Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
لوت کن، زیاد هم لوت کن بخصوص مهمات.

شاهکار id software تو پیاده سازی per pixel motion blur باعث شده ۳۰ فریم بازی خیلی تفاوت کنه با ۳۰ فریم مثلا jedi survivor و یا سایبرپانک. حس روونی میده بخصوص تو محیطهای شلوغ. من هیچوقت ۳۰ دوست نداشتم ولی این اولین بازی اکس باکس که ۳۰ جذابی داره.
میتونی بیشتر توضیح بدی راجب این ۳۰ فریم ؟!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یه چیزیو نفهمیدم، الان یعنی اینا میتونستن هوش مصنوعی رو بهتر کنن از ترس پرفورمنس بیخیالش شدن؟

چون دوتا ماد AI نصب کردم که کلا چند تا عدد رو تغییر میداد الان خیلی خیلی بهتر شده AI، دیگه عین بز نمیان وسط محوطه بچرخن کاری نکنن، یا حتی دیگه ندیدم پشت کاور کمپ کنن به تیر خوردن واکنش نشون ندن!
کلا فک میکنم کامبت بازی خیلی اکشن تر شده و انمی ها فعال تر.

اینا بودن:
Improved Combat AI
More AI Brains

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یه سری نکاتو یه نفر توی ردیت بازی گفته و upvote بالایی داره اگه دوست داشتید بخونید و سرلوحه کارتون قرار بدید (البته بعضی موارد نظر شخصیه و به استایل بازی کردنش ربط داره و لزوما ممکنه درست نباشه!):

View attachment 308896
مورد ۴ رو تایید میکنم. با اینکه کشتی من، کشتی mantis بود و به خودی خود از چیزی که اول بازی میگیریم قوی تر بود ولی واقعا سر نبرد فضایی آخر این خط کوئست اشکم در اومد.
وقتی قوی بودید برید سراغش

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یه سری نکاتو یه نفر توی ردیت بازی گفته و upvote بالایی داره اگه دوست داشتید بخونید و سرلوحه کارتون قرار بدید (البته بعضی موارد نظر شخصیه و به استایل بازی کردنش ربط داره و لزوما ممکنه درست نباشه!):

View attachment 308896
خط آخر اشتباهه. بدلیل اسپویل نمیتونم چیزی بگم ولی خب اتفاقا اول خط داستانی اصلی رو تا نقطه مشخصی که خودتون متوجه میشید وقتی برسید، برید.
گیمپلی در ادامه کار خیلی تغییر میکنه.
بعد برید دیگه خیمه بزنید روی ساید کوئست ها

• Like
Reactions: sopranus

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
احسان جان نقشه های بازی 100 درصد به صورت procedural تولید شده و لوکیشن های زیادی هم hand craft شدن و فکر میکنم نزدیکترین مثالی که خودتم بهش آشنایی کامل داشته باشی gaea هست که بر اساس یک سری input و seed کار میکنه که ما بر اساس اون یک سری خروجی میگیریم و تمامی نقشه های بازیها هم به این صورت تقریبا درست شدن. مشکل از اون جایی هست که بعضی ها مفهوم procedural اشتباه برداشت کردن که بدین صورت تو استارفیلد پس از هر بار که در منطقه رندومی که میخواید فرود بیاید یک سیستمی مشابه به همون gaea به صورت real time برای شما یک لوکشینی سر هم میکنه در صورتی که اشتباهه و چیزی به نام randomize seed وجود نداره.

من حقیقتش با gaea کار نکردم به روش های دیگه کار را فقط راه مینداختم ...!
تصور خودم این بود که برای اولین بار که Spawn میشه حالت رندام داره و به صورت چند تا variable لوکال ذخیره میشه و دیگه از اون به بعد از داخل فایل سیو شده لود میشه .
البته خوب اینطوری خیلی حجیم میشه برای همین سوال بودم برام .
در هر صورت چه رندام باشه چه به صورت پریفب یا ... نمیشه تصور کرد چطوری و کجا اینهمه دیتا ذخیره میشه !

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
آقا یه سری آیتم ها هست که توی قسمت ریسورس ها قرار میگیره مثل Toxic و ... حتی شیشه ترشی هم توش هست :D اینا واقعا لازم میشه یا بفروشم؟ کلا چی ارزش لوت کردن داره؟ چون همش باید درگیر وزن باشم

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
آقا یه سری آیتم ها هست که توی قسمت ریسورس ها قرار میگیره مثل Toxic و ... حتی شیشه ترشی هم توش هست :D اینا واقعا لازم میشه یا بفروشم؟ کلا چی ارزش لوت کردن داره؟ چون همش باید درگیر وزن باشم
ریسورس ها اکثرا واسه کرفت و ریسرچ استفاده میشن بفرستشون توی cargo سفینه. یه سری هم میرن توی بخش misc مثل دستمال توالت که برای هیچ کاری استفاده نمیشن فقط هستن اونارو میتونی بندازی بره یا بفروشی یا تو یه اتاق سفینه همینجوری بذاری یه گوشه. فقط توی اون بخش digipick رو ننداز بره

توی بخش aid هم ship parts که واسه تعمیر سفینه استفاده میشه رو بنداز توی cargo خودش 10 کیلو وزنشه

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
ریسورس ها اکثرا واسه کرفت و ریسرچ استفاده میشن بفرستشون توی cargo سفینه. یه سری هم میرن توی بخش misc مثل دستمال توالت که برای هیچ کاری استفاده نمیشن فقط هستن اونارو میتونی بندازی بره یا بفروشی یا تو یه اتاق سفینه همینجوری بذاری یه گوشه. فقط توی اون بخش digipick رو ننداز بره

توی بخش aid هم ship parts که واسه تعمیر سفینه استفاده میشه رو بنداز توی cargo خودش 10 کیلو وزنشه
ممنون از توضیحاتت
یه سوال دیگه، من inventory رو کامل چک کردم هیچ آیتم دزدی یا contraband وجود نداشت، حتی آیتم های crew و safe توی cockpit رو هم چک کردم بازم آیتم با آیکون زرد و قزمز توش نیست ولی رفتم آتلانتیس باز اسکن کرد و گفت آیتم contraband داری
از کجا بفهمم آیتم قاچاق دارم یا نه؟ کجا رو جا انداختم

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ممنون از توضیحاتت
یه سوال دیگه، من inventory رو کامل چک کردم هیچ آیتم دزدی یا contraband وجود نداشت، حتی آیتم های crew و safe توی cockpit رو هم چک کردم بازم آیتم با آیکون زرد و قزمز توش نیست ولی رفتم آتلانتیس باز اسکن کرد و گفت آیتم contraband داری
ممنون از توضیحاتت
تو اینونتوری کشتی رو ببین.
اونجا باید داشته باشی.
یا اگه کشتی رو از پایرتی چیزی گرفتی، تو خود اتاق ها قطعا یکی دو تا کونترابند هست.

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
ممنون از توضیحاتت
بیشتر قاچاقا میرن تو misc ولی یه سری مواد مثل Aurora میرن تو بخش aid اونجارو چک کن. کنار آیتمای قاچاق تگ زرده و دزدی قمرز

واسه فروش جنس خلاف هم راحت ترین راه اینه بری منظومه Wolf که بین شمسی و alpha centuari هست توی ایستگاه Den بفروشی. فروشندش حدود 12k کردیت تو جیبش هست همیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر