PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیشب نتونستم خوب منظورمو بگم :D
واسه این میگم که الان من توی PSN اون دوستانی که با Steam یا GFWL بازی رو دارن ، چظوری اَد کنم ؟ و براشون اینوایت بفرستم ؟ :D

آها ، اینو نمی دونم :D خود بازی بیاد این چیزاشم معلوم میشه احتمالاً :D فعلاً منم نمی دونم چه جوری میشه اونوری ها رو ادد کرد و این حرفها :D
حالا اگه دوستان کسی توی نسل پیش از این تیپ بازیا روی PS3 زده بیاد یه توضیح مبسوط بده :D (من خودم خیلی اهل آنلاین نیستم)

===
آپدیت :

Critical Artsکَمی هم به پست اول اضافه شد :D
این چیزی که از Move List دیده میشه ظاهراً شارژ کردن برای CA و چرخش های 360 درجه از SF V حذف شدن :D برای عزیزانی که در جریان نیستن بگم که شارژ کردن CA یا همون شارژ کردن Ultra Move (توی نسخه های عهد عتیق هم شارژ کردن Super Combo) که مربوط به چونلی بود ، که الان به جاش شده استفاده از 2 تا QCF (که قبلاً مخصوص کیکوشو بود) ، چرخش 360 درجه هم دو تا از Special Move های بِردی بود که الان جاشون رو به حرکات QCF و HCB و HCF دادن :D

پ.ن : به شخصه با حذف شدن این 360 درجه ها خیلی حال کردم :D

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آها ، اینو نمی دونم :D خود بازی بیاد این چیزاشم معلوم میشه احتمالاً :D فعلاً منم نمی دونم چه جوری میشه اونوری ها رو ادد کرد و این حرفها :D
حالا اگه دوستان کسی توی نسل پیش از این تیپ بازیا روی PS3 زده بیاد یه توضیح مبسوط بده :D (من خودم خیلی اهل آنلاین نیستم)
کانتر فقط قرار بود کراس پلی باشه، بعدش بیخیال شدن:D ولی خوب شاید موارد دیگه ای هم بوده:|

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
دوستانِ کِلن ، راه نداره همتون PS4 بخرید این بازی رو روی PS4 دور هم بزنیم ؟
احتمال بسیار زیاد SFV کراس پلتفرم خواهد بود. نگران نباش، با همین PC خدمت می رسیم :D

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
کِلن پرشین استریت فایتر سابقه ی درازی داره، هر چند که الان اعضاش دیگه مثل قبل حضور پررنگ ندارن به دلایل معیشتی. ولی بهرحال هنوز بیش و کم هستیم کنار هم.
اگه کسی اینجا مایل هست SF4 یا مثلا ثرد استرایک بزنه پاشه بیاد، خوشحال می شیم.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Cammy's Trading Card

ظاهرا هر 2تا نسخه با هم توی یه روز عرضه میشن به خاطر Cross Play. کپکام تایید کرده که خودش نسخه PC رو میسازه. گویا بازی قرار نیست روی دستگاه های آرکید عرضه بشه (خیلی بده این موضوع/:) امیدوارم قبل از عرضه درست و حسابی فیدبک بگیرن). یه Leaderboard جهانی برای هر 2تا نسخه هست و مجزا نیستن.

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آقا این Third Strike چقدر شخصیت چندش زیاد داره :D
اه اه این چندش ها کین :D
ولی Remy هم بد جور دلنشینه ، خدا کنه باشه
Q هم یک جوری بود ، من فقط از روی عکساش قضاوت میکردم ، شخصیتش اونجوری فکر میکردم نبود ، ولی بازم خوبه :D ولی Remy بهتر بود
اینا رو ببینید خیلی چندشن :D :
( حجم هر عکس 50 KB هست )

سردسته چندش ها اینه :
0rv5x3dd7y8v80mlpxwi.jpg

این چیه الان ؟ :D اه اه حالم ازش بهم میخوره :D

این هم بقیه چندش ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر