Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
حالا که تا وسط بازی رفتم فهمیدم کرک مشکل داره و نمیذاره به بخش Single Player دستیابی پیدا کنید.
اگه بخواید بازی رو تموم کنید باید از همون اول تا آخرشو پشت سر هم برید و اگه وسط بازی بخواید بیاید بیرون تمام بازی که کردید میپره(من تا وسطاش رفته بودم:() امیدوارم هرچه زودتر یه کرک بهتر برای بازی پیدا بشه ولی اینم باز خوبه.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
برایه مشکل SAVE
according to "crack creator" -

When you play the campaign and then quit, do the following. Go to “C:\Users\User\Documents\StarCraft II\Saves” and run LibertyCampaignSave.SC2Save. If asked select SC2 Blizzard Launcher as a default application. According to sources, people have successfully loaded their campaign with all the progress
ایول مثل همیشه کارت عالی بود مشکل سیو هم حل شد!
کسایی که بازی کردن یه کم درباره بازی توضیح بدن. وضعیت unitها و کیفیتشون و موسیقی و بخش skirmish .....
واقعا بازی خارق العاده هست ، یونیت ها دقیقا مثل شماره اول هستند و فقط از لحاظ سرعت و کیفیت پیشرفت کردند ، از همه مهمتر موزیک و صدای بازی هست که بینظیره نمره 100 از 100 مییگره!
من که دارم از ذوق میمیرم انقدر که این بازی عالیه.
تا بازی نکنید نمیفهمید!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
:((
اینقدر تعریفش رو شنیدم میخوام بگیرم .اریجش یه جا گیر اوردم 40 تومن اما کی حوصله داره 7گیگ دانلود کنه؟؟
اگه کسی تو تهان دانلود کرده و میتونه بفرسته با پیک یه خبر بده

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
ای بابا ... فروشگاه معتبری نمی شناسید بفروشه نسخه کامل بازی رو بهمراه کرک ؟
یا نهایتا یک لینک تورنت به همراه کرک از این بازی ... من از سال نود و هشت که نسخه اول اومد منتظر سری بعدش بودم الان تو کف موندم :-s

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آخ جون این بازی برای MAC OS X هم ارائه میشه. :x
بچه ها کسی نمیدونه بازی رو ویندوز سخت افزار قویتری میخواد با رو مک ؟ یعنی به طور کل کدوم بهترند تو بازی و چند درصد ؟ :d
ممنون.

کسی جواب ما رو نمیده ؟!؟!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سلام
دوستان ما تو کف این بازی موندیم .. هر کی بازی کرده سریع یه Review هم از گرافیک و هم از سبک و سیاق بازی بده . دست همگی درد نکنه

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان من لینک مستقیم گیر اوردم گذاشتم دانلود ....انشاالله هفته دیگه دستمه :d
فقط چند تا سوال.
الان کی روسسی بگیریم چه فرقی داره با اینگلیشش؟؟؟؟
اگه کی روسی رو تو یه اکنت بتل نتی که کشورش uk انتخواب شده بزنیم چی میشه؟؟؟قبول میکنه؟؟؟
اصلا من جو گیر شدم خواستم اریج بگیرم :d ... یه توضیحی میدید تو اریج چه امکاناتی داریم در مقابل کپی؟؟؟؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این بازی کوچکترین بخش کمپینگ داره یا کلا انلاینه:D؟؟؟ -من تا بازی دستم بیاد و برم انلاین،شهیدم:D

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
ای بابا کسی موفق شد بازی کنه ؟ کرکه سالمه ؟ اگه نیست کجاش مشکل داره ؟
لینک دانلود تورنت نداره کسی ؟ ( او نسخه روسی رو نمی خوام )
عجب داستانی شده هر چی هم می گردیم یه فروشگاه اینترنتی اینو نمی فروشه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر