هرچی باشه میخوام بازی کنم ها!!!! سر همین 200 تمن رفتم تو خرج گرافیک اونوقت شما اینجوری میگین
تعریف اسپویل چیزه دیگه ای هست ! در ضمن نظرم رو راجع به بازی گفتم و میتونین خیلی راحت نخونین

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه ذره فرهنگ spoil کردن داشته باشین شاید من و امثال من هنوز بازی نکردن خراب نکنین بازی رو براشون هرچی باشه میخوام بازی کنم ها!!!! سر همین 200 تمن رفتم تو خرج گرافیک اونوقت شما اینجوری میگین

javadrock

کاربر سایت
Dec 16, 2010
43
به نظر من بهترین نسخه همون 2بود

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:33 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من یه سوالی داشتم
می خواستم ببینم نقشه های جدید برای بازی Stronghold 2 وStronghold Legends هست یانه
با تشکر

MB-93

کاربر سایت
Oct 31, 2011
6
از بس از اين بازي بد تعريف كرديد كه مونده بودم برم بخرم يا نه كه تا امروز رفتم خريدم
بعضي از بچه ها تو بازي يه مشكلاتي براشون داشت كه براي من نداره مثلا مي گفتن رو سربازا يا مردم كليك كني حرف نمي زنن ولي مال من خوبه به نظرم اونقدرام كه شما مي گين بد نيست فقط سرعتش خيلي كنده و رو اعصابه
بعدش هم كنترل راضي بودن مردم سخت تر شدن ولي قشنگ تر هم شده
بعضي چيزا بش اضافه شده كه خيلي باحاله
ولي به نظرم به 1و 2 نمي رسه

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام خدمت دوستان نمیخواستم پست بدم اما دوستان انقدر کم لطفی کردن نسبت به بازی که مجبور شدم. خوب من به شخصه نسخه شماره 1 قلعه که چند سال پیش اومد بازی کردم و عاشقش شدم بعد هم 2 و الانم 3 که واقعا جهش عالی داشته رو به جولو انصافا رو بازی خیلی کار کردن یه سری باگ داره که با پچ که تو راهه بر طرف میشه در ضمت این بازی شماره 3 قلعه شماره دوش نیست ! به سیستمه قوی نیاز داذه که برای خودم تنظیمات روی hight و رزولوشن 1920*1080 کیفیت hd دارم و بدونه هیچ افت فریمی و تیک تیک کردنی بازی میکنم لذت هم میبرم جون طرفداره 2 آتیششم گرافیکم 9800GT 512ddr3 va cpu core 2 dou va ram 4GB به امید نسخه 4 ;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
والا منم تازه امروز دانلودش تموم شد و فقط سرعت آروم مردم وسربازا یکم اذیت میکرد بقیش عالین مثل بقیه

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
اما به نظر من شماره بازی مخصوصا قسمت مرحله ایش فوق العاده بود من اصلا از شماره یک بازی خوشم نیومد شماره دو بازی عالی بود به امید بازگشت SIR WILLIAM

MB-93

کاربر سایت
Oct 31, 2011
6
آره الان يادم اومد يكي ديگه از مشكلاتي كه بچه ها مي گفتن تيك داشتن بازي كه براي من اصلا نداره مرحله هاشم قشنگه ولي 2 مرحله هاش جالبتر بود خيلي دوست داشتم ويليام برگرده اما مثل اينكه خبري نيست خيلي ناراحت شدم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم تیک ندارم فقط یکی دو بار فریز شد اونم مشکل از هارد کامپیوترمه
ای خدا یعنی میشه من یه ssd بندازم رو سیستمم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر