Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی میزان دمیج زدن به هر پلیر فرق داره؟(مثل دیویژن که به خاطر گیر ست های مختلف میزان دمیج زدن به هر پلیر فرق داره یکی میبینی باید 1 خشاب کامل خالی کنی تا بمیره یکی هم با 5 6 تیر میمیره)
خیر اینطور نیست میزان دمیج به هر کلاس یکسانه فرقی نمیکنه چه ایتمی داشته باشی چون اصلا کلاس ها ایتمی ندارن که میزان دمیج دریافتی رو کاهش بده
فقط بعضی از هیروها یه سری اپگرید دارن که مقدار کمی از دمیج دریافتی رو کاهش میده ولی خیلی کمه این جریان

• Like
Reactions: fosil

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این اپدیت جدیده بزرگترین تغییرش قوی کردن تیم attacker بوده که اومدن مدت زمان انفجار بمب رو کاهش دادن با افزایش تعداد افراد از دست رفته بعد از هر wave از 30 به 50 که انصافا الان یه تعادلی ایجاد شد قبلا تیم دیفنس خیلی قوی بود ولی الان میشه گفت متغادل تر شده( البته خودم حس میکنم الان دیگه تیم اتکر قوی شده:D)
بدترین تغییرش تغییر لیدربورده که بجایه most kill و most killestrik و چیزا دیگه اومدن بر اساس امتیاز رتبه بندی کردن:| خب کسی مثل من که تو دست 50 تا کیل استریک با 60 تا کیل میگیره چی میشه:-":D
ولی تو حکمت دایس موندم که بجایه این که بره اصلی ترین مشکل بازی رو حل کنه رفته چسبیده به چیزا جزئی:| هنوز که هنوزه بازی مشکل لگ داره و صدا کاربرا تو رددیت حسابی دراومده که چرا نمیاد این لگ سرورا رو درست کنه:|

• Like
Reactions: tpouria

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
آقا این آخرین آپدیت رو کی داده البته من آپدیت کردم فکر کنم حدود 7.8 گیگ بود
امیدوارم فعلا آپدیت نده یه یکی دو هفته راحت بازی کنیم
همین دو سه روز پیش بود دیگه 800 مگ هم حجم اپدیتش بود اپدیت 1.03
درضمن چند ذور دیگه شایدم فردا باید منتظر یک اپدیت خیلی بزرگ باشی چون اولین دی ال سیه بازی منتشر میشه به نام لست جدایی:D

آخرین ویرایش:
  • Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ای بابا من چهارشنبه شب بازی رو خریدم بعد پنج شنبه نزدیک به 8 گیگابایت دانلود کردم فقط جمعه یعنی دیروز تونستم بازی کنم
الان این آپدیت بزرگ یعنی چقدره؟
والا حجم رو که من نمیدونم یعنی هیچکی نمیدونه ولی قراره 13 دسامبر که میشه فردا این اپدیت بیاد البته اگه سر جریانات پیش اومده به تاخیر نیافته
درمورد حجم هم تقریبا میشه گفت بالایه 2 گیگه چون قراره دوتا مپ دوتا هیرو یکی دوتا سفینه اضافه بشه

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان اینجا رو داشته باشید:D

qwbl_ap_072f154d-7fee-46b2-88bf-84fde53aa0ca.jpeg

فقط به کردیتی که بهم داده دقت کنید:))

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
داداش الان 2 دسامبر هست تا 13 دسامبر دو هفته مونده که؟
ولی یکی از اعضا گروه سازنده گفته بود در چندین هفته آینده یه آپدیت حجیم میاد به احتمال زیاد آپدیت باید یکی دو هفته قبل تعطیلات بیاد
اشتباهی ماه با روز رو قاطی کردم پس همون 13 دسامبر میاد اپدیتش

• Like

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان دیروز آپدیتی اومده که خیلی اوضاع لووت باکسارو متعادل تر کرده و همه راضی تر بودن یه تکونی داد ea به خودش به نقل از پردیس گیم

EA تغییرات جدید Star Wars: Battlefront II را این‌گونه شرح داده است:

- در پایان هر مسابقه امتیاز بیش‌تری دریافت خواهید کرد: ما قبول داریم که لازم بود اصلاحاتی در این زمینه انجام شود، ‌به خصوص برای بازیکنانی که در بازی عملکرد خوبی دارند. در نتیجه ما امتیازاتی که بازیکنان پس از انجام هر مسابقه به دست می‌آورند را افزایش دادیم و به طور ویژه بازیکنان برتر هر تیم جایزه بیش‌تری دریافت خواهند کرد.

- حداکثر امتیازات روزانه در مُد Arcade سه برابر می‌شود: ما به این نتیجه رسیدیم که شما خیلی سریع‌تر از آن‌چه که ما تصور می‌کردیم به سقف امتیازات روزانه می‌رسید. به همین دلیل سقف امتیازات روزانه را به 1500 امتیاز افزایش دادیم. تصمیم داریم در بلندمدت محتوای بیش‌تری را به این مُد از بازی اضافه کنیم ولی فعلا در کوتاه‌مدت این تغییر (افزایش سقف امتیازات) می‌تواند به بازیکنان کمک کند.

- قطعه‌های ساخت (Crafting Parts) که در ازای ورود روزانه به بازی دریافت می‌کنید افزایش خواهد یافت: به محض این‌که وارد بازی شوید این تغییر برای شما اعمال خواهد شد. این قطعه‌ها به شما کمک می‌کنند که کارت‌های ارتقای شخصیت را بسازید و ما می‌خواهیم شما این کار را با قدرت و سرعت بیش‌تری انجام دهید.

افزونه جدید این بازی با محوریت The Last Jedi‌ شامل یک بخش داستانی به نام Star Wars Battlefront II: Resurrection می‌شود؛ و موضوع آن به روزهای به قدرت رسیدن گروه First Order برمی‌گردد. این افزونه از تاریخ 22 آذر در دسترس خواهد بود. شخصیت‌های Finn‌ و Captain Phasma نیز به ترتیب به گروه‌‌های Resistance و First Order ملحق می‌شوند. سیاره Crait‌ نیز به مُد Galactic Assault اضافه خواهد شد. ضمن این‌که وسایل نقلیه و جنگنده‌هایی هم به بازی افزوده می‌شود که مربوط به فیلم Star Wars: The Last Jedi است، از جمله جنگنده RZ-2 A-wing که توسط خلبان "تلی لینترا" (Tallie Lintra) هدایت می‌شود.

pardisgame.net

اونایی که بازیو نگرفتن تخفیفا خیلی نزدیکه صبر کنین با تخفیف بگیرین

• Like
Reactions: Destro and blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Faction بازی شروع شد میتونید بین Resistance و First Order یکی رو انتخاب کنید و با رفتن چلنج ها جوایز خودتون رو به هنگام انتشار اولین دی ال سی دریافت کنید
البته همه First Order رو انتخاب کردن تا جایی که من از سایت های خارجی دیدم:)) البته طبیعی هم هست خودمم همین کارو کردم:D

اینم یکی از کیل استریک های خوشگل ما:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من تو هر بازی خوب کیل میگیرم اما این بازی اخرش 20تا راه حل برای کیل بیشتر داری شما؟
تنها راهش اینه که کلاسی که بازی میکنی رو بخوبی بشناسی و نوع بازیت هم باید بر اساس همون کلاس باشه
همیشه سعی کن دشمنات رو دور بزنی و قافل گیرشون کنی
از اون سمت برای گرفتن کیل استریک های بالا باید کار با هیرو مورد نظرت رو بخوبی بلد باشی تو این شماره کار با هیرو متفاوته بعضی ها کار باهاشون راحته بعضی ها هم سخته
راستی شما تو مود GA لگ نداری؟

• Like
Reactions: guppy

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,004
نام
احمد
Faction بازی شروع شد میتونید بین Resistance و First Order یکی رو انتخاب کنید و با رفتن چلنج ها جوایز خودتون رو به هنگام انتشار اولین دی ال سی دریافت کنید
البته همه First Order رو انتخاب کردن تا جایی که من از سایت های خارجی دیدم:)) البته طبیعی هم هست خودمم همین کارو کردم:D

اینم یکی از کیل استریک های خوشگل ما:D

یا خدا 95 تا کیل گرفتی؟:D
داداش نظرت در مورد بازی چیه، با پینگ بالای 150 میشه بازش کرد؟ مثل بتل 1 اذیت نمیکنه؟ این مشکلات لوت باکس ها چطور؟ ایتم خوب میده بازی؟ در مورد مپ ها و گرافیک هم بگو.:*

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یا خدا 95 تا کیل گرفتی؟:D
داداش نظرت در مورد بازی چیه، با پینگ بالای 150 میشه بازش کرد؟ مثل بتل 1 اذیت نمیکنه؟ این مشکلات لوت باکس ها چطور؟ ایتم خوب میده بازی؟ در مورد مپ ها و گرافیک هم بگو.:*
بازی که خداست:D
با پینگ 250 هم میشه بازی کرد:D
اصلا مقایسش با سرورا بتل مسخرس فقط بازی یه خورده مشک لگ جزئی داره که جهانی هم بود نمیدونم دایس درستش کرد یا نه بعضی از خارجی ها که هنوز میگن ما لگ داریم بعضی ها هم میگن رفع شده من که لگ دارم البته فقط تو مودهای استارفایتر و GA نمیدونم کس دیگه ای تو ایران این مشکل رو داره یا نه کسی اینجا نظر نمیده:D اخر نفهمیدیم مشک از نت منه یا سرورا:D ولی لگش اونقدرا تو بازی تاثیر نمیذاره وگرنه من 60 تا کیل بدون این که بمیرم نمیگرفتم
بازی اونقدرها به لوت باکس وابسته نیست ایتم دهی بازی هم افتضاحه من فقط لوت باکس باز میکنم برا Crafting part چون با این میتونی کارت های دلبخواه رو باز کنی البته من خودم تا حالا مشکلی با لوت باکس نداشتم البته باید بگم این اونقدرها زمانی که کارت هات بشن اپیک خیلی فرق میکنه:D
تنوع مپ ها بی نهایت بالاست گرافیک هم که امضای دایسه
در اخر هم باید بگم عظیم ترین کار دایس در ضمینه مولتی مال این بازیه محتواش دیوونت میکنه بعد از 30 ساعت تازه من فهمیدم چطوری میشه با یکی از هیروهای بازی کیل استریک بالا 40 گرفت:D

آخرین ویرایش:

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
چرا ریجن آل این بازی یا نیست یا اینقدر گروووونه. دلم میخواد بخرمش ولی هنوز موفق نشدم.
حالا اصلا یه سوال دی ال سی و این چیزا داره؟
اگه داره که باید ریجن آل بخرم اگرم نداره میشه ریجن 2 بخرم. لطفا راهنمایی کنید،ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر