Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,012
نام
محمد حسین
داداش بازی تو فضاست چطوری وسعت نداشته باشه ؟ اسکایریم و ویتچر و ردد نیست که بگی تو یه نقشه خلاصه بشه
خود تاد هم گفت منتظر تکنولوژی بودیم پیشرفت کنه تا این بازی رو بسازیم که بنظرم برای همچین بازی همچنان زوده ولی با این حال شکست نخورد

اینطور که میگین باید یه دور بازی رو تموم کنی بعد بیوفتی رو جون new game+ اونجا شخم بزنی :D
پس اگه اینجوریه، بازی تو مکزیکه، باید کل مکزیکو شامل بشه، چه ربطی داره.
الان کهکشانراه شیری میگن 300 میلیون سیاره قابل زیست داره، پس اگه قراره شبیه سازی باشه، باید حداقل یک درصد این رقم ، یعنی 3 میلیون سیاره میزاشت.
قرار نبوده و نباید این بازی یک شبیه ساز میبود و الانم نیست، چون ذره ای از ابعاد این کهکشانم نمیتونه نشون بده.پس شبیه سازم نیست.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
خب من هم حدودا 2 ساعت بازی کردم و گفتم کمی تجربیات ام رو به اشتراک بذارم که spoiler-free هستش.
اول از پرفورمنس بازی روی PC بگم. فریم با RTX 4090 بدون upscaling بین 50 تا 80 هستش بسته به محیط ها. این فریم خیلی کم هستش برای این کارت و همچنین گرافیک بازی مثل عناوین UE5 خیلی چشم گیر نیست و توقع میره بیشتر فریم بگیریم. البته FSR2 هم میشه استفاده کرد ولی ترجیح میدم روی 60 فریم بازی کنم تا FSR روشن کنم یا DLSS mod رو امتحان کنم. در کل بازی خیلی روان هستش و استاتر ندیدم.
بازی مکانیک و گیم پلی اش شبیه عناوین قبلی بتسدا هستش. پس اگه با Skyrim یا Fallout حال کردید، از این بازی هم احتمالا خوشتون میاد. راه رفتن شبیه Skyrim هستش تا حدی ولی jump خب بیشتره بخاطر فضا و جاذبه. همچنین gunplay هم خوبه و میشه گفت fun هستش.
صدا گذاری و موسیقی بسیار خوبه مثل Skyrim. حس خوبی میده تو فضا رفتن با موسیقی بازی.
از داستان هم چیزی نمی گم و همچنین کلیت داستان بازی هم قبلا تو اینترنت گفته شده. مثل بازی های قبلی انتخاب دیالوگ هم مهمه.
به طور خلاصه first impression ام از بازی خوب بوده و چیزی نبود که تو ذوق بخوره. شاید چیزی کمی تو تجربه بازی اثر بذاره loading ها هستش که تجربه seamless بهت نمیده. البته با NVME Gen. 5 کلا loading برای من خیلی سریعه. در حد 2-3 ثانیه. برای این بازی حتما باید NVME SSD داشته باشید وگرنه loading ها اذیت تون می کنه. با درنظر گرفتن scope بازی شاید وجود loading تا حدی ضروری بوده ولی به نظر من روی PC می تونستن این اثر loading رو کم کنند حداقل داخل سفینه یا محیط های بسته. ولی از سیاره به سیاره دیگه خب load کردن asset هایی بازی تقریبا ضروریه.
--------------------
یک سری تصاویر از بازی همراه با performance metrics:
Starfield_2023_09_01_09_14_51_191.png Starfield_2023_09_01_09_24_19_914.png Starfield_2023_09_01_09_36_15_871.png Starfield_2023_09_01_09_44_15_719.png Starfield_2023_09_01_09_50_11_285.png Starfield_2023_09_01_10_04_27_929.png Starfield_2023_09_01_10_17_35_094.png Starfield_2023_09_01_10_23_45_497.png Starfield_2023_09_01_10_26_59_494.png Starfield_2023_09_01_10_28_13_444.png Starfield_2023_09_01_10_34_31_365.png Starfield_2023_09_01_02_30_34_879.png Starfield_2023_09_01_09_00_29_201.png Starfield_2023_09_01_02_32_51_871.png

Attachments

• Starfield_2023_09_01_09_01_25_081.png
    Starfield_2023_09_01_09_01_25_081.png
    1.5 MB · مشاهده: 70

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,658
نام
Mehrdad
واقعا صبر کردن سخته، از طرفی البته راحته چون وقت دارم به اندازه کافی تا اون موقع به بازی های دیگه برسم، همین دیشب Fallout 3 هم رو اکس باکس شروع کردم، چه حالی میده با اف پی اس بوست، خیلی میچسبه یهو از بازی قبلی BGS بری رو بازی جدید :D دیگه باید صبر کرد و دید که چه دست پختی برامون تدارک دیده‌اند :D

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
557
نام
Ahmadreza
بعد از 2 ساعت بازی روی sx
*نظر شخصی*:
یه دست مریزاد و یه خاک بر سر تقدیم به سازنده های بازی
دست مریزاد بابت ساختن چنین بازی عظیم و شاهکاری که واقعا بی انتها میذاره اکتشاف کنید.
محیط های بازی فوق العاده طراحی شدن و همینطور کامیونیکیشن تو بازی فوق العاده ست.
خاک بر سر هم به خاطر 30 فریم بودن چنین شاهکاری که بعد از 2 ساعت چشمام انقد درد گرفت اومدم استراحت کنم 😐
درسته بازی خیلی بزرگه ولی واقعا ای کاش یه فکری واسه این قضیه کنن چون بعد از یکی دو ساعت بازی کردن قشنگ خسته میکنه آدمو. بدتر از اون اینکه تو بعضی محیط های شلوغ کمتر از 30 هم میاد.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بعد از 2 ساعت بازی روی sx
*نظر شخصی*:
یه دست مریزاد و یه خاک بر سر تقدیم به سازنده های بازی
دست مریزاد بابت ساختن چنین بازی عظیم و شاهکاری که واقعا بی انتها میذاره اکتشاف کنید.
محیط های بازی فوق العاده طراحی شدن و همینطور کامیونیکیشن تو بازی فوق العاده ست.
خاک بر سر هم به خاطر 30 فریم بودن چنین شاهکاری که بعد از 2 ساعت چشمام انقد درد گرفت اومدم استراحت کنم 😐
درسته بازی خیلی بزرگه ولی واقعا ای کاش یه فکری واسه این قضیه کنن چون بعد از یکی دو ساعت بازی کردن قشنگ خسته میکنه آدمو. بدتر از اون اینکه تو بعضی محیط های شلوغ کمتر از 30 هم میاد.
با سخت افزار فعلی کنسولها عملا چاره ای نداشتن. بین بازیهای امسال یکی از کمترین مشکلات فنی روداره بازی. هرچند احتمالا بعد یه مد آنلاک هم بزارن.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
557
نام
Ahmadreza
یعنی چی اخه؟ من تازه رفتم واسه خدمتکار ایستگاه مترو کاپوچینو خریدم که مخشو بزنم بعد اینا میگن راش کنید؟ :))
اون بی اف داره که :D
من تا گفت ویت مای بویفرند مکالمه رو دیگه باهاش ادامه ندادم :D

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
اقا یکی یک توضیح میده چرا اکثر جاها گفتن کمپینگ رو اول کامل برین ، بعد توی New Game+ برین اکسپلور ؟ :D
حقیقتا من خودم بعد از اینکه Main quest بازی به اتمام برسونم جذابیت بازی برای من نصف میشه، شاید یه زمانی با oblivion و fallout 3 این حس ماجراجویی بعد از اتمام بازی همچنان برقرار بود ولی این قضیه مال 2 دهه پیشه که با بالاتر رفتن سن و تکرار یک سری فرمول ها اون طراوت و حس تازگی رو برای من نوعی نداره که دوباره بخوام چیزی که تهشو میدونم چیه دوباره انجام بدم حتی اگه 70% کانتنت ها رو تو playthrough اول نرفته باشم. جالب اینجاست از pete hines گرفته تا منتقد forbes تا tom warren و و خیلی های دیگه میگن اول main quest برید و تو new game + به انجام ساید کوئست ها بپردازید! البته برداشت من این هست که با new game + به دلیل قابلیت هایی که کاراکترمون نگه میداره آپشن های جدید تو روند داستان و گیم پلی ببینیم، حالا باز باید خودمون ببینیم چی به چیه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
ندیدم کسی به space combat اشاره کنه، به شدت خوب از آب در اومده و من که بدجوری غرق این بخش بازی میشم:D
گرافیک بازی هم تو محیط های in door و کوچیک خیلی خوبه ولی محیط های باز چنگی به دل نمیزنه، 30 فریم بودنش هم رو نمای اول شخص من رو اذیت میکنه واقعا. گان پلی هم اوکیه، ولی انتظارم بیشتر بود. رو کنسول از موس و کیبورد پشتیبانی نمیکنه متاسفانه:|
در کل تا اینجا (4-5 ساعتی بازی کردم) که خوب بوده بازی، بعد از این فکر کنم بهتر هم بشه. به این سیستم settlement سازیش برسم فکر کنم دیگه باید با دنیای واقعی خدافظی کنم:D

اقا یکی یک توضیح میده چرا اکثر جاها گفتن کمپینگ رو اول کامل برین ، بعد توی New Game+ برین اکسپلور ؟ :D
ظاهرا بعد از تموم کردن بازی یه چیزی تو ng+ اضافه میشه که من نرفتم اسپویل کنم برای خودم:D خواهشا کسی خواست بگه بذاره تو اسپویلر حتما

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,539
نام
عرفان
یعنی چی اخه؟ من تازه رفتم واسه خدمتکار ایستگاه مترو کاپوچینو خریدم که مخشو بزنم بعد اینا میگن راش کنید؟ :))
فعلن نمیگن، مثل این که اسپویلر داره :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
من همیشه برعکس کار می‌کنم و توی ۹۹٪ بازی‌ها، بعد از چند تا مأموریت اولیه می‌رم سراغ چیزهای فرعی و بعضی وقت‌ها انقدر درگیر اون‌ها می‌شم که بعد از ۳۰،۴۰ ساعت دیگه خسته می‌شم و بخش اصلی رو ول می‌کنم! :D
این دفعه باید سیستم رو عوض کنم، با اینکه ترک عادت سخته! :| :D
من هم همینطور همیشه حواسم به فرعی ها پرت میشه و اصلا اوپن ورلد رو برای همین دوست دارم ولی یه ویدئو دیدم که طرف تاکید داشت یه سری قابلیتها با خط داستانی اصلی باز میشن و به گشت و گذار کمک میکنه برای همین حالا نه در حد تموم کردن داستان اصلی ولی در حد دسترسی به قابلیتها اینطور که گفته میشه بهتره داستان اصلی رو تا حدودی جلو ببریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر