Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این ویدیوهایی که از بازی داره لیک میشه چرا همش کسی که داره بازی میکنه نوبه؟ :D یعنی طرف رو هر چیزی aim میکنه به جز روی enemy:D
اما گیمپلی فوق العاده بنظر میرسه و اون حس کلانکی بودن بازی های بتزدا رو نداره.گرافیک فنی و هنری هم درجه یک.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
خلاصه ی اولین برداشت های سایت Gamesradar+ از رونمایی قسمت آغازین استارفیلد در گیمزکام (بدون اسپویل) :

راستش را بخواهید، این عنوان فوق العاده چشمگیر است و پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه نمایشی عالی 45 دقیقه ای که چندماه پیش دیدیم نشان می دهد. انیمیشن های صورت واضح تر و مشخص تر به نظر می رسند. محیط ها زنده تر و پرانرژی تر به نظر می رسند و سیستم کمبت بازی واقعاً رضایت بخش و توانا به نظر می رسد.

جزییات کوچکی که در این افتتاحیه برای من جذاب بود، این بود که Starfield چقدر به وجود کرکتر شما پاسخگو است و به اعمال شما واکنش می دهد. لحظه ای وجود دارد که پلیر یک ساندویچ را از NPC می گیرد و آن NPC از پلیر ناراحت شده و از او شکایت می کند. این ممکن است به نظر شما چیز کوچکی باشد، اما استعداد همیشگی Bethesda در خلق دنیا های زنده برای غوطه ور شدن پلیر را نشان می دهد.

من همچنین این را دوست دارم که باید قبل از ورود به مناطق بدون اکسیژن، کلاه فضایی خود را به صورت دستی بپوشید. اولین نگاه به سطح اولین سیاره به شدت خیره کننده است به قدری که باعث حواس پرتی شما می شود.

در حالی که مقیاس، عمق و جزئیات این بازی چشمگیر است، چیزی که توجه من را جذب کرد، سیستم مبارزه ی جدید بازی بود. دشمنان سریع هستند و پلیر واکنش می دهند. آنها در محیط های شلوغ و درحال انفجار با هوشمندی تمام به شما حمله می کنند.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
ایشون میگه کد بازی رو گرفته first impresion گذاشته میگه گیمپلی بازی خیلی خوبه انیمیشنها خیلی خوبه گرافیک هم تعریف میکنه البته میگه بهترین نیست ولی خیلی خوبه
داستان رو گفت 12 ساعت بازی کردم خیلی تا اینجا جالب بوده
تو کامنتها نوشته یه سیاره رو 20 دقیقه مستقیم تو یه خط راه رفتم و هیچ نوع دیوار یا لودینگی در کار نیست و همه چی seamless
واسکو همراه روبوتیک هم میگه تو کمبت به درد نمیخوره
میگه روی pc بازی میکنم خیلی بهینه هست و هیچ مشکلی نداره
لامصب به همه کد دادن خب یکی هم بدید ما راه دوری نمیره:))

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
حتی میشه خود جیم رایان رو تو بازی ساخت

View attachment 305522
F354KIkWAAAq8lW.jpg

F4Mw5wHWYAAdZGq.jpg

1692827181692.png

یکی از چیزهایی که زیاد خواهیم دید از بازی(بجز گیم پلی و لور داستان و ایستر اگ و...) همین طراحی کاراکتر/چهره ها خواهد بود. 8->
احتمالا گرالت و کریتوس و کاپتان پرایس و ... هم ساخته خواهند شد(دیدم چندجا توی توئیتر اعلام آمادگی کردن برای این کار)
روزهای زیبایی در پیش خواهیم داشت ... \m/

آخرین ویرایش:

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
View attachment 305536

View attachment 305535

View attachment 305537

یکی از چیزهایی که زیاد خواهیم دید از بازی(بجز گیم پلی و لور داستان و ایستر اگ و...) همین طراحی کاراکتر/چهره ها خواهد بود. 8->
احتمالا گرالت و کریتوس و کاپتان پرایس و ... هم ساخته خواهند شد(دیدم چندجا توی توئیتر اعلام آمادگی کردن برای این کار)
روزهای زیبایی در پیش خواهیم داشت ... \m/
مشخصه طراحی های متنوعی میشه کرد ولی خب به این طراحی های که تصاویرش تو اینترنتم هست زیاد نمیشه اطمینان کرد به عنوان مثال تصویر دومی از شپرد مشخصه فیک هستش!

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
من اگر تصمیم گرفتم بازی را بازی کنم (بنا به دلایلی شاید نخواهم الان بازی کنم)

قطعا شخصت nero در (dmc) را طراحی میکنم من هر بازی ای که قرار باشد rpg اش عمیق باشد که شخصیت اصلی صدا یا نام خاصی نداشته باشد قطعا nero را به عنوان شخصیت خودم انتخاب میکنم

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
مشخصه طراحی های متنوعی میشه کرد ولی خب به این طراحی های که تصاویرش تو اینترنتم هست زیاد نمیشه اطمینان کرد به عنوان مثال تصویر دومی از شپرد مشخصه فیک هستش!
درست میفرمایید دوست عزیز. تصویر دوم از روی لباس کاراکتر میشه فهمید که فیک هست چون اون مدل لباس داخل استارفیلد نیست و همون لباس بازی مس افکت هستش. تصویر سوم هم مشخصه که فیک هستش. توی توییتر دیدم همون اکانتی که تصوید تاد رو گذاشته بود، اون دوتا رو هم قرار داده بود و کلا چندجا دیدم تیم های مختلفی اعلان آمادگی کردن که کاراکتر های مختلف رو در بازی طراحی کنن(برای همین اون دوتای آخر رو قرار دادم)
یجورایی مثل ماینکرفت میشه که از باربی و سیندرلا بگیر تا سونیک و علاالدین و شخصیت های toy story رو به اصطلاح طراحی کردن(با همون قابلیت های محدود). اینم همونه البته با جزئیات بسیار بیشتر

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,413
نام
aliakbar
درست میفرمایید دوست عزیز. تصویر دوم از روی لباس کاراکتر میشه فهمید که فیک هست چون اون مدل لباس داخل استارفیلد نیست و همون لباس بازی مس افکت هستش. تصویر سوم هم مشخصه که فیک هستش. توی توییتر دیدم همون اکانتی که تصوید تاد رو گذاشته بود، اون دوتا رو هم قرار داده بود و کلا چندجا دیدم تیم های مختلفی اعلان آمادگی کردن که کاراکتر های مختلف رو در بازی طراحی کنن(برای همین اون دوتای آخر رو قرار دادم)
یجورایی مثل ماینکرفت میشه که از باربی و سیندرلا بگیر تا سونیک و علاالدین و شخصیت های toy story رو به اصطلاح طراحی کردن(با همون قابلیت های محدود). اینم همونه البته با جزئیات بسیار بیشتر
چهره های ساخته شده بقیه رو میشه رو اکس باکس هم داشته باشیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر