Street Fighter IV | PC

StreetFighterFour.jpg

مدت ها پیش Capcom این بازی رو برای PC هم تایید کرد.
Street Fighter IV هم اکنون بر روی آرکید های ژاپن عرضه شده و نسخه های کنسولی و PC آن
در دست ساخت می باشند.
Street Fighter IV فعلا تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد و تیم سازنده با خیال راحت بر روی آن کار میکنند.
SF 4 Basics
SF 4 Tips and Strategies

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
یکی خواهشا به کمک من برسه ! حدود دو هفته ای هست GGPO من خراب شده ! یعنی کانکت نمی شه و وقتی رو Log in می زنم هیچ اتفاقی نمی افته ! abobe air و GGPO رو سه بار نصب مجدد کردم ولی فایده ای نداشت ! خواهشا یکی کمک کنه !
اول اینکه ggpo رو کامل از add/remove programs ببین remove کردی اگه واسه نصب قبلیم مونده باشه همچین مشکلی پیش میاد

ولی خو من میگم یه یوزر دیگه بساز با اون امتحان کن. یکی دیگه از بچه ها همچین مشکلی داشت که اصلا پیغام invalid username or password نمی اومد و فقط login نمی شد. بعد رفت یه یوزر دیگه ساخت تونست وارد ggpo بشه

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا ما یه دفعه رفتیم تو بازی و بازی کردیم بازی بدی نبود ولی فقط کوتاه بود!! و شخصیتاشم کم!!! دفعه دوم خواستیم بریم تو بازی پیغامmicrosoft visual c running error را داد و پرید بیرون کسی با این مشکل مواجه شده؟

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بازی کوتاه بود... بعله چشم، از این به بعد Arcade Mode رو می‌گیم براتون 874326234 راند بزارن با 874823 تا کات‌سین، 2847384 تا باس هم داشته باشه تا بازی بــلـــنـــد بشه، ضمنا مشکلت گویا احتمال زیاد با CPU هست... درایور کارت گرافیک و Microsoft Visual Blah Blah رو اپدیت کن،‌ یه نگاه هم اینجا بنداز http://www.capcom-europe.com/forum/showthread.php?t=19851&page=9

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من الان میرم تو بازی صفحه ی سیاه میاد ولی پایینش میاد و میگه اگه دکمه ی home رو بزنی......

چیکار کنم ؟

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
اقا یکی بیاد روش کشتن نفر اخری در acrade mode رو به ما بگه seth رو میگم
ما دهنمون ..................شد ولی نتونستیم بزنیمش

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
اقا یکی بیاد روش کشتن نفر اخری در acrade mode رو به ما بگه seth رو میگم
ما دهنمون ..................شد ولی نتونستیم بزنیمش
من تو صفحات قبل گفته بودم...
بازیت خوب باشه راحت می زنی، نباشه: بپر پشتش Target Combo اگه داری بزن ( LP>MP ) یا MK یا LK بزن دوباره بپر اونورش اینکارو تکرار کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر