Street Fighter V | PC

x7693ekoyzsy7nfogb5q.jpg

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre : Fighting
Platform : PC / PS4
Release Date : 16 February 2016
27 بهمن 1394

بالاخره پس از گذشت 6 سال از عرضه SF IV، کپکام بالاخره سکوت طولانی مدت خود را شکست و پنجمین نسخه از سری محبوب Street Fighter را معرفی کرد.

• بازی با موتور Unreal Engine 4 در حال ساخت است
  • Stage های بازی دارای تغییرات زمانی/آب و هوایی هستند
  • قابلیت Cross Play ، امکان بازی بین پلتفرم های مختلف را فراهم می کند
  • به گفته ی Ono نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند
  • در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که قابلیت های جدیدی را برای هر کرکتر فراهم خواهند کرد.
  • 16 کرکتر در ابتدای بازی در دسترس خواهند بود. 8 کرکتر دیگر در سال بعد به بازی اضافه خواهند شد.
  • بازی نسخه ی Super و Ultra و ... نخواهد داشت و نسخه ی اصلی (مشابه بازیهای League of Legends و Killer Instinct) به مرور آپدیت خواهد شد
  • بخش داستانی ، روایت به مراتب بهتری نسبت به نسخه های پیشین بازی خواهد داشت
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند
  • محل قرارگیری کرکترها در طرفین استیج در راند دوم بسته به جایی است که هر پلیر در زمان .K.O شدن ، در آن قرار دارد
  • Training Stage همانند نسخه ی چهارم در SF V نیز حضور دارد
  • برخلاف شماره ی قبلی ، در SF V می توان کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد

• برخی قابلیت های بازی :

V-Skill

V-Skill قابلیتی منحصر به فرد برای هر کرکتر است که با فشردن همزمان Medium Punch و Medium Kick فعال می شود. V-Skill از V-Gauge استفاده نکرده و برای هر کرکتر تاثیرات متفاوتی به همراه دارد. V-Skill ها از مهم ترین المان های مبارزات هستند ، یک کرکتر می تواند با کمک V-Skill از منظقه ی ضعف گریخته و یا می تواند به کمک آن V-Gauge خود را سریعتر پر کند. یادگیری و تسلط بر V-Skill های هر کرکتر کلید پیروزی در مبارزات است.

V-Trigger

V-Trigger تواناییِ منحصر به فردی برای هر کرکتر است و تنها زمانی فعال می شود که V-Gauge به طور کامل پر شده باشد. این قابلیت با فشردن همزمان Heavy Punch و Heavy Kick قابل استفاده است. V-Trigger از لحاظ اهمیت مانند ضربات Ultra در SF IV است و می تواند جریان مبارزه را به نفع هر پلیر تغییر دهد. این قابلیت امکان استفاده از تمامی پتانسیل های هر کرکتر را در اختیار پلیر قرار می دهد و استفاده ی درست و به جا از آن می تواند جریان یک مسابقه را به کلی عوض کند. V-Trigger عمق سیستم مبارزات هر کرکتر را افزایش داده و تسلط بر آن می تواند بر شانس پیروزی هر پلیر بیافزاید.

V-Reversals

V-Reversals با مصرف کردن یکی از خانه های V-Gauge قابل دسترس است. V-Reversals این امکان را به شما می دهد تا هنگامی که در حال بلاک کردن کمبوهای حریف خود هستید ، از Counter استفاده کرده و زنجیره ی حرکات حریف مقابل را پاره کنید. این قابلیت شباهت زیادی به Alpha Counter های سری Street Fighter Alpha دارد ، با این تفاوت که اینبار V-Reversal ها تاثیرات مشابهی ندارند. بعضی از آنها حریف را مجبور به عقب نشینی می کنند ، بعضی از آنها حریف را Knock Down می کنند و برخی دیگر محل قرارگیری کرکتر را تغییر می دهند. از این رو پلیر باید با توجه به ویژگی V-Reversal کرکتر خود ، نحوه ی استفاده ی درست از آن را پیدا کند.

EX Gauge

مانند گذشته EX Gauge امکان استفاده از Special Move های قوی تر را برای پلیر به همراه می آورد. با پر شدن EX Gauge ، می توان از قابلیتی به نام Critical Arts استفاده کرد که برای هر کرکتر منحصر به فرد است. Critical Arts ها به مانند Ultra Move ها ضرباتی قوی و سینمایی هستند.

لینک های مرتبط:

تصاویر بازی Street Fighter V
کامل ترین اطلاعات از Street Fighter V

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
متاسفانه همونطور که انتظار داشتم بازی Launch بدی داشته و اکثر نقد کاربرای استیم منفی هست. آنلاین بازی فعلا مشکل داره و پلیر ها نمی تونن به همدیگه کانکت بشن. سینگل بازی هم متاسفانه در حال حاضر محتوای خیلی کمی داره. کسایی که میخوان اوریجینال تهیه کنن فعلا دست نگه دارن تا مشکلات بازی رفع بشه.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
متاسفانه همونطور که انتظار داشتم بازی Launch بدی داشته و اکثر نقد کاربرای استیم منفی هست. آنلاین بازی فعلا مشکل داره و پلیر ها نمی تونن به همدیگه کانکت بشن. سینگل بازی هم متاسفانه در حال حاضر محتوای خیلی کمی داره. کسایی که میخوان اوریجینال تهیه کنن فعلا دست نگه دارن تا مشکلات بازی رفع بشه.

من موندم با چه رویی season pass فروختن?! ولی من دلم laura رو میخواد!
حالا سوال مهم اینه دیتا بازی رو داری یا نه؟ مستر ماجستیک کرتب!!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
من اصلا نه استوری مود واسم مهمه نه بخش آنلاین.فقط میخوام با پسر خالم بشینم از سر شب تا 4 صبح دو نفره بزنیم همدیگه رو بترکونیم!:dبازی رو هم دان کردم و شدید منتظرم برم خونه بازی کنم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این هم driver nvidia برای این بازی:
Download NVIDIA ForceWare 361.91 Win 10 64-bit | techPowerUp

لیست تغییرات:

Game Ready
Learn more about how to get the optimal experience for ARMA 3, Street Fighter V, Monster Hunter Online, and HITMAN (Beta).
Application SLI Profiles
Added or updated the following SLI profiles:

• Assassin's Creed Syndicate - SLI profile changed (with driver code as well) to make the application scale better
  • Bless - SLI set to SLI-Single
  • Need for Speed - profile EXEs updated to support trial version of the game
  • Plants vs Zombies Garden Warfare 2 - SLI profile added
  • XCOM 2 - SLI profile added (including necessary code change)
Windows 10 Fixed Issues

• TDR on Illustrator CC 2015 with drivers post Release 353. [1726408]
  • [361.75] Enabling NVIDIA Surround after a driver clean install causes NVIDIA Control Panel to crash. [1724062]
  • Windows 10 Open Devices and Printers ejects NVIDIA GPU. [1720849]
  • Adobe Illustrator CC 2015 intermittently crashes on exit with NVIDIA drivers post Release 353. [1711214]
  • [SLI, Assassin's Creed: Syndicate] Need SLI profile. [1666227]
Windows 8.1/Windows 8/Windows 7/Windows Vista Fixed Issues

• [Quadro K5200, Quadro M4000] Poor performance observed with Dassault Catia V5 R20, R21, R22. [200170447]
  • [361.75] Enabling NVIDIA Surround after a driver clean install causes NVIDIA Control Panel to crash. [1724062]
  • [SLI] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege shows corruption when Alt+Tab used in fullscreen mode. [1724562]
  • [SLI, Assassin's Creed: Syndicate] Need SLI profile
  • . [1666227]

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کسایی که بازی کردن ..آهای با شمام ..بله خود شما ...اگه اسپویل نمیشه میشه بگید باس فایت کیه ؟ بایسون یا نکالی یا نکالی شیطانی یا ...البته برای جلوگبری از اسپویل یه اشاره خیلی کوچیک هم بکنید من می فهم...

هنوز آپدیت بخش داستانی نیومده

یه سری Story کوچیکی داره برای هر کاراکتر الان
من موندم با چه رویی season pass فروختن?! ولی من دلم laura رو میخواد!
حالا سوال مهم اینه دیتا بازی رو داری یا نه؟ مستر ماجستیک کرتب!!

Laura که هست :|

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
آقا اینو فقط با دسته میشه بازی کرد ؟ من میخوام با کیبورد بازی کنم باید چی کار کنم چون کلید هارو درست نمیگه ماله دستس همش

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آقا اینو فقط با دسته میشه بازی کرد ؟ من میخوام با کیبورد بازی کنم باید چی کار کنم چون کلید هارو درست نمیگه ماله دستس همش
کپکام یه خورده تنبلی کرده و بعضی از امکانات بدیهی رو نذاشته... مثل همین امکان تنظیم دکمه‌های کیبورد. باید صبر کنین که پــَـچ بده و این چیزا رو درست کنه.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان تاپیک مشکلات بازی نمیخواید بزنید؟
من هر تنظیمات گرافیکی که میزارم لگ دارم نمیدونم چرا؟
این مشخصات سیستم
Ram 8
Amd radeon r7 m265
CPU intel core i5 4200u
win 10
قک کنم باید برم سراغ همون نسخه کنسولی با این وضعیت:|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان تاپیک مشکلات بازی نمیخواید بزنید؟
من هر تنظیمات گرافیکی که میزارم لگ دارم نمیدونم چرا؟
این مشخصات سیستم
Ram 8
Amd radeon r7 m265
CPU intel core i5 4200u
win 10
قک کنم باید برم سراغ همون نسخه کنسولی با این وضعیت:|

شما سیسمی که دارید خیلی ضعیفه این gpu از 740 هم ضعیف تره چه انتظاری ازش دارید این سیستم برای بازی های این نسل مناسب نیست. شما برای هر بازی ای برید سمت ps4 قطعا نتیجه ی بهتری می گیرید.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی خیلی خوش رنگ و لعابه و کاملا یه استریت فایتر دوست داشتنیه . اما از اونجایی که فعلا دسته ایکس باکس وان رو ندارم ، نتونستم بازی رو کاملا تجربه کنم .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دیگه شور هر چی دزدیه در اوردن بازی عملا انگار نسخه دمو هست هر مبارز تنها 4 تا فایت داره داستانم که نداره 1 عکس نقاشی می ذاره با چهار خط دیالوگ منتقدها خیلی لطف کردن به بازی همین نمرات هم دادن. فکر کنم بازی زیر 30 مین به اتمام برسه.

از ناقص بودن بازی که بگذریم گیم پلی بازی عالی هست گرافیک هم زیبا و کاملا هماهنگ با سبک بازی هست فریم دهی هم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر