SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یه احتمال هم هست می گه با فعال شدن دیس ارمامنت بقیه محتوای بازی آزاد میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
فکر نمیکنم هیچ بازیی باشه که محتوایی رو قرار بده توی بازی،که ممکنه هیچوت باز نشه!
اومدیم و من بازی رو خریدم و بمب اتم ساختم! حالا بازیم رو فروختم،یا کلا دیگه نرفتم سراغ بازی!
تکلیف اون nملیون نفری که روی اون کنسول بازی رو دارن چیه؟
محتوایی اگر توی بازی میزارن،باید جوری باشه که با توانایی فرد باز بشه! (مثلا در سخت ترین حالت، همون S کردن همه ی مراحل و انجام دادن همه ی کارهای فرعیه گفته شده) نه اینکه تو هرچقدر هم بازیت خوب باشه و خفن باشی،اما نتونی بازی رو کامل کنی!

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
فکر نمیکنم هیچ بازیی باشه که محتوایی رو قرار بده توی بازی،که ممکنه هیچوت باز نشه!
اومدیم و من بازی رو خریدم و بمب اتم ساختم! حالا بازیم رو فروختم،یا کلا دیگه نرفتم سراغ بازی!
تکلیف اون nملیون نفری که روی اون کنسول بازی رو دارن چیه؟
محتوایی اگر توی بازی میزارن،باید جوری باشه که با توانایی فرد باز بشه! (مثلا در سخت ترین حالت، همون S کردن همه ی مراحل و انجام دادن همه ی کارهای فرعیه گفته شده) نه اینکه تو هرچقدر هم بازیت خوب باشه و خفن باشی،اما نتونی بازی رو کامل کنی!

آگه شما نیوک درست کنی و آنلاین نباشی نیوک هات بعد از مدتی از تعداد کل کم میشه عزیز کشکی نیست که:d
راستی در مورد اون دوستانی که میگن بعد از چپ کردن آمبولانس فقط زاویه دوربین عوض میشه باید بگم که کاملا ونوم میره پشت فرمون میشینه.به محض این که تصاویر دستم بیاد قرارشون میدم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آگه شما نیوک درست کنی و آنلاین نباشی نیوک هات بعد از مدتی از تعداد کل کم میشه عزیز کشکی نیست که:d
راستی در مورد اون دوستانی که میگن بعد از چپ کردن آمبولانس فقط زاویه دوربین عوض میشه باید بگم که کاملا ونوم میره پشت فرمون میشینه.به محض این که تصاویر دستم بیاد قرارشون میدم
حالا در جریانش نبودم،اما بازم فرق خاصی نمیکنه! :d معلوم نیست این اتفاق ممکنه چند روز/ماه/سال/نسل دیگه بیفته :D ، به نظر من هیچوقت چنین اتفاق مهمی رو نمیان به این صورت قفل بزارن روش! :D
بازیه MMO و این حرفا که نیست! :-" درسته المان های آنلاین رو داره! اما بازم یه بازیه که تمرکزش رو سینگل پلیره :D
اگرم چنین چیزی بود،احتمالا تا الان دیگه چندتا تریلر داده بودن که وقتی این اتفاق بیفته،چپتر جدیدی از زندگیه اسنیک(ما میگیم ونوم،شما میگید بیگ باس ، برای اینکه اسپویل نشه تو تریلر هم میگفتن اسنیک:-" ) آغاز!!! میشه و این حرفا! :-"
اگر با DLCـهای داستانی بقیه ی بازی ها هم مقایسه کنیم(اونایی که آماده هستن...حداقل تا حدی!) دیگه بعد از 4-5 ماه باید یه خبری ازش میشد! :D

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
خب دوست من کسی که شما رو مجبور نکرده صبر کنید! میتونید دیگه هم به این تاپیک سر نزنید
ولی بدونید مشخصا یک چیزی این وسط توی داستان بازی جور در نمیاد
این که چه بلایی به سر Diamond Dogs میاد اگه به Outer Heaven تبدیل میشه یعنی اون پایگاه به اون بزرگی رو میبرن وسط آفریقا؟! و بدون هیچ تغییری؟!
آخر بازی هم از همه چیز گنگ تره! نه به اینکه ونوم از حرف های بیگ باس مبنی بر اینکه این لقب شایسته هردو ماست خوشحال میشه نه به اون مشت زدنش به آیینه!

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
آخر بازی هم از همه چیز گنگ تره! نه به اینکه ونوم از حرف های بیگ باس مبنی بر اینکه این لقب شایسته هردو ماست خوشحال میشه نه به اون مشت زدنش به آیینه!

خوشحال میشه بابت اینکه بیگ باس ونوم رو بیگ باس صدا میکنه. عصبانی شدنش هم مشخصه. نوار Operation Intrude N131 (شماره آخرش دقیق خاطرم نیست) رو گوش میکنه که میفهمه بیگ باس سالید اسنیک رو فرستاده تا اوتر هیون رو نابود کنه. میتونه اینجا دوباره خوشحال باشه؟

شما دقت کنید میبینید وقتی به آیینه مشت میزنه ارم DD روی بازوشه!
بعدشم دقیقا چرا باید بیگ باس همچین چیزی رو بخواد؟!

برای اینکه ونوم به یه تهدید بزرگ تبدیل میشه. شما وقایع متال گیر ۱ و انگیزه فاکس هاند از حمله به اوتر هیون رو بخونی جواب رو بهتر پیدا میکنی.

حالا درسته تناقض تو خیلی چیزهای دیگه بیداد میکنه و جای بحث داره اما خدایی بعضی مسایل خیلی سرراسته. :D

آخرین ویرایش:

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
خوشحال میشه بابت اینکه بیگ باس ونوم رو بیگ باس صدا میکنه. عصبانی شدنش هم مشخصه. نوار Operation Intrude N131 (شماره آخرش دقیق خاطرم نیست) رو گوش میکنه که میفهمه بیگ باس سالید اسنیک رو فرستاده تا اوتر هیون رو نابود کنه. میتونه اینجا دوباره خوشحال باشه؟
حالا درسته تناقض تو خیلی چیزهای دیگه بیداد میکنه و جای بحث داره اما خدایی بعضی مسایل خیلی سرراسته. :D

شما دقت کنید میبینید وقتی به آیینه مشت میزنه ارم DD روی بازوشه!
بعدشم دقیقا چرا باید بیگ باس همچین چیزی رو بخواد؟!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
رسما بد بخت شدیم!
آخرین اپدیت تعداد نوک ها :
PS4: 1163,

PS3: 377,

One:185,

360: 155,

Steam:6693.

و....

Date PS4 PS3 One 360 Steam
Lowest 165 105 36 23 5496
27-Dec 803 294 209 83 5640
28-Dec 790 258 150 87 5593
29-Dec 784 278 129 88 5580
05-Feb 1163 377 185 155 6693

خب بچه ها، ایشالا سه سال دیگه چپتر 3 را خواهیم دید. :|

- - -ویرایش - - -

به جای تئوری دادن بریم نوک دیس آرم کنیم :|
ایشالا خبری شد، خبر تون می کنم. :|
البته یه دو سال دیگر :|
فقط فعلا در همین حد داشته باشید که ونوم خود باس هست. به دلایلی قبلی.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ببینید اگه طبق این تئوری ها قراره یهو نصف بازی با دیس آرم بمب اتم رو بشه، باید بگم که دقیقا ادامه بدید به تلف کردن وقت خودتون:D هر تئوری ای قابل تامله مننهی اصلا کونامی و کوجیما اجازه ندارن که پول بازی کاملو بگیرن بعد یهو پلیرها اندینگو ببینن و بشینن تئوری بدن و تهشم بفهمن که برای دیدن نصفه دیگه بازی باید منتظر پلیرهای دیگه بشن تا بمب اتم هاشون رو خنثی کنن. من شاید دوست باشم همینجوری بمب اتم بسازم. آیا اونی که شصت دلار پای بازی داده باید وایسه تا من هر وقت عشقم کشید بمبام رو خنثی کنم تا اون بتونه بازی کامل رو ببینه و شصت دلارش هم برای کونامی حلال باشه؟:D
جور در نمیاد با عقل این حرفتون.

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
^
دقیقا. صددرصد محتوای بعد دیس ارماممنت چیز دندون گیری نیست. احتمالا فقط میخواد پایان فانتوم پین و گراند زیروز رو بهم ربط بده و یه سری تناقضا رو بهم وصل کنه. انتظار نداشته باشید بعد خنثی کردم بمب اتم ها برین با بیگ باس تا ۱۹۹۵ اوتر هیون بسازید. خود کونامی داره برای MGS VI هی نیرو می گیره و عمرا همچین تایم لاین بزرگی رو بذاره همین نسخه. نمیدونم حالا چطور اینقدر برای همچین چیزی پیگرید. :D همون تیوری معمولی و کلی درباره بازی بهتره.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
منم همین رو گفتم دیگه! ولی خوب جواب چی گرفتم ؟ "خب دوست من کسی که شما رو مجبور نکرده صبر کنید! میتونید دیگه هم به این تاپیک سر نزنید"
طبق چه منطقی دقیقا باید چنین چیزی اتفاق بیفته نمیدونم! :d

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
ببینید اگه طبق این تئوری ها قراره یهو نصف بازی با دیس آرم بمب اتم رو بشه، باید بگم که دقیقا ادامه بدید به تلف کردن وقت خودتون:D هر تئوری ای قابل تامله مننهی اصلا کونامی و کوجیما اجازه ندارن که پول بازی کاملو بگیرن بعد یهو پلیرها اندینگو ببینن و بشینن تئوری بدن و تهشم بفهمن که برای دیدن نصفه دیگه بازی باید منتظر پلیرهای دیگه بشن تا بمب اتم هاشون رو خنثی کنن. من شاید دوست باشم همینجوری بمب اتم بسازم. آیا اونی که شصت دلار پای بازی داده باید وایسه تا من هر وقت عشقم کشید بمبام رو خنثی کنم تا اون بتونه بازی کامل رو ببینه و شصت دلارش هم برای کونامی حلال باشه؟:D
جور در نمیاد با عقل این حرفتون.

اقا ما که منظورمون این نیست الان یه چپتر به عظمت چپتر 1 بیرون بیاد بعد از دیس آرم!
احتمالا 3-4 تا مرحله با کات سین بیاد
شایدم کونامی با این کارش داره وقت میخره تا بعنوان دی ال سی عرضه کنه

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
طبق دیتا ماین ها 10مرحله بازی قفله.
کسی هم نگفته چیز خیلی زیادی هست. فقط اندینگ و پلات هول ها را جمع کنند کافیه.
پ.ن :برا خود من کامل اثبات بشه باس، خود ونوم هست کافیه. بقیه بازی به درک!
ولی مطمئناً یه چیزی هست. به قول کونامی :
Truth comes with peace
البته اگه بتونیم peace day را ببینیم!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
navajo_great_snake_big_boss_venom_snake_art-eater.jpg

And some guys are saying that I am wasting my time....
That's more proof for my theory.
+
a little piece of trivia: the most venomous snake in the world is a type of snake called a taipan. Taipan is Chinese and can be translated as "Big Boss."

Big Snake

کاربر سایت
Oct 27, 2015
45
آقا یکی بیاد بگه چطور بعد مشت زدن به آیینه،اونطرف ایینه دست ونوم سالم بود؟!این بنظرم یکی از دلایل واضح هستش که باس و ونوم یک نفر هستن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر