Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
بیشتر منظورم Out of context بودن قضیست ،مثلا وسط میدون جنگ و نبرد با چندتا کَلاش بودم یهو بانو سارا خواست سفره دلشو باز کنه :)) شما مثلا سايبر پانک رو دقت کنی کلی زمینه میسازه و فضاسازی میکنه برای اون سفره دل باز کردن. در نتیجه یک حالت بی احساسی میگیره.
اون باگه بیشتر وگرنه زمینه سازی میکنه ، مثلا اوایل اصلا نمیذاره سوال شخصی بپرسی ، باهاش که همراه میشی میذاره سوالهای اولیه اینکه قبلا چیکار میکرده و اینها
چون من اول با سم میرفتم به این مشکل برخوردم ولی با سارا و آندرژا خیر

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
اون باگه بیشتر وگرنه زمینه سازی میکنه ، مثلا اوایل اصلا نمیذاره سوال شخصی بپرسی ، باهاش که همراه میشی میذاره سوالهای اولیه اینکه قبلا چیکار میکرده و اینها
چون من اول با سم میرفتم به این مشکل برخوردم ولی با سارا و آندرژا خیر
بهش نمی‌خورد که باگ باشه چون وسط یکی از ماموریت ها بودم گفت بیا باهم حرف بزنیم و این که برای همشون همینجوری بود بارت، اندرژا ساراو...
اون چیزهایی که گفتی اره هست و خوبه ولی منظورم از زمینه بیشتر ستینگ و شرایط محیطی و طراحی بیشتر برای همچین حرف های مهمی هست. باید ویژه تر باشه، نفس گیرتر و...

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
IMG_20231006_181938_904.jpg
یک چیز جالب یاد رفت اشاره کنم این بود که تو بازی به دفعات با همچین صحنه هایی روبرو میشید، حالا میخواد توی یک فضاپیما باشه، معدن باشه، پایگاهی باشه و... معمولا یک جای دورافتاده در گوشه ای از فضای بیکران هستند، معمولا یکم بگردید نوشته هایی یا نوارهایی پیدا می‌کنید از آخرین لحظات زندگیشون، واقعا این صحنه ها تکان دهنده هست و عمق خوبی میداد به زنده بودن بازی.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من هنوز بازی رو آپدیت نکردم رو همون نسخه که روز اول ارلی اکسس کرک شد هستم :-"

نسخه اولیه چه ورژنی هست؟ دوتا آپدیت رو سایتا هست یکی 1.7.23 به 1.7.29 و یکی 1.7.29 به 1.7.33
همین دوتا رو به ترتیب نصب کنم اوکی هست؟ و SFSE آخری هم رو 1.7.33 جواب میده یا باز آپدیت جدید تر هم اومده؟

• Like
Reactions: U n i t e d

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
دوستان من cargo سفینمو چطوری زیاد کنم؟هر کاری میکنم سفینه خراب میشه.اصلا میشه جای cargo سفینه رو اضافه کرد یا نه؟
مث من برو از فروشنده های سفینه اونی رو بخر که ذخیره کارگو بالاتری داره و خودت رو راحت کن.

• Like
Reactions: hancock shadow

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
این لوت کردن بازی نمیدونم چطوریه همه چیو میشه برداشت:D البته از ارزش اشیا تا حدودی مشخصه...
این تعویض اسلحه ها با کیبرد و موس چطوره؟ دیدم FPS ه همون اول دسته رو گذاشتم کنار. و Heal کردن هم 0 رو میزنم ولی اتفاقی نمیفته ظاهرا، هلث بار کجاست اصلا؟ این اکسیژن هم یه پیغامایی میده نمیدونم چطوریه تموم شدن ایناش.

در کل لودینگشم چیز رو اعصابی نیست!!! الان همه سیستما SSD دارن نمیدونم جریان چی بوده گیر دادن. مشکلی که من دیدم فیس کاراکترهاست که اونم به خاطر انجینه فکر کنم.

• Like
Reactions: U n i t e d

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
این لوت کردن بازی نمیدونم چطوریه همه چیو میشه برداشت:D البته از ارزش اشیا تا حدودی مشخصه...
این تعویض اسلحه ها با کیبرد و موس چطوره؟ دیدم FPS ه همون اول دسته رو گذاشتم کنار. و Heal کردن هم 0 رو میزنم ولی اتفاقی نمیفته ظاهرا، هلث بار کجاست اصلا؟ این اکسیژن هم یه پیغامایی میده نمیدونم چطوریه تموم شدن ایناش.

در کل لودینگشم چیز رو اعصابی نیست!!! الان همه سیستما SSD دارن نمیدونم جریان چی بوده گیر دادن.
همه چی رو میشه برداشت حتی موهای npcها رو هم میتونی بکشی :))

تو اینونتوری باید اون چیزهایی رو که میخوای b رو بزنی و بگذاری دم دست

میزان اکسیژن نقش استامینا رو داره

• Wow
Reactions: Cait Sith

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود

در کل لودینگشم چیز رو اعصابی نیست!!! الان همه سیستما SSD دارن نمیدونم جریان چی بوده گیر دادن. مشکلی که من دیدم فیس کاراکترهاست که اونم به خاطر انجینه فکر کنم.
لودینگ اوایل سریعه ولی بری جلو طولانی میشه دلیلشم cargo سفینه هست سعی کن چیزایی که فعلا نیاز نمیشه رو توی lodge یا یه outpost ذخیره کن
من نزدیک 8تن جنس گذاشته بودم تو سفینه هم لودینگ طولانی شده بود هم بازی فریز میکرد وقتی خالی کردم اصلا خودم سبک شدم

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
لودینگ اوایل سریعه ولی بری جلو طولانی میشه دلیلشم cargo سفینه هست سعی کن چیزایی که فعلا نیاز نمیشه رو توی lodge یا یه outpost ذخیره کن
من نزدیک 8تن جنس گذاشته بودم تو سفینه هم لودینگ طولانی شده بود هم بازی فریز میکرد وقتی خالی کردم اصلا خودم سبک شدم

هشت تن؟!!!
بی انصاف تو دیگه رسماً هر چی سنگ تو کهکشان بوده احتکار کردی 😁😁😁

ولی با حرفت موافقم. برای منم تا نیمه بازی حتی یک باگ هم وجود نداشت. تقریبا اخرا گهگاهی باگ فیزیک داشتم. فقط یکجا باگ اعصاب خرد کن داشتم. مرحله آخر یه بنده خدایی رفتم بود پشت دیوار نمی تونستم بکشم اش. مجبور شدم از سیو هام قبلی ام استفاده کنم تا یکم بیام عقب تر و خدا رو شکر مشکل رفع شد.

ولی به برای یه بازی با این عظمت واقعا بازی کم باگ ( مجموعا زیر ده تا دونه باگ) هست که نشون میده ماکروسافت خیلی خوب پشتیبانی کرده از بتزدا.

منم مثل اگر دوستان تنها دو ایراد عمده دارم. یک گرافیک چهره واقعا در حد نسل نه که هیچ به زحمت نسل هشت ای هست. دومین مورد لودینگ های بیش از حد هست. بدترین اش لودینگ های ورود و خروج سفیه هست که چون مرتب باید سوار و پیاده بشین، یکم اذیت کننده میشه. خود لودنیگ همیشه زیر ده ثانیه هست ولی اون حس ایمرژن رو از بین می بره دیگه.

اینم اضافه کنم من تقریبا کل بازی رو سوم شخص بازی کردم و بسیار هم حال داد. به شخصه خیلی خوشحالم بتزدا رو انیمیشن های حالت سوم شخص کار کرده و به این بخش اهمیت داده.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان من cargo سفینمو چطوری زیاد کنم؟هر کاری میکنم سفینه خراب میشه.اصلا میشه جای cargo سفینه رو اضافه کرد یا نه؟
سلام بنظر من مرحله فرعی مانتیس رو حتما برو یه سفینه مجانی خیلی خوب بهت میده که کلا نبردهای فضایی رو برات آسونتر و لذت بخش تر میکنه و از آپگرید کردن اسکیلهای سفینه فضاییت غافل نشو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر