Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
اقا بازی روی سری اس خبر ندارید چجور احرا میشه؟ میخوام رو اون بگیرمش اگه خوب نیست صبر کنم جند ماه دیگه رو دستگاه بهتری برم
1080p با 30 فریم.
رو تلویزیون 4k شاید تو ذوق بزنه ولی رو تلویزیون 1080p خوبه.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,427
نام
مهیار
اقا بازی روی سری اس خبر ندارید چجور احرا میشه؟ میخوام رو اون بگیرمش اگه خوب نیست صبر کنم جند ماه دیگه رو دستگاه بهتری برم
XSX 4K 30FPS
XSS 1440P 30FPS
هر دو کنسول FSR 2 استفاده میکنن.
بررسی دیجیتال فاندری رو دیدم و پرفورمنس و ایمیج کوالیتی بازی رو هر دو کنسول خیلی خوبه و تعریف کرد ازش. یه سری تنظیمات گرافیکی مثل Draw distance و سایه ها و رفلکشن ها تو سری اس پایینتره اما در کل میگه خوب اجرا میشه بازی.
ضمنا میگه باگ خاصی ندیده تا حالا.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
آقا من معمولا وارد بحث امتیاز نمیشم و در کل هم برام مهم نیست، واسه همین هم تو تاپیک امتیازات پست ندادم چون اعصاب جو اونجا رو ندارم و فقط منتظرم نصفه شب برم تو بازی و دیگه به چیزی و کسی کاری ندارم، چون میدونم بازی برای من و امثال من (دیوانگان فضا) یه تجربه تکرارنشدنی هست.
فقط یه عکسی همون موقع showcase دیده بودم که جالب بود و الان معلوم شد بی‌دلیل نبوده. :D

F431n9sWEAYUsbo.jpeg

نکته جالبترش هم اینه که بقیه شعب IGN به بازی امتیاز بالا دادن، مخصوصا IGN Japan که 10 داده. :))

خلاصه که دوستانی که میدونید چیو قراره تجربه کنید که حالشو ببرید چون معلوم نیست کی دوباره همچین چیزی ساخته بشه؛
دوستانی هم که (از امتیازا) ناامید شدید تا خودتون بازی رو تجربه نکردید بیخیال نشید. به شخصه کلی بازی با امتیاز پایین بوده که لذتش از بعضی بازیهای 90+ برام بیشتر بوده.
------------------------------------------------------
ضمنا اگر خبر نداشتید تایید شد که Modها بعد از عرضه روی کنسول هم ساپورت میشن.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,539
نام
عرفان
به ign و گیم اسپات خوشبین نبودم (همراه بادوستاشون مثل کوتاکو و گیم رنت) ولی انتظار ۷ هم نداشتم . از اون بازیهایی هست که باید تجربش کنم تا ببینم واقعن چیکار کرده ولی اگر همون المان های BGS رو پاک و تمیز پیاده کرده باشن و شوتینگ خفنی داشته باشه already باید ۹ رو بگیره :D wtf? مگر این که توی رول پلی وکوئست های اصلی گند اساسی زده باشه . خلاصه برای تجربش بی صبرم.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
به ign و گیم اسپات خوشبین نبودم (همراه بادوستاشون مثل کوتاکو و گیم رنت) ولی انتظار ۷ هم نداشتم . از اون بازیهایی هست که باید تجربش کنم تا ببینم واقعن چیکار کرده ولی اگر همون المان های BGS رو پاک و تمیز پیاده کرده باشن و شوتینگ خفنی داشته باشه already باید ۹ رو بگیره :D wtf? مگر این که توی رول پلی وکوئست های اصلی گند اساسی زده باشه . خلاصه برای تجربش بی صبرم.

به خاطر لایت بودن المان RPG بازی خیلی جاها نمره کم کردن.
دقیقا همون دلیلی که سره فالاوت ۴ خیلی نمره کم کردن.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,539
نام
عرفان
به خاطر لایت بودن المان RPG بازی خیلی جاها نمره کم کردن.
دقیقا همون دلیلی که سره فالاوت ۴ خیلی نمره کم کردن.
المان های rpg، لایت هم باشه باز 7/10 قابل هضم نیست، باید یک ایراد خیلی بزرگ داشته باشه.
بقول پال تاسی:
F439YBXaMAEyeyX.jpeg

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
پول گرفتن بابا ، ریویوی ACG ببین.
اصلا ACG قابل قبول نیست برای، ACG برای صنعت گیم در حد Jamie Oliver در آشپزی هست! نوب سگ هیتر هست و هر موقع اسمش میاد من Trigger میشم. صبر کنید برای Ranton که البته چند ماه هم طول میده احتمالا تا یک چیزی پست کنه! (حقیقتش سر اینکه Ranton دوستش نداره من همسو با نظر Ranton هستم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر