نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ببین من که نگفتم شما حتما باید پاسخی پس بدی شما نظر شخصیت رو گفتی و منم نظر شخصیم رو گفتم .. دیگه اینجا برداشت هرکس مربوط به خودشه .
ولی در مورد کسایی که میگن sop دیشب اگر کپکام نبود و این صحبتا
عزیز دل! شوکیس عظیم سونی حداکثر تا دو ماه و نیم دیگه هست. چه نیازی هست دیشب بیاد اسپایدرمن یا سایلنت هیل یا متال گیر یا سایر عناوین بزرگ خودش رو نشون بده..
میاد عناوین AA رو نشون میده که بعدا تو شوکیس نخواد واسه اینا وقت تلف کنه.. sop سونی یکجور نمایش مطابق با زمان خودش هست. میدونید یعنی چی حرفم یعنی متناسب با عناوین که بزودی میان سونی احساس میکنه باید اینا پروموت بشن حالا طبق قرارداد های مارکتینگی که دارن و خب دیشبهم باید عناوین کپکام نشون داده میشد چون دیگه به تاریخ انتشارشون نزدیکیم..
ممکنه گاهی sop خفن بنظر بیاد اونم بخاطر عناوینی هست که قراره مارکتینگ بشن مثل اون sop که گیمپلی کلیستو توش بود و همه میگفتن عجب sop ی بود. شما یه عنوان تو sop حتی ترد پارتی نشون بده که عنوانی رو معرفی کنه که قراره فراتر از یکسال بعدش نشون داده باشه.
ولی شوکیس فرق داره اونجا قراره عناوین بلاک باستری رو نشون بده که شاید قراره حتی دو سه سال آینده بیاد و لازمه تو یه مراسمی نشون داده بشه که میلیون ها نفر ببینده داره تا مارکتینگ ار ابتدا قوی شروع بشه. جف گراب هم اعلام کرده شوکیس قبل از e3 سونی قراره یه چیز عجیب و غربیی باشه که اونو فاز دوم PS5 اسم گذاری کرده

خب شوکیس برسه ما میایم در مورد شوکیس نظر میدیم دیگه. من در مورد محتوای این نمایش صحبت کردم. تمرکزش هم روی Suside Squad بود که واقعا داغون به نظر میاد (البته این تقصیر سونی نیست). باقی حرفهام را هم که زدم. اتفاقا زمانی که SOP خوب بوده من خودم اینجا تعریف کردم مثل سری قبل SOP فکر کنم بود که 3-4 تا بازی AAA خوب معرفی شد توش.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
خب شوکیس برسه ما میایم در مورد شوکیس نظر میدیم دیگه. من در مورد محتوای این نمایش صحبت کردم. تمرکزش هم روی Suside Squad بود که واقعا داغون به نظر میاد (البته این تقصیر سونی نیست). باقی حرفهام را هم که زدم. اتفاقا زمانی که SOP خوب بوده من خودم اینجا تعریف کردم مثل سری قبل SOP فکر کنم بود که 3-4 تا بازی AAA خوب معرفی شد توش.
ببین Suicide Squad که میگی هم همون چیزی هست که گفتم
اینا همش قراردادهای مارکتینگی هست.
تاریخ انتشارش نزدیکه و طبق قرارداد باید پروموت بشه. اینا حتی واسه Deathloop و گوست وایر هم sop گذاشتن که در اصل ای پی ماکرو بود.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
این نمایش مخصوص تقریبا VR2 بود و این بازی هایی که نشون داد هیچ Killer App ای توش دیده نمیشه. 500 دلار هزینه برای یک وسیله جانبی زیاده. باید جاستیفای بشه خرید. اکثر نقدها هم به این نکته قبلا اشاره کردنده بودند که دیواس خوبی هست ولی باید بازی های خوب بیشتری براش عرضه بشه. اینکه انتظار داشته باشی یکی دوتا بازی انحصاری در حد Half Life Alyx براش معرفی بشه زیاده؟

پلاس را هم اشاره کردم که خوب بود. هیچ مقایسه ای با گیم پس هم نکردم چون مخاطبش فرق داره. ولی اگه لازم میدونی اشاره کنم که Code Vein, Imortals, Minecraft, Battlefield قبلا روی گیم پس خیلی وقت پیش اومده و Ghost Wire هم ماه بعد میاد. این تجاوز اینا هم نمیدونم منظورت چیه؟ تجاوز به چی دقیقا؟

رزیدنت هم اولین نمایشش نیست قبلا به صورت کاملا ازش گیم پلی اومده به حد کافی. من سبک گرافیکیش را دوست ندارم. یک حالت واکس زده داره و رنگ آمیزش هم زیادی خاکستری قهوه ای هست برای من. برا اینم باید جواب پس بدم؟
همین بازی هایی که برای لانچ VR2 و همچنین 2023 و به قول شما برای یک وسیله جانبی تا الان تایید شده، بیشتر از محتواییه که کمپانی های دیگه برای لانچ دیوایسشون در طی سال یا سال ها منتشر کردن! و این ساپورت ادامه داره

ایول گرافیک خیلی خوبی داره با توجه به کراس جن بودنش و با نمایشهایی که داشته همه چیز در سطح بالایی قرار داره و این ایراداتی که می گیری مثل طراحی مرده! در نمایش ها و پیشنمایش هایی که خودم ترجمه کردم گذاشتم وجود نداشته و اتفاقا بیشترین تعریف رو از این بخش ها کردن و دمو هم بزودی میاد
IMG_۲۰۲۳۰۲۲۱_۲۰۲۴۱۶.jpg

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مارکت VR کلا همینه.
شما نباید ازش انتظار بازی AAA زیادی داشته باشی. شاید سالی 1-2 تا بازی AAA در بهترین حالت بیاد براش.
تعداد بازی های VR کمه و اکثر بازی های VR در همین حد و اندازه هستند که می بینید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
این سوئساید اسکواد چقدر شبیه بازی ابرقهرمانی بود که این اواخر اومد اسمش یادم نیست. اونم چندتا کاراکتر داشت که تو شهر میچرخیدی خیلی حرکت هوایی داشت. افتضاحم بود. ولی این سوئساید اسکواید بد بنظر نمیاد معمولیه.

____
تو ایول یه چیزی که برام جالب بود اینه که طراحی چهره هاشون جوریه که واقعا شبیه همون ایول چهار قدیمی هست، ینی نیومدن خیلی استایل رو واقعگرا کنن که بی شباهت بشه به قدیمی، یجورایی جاپونی طوره چهره شون، نمیدونم منظور رسوندم یا نه.

• Like
Reactions: king of north

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
شوکیس جدید برای روز چهارشنبه ساعت 23:30 تایید شد
انتظار میره که بازی های بزرگ نمایش داشته باشن
اسپایدرمن 2 و DS2 که تقریبا تایید شدن.

شایعات خیلی قوی میگن که MGS3 اینجا معرفی میشه, آقا من خیلی منتظر این بازی بودم
شب اجرا نمیتونم برنامه رو ببینم پس از دوستان خواهشمندم که اگه معرفی شد بزارید تاپیکش رو من بزنم
فقط برای همین یک بازی تو فروم موندم, تشکر.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
من امیدوارم یک sop معمولی ببینیم و خوبهارو نگه دارن برای نمایش گندشون همزمان با مایکرو و...
نمایش بزرگ همینه و sop نیست

اگر باز بخوان شوکیس بزارن میره اواخر سال یا اوایل 2024

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نمایش بزرگ همینه و sop نیست

اگر باز بخوان شوکیس بزارن میره اواخر سال یا اوایل 2024
اونی که جای E3 برنامه داشتن همینه؟
اگه آره که چه زود رسیدیم؟