Streets of rage Remake – Final version v5.0

sorr1.jpg

سلام دوستان
بالاخره ورژن نهایی بازیی Street of rage Remake V5 ریلیز شد
همانطور که می دانید این بازی برای کنسول سگا جنسیس بوده و مطمعنم شما ها از این بازی خاطرات خوبی دارید یک گروه به نام bombergame این بازی را براب pc ریمیک کردند و قابلیت های خوبی گذاشتند که در زیر می بینید

jetski.PNG
motos_nuevas.png

PROGRAM
Streets of Rage Remake is a project created from scratch, it does not use reverse engineering nor a single line of code from the original games. It’s all based on visual interpretation, comparing how things work in the original games and trying to mimic it for Streets of Rage Remake.
Some of its functions:
* Animation timing, animation positioning, control response, X/Y/Z positions and physical movement for all characters are accurate to the original games.
* 64 modules of AI per enemy to represent walking and reactions.
* Collisions and damages based on the original games.
* The same score system algorythm that is used in SOR2.
* Grabs and vaults as in the original games.
* Autosave savestates that allow you to continue the game from the same point, exit windows, alt+x, etc.
* Prediction of resources, to speed loading times.
* All functions of all the original games in the series are emulated:
- Over 30 configurable options in the menu
- Star and Special Meter sytems
- 6-button controller actions
- Different types of weapons, and Special Weapon attacks
- Police specials
- And much more
GAMEPLAY
Tests have been conducted for months to ensure that the game plays well, plays accurately, has the smallest possible number of bugs and an appropriate difficulty level.
MATERIAL
The following material has been created exclusively for Street of Rage Remake V5, and V4 (with all that implies).
CUTSCENES
The game includes original cutscenes between stages, totalling over 40 cutscenes and 8 endings.
STAGES
There are stages in the game that are either completely new or remastered, adding more colors, more scrolling layers, interactive details not present in the original games and much more.
THE SPRITES
Over 10 designers have been working for years to create new sprites, creating 19 playable characters all with a complete set of moves, new enemies, new details on the stages and much more.
MUSIC
The music has been remixed by 5 different musicians, they are in OGG format (44khz, 128kbps) and contain practically all the songs in the original series, including Game Gear versions and some new tracks, a total of 76 songs.
* All songs have been volume controlled and EQ.
SOUND FX
The game contains audio sounds from the original games that have been recorded directly from a Megadrive/Genesis.
* Each enemy and character has their own voice channel (a total of 24 channels of audio)
* The shrill sounds accumulate in specific channels to avoid distorting the audio.
* Ambient sounds are a new feature of the game.
SUMMARY OF THE CONTENTS OF THE GAME
You can see the promotional poster for the game here.
103 STAGES
- 93 stages in story mode
- 5 stages in extra modes
- 5 stages in the Prototype mod (separate download)
19 PLAYABLE CHARACTERS
- SOR1 characters remastered with new moves
- SOR2 characters with new moves
- SOR3 characters with new moves
- New playable characters
64 ENEMIES
- All enemies from SOR1 remastered.
- All enemies SOR2 (RGB color correction).
- All enemies SOR3 (RGB color correction).
- New enemies based on the Game Gear versions and even the cover the game!
REMIXES 83
- 76 in V5.
- 7 in the Prototype mod.
ADDITIONAL CONTENT
- Profile Editor
- Color Editor
- Name Editor
- Sormaker
- Cutscene Viewer
- Profile Viewer (and commands)
- Image Gallery
- 16 cheats
- Battle Mode
- Survival Mode
- Boss Rush mode
- Events Mode (16 events)
- Volleyball Mode
- Allied cpu mode
- And more than 30 customizable options
The planned online feature had to be scrapped as there were problems getting the game to run lag free, even from early build. It would of taken longer to wait for an improvement on this, so it was left out and more time was spent on improving the game itself.
ENDING
In the coming weeks the blog will be updated with the release ports (Linux, Wiz) and the official SORR V5 soundtrack in mp3 format.
می توانید از لینک زیر دانلود کنید

دانلود رپیدشیر
دانلود هات فایل

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
در تنظیمات ویدئو آپشن از VSYNC استفاده کنید تنظیمات مونیتور را روی 60hz بگذارید وگرنه سرعت بازی غیر طبیعی می شود.

این ویدئو از خود سایت BomberGames است ومقایسه ورژن ریمک 5 با ورژن 3 کگا فیوژنه.

482 کیلوبایت بیشتر نیست. دانلود کنید ببینید.

گرافیک اینجور بازی ها بیشتر به کارت گرافیک بستگی داره با بعضی ورژن ها بهتر سازگاره. من خودم از 2XSCALE استفاده می کنم به نظرم کیفیتش خوبه .

videoplayback.FLV (557 KB)

شما یه دور از پست 1 همین تاپیک یه نگاه بندازی بد نیست در مورد Shop.

آقا دستت درد نکنه در مورد شورش 2 ژاپنی اصلاً متوجه نشده بودم چون من بیشتر یا مکس بازی می کردم.
كاري نكردم---خوده من هم چند وقته اين تفاوترو فهميدم---يروز داشتم شورش 2 بازي ميكردم عموم بهم گفت 19 سال پيش اين بازيرو 12 تومن خريده بود---اون موقع از روي عكسايي كه پشته قابه بازيها بوده اينو فهميده و نسخه ژاپني خريده----

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
سيو دانلود كردم---تو انتخاب كاراكتر بليز و اكسل و شيوا و سامي دو تا چهره دارن---چطوري ميشه اونيكيرو انتخاب كرد؟؟؟

با کلید "پلیس " توی کیبورد B و دسته R یا L

یک بار فایل Manuel را بخوانید ضرری نداره !

کلاً 18 کاراکتر هست اکسل و بلیز 3 نوع هستند شورش 1 و 2 و 3 و سامی و شیوا 2 نوع هستند شورش 2 و 3 فقط هم از نظر ظاهر نیست حرکات و حتی بعضی از مهارت هاشون هم فرق می کنه !

jwiu5dhskomfbg5ydqpg.jpg

كاري نكردم---خوده من هم چند وقته اين تفاوترو فهميدم---يروز داشتم شورش 2 بازي ميكردم عموم بهم گفت 19 سال پيش اين بازيرو 12 تومن خريده بود---اون موقع از روي عكسايي كه پشته قابه بازيها بوده اينو فهميده و نسخه ژاپني خريده----

شورش در شهر 2 نسخه ژاپنی​

آخرین ویرایش:

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
قفل شکن کامل شورش در شهر 5 (دوستان پست بعدی را هم بخوانید)

قفل شکن کامل شورش در شهر 5​

jwiu5dhskomfbg5ydqpg.jpg

باز شدن کلیه کاراکترها و تقلب ها و ویژگی ها در Shop​

این قفل شکن توسط یک ایرانی با نام کاربری axivxi ساخته شده (من یک مقدار تغییرش دادم)​

savegame.exe 97 KB

کلاً 18 کاراکتر هست اکسل و بلیز 3 نوع هستند شورش 1 و 2 و 3 و سامی و شیوا 2 نوع هستند شورش 2 و 3 تفاوت هم فقط از نظر ظاهر نیست حرکات و حتی بعضی از مهارت هاشون هم فرق می کنه !​

حتم‍اً برید به Shop و گزینه های تقلب مورد نظر خودتون رو روشن کنید همچنین می توانید پروفایل کاراکترها و نقاشی هایی از بازی و همچنین ویدئوهای بازی را ببینید. (یک سری هم به آپشن بزنید)​

برای تغییر ورژن کاراکتر ها در هنگام انتخاب کاراکتر از کلید "پلیس " توی کیبورد B و دسته R یا L استفاده کنید.

برای سیو بازی در هنگام خروج از X + Alt استفاده کنید.​

یک بار فایل Manuel را بخوانید ضرری نداره !​

آخرین ویرایش:

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
توضیح تاپیک بالا

جناب axivxi عزیز

برای رعایت کامل حق مؤلف (همون کپی رایت! خودمون)

با اجازه شما ( منظورم اینه که الان دارم اجازه می گیرم!) من قفل شکنی که ساخته بودید را با نام خودتان و به شکلی که در پست بالا می بینید تغییر دادم و تا حالا در بیشتر از 20 تا سایت مختلف قرار دادم. حتماً این فایل دانلود کنید ببینید. هر کسی دانلود میکنه وقتی فایل exe رو اجرا بکنه

فوری وصل میشه به همین تاپیک

اگر میشه بگید چه جوری این فایل سیو رو Hack کردید این خیلی تابلویه که PTS رو کردید 9.999.999 اما چه جوری هر چی فکر می کنم نمی فهمم !
شاید روش شما روی فایل سیو بازی های دیگر هم جواب بده.

این بازی قرار بود 2003.03.17 یعنی هشتمین سالگرد شروع پروژه ریمک برای دانلود بیاد اما با 17 روز تاخیر اومد من هم مثل جناب ortegoli از خود سایت BomberGames بازی رو دنبال می کردم. نسخه 4 رو هم به طور کامل با نقشه راهنما و F.A.Q و برنامه مبدل دسته توی چند تا سایت گذاشتم. حتی توی ویکی پدیا فارسی و انگلیسی هم درباره بازی اصلی و رمیک نوشتم. توی همه سایت های فارسی که خودم معرفی بازی و نکاتش رو گذاشتم یا افراد دیگر این کار را کردند یا از جایی کپی کردند هیچ سایتی مثل این سایت نبود.

سایت BaziCenter از همه کاملتر به این بازی پرداخته

از همه کاربران و مدیران سایت و به خصوص شما کمال تشکر را دارم

آخرین ویرایش:

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
الان فهمیدم قفل شکن یک مقدار ناقصه

طبق متن زیر باید 8 تا تیتراژ پایان داشته باشه !

CUTSCENES
The game includes original cutscenes between stages
totalling over 40 cutscenes and 8 endings

l50mwf5yclkvzh2fnoex.jpg

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
SMK Prototype کار آماده SorMaker

حتماً این سایتو ببینید : Streets of Rage Online

لینک دانلود جدید مستقیم از Streets of Rage Online :​

Download Streets of Rage Remake v5 218MB (توجه این همون شورش 5 فقط لینکش مستقیمه)​

**********​

لینک دانلود مستقیم برای "مواد اولیه" SorMaker از Streets of Rage Online :

با این ابزار می توانید خودتان برای بازی مرحله اضافه کنید به وسیله فایل SorMaker

همچنین یک بازی 4 مرحله ای آماده هم برای بازی وجود دارد که قابل تغییر هم هست

بعد از دانلود فالدر prototype را در این محل کپی کنید C:\SORRv5\mod\games
سپس بازی را اجرا کنید (SorR) و از منوی SORMAKER وارد شوید و بازی کنید.
بوسیله فایل ادیتور (SorMaker) هم می توانید در بازی تغییرات ایجاد کنید.

لینک اصلی Download SORMaker Prototype Mod 12MB

لینک کمکی SMK_Prototype.zip 12MB

opbiuet1fatizvk94ed.jpg

آخرین ویرایش:

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
جناب axivxi عزیز

برای رعایت کامل حق مؤلف (همون کپی رایت! خودمون)

با اجازه شما ( منظورم اینه که الان دارم اجازه می گیرم!) من قفل شکنی که ساخته بودید را با نام خودتان و به شکلی که در پست بالا می بینید تغییر دادم و تا حالا در بیشتر از 20 تا سایت مختلف قرار دادم. حتماً این فایل دانلود کنید ببینید. هر کسی دانلود میکنه وقتی فایل exe رو اجرا بکنه

فوری وصل میشه به همین تاپیک

اگر میشه بگید چه جوری این فایل سیو رو Hack کردید این خیلی تابلویه که PTS رو کردید 9.999.999 اما چه جوری هر چی فکر می کنم نمی فهمم !
شاید روش شما روی فایل سیو بازی های دیگر هم جواب بده.

این بازی قرار بود 2003.03.17 یعنی هشتمین سالگرد شروع پروژه ریمک برای دانلود بیاد اما با 17 روز تاخیر اومد من هم مثل جناب ortegoli از خود سایت BomberGames بازی رو دنبال می کردم. نسخه 4 رو هم به طور کامل با نقشه راهنما و F.A.Q و برنامه مبدل دسته توی جند تا سایت گذاشتم. حتی توی ویکی پدیا فارسی و انگلیسی هم درباره بازی اصلی و رمیک نوشتم. توی همه سایت های فارسی که خودم معرفی بازی و نکاتش رو گذاشتم یا افراد دیگر این کار را کردند یا از جایی کپی کردند هیچ سایتی مثل این سایت نبود.

سایت BaziCenter از همه کاملتر به این بازی پرداخته

از همه کاربران و مدیران سایت و به خصوص شما کمال تشکر را دارم

سلام جناب Hossein P. عزیز،
ممنون بابت این کار خوبتون (البته تمام کارهایش رو خودتون انجام دادید، من کاری نکردم که بخواهید اسم من رو وارد کنید)
بله من فایل سیو بازی رو ادیت کردم،
ابتدا بازی رو یک بار تموم کردم که یک مقدار PTS برای خرج کردن بدست بیارم، بعد از فایل سیو کپی گرفتم. بعد از اون خرید رو انجام دادم. حالا دو فایل سیو داشتم با دو مقدار PTS متفاوت. اونها رو با هم مقایسه کردم و دیدم که بازی از یک روش ساده برای سیو کردن این مقدار استفاده میکنه. بعدش به راحتی این مقدار رو تغییر دادم.
البته این روش بر روی تمامی بازی ها امکان پذیر نیست. در این بازی به دلیل سادگی و کد نکردن، اطلاعات سیو بازی به راحتی قابل تغییر بود. معمولاً بازی ها برای فایل های سیوشون از کد گذاری های غیر قابل بازگشت استفاده می کنند که کار تغییر فایل رو به شدت سخت میکنه.

الان فهمیدم قفل شکن یک مقدار ناقصه

طبق متن زیر باید 8 تا تیتراژ پایان داشته باشه !

CUTSCENES
The game includes original cutscenes between stages
totalling over 40 cutscenes and 8 endings

برای باز کردن این پایان ها باید بازی رو طبق نقشه ارایه شده انجام بدید تا تمامی پایان ها باز بشند.

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
یک بازی 4 مرحله ای ساخته شده با SorMaker بوسیله پکیج SMK Prototype Mod توسط SORfan_83

لینک اصلی The_Chase_is_On.zip 25MB

لینک کمکی The_Chase_is_On.zip 25 MB

بعد از دانلود فالدر The Chase is On را در این محل کپی کنید C:\SORRv5\mod\games
سپس بازی را اجرا کنید (SorR) و از منوی SORMAKER وارد شوید و بازی کنید.
بوسیله فایل ادیتور (SorMaker) هم می توانید در بازی تغییرات ایجاد کنید.

iuyormbdi7a6u3tw3h6.jpg

opbiuet1fatizvk94ed.jpg

ivc2df3ffpqqhedutvv1.jpg

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
امكان داره واسه اينsavegame.exe 97 KB لينكه مستقيم قرار بدين يا جايي ديگه---من دانلود ميكنم ويندوز ريستار ميشه---ميدونم مشكل از سيستمه منه به هر حال---tanks
راستي تو شورش 3 ميشه آدام رو سلكت كرد؟؟؟من يه عكسي ديدم كه تو انتخابه كاراكتر آدام بود!!!

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
امكان داره واسه اينsavegame.exe 97 KB لينكه مستقيم قرار بدين يا جايي ديگه---من دانلود ميكنم ويندوز ريستار ميشه---ميدونم مشكل از سيستمه منه به هر حال---tanks
راستي تو شورش 3 ميشه آدام رو سلكت كرد؟؟؟من يه عكسي ديدم كه تو انتخابه كاراكتر آدام بود!!!

این لینک پایین همون فایل سیو نیم کیلو بایت بیشتر نیست (اون فایل بالا که 97 کیلو بایت است رو من برای گذاشتن توی سایت های دیگر با WinRAR درست کرده بودم که وقتی فایل رو باز می کنند همین صفحه بازی سنتر باز بشه بقیه مطالب این سایت رو ببینند)

http://up.iranblog.com/download.php?file=w86j0d2e79n7nbavm6y.rar

خیر نمیشه با آدام شورش 3 بازی کرد!
این تصاویر برای خنده درست شدند شما برو به این صفحه خیلی از شخصیت های سگا و میکرو رو توی شورش 3 آوردند !

http://soronline.eden2-book.com/misc_fake.htm

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دستت طلا
اما به نظر من به كاراكتر adam خيلي ظلم شد!!!درسته كه تو نسخه 1 بود اما شورش 1 گيم پلي خيلي بدي داره و خيلي كنده و گرافيكشم كه ابتدايي---واقعا جاش تو شورش 2 و 3 خاليه!!!من حاظرم 50 تومن بدم تا بشه با آدام تو شورش 3 بازي كرد----به هر حال الانم با اومدن اين نسخه جديد گذشته جبران شده---واقعا حركات و گيم پليش عاليه---

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من هم ديوونه دختره بودم!!!اما از آدام هم خوشم مياد---
در كل شورش 3 همه چيز عالي بود گرافيك و گيم پلي و داستان و-----فقط ايرادش نبودن شخصيته آدام بود---

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
اگه یادتون باشه توی SOR3 وقتی با SHIVA و ASH باز می کردی، تکنیک هاشون ناقص بود. یعنی تمام حرکت هاشون رو نمی تونستی اجرا کنی یا مثلا اگر دوبار جلو مشت رو میزدی کرکتر هیچ فنی اجرا نمی کرد یا مثلا نمی تونستن از سلاح استفاده کنن. اما توی این بازی حتی تکنیک های جدیدی هم بهشون اضافه شده که خیلی عالی هست. اما باز هم وقتی مثلا شیوا رقیب شما باشه می تونه دفاع کنه که شما نمی تونین.
بهرحال بازی هنوز هم جای پیشرفت داره. مثلا چقدر خوب میشه اگه کاری بکنن که همه ی باس ها رو بشه انتخاب کرد و باهاشون بازی کرد.

آخرین ویرایش:

amir0

کاربر سایت
Feb 1, 2008
19
نام
امیـر
فکرکنم اندینگ نهایی(8 تا پایان متفاوت داره!) با چیت غیرقابل دستیابی باشه هیچ راه دیگه ای نداره؟
حتماً‌باید مانیا رفت خیلی سخت میشه قضیه...)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر