Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
من بازی رو کلا آفلاین ریختم رو کنسول پلی استیشن ۴ لباس کارکترها چجوری عوض میشه؟ ورد تور رفتم ولی بعد از چند ساعت روندش تکراری میشه و از حوصله ام خارجه اگر بارکردن لباسها تو این قسمته بیخیال بشم بعدا نسل ۹ قیمتش نرمال شد بخرم
الان تنها راهش اینه همون ورلد تور ر تموم کنی یه بیست ساعتی میشه.
باید Bond رو‌ با مستر مورد نظر به آخر برسونی تا آلترنتیو کاستومش باز بشه.
و اینکه اون بخش مث یه بازی موبایلی هست که فقط کاتسین های با کیفیت داره! اگه انتظار تریپل ای داشته باشی تو ذوقت میخوره. بیشتر هدفشون مسخره و گوفی بودن بوده تا اینکه یه کمپین خوب بسازن.
خودم هر از گاهی میرم داخلش یک ساعتی میرم جلو.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,274
نام
Mansour
بازیای فایتینگ به جز مورتال کامبت همه تا 6-7 سال دووم میارن و اگر سیستم رنک درست حسابی هم داشته باشن همیشه پلیر تازه وارد هست، مثلا همین الان تکن 7 با اینکه ریلیز تکن 8 نزدیکه بازم تو رنک پایین پلیر داره
بعدشم احتمال اینکه بازی فایتینگ ریلیز خیلی داغون و بدی داشته باشه به شدت زیاده، یکیش همین استریت فایتر 5 که موقع ریلیز 60 دلار بود ولی هیچی نداشت و نت کدش سال ها داغون بود و تهش یکی یه ماد واسه فیکس ریلیز کرد و کپکام عینا همون رو گذاشت داخل بازی یا King of Fighters 15 که بعد از یک سال هنوز مشکل matchmaking ـش حل نشده یا Guilty Gear Strive که از لانچ تا الان سرور هاش انگار هنوز دارن هفته ای یه بار آتیش میگیرن. از اونجایی که دولوپر ژاپنی از مسائل فنی (به خصوص مولتی پلیر) هیچی بلد نیست ترجیح میدم بمونم تا ببینم باگ ناجوری هست یا نه و اگر هست فیکس بشه :D

از بالانس هم چیزی نگم بهتره، همین الان من گیم پلی JP رو میبینم هزار بار خدا رو شکر میکنم که بازی رو نخریدم :D
داداش بازی روز عرضه مشخصه چیزی نداره که بخواد به مرور زمان مشخص بشه استریت فایتر 5 از همون روز اول معلوم بود چند مرده حلاجه
اینم از روز اول معلومه
لپ لپ که نخریدی
به نظر من کسی اگه وسواس داره بازی خوب نباشه نظر خودشه ولی نظر من فقط کافیه پری اوردر نکنه وگرنه یک هفته بعد از لانچ مشخصه بازی خوب بوده یا نه
اینکه لذت لانچ و هایپ چند ماه اول بازی رو از خودت دریغ کنی که حالا چندتا آپدیت بیاد بازی بالانس بشه فلان بشه به نظر من نمیارزه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
داداش بازی روز عرضه مشخصه چیزی نداره که بخواد به مرور زمان مشخص بشه استریت فایتر 5 از همون روز اول معلوم بود چند مرده حلاجه
اینم از روز اول معلومه
لپ لپ که نخریدی
به نظر من کسی اگه وسواس داره بازی خوب نباشه نظر خودشه ولی نظر من فقط کافیه پری اوردر نکنه وگرنه یک هفته بعد از لانچ مشخصه بازی خوب بوده یا نه
اینکه لذت لانچ و هایپ چند ماه اول بازی رو از خودت دریغ کنی که حالا چندتا آپدیت بیاد بازی بالانس بشه فلان بشه به نظر من نمیارزه
تازه SF6 اتفاقا خیلی بالانس تحسین برانگیزی داره همین الانم! دیشب داشتم رنکینگ جهانی رو میدیدم (تو بخش CFN بازی) اصلا اینطور نبود که تاپ رنک ها خیلی مثلا JP برداشته باشن، اتفاقا رنک یک الان مستر کریمزون هست که دالسیم استفاده میکنه ینی low tier ترین کاراکتر. همون سانیک فاکس که خیلی با JP خوب بود پانک اومد با Cammy شکستش داد.

جدا از این، قضیه بالانس بودن و تیر لیست ها خیییلی به ما نامربوطه! فقط کسایی که مثلا پنج درصد بالاتر هستن میتونن نظر بدن وگرنه کسی که حتی پلاتینیوم هم باشه شکست خوردن و بردنش فقط و فقط به مهارت و شناخت مربوطه نه چیز دیگه.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
با اینکه من زیاد آنلاین نتونستم بازی کنم ولی واقعا شخصیت ها بالانس خوبی دارن من تقربیا با بیشترشون بازی میکنم از این لحاظ خیلی خوب کار کردن ولی این سریع و‌ فرز بودن شخصیت های زن یه نقطه قوتی شده براشون یه بهونه ای هم شده واسه من که بیشتر انتخابشون کنم 😂

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
حیفم اومد این رو اینجا نزارم.

یکی از جذابیت هایی که تورنومنت های سال اول خواهد داشت حضور سانیک فاکسه. چرا؟
چون همیشه یه سری پلیر معروف بودن که هرکی ممکن بود طرفدار کسی باشه ولی الان یه villian هم به ماجرا اضافه شده :D

اگه بعضی ها نمیدونن چرا سانیک فاکس برا خیلی ها تو کامیونیتی استریت فایتر ویلین خواهد شد، به چند دلیل: شخصیت عجیب غریب و مدل حرف زدن annoying اش با اون میکروفن بی کیفیت :D . اینکه بازی اصلیش مورتال کامبت بوده و طبیعتا فن های اسریت فایتر برا پیشکسوتای اس اف root میکنن نه ایشون! و آخرین و مهم ترین دلیلش استفاده اش از JP هست، این کاراکتر جدا از ویلین بودن گیمپلی شبیه به مورتال کامبت داره نه استریت.

الان ویدیو دیدم این از پانک هم بیشتر شستش که! با این وضعیت بعیده همش JP برداره تو تورنومنت

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,274
نام
Mansour
آقا امروز بعد چند روز وقت شد یه کم بازی کنم اول تو هاب سه چهار دست زدم دستم گرم شه :D بعدش یه چند دستی رنک زدم از برنز4 رفتم سیلور
بعدش هم گفتم یه کم تمرینات کمبو تو بخش پرکتیس برم، ریو رو تموم کردم و همه کمبو ها رو زدم ولی فکر کنم اون دسته دیگه به درد بازی نخوره=)):))
چندتا آخری یه کم بد قلق بودن ولی میشه زدشون
راستی زانجیف هم باید بالانس بشه،تو رنک 2 بار گرپ میزد ریو با یه خمیازه به خواب ابدی میرفت:D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,274
نام
Mansour
حیفم اومد این رو اینجا نزارم.

دو چیز تو این ویدیو برام خیلی جالب بود
یکی اینکه واسم جالب بود که حرفه ای ها اصلا نمیپرن یعنی جامپ اتک صفر مگر جای خیلی حساس
حالا من هی مثل کانگورو میپرم جلو میام عقب هر بار هم شاریوکن نوش جان میکنم :D
نکته دوم اینکه خدا لعنتت کنه حداقل در حد کار راه بندازی انگلیسی یاد بگیر :D
حالا من خودم عشق ژاپنم میدونم ژاپنی ها چه آدم هایی هستن ولی لعنتی سونیک میگه هدفم شکست دادن توئه میگه یکی بیاد ترجمه کنم ببینم این زبون بسته وی میگه:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
الان فهمیدم جذابیت ورلد تور چیه
آواتار خفن میسازی با اسپشال های مختلف و هلث زیاد میری تو بتل هاب با بقیه آواتار بتل میزنی
خیلی جالبه مثلا طرف سه برابر تو Health داره بعد همش کارای Ken رو انجام میده ولی یه دفعه Manon گربت میکنه
مود فانی هست آواتار بتل بعد با ظاهر زاغارتشون وین پوز نامربوط میرن خنده داره

ولی تو ورلد تور مشکل دارم چون حریفا با اینکه هم لول هستن ولی خیلی هلث و دمیج بیشتری دارن نمیدونم چطوریه

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
الان فهمیدم جذابیت ورلد تور چیه
آواتار خفن میسازی با اسپشال های مختلف و هلث زیاد میری تو بتل هاب با بقیه آواتار بتل میزنی
خیلی جالبه مثلا طرف سه برابر تو Health داره بعد همش کارای Ken رو انجام میده ولی یه دفعه Manon گربت میکنه
مود فانی هست آواتار بتل بعد با ظاهر زاغارتشون وین پوز نامربوط میرن خنده داره

ولی تو ورلد تور مشکل دارم چون حریفا با اینکه هم لول هستن ولی خیلی هلث و دمیج بیشتری دارن نمیدونم چطوریه
پشت اون دستگاهها میشینی فقط با کارکترای اصلی میشه بازی کرد که از کجا میتونی با آواتارت با بقیه پلی بدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر