PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,394
نام
محمد
سایت IGN France
فمنیست های کره جنوبی با همه بدنام بودنشون در مقابل فمنیست های فرانسوی مثل جوک میمونند.
فمنیست های فرانسوی به قدری از مردان متنفرند، که یک زبان من درآوردی ساختند تا چشم و چال مردسالاری رو در بیارند!:))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,450
نام
مسلم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
منتظر نمرات 4 و 5 و 6 باشید مخصوصا از یوروگیمر و اینا.( حدسم متای 60 هست )
بازی باید به هر قیمتی شده فروش سگی بکنه که ماتحت ووک ها و اینا تا ته جر بخوره .
البته بلک راک و ونگارد و اینا که رییس جمهورم تایین میکنن قطعا خوششون نمیاد کسی براشون شاخ شونه بکشه قشنگ الان media outlet هاشون از وبسایت گرفته تا توییتر آماده کوبیدن هستن ولی خب در نهایت جبهه حق پیروزه 😅

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
چقدر دمو عالی بود اصلا سنگین ضربه ها رو می تونستم با تمام وجودم حس کنم. بازی اصلا هک اند اسلش نیست یه چیزی بین هک اند اسلش و سولز بورن هست. موزیک بازی هم که اصلا خداااا و تمام وایب نیر بود. تازه داشتم به گیم پلی مچ می شدم که دمو تموم شد.
از همین الان دارن بازی می کوبند این فمنیست ها و وک ها و باید منتظر کلی نقد زرد باشیم.
باید تو فروش حسابی حمایت بشه تو این وضعیت اشفته ساختن همچین بازی با این شکل شمایل شجاعت می خواد.

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
168
وای موزیک بازی چی میگههههههه ! اصن کره‌ای بودن از در و دیوار بازی میباره !
گرافیک بازی خیلی خوب کار شده ولی میتونست بهتر از این باشه ، طراحی محیطهای بازی عالیه ، این بازی یه حس عجیبی بهم داد شمارو نمیدونم ، موسیقی بازییییییی فلج میکنه انقد خوشگلهههه ، طراحی منو رو که نگم ! همه چی شسته رفته و کره‌ای وار طراحی شده

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر