Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
پنجشنبه شب برا اولین بار باید شب زود بخوابیم که جمعه صبح زود پاشیم.

بازی ساعت ۳:۴۵ بامداد جمعه آنلاک میشه
رفیق ۴ صبح‌ بیدار بشویم حتی بهترین بازی تاریخ هم باشد چیزی ازش متوجه نمی شویم و ارزش این کار رو ندارد.بهترین حالت این هست که اصلا نخوابیم!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
حالا که بساط موسیقی پیشنهادی رو برپا کردید من هم پیشنهاد خودم رو بدم
بنظر من مناسب ترین موسیقی برای بازی فضایی موسیقی بازی eve onlineـه
اسم ترکهای مناسب رو اینجا میذارم از دست ندیدن شدیدا اتمسفریک هستن و اصلا برای همین فضا و حس و حال ساخته شدن.
But Still We Go On
Do You Know Where You Are
Red Glowing Dust
Gallentean Refuge
Nouvelle Rouvenor Hero
Primordial Star Clouds
Ride Out The Storm
Surplus of Rare Artifacts
Theme From Jita
Times Of Sanguinity

اینها رو از دست ندین ولی اگر به هر دلیل نمیتونید همه رو امتحان کنید با وجود اینکه انتخاب از بینشون خیلی سخته ولی بنظرم Primordial Star Clouds رو حتما امتحان کنید. اسمش هم مشخصه چه حس و حال و اتمسفری داره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
و اینکه همه سیاره ها قابلیت اکتشاف و گشت و گذار نداشته باشن و به نوعی تهی از آیتم باشن تا حدود زیادی منطقی بنظر میرسه . اما بنظرتون یکم تو ذوق نمیزنه ؟!
در نگاه اول چرا بنظرم تو ذوق میزنه. اتفاقا منم یه ویدیو دیدم طرف داشت توی یک فضای خالی ول میچرخید و عملا هیچی نبود جز سنگ و شن! ولی اگه اینو درنظر بگیری که ده درصد سیاره ها از زیست محیط های منحصر بفرد و زندگی درش جریان داره که باتوجه به تعداد هزارتایی سیاره به رقم خیلی خیلی بالایی از تنوع محیطی و فعالیت های مختلف میرسی که درنتیجه نباید زیاد نگران تهی بودن بقیه سیاره ها بشی. از طرفی میتونی توی این سیاره ها outpost بزنی و کلی ادم سُکنا بگزینی:D فلذا اصلا ذهنت رو درگیر این مسئله نکن و از یک دید دیگه به این موضوع نگاه کن که وقتی بازی به اندازه ی زیاد بهت محتوا داره میده دیگه این سیاره های خالی نمیتونه ضدحال از اب دربیاد.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
دوستان شما چطور بازی که هنوز رو گیم پس نیومده رو دانلود کردید و آماده منتظرین؟! :D
راهش رو به منم بگید ۲ روز الاف دانلود نباشم

در ضمن گیم پس من از ایناست که اکانت میگیری وارد کنسول میکنی و با هوم کردنش اکانت خودت هم گیم پسی میشه:D

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
یه جوری دارن بازی رو polish میکنن که احتمالا دلمون برای باگ‌های معروف Bethesdaـیی تنگ میشه. :D
باگ های بستزدا (مانند اشتباه های داوری) جزوی از بازی هست انصافا چقدر میم و خاطره و اسپیدران سر این باگ ها گلیچ ها می دیدیم

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
دوستان شما چطور بازی که هنوز رو گیم پس نیومده رو دانلود کردید و آماده منتظرین؟! :D
راهش رو به منم بگید ۲ روز الاف دانلود نباشم

در ضمن گیم پس من از ایناست که اکانت میگیری وارد کنسول میکنی و با هوم کردنش اکانت خودت هم گیم پسی میشه:D
رو کنسول برو تو اپ گیم پس استارفیلد رو پیدا کن (میتونی سرچش هم کنی :D ) بعدش بازی رو دانلود کن. به همین راحتی :D
یه راه دیگه هم اینکه برو توی My games & apps قسمت full library بخشی که مربوط به بازی های گیم پس هست؛ اونجا هم میتونی بازی رو دانلود کنی

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
رو کنسول برو تو اپ گیم پس استارفیلد رو پیدا کن (میتونی سرچش هم کنی :D ) بعدش بازی رو دانلود کن. به همین راحتی :D
یه راه دیگه هم اینکه برو توی قسمت My games & apps یه قسمت داره که مربوط به بازی های گیم پس هست؛ اونجا هم میتونی بازی رو دانلود کنی
از تو my games and apps میرفتم نبود باید از طریق اپ گیم پس میرفتی تا بتونی بازی که هنوز نیومده دانلود کنی :D

ممنون دوست عزیز

برم که ۲ تا بسته شبانه همراه اول باید بسوزونم :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال

Starfield Constellation Edition Chronomark LPV6 Smartwatch Breakdown​

App ـه Starfield Watch برای دوستانی که Constellation Edition رو خریداری کردن روی Android و iOS در دسترس قرار گرفت.

watch.jpg

- Music control
- Moon phase
- Time (of course)
- Step count
- Show phone notifications
- Sensor graphs (Barometric pressure, etc.)
- Torch
There's some other minor stuff too.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
رفیق ۴ صبح‌ بیدار بشویم حتی بهترین بازی تاریخ هم باشد چیزی ازش متوجه نمی شویم و ارزش این کار رو ندارد.بهترین حالت این هست که اصلا نخوابیم!
مگه من گفتم ۴ صبح بیدار شیم؟ :)

گفتم اون زمان آنلاک میشه.

صبح زود ینی ۶ و ۷

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
منم چندوقت پیش پریلودم تموم شد و الان هم دارم پچ روز اول رو دانلود می‌کنم. میخواستم بزارم با یه مدت تاخیر برم سراغش که کل باگ‌ها برطرف بشن ولی ظاهرا مشکل خیلی خاصی نداره. البته احتمالا با 2 3 روز تاخیر بازی کنم چون فعلا ال ای نوار رو دارم میرم و نمیتونم بدون تموم کردن یه بازی سراغ یکی دیگه برم.
ببینیم چه کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر