Street Fighter IV | PC

StreetFighterFour.jpg

مدت ها پیش Capcom این بازی رو برای PC هم تایید کرد.
Street Fighter IV هم اکنون بر روی آرکید های ژاپن عرضه شده و نسخه های کنسولی و PC آن
در دست ساخت می باشند.
Street Fighter IV فعلا تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد و تیم سازنده با خیال راحت بر روی آن کار میکنند.
SF 4 Basics
SF 4 Tips and Strategies

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
پسر این بازی چرا اینجوریه!؟ مثل بازی های سگاست... یعنی بازی به این عظیمی هر شخصییتش فقط یه مشت می زنه و یه لگد؟! هیچ فن ترکیبیی ندارن؟!... از xbox controller for win استفاده می کنم
خب چون مثل تکن نیست که یک بچه پنج ساله هم که از ننش :biggrin1: قهر کرده بیاد رو 4 تا دکمه بکوبه کمبو خفن 20 ضرب بزنه :-||
چرا کمبو هم داریم اونم خیلی زیاد !
باید بشینی کلی تمرین کنی گاید بخونی بازی های بقیه رو ببینی تا دستگیرت شه چه خبره

خوشبختانه SF مثل خیلی از بازی های دیگه n00b friendly نیست که یارو دو روز بازی کنه چهار نفرو ببره بعد فرداش بیاد بگه من PROم !! تو این و فلان:)
بعدم شماها که الان هی SFIV می کنین 99% حالا حداکثر تا یه هفته بازی می کنین بعدشم بی خیال میشین و بازی میره تو سطل زباله بازی های پایرت خور شده دیگه;)
از همین الان بزارینش کنار خیلی بهتره:biggrin1:
فن ترکیبی رو باید خودت بسازی. که اون فعلا در حیطه ی شما و ما نمیگنجه.
البته خو دیگه ساختنیم نیست خو:biggrin1: اون که میگی cancel کردنه حالا مثلا که حرکات عادی رو کنسل می کنی به special

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
مثل این که تا توی windows live ساین نشیم بازی سیو نمی کنه درسته؟!
میشه بگین چطور میشه بازی رو بدون cd key سیو کرد؟
یا حداقل یه سریالی بدین که بشه باهاش sign in شد!
ممنون میشم:blushing:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خب چون مثل تکن نیست که یک بچه پنج ساله هم که از ننش قهر کرده بیاد رو 4 تا دکمه بکوبه کمبو خفن 20 ضرب بزنه :-||
چرا کمبو هم داریم اونم خیلی زیاد !
باید بشینی کلی تمرین کنی گاید بخونی بازی های بقیه رو ببینی تا دستگیرت شه چه خبره
بابا اینقدا هم سخت نی که شما می گی.فقط خیلیا مثل من اصلا نمی دونن از لیست کمبو ها و نحوه زدنش که توی منو هست استفاده کنن جون هیچ گونه توضیحی نداده.
جالبه تو چلنج مدش می نویسه مثلا فلان ضربه رو بزن!خوب بنده من اگه میدونستم چه جور میشه زد که خوب خودم میزدم نمی یومدم اینجا یاد بگیرم:laughing:
مشکل اصلی همین لیست کمبو هست و یا اینکه حداقل یه توتوریالی چیزی میزاشت که آدمی مثل من که قراره برای اولین بار این بازی رو بازی کنه قاعده استفاده از لیست کمبو ها رو یادبگیره.

شما اگه آرایش دکمه هاتون با کیبورد رو بگید بهتر میشه توضیح داد
همون اول گفتم از دسته های 360 استفاده می کنم و گاها با کی برد.با دسته های 360 که فکر کنم غیر قابل اجرا باشه مثلا می خوای یه یه ربع بزنی پرش میزنه!:biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
همون اول گفتم از دسته های 360 استفاده می کنم و گاها با کی برد.با دسته های 360 که فکر کنم غیر قابل اجرا باشه مثلا می خوای یه یه ربع بزنی پرش میزنه!
با همون دسته ها هم کاملا قابل اجرائه. فقط اولش یه کم سخته. من الان Ultra ی Zangief هم راحت میزنم. فقط تمرین میخواد.
جالبه تو چلنج مدش می نویسه مثلا فلان ضربه رو بزن!خوب بنده من اگه میدونستم چه جور میشه زد که خوب خودم میزدم نمی یومدم اینجا یاد بگیرم
خو اون Challeng Mode هه، Training نیست که.:biggrin1:
اون قسمت که شما میگی اسم فن رو مینویسه شما اگه اسم فن رو نمیدونی بایدبری تو Combo List پیداش کنی و بزنی. به مرور سخت تر میشه که اواخرش اشک آدمو درمیاره:((

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه گیم پد خوب هم کفایت میکنه!
مگه میخواین تورنمنت شرکت کنین که استیک میخواین؟!
نه عزیز دلم تورنمنت نمیخوام شرکت کنم ! منظور من اینه که استیک باشه راحتر میشه بازی کرد! من الان با این d-pad افتضاح که گیم پدم داره دستم داغون میشه میخوام یه الترا بزنم

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
نه عزیز دلم تورنمنت نمیخوام شرکت کنم ! منظور من اینه که استیک باشه راحتر میشه بازی کرد! من الان با این d-pad افتضاح که گیم پدم داره دستم داغون میشه میخوام یه الترا بزنم
خب میتونی یه گیم پد خوب بگیری!
مثلا logitech precision Game pad برای SF عالیه.با اون پد مجبور نیستی بازی کنی!:-"
البته استیک جای خود!:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
مثل این که تا توی windows live ساین نشیم بازی سیو نمی کنه درسته؟!
میشه بگین چطور میشه بازی رو بدون cd key سیو کرد؟
یا حداقل یه سریالی بدین که بشه باهاش sign in شد!
ممنون میشم:blushing:

پسر نیاز نیست online user بسازی، می تونی یه ofiline useer بسازی...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنون کرک رو از یه جا دیگه گرفتم

ولی به یه مشکل خوردم توی چالنج اونجاهایی که باید از EX استفاده کرد رو نمیتونم مثلا میگه یه مشت سنگین بزن بعد مشت و لگد مدیوم رو با هم بزن ولی هر کاری میکنم نمیشه باید چکار کنم ؟

اینم 3 تا لینک از کرک که اگه کسی به مشکل برخورد دانلود کنه

http://hotfile.com/dl/7852974/cefc6a1/sf4crack.rar.html
or
http://ul.to/9fdjpi
or
http://www.easy-share.com/1906510494/sf4crack.rar

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر