نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
خوب حالا چجوری باید صبر کنیم این زمان باقی مونده رو؟ :|
باز شما خوبین من چجوری صبر کنم? :D
امروز چندتا خبر کلفت پشت سر هم سرازیر شد اصلا نتونستم هضمشون کنم :|

نمایش هورایزن 7 خرداد
نمایش سونیک 6 خرداد
Virtua fighter انحصاری (دوران PS2 آیا? :D)

تازه تو ایونت سونیکم گفتن از پارتنرشیپای جدید خبر میدن و از اونجایی که سونیک کالکشن فقط برای PS4 لیک شده گفتم شاید اون پارتنر شیپ با سونی باشه هزچند که فانتزیه سگا عمرا سر سونیک از نینتندو بگذره :D

:eek: :eek: :eek: :eek:

• Like
Reactions: gintoki and hadinas

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
بعد از یه مدت خیلی طولانی بالاخره برای یه چیز توی گیم به شدت هیجان زده ام . ساعت 1:30 همین امشبه ؟ لینک توییچ اگه بزارید ممنون میشم

• Like
Reactions: Ludens

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بعد از یه مدت خیلی طولانی بالاخره برای یه چیز توی گیم به شدت هیجان زده ام . ساعت 1:30 همین امشبه ؟ لینک توییچ اگه بزارید ممنون میشم
آره دقیقا همون 1:30، لینک توئیچ هم تو پست اول هست ولی اگه حوصله اسکرول نداری بفرما. :D

من چند لحظه از این شمارش معکوس رو دیدم بجای موسیقی دارن از صداهای طبیعت داخل خود بازی (باد و خزنده و پرنده و صدای آتیش گرفتن و...) استفاده میکنن. :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,724
لینک ها پست اول درج شدن، کمتر از 4 ساعت دیگه ساعت 1:30

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,620
میگم فقط به مناظر اکتفا نکنید...صداها رو هم گوش کنید...یه دلیلی داره که روی استریم موسیقی بازیو نزاشتن!
میخوان روی Sound Design بازی تاکید کنن...صدای هر جک و جونوری رو واضح میشه شنید. بعضیا هم اصلا آشنا نیستن! :D
حتما با هدفون گوش کنید...خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر