SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بکشید بیرون از این داستان ِ آشغال خواهشاً ..

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام من تا اپیزود 46 رفتم که همه چیزو تیو نوار مشخص کرد
ایا نیازی هست 48-49 و 50 را برم؟
از دوستان Venom Boss و B1G BOSS ممنون میشم یه توضیحی در مورد داستان بهم بدن
1-اونی که در اینده مقابل سالید اسنیک هست venom هست و بیگ باس صالی اصلا معلوم نیست کجاست؟
2-ما برای چی این تغییر چهره دادیم که خودمون نباشیم ؟
کلا یه توضیحات کاملی از داستان بگین ممنون میشم ( خیلی پیچیده شد :D )

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
سلام من تا اپیزود 46 رفتم که همه چیزو تیو نوار مشخص کرد
ایا نیازی هست 48-49 و 50 را برم؟
از دوستان Venom Boss و B1G BOSS ممنون میشم یه توضیحی در مورد داستان بهم بدن
1-اونی که در اینده مقابل سالید اسنیک هست venom هست و بیگ باس صالی اصلا معلوم نیست کجاست؟
2-ما برای چی این تغییر چهره دادیم که خودمون نباشیم ؟
کلا یه توضیحات کاملی از داستان بگین ممنون میشم ( خیلی پیچیده شد :D )
1. اونی که در Metal Gear 1 در آخر بازی Solid Snake می جنگه و می کشه همین Venom Snake هست و اونی که در Metal Gear 2 توسط spray آتیش می گیره خود Big Boss اصلی. Big Boss اصلی اول در آمریکا هویت تو را میگیره و در آفریقای جنوی Outer Heaven اصلی را میسازه.
2. خود Medic یا کاراکتر ما توسط نقشه Zero و Ocelot به خاطر رد گم کردن و اینکه Big Boss اصلی از حملات آینده در امان بمونه توسط تکنیک های هیپنوتیزم و وارد کردن اطلاعات زندگی، ماموریتی و احساسی Big Boss اصلی به Venom Snake تبدیل شد که راه Big Boss اصلیو ادامه بده و افسانش هم گسترش بده.
توضیحات زیادی هم من هم دوستان توی هر تاپیک گفتیم البته مال 2 تا 3 هفته پیش هست. شرمنده اگر الان وقت ندارم زیاد برایت بنویسم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
تو توییتر کونامی یه خبرهایی هست.
احتمالا میخواد نوکلیر دیس ارمامنت را فعال کنه.
امیدوارم بعدش چپتر جدید را بده

dverleech

کاربر سایت
May 23, 2010
21
نام
سینا
تو توییتر کونامی یه خبرهایی هست.
احتمالا میخواد نوکلیر دیس ارمامنت را فعال کنه.
امیدوارم بعدش چپتر جدید را بده

بی خبر نگذارید ما را پلیز :d

من دارم همش خورده میشم .. از دست داستان این بازی :(

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
از لحاظ اقتصادی هم به قضیه اگه نگاه کنیم اگه بازی میخواست ادامه داشته باشه یا براش بسازن یا به صورت مخفی وجود داشته باشه به نظرم خیلی رک میومدن میگفتن
بازی ادامه داره و هیچ دلیلی واسه قایم کردنش نیست شاید بیان این مطلب به فروش بازیم کمک میکرد اما واقعا خبری نیست

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
لعنتی تازه 4 تا بمب اتم ساختم :D

اقا من با قسمت مولتیش خیلی حال نکردم بتل رو ترجیح میدم..

اما FOB Mission ها خیلی خوبه..یه مشکل دارم پول کم دارم..یعنی باید برای هر بالن 10.000 تا بدی یه کانتینر ببری با 7500 تا منابع..آخر مرحله هم هم هیرو کم میکنه هم میبینی پول کم میده یا اصلا منفی میشه..

البته من 2 روزه دارم بازی میکنم FOB هارو..

و اینکه بمب چجوری میسازن ؟ میشه به کار بردش ؟ :dیدونه تو سینگل بهمون داده اون چیه به درد میخوره ؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سوال
در ساید اوپس ها بعضی از مرحله ها روفتم و تیک خوردن ولی الان که نگاه میکنم کنار تیک موفقیت مرحله یه دایره سفید رنگ هست اون چیه؟؟؟؟؟

Big Snake

کاربر سایت
Oct 27, 2015
45
یه چیزی:
بعضی ها میگن همون دموی P.T در واقع همون توهم و خیال ونوم اسنیک بوده تو 9 سال کماش..:-s

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
این دیگه توهم رسمیه
اصلا اسنیک زن و بچه نداره که بره اونا رو خودش بکشه
البته تو مرحله traitors caravan بعد از اینکه اسکال ها بیان بیرون مخفی شی و گوش بدی پشت صدا، صدای همون رادیوی p.t رو میشنوی

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
تاپیک تئوری های بازی تو ردیت بعد از مدت ها سکوت،دوباره داره منفجر میشه. حال ترجمه ندارم و الا چند تاش را میذاشتم :d
کلا آنقدر دارند میگن همه چی توهم ونومه، فکر کنم یه ماه دیگه بگن بازی که ما خریدیم وجود نداره و توهم ونومه :d
ولی احتمالا یه خبر هایی هست. توییتر کونامی هم خیلی داره شلوغ بازی در میاره و برا کاربرا پست و عکس میفرسته.
نوکلیر دیس ارمامنت را هم انگار بازیکن ها دو گروه پیتریوتس و فلنتروپی تقسیم میشن و 1.000.000gmp هم این وسط یه طورهایی میشه که یادم نیست :d
یه مسلمونی بره درست ترجمه کنه. :d
ولی میگن احتمال عرضه چپتر 3 بعد از نوکلیر دیس ارمامنت زیاده و همه امیدوارن.
فقط برا حال گیری انگار بازی اصلی 5-6 تا چپتر بوده و آخرین چپتر هم آوتر هون بوده (بقیه را یادم نمیاد:d) :d

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
تاپیک تئوری های بازی تو ردیت بعد از مدت ها سکوت،دوباره داره منفجر میشه. حال ترجمه ندارم و الا چند تاش را میذاشتم :d
کلا آنقدر دارند میگن همه چی توهم ونومه، فکر کنم یه ماه دیگه بگن بازی که ما خریدیم وجود نداره و توهم ونومه :d
ولی احتمالا یه خبر هایی هست. توییتر کونامی هم خیلی داره شلوغ بازی در میاره و برا کاربرا پست و عکس میفرسته.
نوکلیر دیس ارمامنت را هم انگار بازیکن ها دو گروه پیتریوتس و فلنتروپی تقسیم میشن و 1.000.000gmp هم این وسط یه طورهایی میشه که یادم نیست :d
یه مسلمونی بره درست ترجمه کنه. :d
ولی میگن احتمال عرضه چپتر 3 بعد از نوکلیر دیس ارمامنت زیاده و همه امیدوارن.
فقط برا حال گیری انگار بازی اصلی 5-6 تا چپتر بوده و آخرین چپتر هم آوتر هون بوده (بقیه را یادم نمیاد:d) :d

داداش یه لطفی کن لینک این تاپیک ردیتو بذار
هر چی گشتم پیدا نکردم.ممنون

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر