Street Fighter V در انحصار PS4 و PC

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
67311291333721724255.jpg

شبکه یوتـیوب کپکام دقایقی پیش تیزری منتشر کرد که خبر از ساخت پنجمین نسخه از موفق ترین سری این کمپانی، یعنی Street Fighter میدهد.

این تیزر شامل لحظاتی از مسابقات EVO، ویدئوهایی از بازی های قبلی و در نهایت آرکیدهای ژاپن میشد و در آخر با تایتل Rise Up، کپکام پنجمین نسخه مبارزان خیابانی رو تایید کرد.

نکته اصلی این تیزر خبر انحصاری بودن این بازی برای PS4 و PC خواهد بود و در حین تعجب، ظاهرا خبری از عرضه روی Xbox One نخواهد بود.

watch?v=xKvZzo5PZ5U

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
اين كارو مايكرو سافت با DR3 و بعد با TR شروع كرد و كلا كار درستي نيس چون باعث رنجش عده اي از طرفداران ميشه
البته عده از گيمر ها كه بهشون ميگن پي سي گيمر دارن حال ميكنن:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من به شخصه فکر نکنم سونی نقشی توی انحصاری کردن این بازی داشته باشه.چ.و اگه داشت قطعا اون PC رو نمیدیدم توی پلتفرم ها.صبر کنید تا فردا.شاید فقط توی ژاپن انحصاری باشه

خیلی احتمالش کمه این بازی انحصاری بمونه.

KAPOW

کاربر سایت
Dec 3, 2014
38
من به شخصه فکر نکنم سونی نقشی توی انحصاری کردن این بازی داشته باشه.چ.و اگه داشت قطعا اون PC رو نمیدیدم توی پلتفرم ها.صبر کنید تا فردا.شاید فقط توی ژاپن انحصاری باشه

خیلی احتمالش کمه این بازی انحصاری بمونه.

بازی های Console Exclusive داریم کلا ، یعنی روی PC میاد اما در کنسول ها انحصاری یک کنسول هست
اکثرا بازی های indie هستند
اما خوب SF خیلی گنده تر از اینهاست :d

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
اين كارو مايكرو سافت با DR3 و بعد با TR شروع كرد و كلا كار درستي نيس چون باعث رنجش عده اي از طرفداران ميشه
البته عده از گيمر ها كه بهشون ميگن پي سي گيمر دارن حال ميكنن:d

درست تر اینه که بگیم سونی این کارو با Gta 3 و metal gear 4 در نسل های قبل شروع کرد
در کل این حرکت سونی خیلی خوب بود چون مایکروسافت یه 2 تا حرکت این شکلی که زد مورد انتقاد شدید در فضای مجازی قرار گرفت که فلان و غیر گیمریه و اینا و اسپنسر سعی کرد فضا رو اروم کنه تو مصاحبه هایی که انجام داد
ولی به قول دوستان قُبح کار ریخته شده و مایکروسافت کاری که توش تخصص داره یعنی دست توی جیب کردن :d بدون دوشواری انجام بده:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا از بحث انحصاری بودن بازی که بگذریم، خداییش تریلر هایپ برانگیزی بود. تک تک حرفایی که داخلش میگه رو باید طلا گرفت. مشخصه کسی که مسئول درست کردن و ادیت تریلر بوده کاملا میدونسته Street Fighter یعنی چی.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
حالا از بحث انحصاری بودن بازی که بگذریم، خداییش تریلر هایپ برانگیزی بود. تک تک حرفایی که داخلش میگه رو باید طلا گرفت. مشخصه کسی که مسئول درست کردن و ادیت تریلر بوده کاملا میدونسته Street Fighter یعنی چی.
گل گفتی با اینکه علاقه زیادی به SFندارم ولی حرف های گوینده در طول تریلر زیبا و دلنشین بود برام

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
شت شت شت شت.خدا کنه سورپرایز کپکام این نباشه.بابا انحصاری نخواستیم جون مادرتون یه ip قدیمی محبوب رو زنده کنید:(

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
یعنی همه باید از یک نوع بازی خوششون بیاد ؟؟؟ کلا بازی های فایتینگ از دسته بازی های سطحی هستن که فقط سعی دارن مخاطب رو سرگرم کنن که به نظرم جالب نیست این ...

شما یکی از Move list های Street fighter رو اجرا کن بهت یک سال اشتراک ردبول میدم :D
Street Fighter کلاس درس داره پسر خوب برای مستر شدن حداقل باید 5 6 سال بازی کنی یکی مثل من که دو سالی بازیو به صورت مداوم بازی کردم هنوزز نصفی از کمبو های بازیو نمیتونم بزنم !!! به جای ترول کردن برو یکم درباره بازی بخون :)

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
ساختارشکن، بی‌نظیر، ارزش تکرار بی‌نهایت
در مدح استریت فایتر.
اگر فقط یه نیمچه اعتبار و ابهت از کپ‌کام باقی مونده باشه در انحصار همین سری هست.
البته احتمال این که در آینده برای One هم تایید بشه زیاده.
پ.ن: این تیزر که عالی بود ببینیم توی PSE چی نشونمون میدن. :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اصلا از این حرکت خوشم نیومد ... میومدن یه ip جدید ... یا یه بازی که یه جورایی با برند ps شناخته شده رو انحصاری میکردن خیلی بهتر بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یکی از بازی هایی که اصالت و ریشه خودش رو کما کان حفظ کرده و همچنان در اوج هستش به شخصه منی که در گذشته سن کمی داشتم و در دوران دبستان و راهنمایی روی فامیلی گیم (میکرو جنیوس ) و سگا این بازی تمام زندگیم بود واقعا خاطرات من با این بازی خیلی خیلی زیاد هستش و واقعا از ته قلب خوشحالم که کپکام این سری رو به گند نکشید و سری استریت فایتر به سرنوشت شوم خیلی از بازی های بزرگ این شرکت دچار نشد .

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انقدر بحث انحصار و اینارو نکنید :D
Street Fighter V برای PS4 و PC
سال بعدش Super Street Fighter V برای همه :D
خیر ، همین Street fighter V برای همه هست حالا من ببینید کی گفتم .
بعدا super و Ultra super و Umega ultra super ... و داستان ادامه داره برای همه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر