Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Uncasul

کاربر سایت
Feb 9, 2024
14
من خیلی وقت پیش Fightcade رو واسه Third Strike نصب کردم ولی اصلا بازی نکردم :D هنوز داره رو پی سی خاک میخوره :D
ایبابا، تنهام مثل اینکهxd
یه سوال دیگه، کسی خبر داره استریت فایتر 6 تو چه ریجنی ارزونتره؟ اگه نیست همتون 60 دلار میخرین؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
ایبابا، تنهام مثل اینکهxd
یه سوال دیگه، کسی خبر داره استریت فایتر 6 تو چه ریجنی ارزونتره؟ اگه نیست همتون 60 دلار میخرین؟
اگه تازه کاری من پایه ام واسه بازی، صرفا واسه این نرفتم طرفش که حوصله ندارم بازی فایتینگ قدیمی رو برم آنلاین بازی کنم بعد بخورم به یکی که ۳۰ ساله داره بازی میکنه :))

قیمت هم تو استیم به ترتیب چین، آرژانتین، ترکیه هست، کنسول رو نمیدونم

Uncasul

کاربر سایت
Feb 9, 2024
14
اگه تازه کاری من پایه ام واسه بازی، صرفا واسه این نرفتم طرفش که حوصله ندارم بازی فایتینگ قدیمی رو برم آنلاین بازی کنم بعد بخورم به یکی که ۳۰ ساله داره بازی میکنه :))

یه 3 ماهی هست دارم پلی میدم، ولی خسته شدم انقدر کسی نبود باهاش درمورد بازی حرف بزنم، بین ایرانی جماعت که فایتینگ پلیر بزور پیدا میشه، خارجی جماعتم که اصلا آدم حساب نمیکننXD
دارم میگردم ببینم تو دیسکورد یا جای دیگه‌ای کامیونیتی فارسی واسه فایتینگ پلیرا هست یا نه, شما خودتون فقط تو بازی سنتر هستین؟ گلتی گیر و بلیزبلو که حتی تو بازی سنتر هم صفحه نداره

ممنون، حالا باید ببینم وی پی انی هست باهاش اکانت اتو این ریجنا بزنمD:

• Like
Reactions: all4u

Uncasul

کاربر سایت
Feb 9, 2024
14

دقیقا یه مشکل بازی های قدیمی اینه که خیلی رندوم به یه یارو با سابقه 30 سال فایتینگ پلیری و 7 تا تورنومنت میخوریXD

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
یه 3 ماهی هست دارم پلی میدم، ولی خسته شدم انقدر کسی نبود باهاش درمورد بازی حرف بزنم، بین ایرانی جماعت که فایتینگ پلیر بزور پیدا میشه، خارجی جماعتم که اصلا آدم حساب نمیکننXD
دارم میگردم ببینم تو دیسکورد یا جای دیگه‌ای کامیونیتی فارسی واسه فایتینگ پلیرا هست یا نه, شما خودتون فقط تو بازی سنتر هستین؟ گلتی گیر و بلیزبلو که حتی تو بازی سنتر هم صفحه نداره

ممنون، حالا باید ببینم وی پی انی هست باهاش اکانت اتو این ریجنا بزنمD:
من فقط تو دیسکورد های خارجی واسه بازیای قدیمی و کوچیک مثل AC+R و BBCF هستم :D
اینجا هم تاپیک FGC داره ولی خبری نیست زیاد :-"

https://forum.bazicenter.com/threads/طرفداران-ژانر-fighting.95721/

Uncasul

کاربر سایت
Feb 9, 2024
14
من فقط تو دیسکورد های خارجی واسه بازیای قدیمی و کوچیک مثل AC+R و BBCF هستم :D
اینجا هم تاپیک FGC داره ولی خبری نیست زیاد :-"

https://forum.bazicenter.com/threads/طرفداران-ژانر-fighting.95721/
عه چه جالب، تنها بازیایی که من رو استیم دارم:d
البته اگه یامی هاستایلو حساب نکنیم، که هر کاریم میکنم یادش نمیگیرم🤧
یه strive هم به لطف گیم پس داریم، KI هم میخواستم از گیم پس بگیرم ولی دیگه زیادی میشد، مغزم کشش یاد گرفتن 30 40 تا مکانیک جدیدو نداشت@_@
راستی آی دیتو بگو یه دستی تکون بدیم تو اون سرورا😁

آره یه سری هم به اونجا زدم کلا دوتا مسیج واسه امسال دارهxd

• Like
Reactions: Big Band

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر