SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

boss 1988

کاربر سایت
Jun 26, 2015
62
اقا این لینک مشکل داره. بیزحمت میشه لینک سالمشو بزارید؟
ممنون

توی این سایت متال گیر سالید رو سرچ کنید
vgpostmortem.ir

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
اقا همتون تا دیروز بازی رو میکوبیدید حالا همه امیدوار شدید.راستی یه بنده خدایی قبل از امدن بازی حدودا 6 ماه قبلش یه لیست از بازی داده بود بیرون که بازی 5 تا یا 7 تا فصل داشت دقیقا یادم نیست لیست مراحل رو هم زده بود و مرحله ها تا اونجایی که یادم میاد بیشتر اسماشون با بازی یکی بود.کل مراحل اصلی هم 130 تا بود اگه اشتباه نکنم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
گوتی شدن بازی را پیشاپیش به همه عزیزان تبریک می گم. :d

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
کوجیما تو مراسم VGA هستش, یعنی میشه چپتر بعدی رو معرفی کنه؟‌ The Phantom Pain هم توی VGA معرفی شد :bighug::d

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Latest MGSV:TPP patch allows you to get a certain character back | MGN, Metal Gear Solid , Metal Gear News , Games , MGSV , Community , and Downloads
In the latest patch if you replay “Cloaked in Silence” mission 7 times Quiet will be reactivated for use in game
:|

1-wATbw1Q.jpg

2-CUqdzeM.jpg

3-4hGZvKF.jpg

5-Qm7Mp5R.jpg

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دارم امیدوار میشم. یه خبرهایی داره میشه انگار.
چه حالی میده که چپتر های بعدی را بده.
یه سوال. برگشتن کوایت توجیح داستانی داره یا نه؟

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
منم این سو 100درصد رو دیدم ...
واقعا کف کردم ...
مگه میشه برگرده ؟؟
اخه خودش اونهمه گفت نمیتونم بمونم و ال و بل ...
اصلا سر در نیوردم !!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
یه توضیح درمورد داشتان کوایت بعد از مرحله 44 (ترک نکردن مادر بیس)
این نکات باید رعایت بشه:
کوایت نباید باند لولش به 100 برسه. برای این کار شما باید امبلم پروانه رو برای جولوی لوگوی خود انتخاب کنید(بقیه قسمتهای امبلم مهم نیست که چی باشه)! این کار باعث میشه کوایت هیچ وقت باند لولش به 100 نرسه و روی 80 یا نهایتاً 90 درصد میمونه و بالاتر نمیره!
و برای آزاد کردن لوگوی پروانه شماباید کوایت رو 3 الی 4 مرحله پشت سر هم همراه داشته باشید و تعداد دشمنهایی که کوایت میکشه بیشتر از شما باشه!
ولی اگر این کارهارو انجام بدید یه جورایی قسمت داستانی کوایت به هم میخوره! کوایت مادربیس رو ترک نمیکنه! و اون قسمت کات سین رو که مربوط به بخش داستانی هست دیگه نخاهید داشت! و داستان کوایت کامل نمیشه! ( البت کاری نداریم که کل داستان کامل نیست! این هم روش!) انتخاب با خودتونه که کوایت رو داشته باشید! یا داستانش رو کامل کنید!
Quiet.jpg

آخرین ویرایش:

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
یه توضیح درمورد داشتان کوایت بعد از مرحله 44 (ترک نکردن مادر بیس)
این نکات باید رعایت بشه:
کوایت نباید باند لولش به 100 برسه. برای این کار شما باید امبلم پروانه رو برای جولوی لوگوی خود انتخاب کنید(بقیه قسمتهای امبلم مهم نیست که چی باشه)! این کار باعث میشه کوایت هیچ وقت باند لولش به 100 نرسه و روی 80 یا نهایتاً 90 درصد میمونه و بالاتر نمیره!
و برای آزاد کردن لوگوی پروانه شماباید کوایت رو 3 الی 4 مرحله پشت سر هم همراه داشته باشید و تعداد دشمنهایی که کوایت میکشه بیشتر از شما باشه!
ولی اگر این کارهارو انجام بدید یه جورایی قسمت داستانی کوایت به هم میخوره! کوایت مادربیس رو ترک نمیکنه! و اون قسمت کات سین رو که مربوط به بخش داستانی هست دیگه نخاهید داشت! و داستان کوایت کامل نمیشه! ( البت کاری نداریم که کل داستان کامل نیست! این هم روش!) انتخاب با خودتونه که کوایت رو داشته باشید! یا داستانش رو کامل کنید!
Quiet.jpg
این که شما گفتید درسته ولی مسله اینجاست که :
من یه سیو 100درصد دانلود کردم که توی اون مرحله 45 رو طرف رفته ولی کوایت هستش ...
این عجیبه !!!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
این که شما گفتید درسته ولی مسله اینجاست که :
من یه سیو 100درصد دانلود کردم که توی اون مرحله 45 رو طرف رفته ولی کوایت هستش ...
این عجیبه !!!
قبلاً توی پستهای قبلیم گفتم! اون برای حالتی بود که میخاستین داستان رو کامل پیش ببرید.
یه راه دیگه هم هست که فقط و فقط رو PC (تا الان فقط روی PC خودم دیدم!) چون سیوهای PC راحت میشه کپی کرد و استفاده کرد!
تنها راه این هستش که شما یه چند خط کد به یکی از فایلهای بازی اضافه کنین! بوسیله یه "ادیتور"
کدها شامل این هستش:
gvars.str_didLostQuiet=false TppBuddy2BlockController.SetObtainedBuddyType(BuddyType.QUIET) TppBuddyService.UnsetDeadBuddyType(BuddyType.QUIET) TppBuddyService.UnsetBuddyCommonFlag(BuddyCommonFlag.BUDDY_QUIET_LOST) TppBuddyService.UnsetBuddyCommonFlag(BuddyCommonFlag.BUDDY_QUIET_HOSPITALIZE) TppBuddyService.SetSortieBuddyType(BuddyType.QUIET) TppBuddyService.SetFriendlyPoint(BuddyFriendlyType.QUIET,100) TppMotherBaseManagement.RefreshQuietStatus()

اسم ادیتور هم MGSV QAR Tool هستش. که گویا دارن بصورت پچ رسمی اراعه میدن!

- - -ویرایش - - -

یه پیشزمینه کوچیک بدم. همه چیز توی بازی تاثیر گزار هستش! از حمام کردن توی مادربیس تا کاستهایی که داریم!
الان فقط یه نمونه میگم.
وقتی توی مپ افغانستان هستید به یکی از پستها یا همون گارد پستها برید این کاست رو انتخاب کنید:
Afghanistan ---> Afghan Lullaby
پخش کنید روی اسپیکر
بعد ببینید چه اتفاقی میفته!
80% کاستها دارای افکت هستن! افکتهای مختلف!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
توصیه میکنم حتما به ردیت یه سری بزنید. خیلی مطالب جالبی داره پابلیش میشه اونجا.
#NeverBeGameOver

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
این رفرنس‌های مختلف کونامی به چپتر سوم و اشاره به چندتا از Sub-Redditهایی که موضوعشون درباره FOB و ارتقاء اونه به قول بعضی از کاربرهای اونجا بیش‌تر جنبه‌ی بازارگرمی داره. چون که بازی Micro-T داره و از‌اون‌جهت که کونامی هم مالیات و پولش کم‌تر شده معلومه که داره این کارو می‌کنه که مردم برن دنبال FOB و ارتقای بیش‌تر و خرید MB Coin تا بازی همچنان سرپا بمونه و بفروشه و کونامی هم از این روش کلی پول به جیب بزنه. قبلاً باز به این قضیه امیدوار بودم اما الآن نه. دیگه سال که تموم شد، فال‌آوت 4 هم اومد و باز هم در ادامه کلی سیل جدید از بازی‌ها راه می‌افته و الآن هیچی نشده تب و تاب MGSV بدجوری خوابیده. پس احتمالاً این‌ها فقط یه بازارگرمی هست. مخصوصاً‌ این‌که به اون ساب‌ردیت‌هایی اشاره کرده که همیشه دنبال FOB و MB Coin هستن. البته فیس‌بوک بازی هم مثل این‌که اشاره‌ای به ساب‌ردیت Never Be Game Over کرده که منبع اصلی کسایی هست که به چپتر سوم باور دارن. نمی‌دونم واقعاً‌ هدف از این توئیت‌ها و استاتوس‌های مرموز مثل حقیقت دروغه و این چیزها چیه. بااین‌حال ما که بخیل نیستیم و امیدوارم چپتر سومی هم باشه.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
این رفرنس‌های مختلف کونامی به چپتر سوم و اشاره به چندتا از Sub-Redditهایی که موضوعشون درباره FOB و ارتقاء اونه به قول بعضی از کاربرهای اونجا بیش‌تر جنبه‌ی بازارگرمی داره. چون که بازی Micro-T داره و از‌اون‌جهت که کونامی هم مالیات و پولش کم‌تر شده معلومه که داره این کارو می‌کنه که مردم برن دنبال FOB و ارتقای بیش‌تر و خرید MB Coin تا بازی همچنان سرپا بمونه و بفروشه و کونامی هم از این روش کلی پول به جیب بزنه. قبلاً باز به این قضیه امیدوار بودم اما الآن نه. دیگه سال که تموم شد، فال‌آوت 4 هم اومد و باز هم در ادامه کلی سیل جدید از بازی‌ها راه می‌افته و الآن هیچی نشده تب و تاب MGSV بدجوری خوابیده. پس احتمالاً این‌ها فقط یه بازارگرمی هست. مخصوصاً‌ این‌که به اون ساب‌ردیت‌هایی اشاره کرده که همیشه دنبال FOB و MB Coin هستن. البته فیس‌بوک بازی هم مثل این‌که اشاره‌ای به ساب‌ردیت Never Be Game Over کرده که منبع اصلی کسایی هست که به چپتر سوم باور دارن. نمی‌دونم واقعاً‌ هدف از این توئیت‌ها و استاتوس‌های مرموز مثل حقیقت دروغه و این چیزها چیه. بااین‌حال ما که بخیل نیستیم و امیدوارم چپتر سومی هم باشه.

Never be frustrated :d

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
کوجیما اون سری همه تو the game awards 2014 یه تریلر از انلاین متال داد و اولین بار انلاین متال رو اونجا معرفی کرد همینطور خود فانتوم پین رو تو vga 2012 معرفی کرد احتمالا این سری یا چپتر 3 هست یا یه بازی دیگه از متال گیر که این یکی رو کامل میکنه مثلا metal gear solid v peace که احتمال این زیاده اگه بخوان تو همین فانتوم پین داستان بیگ باس رو ادامه بدن باید کل منو بازی رو عوض کنن و همینطور دیگه نباید بشه بری جای ونوم فصل یک و دو رو بازی کنی توازن بازی به هم میخوره یه طورایی سر همین داستان به نظرم یه متال گیر جدید داریم:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر