Steve Jobs از سمت خود استعفا داد !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به نقل ازMacrumors :
استیو جابز بعد از موفقیت های فراوان و چشم گیرش ساعاتی پیش استعفا داد و کار خود را در Apple به عنوان رئیس هیئت مدیره ادامه میدهد و Tim Cook به عنوان جانشین خو برگزید.

sjobs.jpg

بخشی از صحبت های استیو :
من همیشه گفتم اگر روزی برسد که بدانم وظایفم را بخوبی به عنوان مدیر عامل نتوانتم انجام دهم استعفا خواهم داد و من اولین نفری خواهم بود که به شما اطلاع خواهم داد ! و متاسفانه این روز فرا رسید.

گفته میشه یکی از دلایل استفعای ایشون به خاطر سرطان پانکراس و ناراحتیه کبد هست !
http://www.macrumors.com/2011/08/24/steve-jobs-resigns-as-apple-ceo/

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,488
نام
Nimo
استفاده از برده های چینی؟ تقصیر Steve چیه که FOXCONN همچین کاری کرده؟ بعدشم فعلا که همین آشغالی که شما میگید از هر نظری به بقیه ها سرتره.در آخر هم بگم وقتی کامپیوتر یا لپ تاپی به این قدرت ساخته بشه انتظار هم نمیره که قیمتی معادل مدل های ضعیف تر داشته باشه.
--------------------------------------------------------------------------------

در کل مرد بزرگی بود.درسته که رئیس هیئت مدیره شده و بطور کلی از اپل نرفته ولی واقعا ناراحت کنندس.امیدوارم اگر راهی وجود داشته باشه (که بعید میدونم) از دست Pancreas Cancer خلاص بشه.

حرفت اشتباه هست سخت افزار pc های apple هیچ فرقی نداره بجز این که mac دارن یعنی شما همچین میگی ادم فکر میکنه رم و cpu و .... رو فضایی ها برای اینا ساختن انقدر قوی و خواص هست نه عزیز همین سخت افزار معمولی خودمون هست.

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
حرفت اشتباه هست سخت افزار pc های apple هیچ فرقی نداره بجز این که mac دارن یعنی شما همچین میگی ادم فکر میکنه رم و cpu و .... رو فضایی ها برای اینا ساختن انقدر قوی و خواص هست نه عزیز همین سخت افزار معمولی خودمون هست.

خوب بحث همینه من نگفتم سخت افزارش قویه بلکه سیستم عاملش عالیه.;)

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

خوب مشکل اینجاست که کامپیوترهاش و لپتاپهاش آشغالن و یک کامپیوترِ 3 ساله از یک iMac سرتره. میدونی که iMac هنوز از 5870 به عنوان کارت گرافیک استفاده میکنه نه؟ و قدرت پردازنده ش نِصف سی پی یوهای امروزی نیست، نه؟ و میدونی که علی رغم این داره با 3 برابر قیمت عرضه میشه. به این میگن دزدی.

یادت نره با اینکه از 5870 استفاده میکنه gpu هم در کنارش هست.بعدشم جان هر کسی رو دوست داری منطقی باش.3 ساله؟ :-o

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
یادت نره با اینکه از 5870 استفاده میکنه gpu هم در کنارش هست.بعدشم جان هر کسی رو دوست داری منطقی باش.3 ساله؟ :-o
یعنی چی GPU در کنارش هست؟ یعنی علاوه بر 5870 یک GPU دیگه داره؟
بعدش هم آره، از یک کامپیوتر سه ساله ضعیفتره. به سخت افزارش نگاه کن.

@ بوق آباد :
Go on (:|
همه ی اعضا میدونن اگر خدا و رسول الله و ملائکه بگن اپل آشغال میسازه، شما میگی نه.
البته خدا و رسول الله و ملائکه میدونن در ایران فقط بچه پولدارها از محصولات خزِ اپل استفاده میکنن تا کلاس بذارن.

• Like
Reactions: aliatlas

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
البته خدا و رسول الله و ملائکه میدونن در ایران فقط بچه پولدارها از محصولات خزِ اپل استفاده میکنن تا کلاس بذارن.
oh نمیدونستم شما حساب دخل و خرج بابای منو داری ! در ضمن سن و سالت قد نمیده بچه های قدیمی سایت میدونن من 4 سالی میشه iPhone دارم حالا کاری به این حرفا ندارم کی ایتجا منو دیده و میشناسه به صورت کامل که قصد کلاس گذاشتن داشته باشم !؟ خز هم جالب بود ! :))
در کل حرفاتو دایورت کردم یه جایی خواستی بدونی کجا Divert کردم پیغام خصوصی بده !
---------------
دوستان اینجا رو ببینید جالبه ! :
http://www.apple.com/pr/bios/

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
همه ی اعضا میدونن اگر خدا و رسول الله و ملائکه بگن اپل آشغال میسازه، شما میگی نه.

البته اگه خدا پيغمبر و ملائكه بيان بگن لازم نيست هركسي در مورد Apple اظهار نظر كنه، شما بازم حرف خودتو ميزني!‌

من خودم 2 ساله از محصولات Apple استفاده ميكنم و واقعآ فوق العادست!‌ حالا اينكه شما با Steve Jobs خصومت شخصي داري بحثش جداست!

پ.ن: گربه دستش به گوشت نميره، ميگه پيف پيف... بو ميده!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 54M113

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
احتمالا شما تا حالا یه محصول از Apple تو دستت نگرفتی ! البته با این حرفات شک دارم تا حالا یه محصول Apple از نزدیک دیده باشی

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
متاسفانه تو ایران اینجوریه : گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده
من قصد توهین به شخص خاصی رو ندارم . اما تا حالا با افرادی که صحبت کردم بدون هیچ دلیل خاصی از اپل بدشون میومده !!!!:-/
حالا جالبه هیچ کدومشون هم از محصولاته اپل استفاده نکرده بودن .

در کل من خودم عاشق محصولاته اپل هستم واقعا هرمحصولی که میده بازار تو رده ی خودش بهترینه
امیدوارم استیوجابز زودتر خوب شن و اپل در غیابش همین روند صعودی رو ادامه بده

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
امیدوارم استیوجابز زودتر خوب شن و اپل در غیابش همین روند صعودی رو ادامه بده
دوستان ظاهرا سو تفاهمی پیش اومده ایشون از اپل نرفته به عنوان رئییس هیئت مدیره انجام وظیفه میکنه ! و به قول یه بنده خدایی اینجوری پدره سهام دارا رو هم در میاره :D

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یعنی چی GPU در کنارش هست؟ یعنی علاوه بر 5870 یک GPU دیگه داره؟
بعدش هم آره، از یک کامپیوتر سه ساله ضعیفتره. به سخت افزارش نگاه کن.

من قیافم به بچه مایه دار ها میخوره؟ :D نه جدی میخوره؟ چه ربطی داره مومن :D.
بچه مایه دار اون که بهترین لحظه زندگیش باز کردن پلمپ بازی های PS3 هست :-".

خودمونیما یه مدت بدجور چاق شده بود!!!.

احتمالش هست خوب بشه؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
احتمالا شما تا حالا یه محصول از Apple تو دستت نگرفتی ! البته با این حرفات شک دارم تا حالا یه محصول Apple از نزدیک دیده باشی
یاد گرفتم به هرکی که داره از محصولات اپل دفاع میکنه گوش ندم، چون همشون از تهِ دل از پولی که حروم کردن ناراحتن و غریضاتاً به دفاع از محصولات بنجل اپل میپردازن.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
یاد گرفتم به هرکی که داره از محصولات اپل دفاع میکنه گوش ندم، چون همشون از تهِ دل از پولی که حروم کردن ناراحتن و غریضاتاً به دفاع از محصولات بنجل اپل میپردازن.

عجب !‌ يعني شما فكر و غريضه ي افراد رو ميخوني ؟!‌ WTF !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر