Street Fighter X Tekken در راه PSVita

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
پس از عرضه ی جهانی PSVIta عناوین بسیار خوبی برای آن تایید و عرضه شد، اما همچنان جای یک عنوان دندان گیر مبارزه ای برای این کنسول خالی بود.

sfxtekkenvita610.jpg

کپکام نیز این عطش را با خبری فرو نشاند. روز گذشته در خبری کپکام اعلام کرد که عنوان Street Fighter X Tekken را برای عرضه در پایان سال جاری میلادی بر روی پلتفرم ویتا در نظر گرفته است.
این نسخه دارای 12 شخصیت جدید است که شامل Blanka, Cody, Dudley, Elena, Guy و Sakura از سری Street Fighter و Alisa Bosconovitch, Bryan Fury, Christie Monteiro, Jack, Lars Alexandersson و Lei Wulong از سری Tekken است.

Street Fighter X Tekken در تاریخ ششم مارس برای پلتفرم های PS3 و Xbox 360 و پس از آن در تاریخ 9 می بر روی پلتفرم PC قابل دسترس خواهد بود.

لینک منبع

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
قبلا نسخه PS VITA تایید شده بود حتی توی E3 2011 سازنده بازی ONO بازی رو روی PSVITA نشون داد تاریخ ریلیس نخورده بود که خورد:D

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
تفنگ نذاشتن پشت سرت که باید بازی کنی!

من که کلا با بازی های Fighting حال نمیکنم:d
ولی با ویتا خیلی حال می کنم:d
بحث تفنگ نیس:D بحث اینه این همه انرژی میزارن آخرشم یه چیز درست حسابی تحویل ما جوونا نمیدن

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

تفنگ نذاشتن پشت سرت که باید بازی کنی!

من که کلا با بازی های Fighting حال نمیکنم:d
ولی با ویتا خیلی حال می کنم:d
بحث تفنگ نیس:D بحث اینه این همه انرژی میزارن آخرشم یه چیز درست حسابی تحویل ما جوونا نمیدن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگر سبکش تیکنی بود خوب میشد اما این سبکی زیاد خوشم نمیاد به نظرم کاراکتر های تیکن خراب شدند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر