SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
@M.A.K LIGHT
من بعد دیدن پایان بازی کلا بیخیالش شدم و حتی ادامه هم ندادم دیگه مراحل فرعی رو
فقط یاد اون صحنه افتادم و قبلا هم تو یه سایتی دیده بودم که می گفت ممکنه شاخ اسنیک در ابتدا همون شئ شیشه ای باشه و تغییر شکلش به رنگ تیره هم برای موقعی بوده که چیزی بهش زدن تا بیشتر ازین نفوذ نکنه (بحث هم مربوط به همون موقع هست کاری به الان ندارم)
در هر صورت مو هم نیست. اشاره هم کردم که به قسمت بالای خط زرد هم دقت کنین

خوشبختانه چون با موبایل دارم میام تونستم رو اون عکس زوم کامل کنم و با قاطعیت می گم که بالای خط زرد طره ای از مو های باس هست که افتاده رو بقیه مو ها و برا همین در سطح بالاتری قرار گرفته.
بالفرض هم که من اشتباه کنم. که چی؟ این تاپیک را 58 صفحه پیش بردیم. نصفش درباره اندینگ و تئوری های ماست. ولی با این وقایع اخیر و رفتار های کونامی عملاً خط بطلانی رو همه اون حرف ها کشیده شد.
دوستان احتمالا باید قید متال گیر خوب را هم بزنیم. کونامی هم مثل همه ژاپنی ها ی دیگه حالا که مغز متفکرش رفته عملا تبدیل میشه به شرکت زباله سازی. همونطور که کپکام و تکمو و... شدند.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
امیدوارم بعد از اینی که قرارداد کونامی با کوجیما تموم شد ( حدود 1 ماه دیگه ) کوجیما بیاد همه چیز رو بگه و شفاف سازی کنه. به خاطر همین قرار داد دیروز کوجیما حتی تو مراسم نذاشتن شرکت کنه که جایزه ی بازی که خودش ساخته و کل سری رو خودش خلق کرده بگیره. فکر کنم بعد از اتمام قرار داد اگر کونامی درباره ی بازی شفاف سازی نکنه کوجیما یه کارایی می کنه.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
نمی خوام بحث رو دوباره باز کنم ولی فقط یه نکته :
الان داشتم دوباره بازی می کردم یه چیزی رو فهمیدم ، دقت کردید توی چپتر 1 مرحله ی کوایت با چپتر 2 ی همون مرحله ، رنگ مو و لباس کوایت با هم فرق می کنه !

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
خوشبختانه چون با موبایل دارم میام تونستم رو اون عکس زوم کامل کنم و با قاطعیت می گم که بالای خط زرد طره ای از مو های باس هست که افتاده رو بقیه مو ها و برا همین در سطح بالاتری قرار گرفته.
بالفرض هم که من اشتباه کنم. که چی؟ این تاپیک را 58 صفحه پیش بردیم. نصفش درباره اندینگ و تئوری های ماست. ولی با این وقایع اخیر و رفتار های کونامی عملاً خط بطلانی رو همه اون حرف ها کشیده شد.
دوستان احتمالا باید قید متال گیر خوب را هم بزنیم. کونامی هم مثل همه ژاپنی ها ی دیگه حالا که مغز متفکرش رفته عملا تبدیل میشه به شرکت زباله سازی. همونطور که کپکام و تکمو و... شدند.

داداش واسه چی جا زدی امکان نداره بازی چیزی نداشته باشه من مطمعنا وایسا تا نیوکلیر دیس آرم تازه هنوز حرف رفیقم همونه چند بار دیگه ازش پرسیدم بازی این چیزی که ما میبینیم نیست مشکل ما آینه که زندگیمون رو گزاشتیم برای پیدا کردن محتویات اضافی بازی آیا این چیزی هست که خدا برای آون مارو افریده؟:d

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
داداش واسه چی جا زدی امکان نداره بازی چیزی نداشته باشه من مطمعنا وایسا تا نیوکلیر دیس آرم تازه هنوز حرف رفیقم همونه چند بار دیگه ازش پرسیدم بازی این چیزی که ما میبینیم نیست مشکل ما آینه که زندگیمون رو گزاشتیم برای پیدا کردن محتویات اضافی بازی آیا این چیزی هست که خدا برای آون مارو افریده؟:d

راستش یکم چون تو ردیت جا زدند من هم بی خیال شدم و یکم هم به خاطر کنکور. وقت زیادی داره میگیره. امیدوارم یه چیزی رو شه چون دیگه خانواده را نمیتونم راضی کنم که بگذارند آنلاین بشم.
دیس ارمامنت را هم این بر و بچ ردیت بدجوری بی خیالش شدند.
ولی بازم میگم اگه یه چیزی رو شه من کل فروم را شیرینی میدم :d

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
نمی خوام بحث رو دوباره باز کنم ولی فقط یه نکته :
الان داشتم دوباره بازی می کردم یه چیزی رو فهمیدم ، دقت کردید توی چپتر 1 مرحله ی کوایت با چپتر 2 ی همون مرحله ، رنگ مو و لباس کوایت با هم فرق می کنه !

عزیز شما هم میگردی دنبال تئوری!
اون کاستوم یا همون لباس اسنایپر ولف از متال گییر سالید 1 هست که برای کوایت گذاشتن
لباس the boss رو هم گذاشتن برای فروش

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
[MENTION=32952]abtin[/MENTION] 219
ازین رفیقت بپرس با وجود این وقایع اخیر هنوز هم سر حرفش هست؟ ازش هم بخواه یه عکسی یا یه تاریخ پابلیشی چیزی بده لطفا.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
واقعا کسایی هستن که امیدی داشته باشن چپتر سه ای درکار باشه؟:D
بیخیال باو. امسال دو تا اتفاق افتاد تا کاملا بهم ثابت شه نباید از کسی بت ساخت. MGSV یکی از اون دو تا اتفاق بود:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قبلا یکبار به این نتیجه رسیدیم. وقتی داستان برای قسمت های بعدی حاضر اماده است وقتی همچین بیس گیمپلی بی نقصی حاضر و اماده تو دستشون هست چرا به جای اینکه سال دیگه یک عنوان 60 دلاری بدند و میلیون ها دلار سود ببرند بخوان تو یک DLC داستانی که نهایتا میشه 20 دلار قیمت روش گذاشت به خودشون ضرر برسونند. کلا بیخیال این چپتر سوم و DLC داستانی بشید و به جاش منتظره نسخه بعدی باشید.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
واقعا کسایی هستن که امیدی داشته باشن چپتر سه ای درکار باشه؟:D
بیخیال باو. امسال دو تا اتفاق افتاد تا کاملا بهم ثابت شه نباید از کسی بت ساخت. MGSV یکی از اون دو تا اتفاق بود:D

خودمونم میدونیم خبری نیست. ولی محض خالی نبودن عریضه هنوز امیدواریم :d
درضمن آرزو بر جوانان عیب نیست :d

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
در کمال امیدواری باید بگم با توجه به ری اکشن های کونامی به وقایع اخیر خیلی محتمله که همه این اتفاقات ترول خود کوجیما باشه.اخه کی ور میداره جواب فحش های ملت را بایه جمله:WE ARE ALREADY DEMON میده؟(البته به جز کوجیما:d )
احتمالا موقع ساخت بازی به یه گیر و گور مالی خوردن.بازی را زود ریلیز کردن تا پول دستشون بیاد و برسن به ساخت بقیه بازی.:d
ولی جدا یه لحظه فکر کنید واقعا اینطور باشه.همه باید بریم تو افق محو شیم:d

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
در کمال امیدواری باید بگم با توجه به ری اکشن های کونامی به وقایع اخیر خیلی محتمله که همه این اتفاقات ترول خود کوجیما باشه.اخه کی ور میداره جواب فحش های ملت را بایه جمله:WE ARE ALREADY DEMON میده؟(البته به جز کوجیما:d )
احتمالا موقع ساخت بازی به یه گیر و گور مالی خوردن.بازی را زود ریلیز کردن تا پول دستشون بیاد و برسن به ساخت بقیه بازی.:d
ولی جدا یه لحظه فکر کنید واقعا اینطور باشه.همه باید بریم تو افق محو شیم:d

مگه یک ماه پیش خداحافظی نکردی ؟ برو درست رو بخون دیگه سر کنکور که تئوری کوجیما نمیپرسن :D ردیت و بچه ها هم ول کردن ولی تو یکی ول کن نیستی :D من جای والدینت بودم مدام میگفتم همونقدر که از کوجیما میدونی الان درس خونده بودی دکتر شده بودی :D

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
مطمئن باشین هیچ کدورتی بین کوجیما و کونامی که 27 ساله دارن با هم کار میکنن نیست.
کونامی هم انقد بی سیاست نیست.
مطمئن باشین اینا همش بازی کوجیمائه تا بازی رو تا زمانی که چپتر جدید یا dlc جدید معرفی بشه تو شبکه های اجتماعی زنده نگه داره
یه شرکت باید خیلی خیلی احمق باشه که این کار ها رو بکنه و هیچ واکنشی نشون نده
همچنین مطمئن باشین silent hills در دست ساخته
میگن تو اون برهه ای کهp.t رو میساختن یه مقدار پروسه فنتوم پین عقب افتاده بنابراین بازی رو ناقص دادن بیرون و امید بین مردم انداختن تا ساخت بازی رو کامل کنن
کلا تنها شخصی که تو صنعت گیم این کار ها ازش بر میاد خود کوجیمائه
البته این گیم اواردز آخر فکرکنم کارو خراب کرد چون توییتر پر شد از هشتک **********.konami

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
مطمئن باشین هیچ کدورتی بین کوجیما و کونامی که 27 ساله دارن با هم کار میکنن نیست.
کونامی هم انقد بی سیاست نیست.
مطمئن باشین اینا همش بازی کوجیمائه تا بازی رو تا زمانی که چپتر جدید یا dlc جدید معرفی بشه تو شبکه های اجتماعی زنده نگه داره
یه شرکت باید خیلی خیلی احمق باشه که این کار ها رو بکنه و هیچ واکنشی نشون نده
همچنین مطمئن باشین silent hills در دست ساخته
میگن تو اون برهه ای کهp.t رو میساختن یه مقدار پروسه فنتوم پین عقب افتاده بنابراین بازی رو ناقص دادن بیرون و امید بین مردم انداختن تا ساخت بازی رو کامل کنن
کلا تنها شخصی که تو صنعت گیم این کار ها ازش بر میاد خود کوجیمائه
البته این گیم اواردز آخر فکرکنم کارو خراب کرد چون توییتر پر شد از هشتک **********.konami
دقیقا، کونامی اینقدر بی سیاست نیست و نمیاد بخاطر مسخره بازی های کوجیما گند بزنه به اعتبارش. مطمئن باشید جدیه مسئله.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
^^^
برعکس! یه شرکت خیلی باید احمق باشه که با چنین بازی ـه کوجیما همراهی کنه که وجه ـشو به لجن بکشه برای اینکه چپتر3 سورپرایز باقی بمونه :|
نه فقط TGA ! از قبل عرضه ی MGS V هم این جو منفی ایجاد شده! هر روزم داره بدتر میشه!
کوجیما هرچقدرم بزرگ باشه،هرچقدرم برای کونامی زحمت کشیده باشه، بازم چنین اجازه و حقی رو نداره که چنین کاری با کونامی بکنه! بچه بازی نیست که! :d
شاید با هم بعدا کنار بیان! ولی ایندفعه دیگه قضیه ی موبیدیک استودیو و صورت باندپیچی شده و این چیزا نیست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر