Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,703
نام
امیر
دوست داران فضا ، سای فای و...
حتما نمایش جدید از بخش سینگل پلیر استار سیتیزن رو ببینین ، ساختش تموم شده و رفته تو مرحله پالیش کردن ، بهینه سازی و...
Star Citizen | PC
خیلی زیباست
هروقت عرضه شد و درست اجرا شد من یک PC میخرم.

• Like
Reactions: m.d.makan

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,431
نام
aliakbar
20231028_014323.jpg

امروز تو توییتر یه اکانت معروف داشت در مورد استارفیلد توضیح میداد که معتاد بازی شده و چند تن بازی جدید و خفن رو فعلا کنار گذاشته و از این صحبتا.
کامنتا رو که میخوندم ملت ۲ دسته بودن:

یه سریا بازی رو دوست نداشتن و از گرافیک و لودینگ و بقیه مشکلات بازی میگفتن

اونهایی که بازی رو دوست داشتن از بهترین بازی سال و نسل میگفتن.

جالبه اکثر اونهایی بازی رو دوست داشتن با اینکه حداقل ۱۰۰ ساعت پای بازی بودن میگن که بازی تموم نشده و کلی از مراحل اصلی و فرعی رو نرفتن.

۱۰۰ ساعت واسه بازی افلاین خیلیه.

استارفیلد به شکل عجیبی زمان رو میکشه
به این شکل که ۱ ساعت بازی میکنی ولی در اصل ۵ ساعت پای بازی بودی و متوجه گذشت این ۵ ساعت نشدی

.همین گیمر از یکی از اعضای بتزدا شنیده که سازندگان بازی، استارفیلد امروز رو نسخه پری آلفا به حساب میارن و قراره کلی ایده و کانتنت به بازی اضافه کنن.

سال دیگه که ابزار مادسازی رسمی و آپدیتهای بازی بیاد یه سریا احتمالا تو بازی ذوب شن.

از شر خدایان چند گانه به ساتان یکتا پناه ببریم

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بعد از گذشت ۲ ماه از عرضه،استارفیلد هم چنان در بین ۱۰ بازی برتر Most Played ایکس باکس قرار دارد(چارت آمریکا).رتبه استارفیلد و مقایسه اون با برخی عناوین جدید.
Starfield #8
FC24 #19
Forza Motorsport #20
Mortal Kombat 1 #31
Phantom Liberty #34
AC Mirage #41

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
کشش بازی و محتوایی که درش گنجونده شده بشدت بالاس . طوری که کلا ماموریت های اصلی بازی رو skip کردمو مشغول گشت و گذار تو سیارات مختلف هستم . بیچاره Sam و دخترش به عنوان مسافر از اول بازی تو ship نشستن و هنوز ماموریتشو شروع نکردم :D گرافیک بازی فوق العاده بالا و چشم نوازه . بنظرم میشه گفت با یه عنوان کاملا next gen روبرو هستیم . حتی روی چهره های شخصیت های معمولی که در طول بازی شاید خیلی هم باهاشون سروکاری نداشته باشیم هم کار شده . بافت و تکسچرهای محیط ها و مکانهایی فرعی هم ترتمیز و کار شده هستن . از لحاظ گرافیکی با یه عنوان بی نظیر طرفیم . بنظرم اصلا بازی نیازی به mod نداره ( اما قبل از اینکه بازی رو شروع کنم فکر میکردم ماد لازمه :D ) . یادم میاد سال 2015 که fallout 4 رو شروع کردم به طرز عجیبی بازی گرافیک متوسطی برام داشت . از لبه های تیز و علفزار ها تا تکسچر های متوسط زمین و ساختمون و اشیا ! . اون زمان با دانلود 18 گیگ انواع و اقسام mod ها تازه بازی برام قابل انجام شد :D

ژانر مورد علاقه ی من عناوین Action Adventure و البته همیشه بازیایی با تم مخفی کاری و stealth تو اولویت انتخابام و سبد خریدم بوده . هیچ وقت هم از بازیای RPG نه خوشم میومد و نه طرفدارش بودم . بنظرم Bethesda یه معجونی درست کرده که حتی منی که فن اینجور بازیا هم نیستم و حال و حوصله وقت گذاشتن برای عناوین این تیپی رو ندارم هم به سمتش گرایش پیدا کردم . حدود 50 ساعت بازی کردمو متوجه playtime یی که انجام دادم نشدم ! :D این همه بازی تو این سبک و ژانر منتشر شدن اما فقط تونستم با fallout و Starfield ارتباط برقرار کنم . بنظرم جز ( هنرمند ) لقب دیگه ای رو نباید براشون در نظر بگیریم ;;)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,431
نام
aliakbar
کشش بازی و محتوایی که درش گنجونده شده بشدت بالاس . طوری که کلا ماموریت های اصلی بازی رو skip کردمو مشغول گشت و گذار تو سیارات مختلف هستم . بیچاره Sam و دخترش به عنوان مسافر از اول بازی تو ship نشستن و هنوز ماموریتشو شروع نکردم :D گرافیک بازی فوق العاده بالا و چشم نوازه . بنظرم میشه گفت با یه عنوان کاملا next gen روبرو هستیم . حتی روی چهره های شخصیت های معمولی که در طول بازی شاید خیلی هم باهاشون سروکاری نداشته باشیم هم کار شده . بافت و تکسچرهای محیط ها و مکانهایی فرعی هم ترتمیز و کار شده هستن . از لحاظ گرافیکی با یه عنوان بی نظیر طرفیم . بنظرم اصلا بازی نیازی به mod نداره ( اما قبل از اینکه بازی رو شروع کنم فکر میکردم ماد لازمه :D ) . یادم میاد سال 2015 که fallout 4 رو شروع کردم به طرز عجیبی بازی گرافیک متوسطی برام داشت . از لبه های تیز و علفزار ها تا تکسچر های متوسط زمین و ساختمون و اشیا ! . اون زمان با دانلود 18 گیگ انواع و اقسام mod ها تازه بازی برام قابل انجام شد :D

ژانر مورد علاقه ی من عناوین Action Adventure و البته همیشه بازیایی با تم مخفی کاری و stealth تو اولویت انتخابام و سبد خریدم بوده . هیچ وقت هم از بازیای RPG نه خوشم میومد و نه طرفدارش بودم . بنظرم Bethesda یه معجونی درست کرده که حتی منی که فن اینجور بازیا هم نیستم و حال و حوصله وقت گذاشتن برای عناوین این تیپی رو ندارم هم به سمتش گرایش پیدا کردم . حدود 50 ساعت بازی کردمو متوجه playtime یی که انجام دادم نشدم ! :D این همه بازی تو این سبک و ژانر منتشر شدن اما فقط تونستم با fallout و Starfield ارتباط برقرار کنم . بنظرم جز ( هنرمند ) لقب دیگه ای رو نباید براشون در نظر بگیریم ;;)
عجیب ترین نکته استارفیلد گذر سریع زمانه.
یه سریها میگفتن که سره همین مجبور شدن بازی رو راش بدن و زودتر تموم کنن تا واسشون مشکل بیشتری به وجود نیاد.

باور نمیکنید خودتون تست کنید.

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
230

فک کنم استارفیلدی که شما بازی کردی با اونی که من بازی کردم متفاوته مگه میشه عاشق سبک rpg نباشی بعد استارفیلد برات جذاب باشه

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
مکانیزم بعضی کوئست های فرعی میتونه خیلی ساده باشه یا خیلی پیچیده !
من سری MGS را به خاطر یکسری سوپرایز هایی که پلیر هیچ وقت متوجه نمیشه مگر بره توی اینترنت سرچ کنه دوست داشتم همیشه
این مساله توی Starfield ( تا حدی فالات) خیلی بهترم کار شده !
ولی خوب مجبوری Note هایی که گوشه کنار ها هستش را برداری و بخونی (که برای سن من یکم زمان بره) تا متوجه بشی این کوئست ها چندین پایان و پاداش های مختلف دارن
دیشب به یکی از همین کوئست ها بر خورد کردم و نه تنها بهترین پایان را انجام دادم با مخ زدن هم تونستم چند تا آیتم کاملا یونیک بگریم (در حین انجامش)

دو تا نکته ی که ممکنه خیلی ها ندونند

1-چطوری متوجه افکت سلاح ها بشیم ؟
به فرض یک سلاح افکت Frenzy داره که شانس عمل کردنش فلان درصد هست . زمان شلیک به هدف اگر صدای یک فنر شنیدید یعنی عمل کرده ولی اگر ادامه بدید به شلیک کردن به جای حمله به دوستان خودش به شما حمله میکنه
چون Frenzy حالتی هستش که NPC به اولین چیزی که میبینه حمله میکنه

2-مراقب دارو های اعتیاد آور باشید که توی توضیح کنارش نوشته شده چون ضعیف میکنه عملکرد کرکتر را . وضعیت اعتیاد هم چک کنید و همیشه چند تا junk flush همراه داشته باشید برای احتیاط (سعی کنید اسکیل هاتون را بالا ببرید به جاش استفاده نکنید از این دراگ ها)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
آپدیت 1.8.83 بازی هم رلیز شد که یکی از مهمترین ویژگی هاش پشتیبانی از DLSS Nvidia هستش !

بتسدا دو هفته طول کشید که یک خط کد که FOV رو فعال میکرد با یک پچ بده.
بیشتر از یکماه طول کشید که DLSS که روز دوم در دسترس بود رو ارائه بده.
اینقدری که اینها فعالن پلیرها رو دارن شرمنده میکنن واقعا.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
بتسدا دو هفته طول کشید که یک خط کد که FOV رو فعال میکرد با یک پچ بده.
بیشتر از یکماه طول کشید که DLSS که روز دوم در دسترس بود رو ارائه بده.
اینقدری که اینها فعالن پلیرها رو دارن شرمنده میکنن واقعا.
بعضی وقتا فک میکنم میتونن این چیزا رو اوکی کنن فقط میخوان بارو بندازن رو دوش مادینگ :D

مثلا همین UI ـه Inventory بازیاشون از زمانی که یادم میاد شلوغ و رو اعصابه، خودشونم 100 درصد مطمئنم میدونن چجوری میشه بهترش کرد (چون اکثر این چیزا بهترین ورژنشو مادِرا واسه اسکایریم ساختن و فقط کافیه از اون درس بگیرن) ولی بازم همون فرمول قبلی رو تکرار میکنن تا یکی بیاد SkyUI/StarUI درست کنه فیکسش کنه :D

داغون بودنش از اونجا مشخص میشه که با اینکه هنوز 2 ماه بیشتر از ریلیزش نگذشته بالا 1 میلیون 300 هزار تا دانلود داشته StarUI :|

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
594
نام
رایان
پرفورمنس نیتیو واقعا یه بوست خوب گرفته. DLSS هم خوبه ولی انگار برای من باگ داره. مثلا تو تنظیمات میذاری رو کوالیتی، میای بیرون دوباره میری تو تنظیمات میبینی شده بالانس. یا میذاری رو DLAA برمیگردی میبینی شده الترا پرفورمنس.
البته به نظر میرسه اون ستینگی که خودت گذاشته باشی واقعا عملی میشه، نه اون چیزی که بازی بعدا نشون میده. ولی خب رو مخه همچنان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر