Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
دوستان وسایل اضافی رو چیکار کنم؟
گزینه ای نیست به سارا مورگان بگم به تو چه که من آشغال جمع میکنم؟
بده به خودش :-j :D
من میندازم تو کارگو سفینه بعدشم آشغالا رو می فروشم به وندورها تو نیو آتلانتیس هستن
یه دستگاهیم همون کنار جایی که تو نیو اتلانتیس فرود میای هست اونم آشغال خر بدی نیس :D
---
حجم جزئیات دیوونه کنندس رفتم سفینه رو آپگرید کنم قسمت شیپ بیلدینگش قشنگ باید بری از یوتوب آموزش ببینی :D
1694028216948.png

رو استیم هم الان بازی 260 هزار نفر رو ردکرد :D

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
جزییات بازی خداست
یه desktop digiframe پیدا کردم
میخواستم بندازمش دور ولی یه سری عکس رندوم داخلش پلی شد
عکس های داخلش به قدری زیبا بود که نگه داشتم و لابه لا میرم و اون عکس هارو میبینم

چه عشقی بکنن فنهای بتزدا
استارفیلد دقیقا بازی رویایی فنهای بتزداست و تا چند ساله دیگه هم بعید میدونم بیخیال بازی شن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یکی از تاکسیک ترین لانچ ها بازی رو یوزر های پلتفرم های دیگه بهم زدن برای بازی در صورتی که بازی های بتسزدا همه دوست داشتنی هستند و حتی با وجود باگ در لانچ هاشون در گذشته جاودانه شده اند و فقط به انحصاری بودن یک بازی روی یک پلتفرم یک عده که ناراحت هستند میان یک کامینویتی رو بهم میریزن .واقعا پوچ و مزحک است .
طرف میره اسکرین شات میگیره از یک جایی بازی در محیطی که مثلا خوب درنیامده و کلیت بازی رو نمیبینه بعد میاد اپلود میکنه یا مقایسه میکنن بعد با یک شات از یک بازی بینهایت خطی کنترل شده بینهایت اسکریپت شده که حتی کات سین ها تماما مو کپ هستند . و..... کلیت بحث باالا بیشتر این است حالا برای بازی های پلتفرم های دیگه هم این اتقاق میافته ولی لانچ استار رو خواستن خراب کن که pc باز ها و یوزر ی پلتفرم خوب از بازی استقبال کردند . جالبه یک عده میگن سفر فضایی نداشت بازی از همون روز اول گفتن ترنزیشن کنترل شده است و لایو نیست و این خیلی خوبه چون تمرکز میزارن روی صدها محیط برای گردش و من بیشتر ماجراجویی میخوام در سیاره ها مثل محیط های اسکایرم و فالوت تا هزار ساعت در فضای تاریک همینطور برونم که چی بشه بعد میدوننن اینا که کوچک ترین سفرهای فضایی سالها زمان میبره ؟؟! الان این محیط های سگمنت شده برای من تنوع زیادی ببار میارن چون حتی با این که عاشق فالوت ها و الدر ها هستم بعد از هزاران ساعت بازی کردنشون محیط ها دیگه میشناسی ( که اصلا بد نیست ) ولی اینجا تنوع رنگ بندی محیط های جدید و .. داستانک های جدید و اینکانتر های جدید و ... در کل استارفیلد میمونه و رو سیاهی میمونه به ذغال و من که اصلا ناراحت نیستم بخاطر دفاع از بازی مورد علاقه ام از تاپیکی که حق داشتم باشم و صحبت کنم بن شدم چون جاهایی دیگه مثل اینجا میشه صحبت کرد درباره بازی .
البته بازی واقعا ایراداتی داره که منتقدها اشاره کردن.
خیلی جاها پتانسیلهای خیلی خوبی میبینی که روش کار نشد.

مخصوصا این نکاتی که در مورد سفر ، طی مسیر و... گفتی اتفاقا میشد خیلی بهتر روش کار کرد.
من قبلا هم گفتم چیزی که الان هست مثل تلپورت میمونه که اتفاقا بد نیست ولی خیلی بهتر میبود که یک حد وسط هم میزاشتن برای کسانی که عاشق شبیه سازی و المانهای ایمرسیوترن.
کسی انتظار نداره این سفرها مثل واقعیت سالیان نوری طول بکشه ولی خب بازی اونهم RPG باید اولویتش حفظ عناصر ایمرسیو باشه که شما رو هرچه بیشتر در خودش غرق کنه.
این ویدئوی مقایسه بین استارسیتزن و استارفیلد رو ببین:

===========
حالا درسته تو استارسیتزن خیلی طول میکشه ولی بنظرم کسی ناراحت نمیشد کنار این جامپ لحظه ای که الان استارفیلد داره ، گزینه دیگه ای هم بود که بشه اون پیوستگی گیم پلی و ایمرسیو بودن رو حفظ کنه.
مثل بازیهای ریسینگ جهان باز که تو مپ هم میشه تلپورت کرد به ماموریتها و هم برای لذت بیشتر بطور دستی تا محل مسابقه رانندگی کرد.
یا مثلا اگه سریال میبینی (استارترک) دیسکاوری دو نوع جامپ میکنه ، یکی با استفاده از قارچ که عملا لحظه ای تلپورت میکنه و دیگری وارپ معمولی.
انصافا جذابتر نبود اینطوری؟
==================
نهایتا من قبلا هم گفتم.
این چالش رو فکر کنم مادسازها بعهده میگیرن (اگه انجین همچین اجازه ای رو بده).
در اونصورت بنظرم با اختلاف تبدیل به یکی از بهترین مادهای بازی میشه.
===========
بحث تاپیک امتیازها رو هم اینجا ادامه ندیم بهتره.
مگه نظر 4 نفر که تا قبل این نمیدونستن RPG چیه ، بتسدا چیه و بعد از خریده شدنش توسط مایکرو اتومات هیترش شدن چقدر مهمه؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب منم از صبح که شروع کردم تازه بلند شدم(11 ساعت پلی تایم)، توضیح زیاده ولی تجربه خیلی خاصی بوده تا الان.

بازی بزرگه، کلی سیاره داره، بعضیاش قابل فرود اومدن نیستن، بعضیاش حیات ندارن ولی تعداد زیادی هم قابل فرودن هم دارای حیات و یا ساید کوئست هستن. تو یکی از گشت و گذارهام رندوم رفتم یه سیستم و وارد یکی از سیاره هاش که شدم یه سائد کوئست باز شد که خیلی طولانی یود و با چندتا کارکتر جدید هم آشنا شدم :| باورش سخته. از حیث lore هم کوئست مهم و جالبی بود. بشدت اکشن بود هم روی سیاره و هم توی فضا! همه چی داشت این کوئست.

گرافیک بازی چشم نوازه، جزئیات آبجکت ها، متریال ها، لباس ها و npcها بسیار زیاده. طراحی مدل اسلحه ها، شیپ ها و سیارات هم فک براندازه‌. فیزیک بازی تو بهترین حالت ممکنه بخصوص تاثیر گرانش و اتمسفر سیاره روی صدا، حرکت کردن و پریدن و... . ساختمون های بازی چه از نمای داخل و چه خارج عالین و از نمای بیرونی، اسکیل شبیه به سایبرپانک دارن. BGS سابقه چنین طراحی هایی رو نداشته قبلا.

پرفورمنس بازی روی سری ایکس عالیه. عمدتا ۳۰ فریم قفل ولی گاهی افت فریم بین جابه جایی منوها و لود شدن لوکیشن ها هست که البته آزار دهنده نیست. باگ خاصی ندیدم فعلا. اسکایریم و فالوت یادتونه؟ این قشنگ چندبرابر پالیش شده تره. استاروارز امسال رو دیدین؟ خاک تو سر رسپاون.

مشکلات بازی برای من لودینگ نیست. بخصوص اگه دستتون راه بیفته که با اسکنر کار کنید خیلی لذت بخش تر میشه. مشکل بازی اینه که بازی دست آدمو نمیگیره. من از سازنده اسکایریم و فالوت انتظار نداشتم اینقدر هاردکور تر بشن نسبت به خودشون! بخدا یه help نیازه. Ui بازی خوبه و من راحتم باهاش. پیچیدگی الکی نداره. قسمت شیپ بیلدینگ نمونه زنده طراحی درست ui هست.

فعلا با پیش زمینه soldier شروع کردم و یه خانوم زیبا ساختم. فعلا هم تو کف سارا مورگانیم. تا ببینیم کی پا میده. اسم کارکترم رو هم گذاشتم جین به یاد فیلم rogue one.

اینم شیپ من که عملا ادیت شده شیپ اولیه بازی هست:

1000002122.png

پ.ن : موسیقی های بازی عملا تنه میزن به اینتراستلار. واو.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
مخصوصا این نکاتی که در مورد سفر ، طی مسیر و... گفتی اتفاقا میشد خیلی بهتر روش کار کرد.
بنظرم نمیشد
چراش رو توضیح میدم.شما استار سیتیزنی رو با استارفیلد مقایسه میکنید که 10 ساله در دست ساخته و نزدیک 3 برابر بودجه استارفلید خرجش شده و هنوز منتشر نشده. چند تا خط داستانی نخواستیم دریغ از یک خط داستانی درست و حسابی برای استار سیتیزن درحالی که در استارفیلد هرطرف میری خط داستانیه. به این اضافه کنید مدیریت بد زینمکس رو که فکر میکرد بازی انلاین بسازه براش حکم مرغ تخم طلا رو داره و اول پروژه 76 رو داد به استودیوهای جانبی و وقتی اونها گند زدن تیم اصلی رو مامور رفع و رجوع کردن گند 76 کرد و وسط تولید استارفیلد یه مدت 76 شد پروژه اصلی. به این اضافه کنید چند سال کرونا رو. به این اضافه کنید محتوای زیاد بازی رو.فقط یک رقم ساخت سفینه استارفیلد با استارسیتیزن رو بخوایم مقایسه کنیم در استارفیلد کلی امکانات برای ساخت سفینه هست و نمونه کار ها رو هم اینجا گذاشتن ولی در استارسیتیزن شما اول میای بین چند صد تا چند هزار دلار ناقابل پول واقعی رو در حساب سازنده بازی شارژ میکنی بعد تازه تو گل میمونن که چطور سفینه رو بسازن و تحویل بدن. یعنی هیچ رقمه استارفیلد نه تنها شرایطش (نه خود بازی) با استارسیتیزن قابل مقایسه نیست بلکه با هیچ بازی دیگه ای قابل مقایسه نیست و این شاهکاری که الان دستمونه دقیقا حکم معجزه رو داره. حالا بحث تعداد پلتفرمهای انتشار بازی و غیره هم بماند.
اینکه اگر فلان طور بود بهتر بود که خب 100 درصد هیچ بازی بدون نقص و پرفکت نیست ولی اینکه آیا میشد اون کار رو کرد وقتی شرایط رو نگاه میکنیم بنظرم نه نمیشد.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
البته بازی واقعا ایراداتی داره که منتقدها اشاره کردن.
خیلی جاها پتانسیلهای خیلی خوبی میبینی که روش کار نشد.

من قبلا هم گفتم چیزی که الان هست مثل تلپورت میمونه که اتفاقا بد نیست ولی خیلی بهتر میبود که یک حد وسط هم میزاشتن برای کسانی که عاشق شبیه سازی و المانهای ایمرسیوترن.
کسی انتظار نداره این سفرها مثل واقعیت سالیان نوری طول بکشه ولی خب بازی اونهم RPG باید اولویتش حفظ عناصر ایمرسیو باشه که شما رو هرچه بیشتر در خودش غرق کنه.
این ویدئوی مقایسه بین استارسیتزن و استارفیلد رو ببین:

===========
حالا درسته تو استارسیتزن خیلی طول میکشه ولی بنظرم کسی ناراحت نمیشد کنار این جامپ لحظه ای که الان استارفیلد داره ، گزینه دیگه ای هم بود که بشه اون پیوستگی گیم پلی و ایمرسیو بودن رو حفظ کنه.
مثل بازیهای ریسینگ جهان باز که تو مپ هم میشه تلپورت کرد به ماموریتها و هم برای لذت بیشتر بطور دستی تا محل مسابقه رانندگی کرد.
یا مثلا اگه سریال میبینی (استارترک) دیسکاوری دو نوع جامپ میکنه ، یکی با استفاده از قارچ که عملا لحظه ای تلپورت میکنه و دیگری وارپ معمولی.
انصافا جذابتر نبود اینطوری؟
==================
نهایتا من قبلا هم گفتم.
این چالش رو فکر کنم مادسازها بعهده میگیرن (اگه انجین همچین اجازه ای رو بده).
در اونصورت بنظرم با اختلاف تبدیل به یکی از بهترین مادهای بازی میشه.
===========
بحث تاپیک امتیازها رو هم اینجا ادامه ندیم بهتره.
مگه نظر 4 نفر که تا قبل این نمیدونستن RPG چیه ، بتسدا چیه و بعد از خریده شدنش توسط مایکرو اتومات هیترش شدن چقدر مهمه؟
شما درست میفرمایی جای شلوغی نیست اینجا ولی ایراد وگرفتن و نقد فرق اداره با حمله بیدلیل به یک بازی . همه بازی ها ایراد دارن هیچ بازی کامل نیست . استار سیتیزن در حد یک تچ دمو خواهند موند 20 ساله دارن میسازن هیچ وقت هم نخواهد امد . در سفر فضایی چکار میشد کرد ؟ کمترین سفر فضایی صد ها سال طول مییبره و در طول تاریخ سینما و بازی ها مخصوصا سینما (استار ترک تی وی شو و استاروارز مخصوصا استار ترک چون قدیمی تره جامپ میزنن یا وارپ میزنن یا از ورم هول استفاده میکنن مثل نولان خبری نیست بین سیاره ای پوچ میشد حتی مس افکت ها هم همین بود تقریبا. اون No man sky هم بدرد خودش میخوره چیزی که لود میکنه خروجی کار ش مشخص یک بازی که ذره ای روح نداره .
من مشکلی اصلا با بازی ندارم و معتقدم بتسزدا کار خودش رو کرد .هروقت یک بازی میاد و هایپ پشتشه هر کسی میخواد همه رویاهاش رو درون اون پیاده کنه نمیشه که سلیقه همه رو برآورده کرد . از روز اول تاد گفت sf یک rpgکلاسیک بتسزدااست ترو اند ترو. و اشاره هم کردن به سفرها که چطورن پس کسی انتظار چیزی اضافه نداشت و نکات مثبت بازی خیلی زیادن که بیاییم فقط به لودی که عملا برای من روی m2 gen 4 وجود نداره ایراد بگیریم.
درست میفرمایید شما من بحث رو اینجا ادامه نخواهم داد والا ما میخواستیم در نمرات فقط صحبت بازی و خوبی هاش رو بکنیم چون من یک طرفدارم حق دارم برم اونجا ولی من رو نمیبنی برم تو تاپیک یک بازی که بازیش نمیکنم الکی مسخره کنم چه خوب چه بد ( همه پلتفرم ها در اختیارمه)XSX , switch , ps5)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر