Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بازی گلد شد.

تاریخ preload:
  • ایکس‌باکس و ویندوز PC: فردا ۱۷ آگوست
  • استیم: ۳۰ آگوست
View attachment 304525
فکر کنم الان دیگه پریلود شروع شده باشه دیشب تو صفحه بازی سایزو زده بود ۱۲۶ گیگ ولی هنوز قابل دانلود نبود

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
فکر کنم الان دیگه پریلود شروع شده باشه دیشب تو صفحه بازی سایزو زده بود ۱۲۶ گیگ ولی هنوز قابل دانلود نبود
فکر کن 126 گیگ رو باید از استور داغون با سرعت افتضاح دانلود کنی !
#:-S:))

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
فکر کن 126 گیگ رو باید از استور داغون با سرعت افتضاح دانلود کنی !
#:-S:))
این بازی رو نباید پریلود کرد :D حالا شاید برای کشورای پیشرفته مهم نباشه ولی یهو پچ روز اول میدن 80 گیگ اون موقع من ایرانی باید با سر برم تو مانیتور ~X(

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
این بازی رو نباید پریلود کرد :D حالا شاید برای کشورای پیشرفته مهم نباشه ولی یهو پچ روز اول میدن 80 گیگ اون موقع من ایرانی باید با سر برم تو مانیتور ~X(
رفیق چون Early Access دارد بهترین موقع پریلود همون اول سپتامبر هست چون قطعا Day 1 Patch هم همزمان با عرضه زودهنگام منتشر می شود.ما که دستمان از Early Access کوتاه هست،حداقل موقع عرضه رسمی بازی آماده اجرا هست.

امتیازات بازی هم حس می کنم همون اول سپتامبر منتشر بشود،امیدوارم موفق عمل بکند و صرفا در حد خیلی خوب یا حتی عالی نباشد،به کمتر از شاهکار و تکرارنشدنی راضی نیستم!!!

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
رفیق چون Early Access دارد بهترین موقع پریلود همون اول سپتامبر هست چون قطعا Day 1 Patch هم همزمان با عرضه زودهنگام منتشر می شود.ما که دستمان از Early Access کوتاه هست،حداقل موقع عرضه رسمی بازی آماده اجرا هست.

امتیازات بازی هم حس می کنم همون اول سپتامبر منتشر بشود،امیدوارم موفق عمل بکند و صرفا در حد خیلی خوب یا حتی عالی نباشد،به کمتر از شاهکار و تکرارنشدنی راضی نیستم!!!
دقیقا من نیز همین طور
دیروز یا امروز مقاله ای میخواندم که در بازی میشود در مقبال دستگیر شدن مقاومت کرد به زندان افتاد و... قاچاق کالا کنیم
واقعا جذابه این دقیقا از اون بازی هایی هست که اگر برم داخلش دیگر ازش بیرون نخواهیم امد

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
فشرده سازی استیم رو با هیچ چی نمیشه مقایسه کرد !
همین 124 و خورده ای گیگ روی استور لعنتی روی استیم شاید بشه 75 گیگ ! :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ

و بَ این مقدار دلخوش نباشید که روز اول بازی می کنید
و لاکن بازی استاتر و لگ و افت فریم فراوان دارد

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
بازی بتسدایی که باگ نداشته باشه بازی بتسدا نیست
Natural Killer

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفیق اگر وضعیتش مثل بازی های قبلی بتزدا باشد برای من مشکل خاصی به حساب نمی آید.ولی خب فریم ریت برای اکثر افراد خیلی مهم هست و امیدوارم شرایط تکنیکی اینقدر خوب باشد که بر روی تجربه بازی اثر منفی نگذارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
تا حالا بازی ندیدم که این قدر مردم براش هایپ باشن و این قدر رسانه ها سر جنگ باهاش داشته باشن. انگار یه عده (نه مخفیانه بلکه خیلی هم واضح) مشتاق اند این بازی با سر زمین بخوره
و من شدید امیدوارم برعکس اش شه.

شاید بالدورز گیت 3 با اون سطح از Role Play کار رو سخت کرده باشه. ولی من فکر می کنم آسی که بتسدا تو آستین اش داره هنوز خیلی چیز قدرتمندیه و استایل بازی های BGS هنوز بی رقیب اند تو ژانر

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
شاید بالدورز گیت 3 با اون سطح از Role Play کار رو سخت کرده باشه. ولی من فکر می کنم آسی که بتسدا تو آستین اش داره هنوز خیلی چیز قدرتمندیه و استایل بازی های BGS هنوز بی رقیب اند تو ژانر
یکم توضیح میدید منظورتون از اون برگ برنده بتسدا چی هست.
۱-من یه نگرانی که دارم ، اینکه اینها هیچ کدوم از کوئستها رو بدون کات نشون ندادن ، عکس بازیهای قبلی مثل fo4
۲- گرافیک صورتها با اینکه نسبت به بازیهای قبلی خیلی پیشرفت کرده ولی هنوز هم در مقایسه با بازیهای جدید این سبک چنگی به دل نمیزه

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یکم توضیح میدید منظورتون از اون برگ برنده بتسدا چی هست.

بازیای بتسدا دو تا برگ برنده دارن
اولیش اینه که با این که RPG های غنی ای اند در عین حال خیلی ساده و در دسترس اند. یعنی عملا میتونه دروازه ورودی خیلی از افراد به این ژانر باشه
دومیش به المان کشت و گذار تو بازی های BGS برمیگرده که نمیدونم با استارفیلد چقدر ببرنش جلو ولی یه زمانی تو نسل هفت با فالوت و الدراسکرولزها برای کل صنعت گیم استاندارد تعیین می کرد. به نظر هم نمیاد استارفیلد عقب گرد داشته باشه تو این زمینه.

بدبختی این جاست با وجود داشتن این آس ها یه سری نگرانی همیشه هست
نه صورت ها راستش اون قدره مهم نیست
مورد مهم یکی داستان بازیه. هم داستان اصلی و هم علی الخصوص داستان های فرعی ای که رخ میده
و یکی دیگه هم این که چقدر سریع بازی قراره تکراری شه ساختار گیم پلی اش و کلا چقدر تنوع داره این بخش ها کنار هم.

اگه این موارد کار کنن قطعا بازی موفقیت تاریخی خواهد داشت. نه که با یه کار خیلی خوب طرفیم در بدترین حالت ممکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر