PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
نام
نریمان
:Arrowd:

همیشه توی آب گل آلود ماهی گیر نمیاد، بعضی وقتها هر چی همش بزنی بوش بیشتر درمیاد :) بحث ناشر بود نه کمیت بازی !

پ.ن : البته کسایی که وارنر رو به MK نمی شناسن می دونن ناشر بازیای دیگه ای هم هست.
پ.ن 2 : یادمه یکی بود میگفت چون کپکام اومده SF IV رو از EVO حذف کرده انقدر آمار SFV رفته بالا ، اگه نینتندو هم همینکار رو با اسمش بروس میکرد همینجوری میشد آمارش : سوپر اسمش بروس + میلی = 4987 . پست اون آقا فک کنم هنوز توی همین تاپیک موجود باشه :)
من یادم نمیاد تا حالا از وارنر دفاع کرده باشم. بر عکس سر سیاست های کثیفش و شخصیت های مهمان همیشه از دستش شاکی بودم و هستم. اینجا هم بحث راجع به بتمن نبود که اونو کشیدی وسط.
جالبه هر حرفی هم میزنی سریع امار پلیر های EVO رو بهت نشون میدن و فروش و امتیازات و محتوای بازی همگی کشک. خوب بودن بازی فقط به تعداد پلیر هاش تو تورنمت ها بستگی داره و اونا بازی رو تایید کنن کافیه و Casual گیمر ها اصلا مهم نیستن؟ خود سازنده ی بازی اعتراف کرده که این قشر رو دسته کم گرفته بعد اینجا فن هاش زیر بار نمیرن.
هنوز هم سر حرفم هستم که کشتن USFIV تو تورنمنت ها به خاطر ورود SFV کار به شدت غیر حرفه ای بود و ممنون از این که حرف منو تایید کردی اسمش هم میتونست با یک بازی 5000 پلیر داشته باشه که تفاوت انچانی با SF نداره. کسی هم از MK توقع نداشته که اندازه ی SF پلیر داشته باشه.

===========

30$ واسه نت کد. lol طرف هنوز نمیدونه با پچ رایگان نت کد بازی عوض شده.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
نام
تونی آلمِیدا
"کشتن USFIV تو تورنمنت ها به خاطر ورود SFV کار به شدت غیر حرفه ای بود" Lmao. بعد 2 سال 2 سال بازی عرضه کردن NRS رو چی صدا بزنیم؟ بگیم کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده؟ که با معرفی زود به زود بازی هاشون، بازی قبلیشون رو میکشن؟ که با هر بازی جدیدشون ملت دست از بازی قبلی میکشن؟ که هر تورنومنتش نسبت به قبلی ریزش پلیر داره؟ همین الان تمام توجهات رو به سمت I2 جلب کردن. جالبه که نمیدونی USF IV از تورنومنت ها حذف نشده. فقط از CPT حذف شده ولی همچنان براش تورنومنت برگزار میشه.

اگر به فروش و متا و blah blah blah هست، چرا بازی های NRS فقط 1 سال زنده هستن؟ اگر همه چیز بازیاشون عالی و کامله، چرا پس ملت بعد از 1 سال دیگه رغبت به بازی نمیکنن و بیخیالش میشن؟ در صورتی که جواب منطقی دارین، پست بدین. ندارین، ندین و حاشیه سازی نکنین.

تفکر ما با شما زمین تا آسمون فرق میکنه. ما یه فایتینگ میخواییم واسه 1 نسل تا بتونیم همزمان با تکاملش، خودمون هم پیشرفت داشته باشیم. نمیخواییم هر 2 سال یه بار رفرش کنیم و همه آموخته هامونو جدید و به روز کنیم. ما یه فایتینگ میخواییم که ته و توشو کامل در بیاریم و برای این کار فرصت زیادی میخواییم. SF IV هم فکر کنم 7 سال کافی باشه براش (این عدد رو پیش خودتون مدام تکرار کنین. این بازی توی طول عمر 4تا از بازی های NRS حضور داشت). اگر SF بازی نکردین و توی کامیونیتیش نبودین، سعی نکنین جوری در موردش نظر بدین که انگار این سری رو هزارساله که میشناسید، چون در نهایت فقط باعث شرمندگی خودتون میشین.

پ.ن: اینم در نوع خودش جالبه

دوست عزیز واسه بار اخر میگم. من نه به پست های شما اهمیت میدم نه لزومی میبینم که جواب بدم. بیشتر از این تلاش نکن. خوشبختانه یا متاسفانه به شما هم مربوط نمیشه که من تو کدوم تاپیک پست میدم و در مورد هر چیزی هم که بخوام نظرمو میگم. اگه پست های من شما رو ناراحت میکنه خیلی راحت نخون.
ولی چندتا پست بالاتر اهمیت دادی و لزومی دیدی که جواب بدی:-j البته جوابی هم نداری بدی و همه بچه ها از این موضوع و تلاشت برای خود نشون دادن و نمایش سطح اطلاعات پایینت کاملا آگاهن. از نظراتت هم همگی ما با دل و جون استقبال میکنیم. از این به بعد بیشتر در مورد SF و تورنومنت و نت کد و کژوال نظر بده.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
نام
نریمان
دوست عزیز واسه بار اخر میگم. من نه به پست های شما اهمیت میدم نه لزومی میبینم که جواب بدم. بیشتر از این تلاش نکن. خوشبختانه یا متاسفانه به شما هم مربوط نمیشه که من تو کدوم تاپیک پست میدم و در مورد هر چیزی هم که بخوام نظرمو میگم. اگه پست های من شما رو ناراحت میکنه خیلی راحت نخون.

LeonSM

کاربر سایت
نام
صفا
EVO 2016
Street Fighter 5 — Top 8

Winners bracket
RZR|Fuudo (R. Mika) vs. MOV (Chun-Li)
Yukadon (Nash) vs. RZR|Infiltration (Nash)

Losers bracket
HM|Eita (Ken) vs. LI Joe (Nash)
HM|Go1 (Chun-Li) vs. AW|Nemo (Vega)

9. Hugo101 (Necalli)
9. GGP|Kazunoko (Cammy)
9. Twitch|GamerBee (Necalli)
9. RZR|Xian (F.A.N.G)
13. Tokido (Ryu)
13. ESR|OilKing (Rashid)
13. EG|Justin Wong (Karin)
13. YP|Filipinoman (Chun-Li)

دایگو، پونگکو، بالروگ، آلکس وایه و خیلی از بازیکنای سرشناس دیگه به طور مشترک 33 ام شدن
Top 8: No Ryu, No Party

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد
سال عجیبی بود
تمام مدعیان حذف شدن
البته مدعیانی که هنووز نتونستن SFV رو جوری که باید فرا بگیرن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
نام
احسان
جوری 26 ـم با آپدیت جدید میاد. summer costume ها هم همینطور :D هر کدوم 4 دلار :| اون کاستوم مرموزه هم مث اینکه یه کاستوم اختصاصی طراحی شده توسط Akiman (خالق چونلی) برای چونلیه :D

پ.ن: قشنگ استاد یه چند لولی طراحیش از باقی کسایی که چونلی طراحی میکنن بالاتره :D بر اون روحش :D اون پشت یه سری دیگه کاستوم از چونلی هست ! یکیش که Summer Costume ـشه ، اون یکی ها هم امیدوارم اضافه بشن :D

آخرین ویرایش:

monashva

کاربر سایت
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم اول اینکه کسی جایی رو میشناسه که بشه ازش Arcade fight stick خریداری کرد ؟
دوم تورنومنتی برای SFV تو تهران کسی سراغ داره برگزار شده باشه یا جایی که SFV باز ها واسه کل کل و مسابقه برن اونجا؟

PWLG

کاربر سایت
نام
Qeiji
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم اول اینکه کسی جایی رو میشناسه که بشه ازش Arcade fight stick خریداری کرد ؟
دوم تورنومنتی برای SFV تو تهران کسی سراغ داره برگزار شده باشه یا جایی که SFV باز ها واسه کل کل و مسابقه برن اونجا؟
کجا بودی شما تا حالا؟:D
اینهمه هی رفیقمون میگفت بشتابید بشتابید، بیاید مسابقات!:D
البته هنوز دیر نشده ولی ورودیش 30 تومن شده :D
شما اگه مایلید به این لینک برید و ثبت نام کنید:
iCG - Tournament - iCG e-Sports Street Fighter V

monashva

کاربر سایت
l
کجا بودی شما تا حالا؟:D
اینهمه هی رفیقمون میگفت بشتابید بشتابید، بیاید مسابقات!:D
البته هنوز دیر نشده ولی ورودیش 30 تومن شده :D
شما اگه مایلید به این لینک برید و ثبت نام کنید:
iCG - Tournament - iCG e-Sports Street Fighter V
:)) من که در به در دنبال شما ها بودم.. :D آقا دسته رو جایی سراغ نداری؟

بعد از مصاحبه با JDCR اینبار نوبت مصاحبه با دایگو ـه :D خلاصه ی مصاحبه :

ybq08nskakfy9prs8xos.jpg

- توی سال های متمادی در شماره های مختلف Street Fighter ، استاد این بازی بودی. نظرت در مورد SFV چیه ؟

BST|Daigo : به نظرم بازی خیلی فانه ، بالانس بازی هم خیلی خوبه حتی با وجود اینکه هنوز ماژور آپدیت یا نسخه ی جدیدی برای بازی منتشر نشده. امیدوارم بازی مدت زمان زیادی ساپورت بشه.

- به نظرت 3 کرکتر خوب و 3 کرکتر بد بازی کدوما هستن ؟

BST|Daigo : کرکترهای خوب Chun li ، Ryu و حتی Mika یا Ken هستن. کرکترهای بد بازی هم به نظرم F.A.N.G ، Zangief و Birdie ـن.

- فایتینگ مورد علاقت چیه و چرا ؟

BST|Daigo : ستریت فایتر آلفا 3 یا Capcom vs. SNK 2. به خاطر مکانیک Guard Break بازی. اما SFV رو هم خیلی دوست دارم.

- چه جوری بازیای فایتینگو تمرین میکنی ، به خصوص SFV ؟

BST|Daigo : بیشتر آنلاین بازی میکنم ، البته گاهی اوقات هم با بقیه آفلاین بازی میکنم.

- برای رفتن به EVO امسال اعتماد به نفس داری ؟

BST|Daigo : اخیراً اعتماد به نفسم بیشتر شده ، و خب آره منتظر EVO هستم.

- کرکتری هست که دوست داشته باشی در آینده توی SFV ببینیش ؟

BST|Daigo : نه ، کس به خصوصی نیست.
--
یه کتابم گویا نوشته. کسی خبری داره ازش؟‌:)))

آقا نوش
سلام. مرداد ماه قراره مسابفات ICG تو مصلی تهران برگزار بشه که Street Fighter V هم جزوشون هست.
اما...شرط برگزاری مسابقات Street Fighter V به حد نصاب رسیدن شرکت کننده هاست (32 نفر) که در حال حاضر فقط 12 نفر ثبت نام کردن. هزینه ثبت نام هم فقط 1000 تومنه و همین الان می تونین ازین لینک اقدام کنیین.
هدف از شرکت هم برد و باخت نیست. ما می خوایم یک کامیونیتی فایتینگ تو ایران شکل بگیره و بقیه ببینن و بشنون که فایتینگ جزو رقابتی ترین ژانرها در گیمینگه. ثبت نام و حضور شما هم احتمال برگزاری مسابقه رو بشدت بالا می بره هم باعث جدی تر گرفتن شدن این جریان توسط مسئولین و گیمرها میشه.
مطمئن باشین این دورهمی هم مثل تورنومنت چند سال پیش برج میلاد خیلی خوش میگذره!
آقا نوشتن با حضور مسئولین کشوری ینی کیا قراره بیان دقیقا؟؟؟( من نگران outfit میکا و کمی و لورا هستم آخه. ینی قراره کژ کام outfit جدید پوشیده براشون رلیز کنه آیا؟ کی آخه دیگه؟ دیر میشه :)) )
حضور آزاده برای علاقه مندان تماشا آیا؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر