Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
كسي نبود بگه اون مرحله بيست و ششم كدومه؟؟؟؟ بايد اون بازي آركيد رو بازي كنيم تا بشه 26 تا يا مشكل از جاي ديگه است ؟؟؟؟

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
100% منم مثل خودت بودم-ولي الان خيلي تو كف اين بازييم و همش منتظرم حسش بياد -باز بازي كنم:d
پس حتما فردا میرم میگیرمش چون خیلی تعریفشو شنیدم میگند 100 میلیون دلار هزینه تولید 3 قسمت این بازی شده!!!!!!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
منم گرفتم اونم کالکتور ادیشن فقط میتونم بگم شاهکاره مخصوصا دی وی دی پشت صحنه ها و فیلم های بازی. تو مموری فلش هم بازی استار کرفت 1 هست فقط یه سوال این فلش مموری رو زدم بیاد بیرون اون سرش رو حالا بلد نیستم بدم تو کسی از بچه ها میدونه چجوریه؟

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
منم گرفتم اونم کالکتور ادیشن فقط میتونم بگم شاهکاره مخصوصا دی وی دی پشت صحنه ها و فیلم های بازی. تو مموری فلش هم بازی استار کرفت 1 هست فقط یه سوال این فلش مموری رو زدم بیاد بیرون اون سرش رو حالا بلد نیستم بدم تو کسی از بچه ها میدونه چجوریه؟
نسخه ی کالکتور ادیشنش چنده تو ایران؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
نسخه ی کالکتور ادیشنش چنده تو ایران؟
تقریبا 2 برابر قیمت واقعیش البته من از این پولا نداشتم فروشنده دوستم بود رفتم پک معمولی بخرم گفت کالکتور رو ببر پولش رو بعدا کم کم بیار منم چنگ زدم از تو دستش پک کتلکتور رو:d

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
تقریبا 2 برابر قیمت واقعیش البته من از این پولا نداشتم فروشنده دوستم بود رفتم پک معمولی بخرم گفت کالکتور رو ببر پولش رو بعدا کم کم بیار منم چنگ زدم از تو دستش پک کتلکتور رو:d
ای بابا من چرا از این دوستا هیچوقت نداشتم:(:d

آخرین ویرایش:

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
من بازی رو دانلود کردم ( اولین لینک هایی رو که از بازی در اومده بود ) اما موقع نصب این ارور رو میده :

The file "fileset.base\Mods\Core.SC2Mod\Index.SC2Locale " in archive "<any>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile:penFromArchive)

هم تو ویندوز 7 تست کردم هم تو ویستا
کسی میدونه باید چکار کرد ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه مقدار اون قفلش رو فشار بده بعد به سمت عقب بکشش

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
عجب حركت جالبي كرده اين بليزارد كه نسخه اول بازي رو توي فلش گزاشته..... ميشه رايتش كرد؟ يا بايد حتما روي فلش باشه... وقتي ميخواي باهاش وصل شي به بتل دات نت به عنوان نسخه اصل شناخته ميشه ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
میتونی هر کاری باهاش میخوای بکنی فرقی نداره، بله تو سایت بلیزارد هم که رجیسترش کنی سریال بازی رو به عنوان Starcraft Anthology مشناستش

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
ما که تا حالا استراتژیک بازی نکردیم میشه با این رفت تو خط استراتژیک یعنی بازیش طوری هست که ادمو جذب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:>

شما اگه میخوای واقعاً بری تو کار استراتژی Red Alert 3 بهترین گزینه تو این سبکه ;)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
میتونی هر کاری باهاش میخوای بکنی فرقی نداره، بله تو سایت بلیزارد هم که رجیسترش کنی سریال بازی رو به عنوان Starcraft Anthology مشناستش
اقا مرسی بابت راهنمایی قبلی یه کم بهش ور رفتم دستم اومد راستی میشه محتویات داخل فلش رو رو هارد یا یه دی وی دی کپی کرد و بعد فلش رو فرمت کرد؟ بعدش بازی از رو هارد که قابل اجرا هست و اورجینال میشناستش که؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام دوستان
من دیروز این بازی را در 2 دیویدی خریدم و نصب کردم و دارم سینگل پلیر را بازی می کنم
2 تا سوال از دوستانی که وارد هستند دارم یکی اینکه من که بازی را نصب کردم بلافاصله اجرا کردم و در دیویدی ها فایل کرکی وجود نداشت ! بازی هم راحت اجرا شد !!! یعنی این بازی را می توانم تا آخر برم یا نیاز به کرک خاصی دارم !؟
دوم اینکه آیا نسخه های کپی فعلا ً فقط سینگل پلیر هستند یا می شود انواع دیگر را نیز بازی کرد .
با تشکر
راستی اگر کسی داستان و دیالوگهای بازی را هم ترجمه شده دارد ممنون می شوم برایمان بگذارد همچنین داستان نسخه ی اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر