Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام بچه ها.
این بازی فقط بر روی pc هست؟
باید چه سیستمی برای نصبش داشته باشیم؟
ممنون.

فقط کافی بود صفحه قبل رو نگاه کنی !

:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

Minimum System Requirements
PC: Windows XP/Windows Vista/Windows 7 (Latest Service Packs) with DirectX 9.0c
2.6 GHz Pentium IV or equivalent AMD Athlon processor
128 MB PCIe NVIDIA GeForce 6600 GT or ATI Radeon 9800 PRO video card or better
Mac: Mac OS X 10.5.8, 10.6.2 or newer
Intel Processor
NVIDIA GeForce 8600M GT or ATI Radeon X1600 or better
PC/Mac: 12 GB available HD space
1 GB RAM (1.5 GB required for Windows Vista/Windows 7 users, 2 GB for Mac users)
DVD-ROM drive
Broadband Internet connection
1024X720 minimum display resolution

===========================

Recommended Specifications
PC: Windows Vista/Windows 7
Dual Core 2.4Ghz Processor
2 GB RAM
512 MB NVIDIA GeForce 8800 GTX or ATI Radeon HD 3870 or better
Mac: Intel Core 2 Duo processor
4 GB system RAM
NVIDIA GeForce 9600M GT or ATI Radeon HD 4670 or better

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
جوري اين بازي به من لذت ميده كه تاحالا كمتر بازي توي عمره نسبتا طولاني گيمر بودنم بهم داده.

دوستان ميشه كمي از داستان بازي وشخصيت ها اينجا كمي توضيح بدن(در اين زمينه هيچ اطلاعي ندارم)بزرگترين لطفو ميفرماييد

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
سلام دوستان چند تا سوال در مورد داستان بازی داشتم:
1-این artifact که رینور تو کل بازی دنبال تکه هاش بود دقیقا چه کار می کرد؟
2-Kerrigan چه جوری دوباره تبدیل به انسان شد؟
3-Zeratul در اواسط بازی به رینور می گه که فقط Kerrigan میتونه ما رو نجات بده.حالا این Kerrigan که دوباره به یک انسان ضعیف تبدیل شده دقیقا چکار میتونه انجام بده؟

دوستان به نظرتون آخر بازی داستان دچار مشکل نشد؟این تایکوس اصلا چه فکری می کرد که بعد از کشتن Kerrigan سالم از اونجا بیاد بیرون اون سربازهایی که تو cg اخر بودند چرا هیچ کاری انجام نمی دادند وقتی تایکوس میخواست Kerrigan رو به بکشه

من فکر میکنم Kerriganکامل انسان نشده هنوز یه قدرت هایی براش مونده عوض نشدن موهاش یه نشون بود!
کسی ندید تایکوس بمیره فقط صدای تیر و یک صفحه سفید بنظرم یا این کار برای نجات تایکوس از منفجر شدن کرد! یا واقعا مرد ولی با هیبتی زرگی بد برمیگرده!
Kerriganدر اخرین لحظه که بهش خیانت شده بود همه زرگ بهش حمله کردن جوری که همه فکر کنن کارش تمومه ولی...
بلیزارد کلا عاشق این جور کاراست:d

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
کسی ندید تایکوس بمیره فقط صدای تیر و یک صفحه سفید بنظرم یا این کار برای نجات تایکوس از منفجر شدن کرد! یا واقعا مرد ولی با هیبتی زرگی بد برمیگرده!

درسته نشون نداد اما وقتی بازی تموم شد یه بار دیگه رو بخش single player کلیک کن اونجا نوشته که تایکوس مرده اما از اونجا که سازنده بلیزاردچیزی معلوم نیست ]

ahmius

کاربر سایت
Aug 27, 2010
6
سلام دوستان
به نظر میرسه داستان کلی تو این قسمت (2) تموم نمیشه درسته؟
ببخشید که سربسته گفتم چون درست نیست آخرش رو تعریف کنم
ممنون

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بچه ها الان من بازی رو تموم کردم
میشه با نژادها پروتس و زرگ هم بازی کرد؟:d

باید وایسی واسه دوتا شماره بعدیش ! StarCraft 2 خودش سه گانس !

سلام دوستان
به نظر میرسه داستان کلی تو این قسمت (2) تموم نمیشه درسته؟
ببخشید که سربسته گفتم چون درست نیست آخرش رو تعریف کنم
ممنون

آره دیگه توی Game spot یه سرچ کن سه تا Starcraft 2 هست یکی روی زرگ ها زوم می کنه یکی روی پروتاس یکی هم تران که این بود که بازی کردیم !

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
باید وایسی واسه دوتا شماره بعدیش ! StarCraft 2 خودش سه گانس !

یعنی چی دوتا شماره بعدی ؟
StarCraft 2 رو دارم میگم دیگه
یعنی قراره ورژن جدید تری بیاد براش؟

الان ما داریم StarCraft II : Wings of Liberty رو بازی میکنیم که خط داستانیش روی Terran ها زوم کرده ! دوتا StarCraft II دیگه قراره پخش بشه !
Starcraft II: Heart of the Swarm روی زرگ ها زوم میکنه و Starcraft II: Legacy of the Void که روی پرو تاس ها زوم میکنه !
خط داستانیش البته !
الان میتونی با SC2ALLin1 بازی کنی به صورت Skirmish که بچه ها چند صفحه قبل کامل توضیح دادن !

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
من شنیدم برای بازی کردن حتما باید به اینترنت متصل باشی حتی برای سینگل ایا همچین چیزی هست؟

اگه بازیت اورجینال باشه ! بله !
ولی بازی کرک شده نیازی نیست نه !

بازی اگر اریج باشه،حتما نیازی به نت نیست! میشه نت رو قطع کرد و بازی کرد ولی دیگه اچیومت نمیگیری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر