SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان این اسکول فیس دقیقا کیه ؟؟؟؟؟
چرا میخاد بیگ باس رو بکشه ؟؟؟؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان تو بازي چيا رو بفرستم پايگاه ؟ من ماشين گان و مورتار و حيوانات رو ميفرستم اما نو نت خوندم هر سربازي رو نفرستم بهتره ، قضيش چيه ؟ كلا يكي لطف مي كنه بگه چيا رو بفرستم خوبه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
چند تا سؤال درباره‌ی پاز.
اول اینکه اون میان‌پرده‌ی اول که می‌بینیم قضیه‌اش چیه؟ تو خود گراند زیرو نشون می‌ده که پاز منفجر می‌شه بدنش اما تو این صحنه می‌بینیم که اون‌ها بمب دوم هم خنثی کردن! آیا این هم جزء همون دستکاری خاطراتی هست که رو مدیک انجام شده؟
بعد آخرین صحنه‌ی پاز که شکمش رو باز می‌کنه و بمب رو در می‌یاره منفجر می‌شه قضیه‌اش چیه؟ تازه بعدش می‌بینیم لوکیشن هم عوض می‌شه!

پاز در آخر GZ میمیره و در واقع چیزی که ونوم میدید با توجه به نوار آخر پاز، فنتوم پاز و توهمی از اون بوده.

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام

خيلي اطلاعاتم كامل نيست ولي تا جايي كه ميدونم اسكال فيس كسيه كه توي gz مادربيس رو خراب ميكنه و ميلر رو يه پاش و دستشو قطع ميكنه و اين ها هم به دنبال انتقامن و يه چيزايي هم درباره sipher ميگن كه چون انگليسيم خوب نيست نفهميدم كامل ولي بريا اينكه كامل تر بفهمي بايد gz رو بازي كني

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
هشدار! هشدار! اگه بازی رو تموم نکردین، متن رو نخونین!!!

شروع بازی واقعاً عالی بود و نوید یه تجربه خفن و جذاب از نظر داستان پردازی رو میداد، ولی حیف که بعدش این قضیه به بن بست خورد.
از Quiet خیلی خوشم اومد و کاراکتر جالبی داشت، هرچند این لخت بودنش خیلی مسخره بود، هرچند مثلاً یه بهانه ای هم براش جور کرده بودن. کل بازی به کنار، اون تیکه آب بازی با Big Boss من رو منهدم کرد!! :D یکی از ضایع ترین حرکات سری MGS بود، ولی خوشبختانه تعداد این حرکات نسبت به نسخه های قبلی کمتر شده بود. :D ولی گذشته از این قضیه، کاراکتر جالبی بود و از اواسط بازی راحت تر میشد باهاش ارتباط برقرار کرد و در نهایت هم نشون داد خانوم بسیار با کمالات و وفاداری هست.
Code Talker هم کاراکتر باحالی بود و فکر کنم سوژه های زیادی برای ملت درست کنه! انقدر که روی یه سری از کلمات مثل Vocal Cord Parasites و Dine و ... تأکید میکرد و توی هر جمله 2،3 بار اینا رو میگفت. :D اون بحث های همبرگر هم فوق العاده بود!!! =)) فکر نمیکردم انقدر از ایشون خوشم بیاد! :D
Skull Face برخلاف چیزی که توی GZ و اوایل TPP ازش دیدیم، در نهایت تبدیل شد به یه کاراکتر بدبخت و بیچاره که هیچ اثری از یه villain قدرتمند و بزرگ نداشت و بعید میدونم در آینده ملت زیاد ازش اسم ببرن.
Eli یا Liquid در کنار Psycho Mantis، دو تا از کاراکترهای ناامیدکننده بازی برای من بودن. چقدر انتظارات از اینا داشتم. فکر میکردم روابط پیچیده و جالبی بین این دو تا با Big Boss برقرار میشه و نحوه تبدیل اون ها از دشمن به دوست رو می بینیم، ولی آخرش دست در دست همدیگه به دیار غربت رفتن و Sahelanthropus رو هم با خودشون بردن!
انتظارم از کاراکتر Ocelot هم بیشتر از اینا بود. کلاً خودش هم نمیدونست اون وسط چیکار میکنه و کاراکتر مسخره ای داشت توی این بازی. بگذریم از اینکه من تا مدت ها صداش رو با Miller اشتباه میگرفتم! :| :D
یادش بخیر چقدر انتظارات از داستان بازی داشتم. جوری که کوجیما بازی رو تبلیغ میکرد، خیلی ها (تقریباً همه) فکر میکردن توی بازی شاهد تغییر رفتار Big Boss هستیم و اینکه چطوری از یه آدم خوب و درستکار تبدیل به یه کاراکتر شیطانی میشه. ولی در نهایت چی شد؟ اصلاً این Big Boss نبود و یه جناب دکتر بی نام و نشان بود که باید 50،60 ساعت باهاش بازی میکردیم تا آخرش مثلاً سورپرایز بشیم و بفهمیم این حسین قلی بوده نه Big Boss! کلاً این بازی گند زد به حسی که نسبت به Big Boss داشتم و این کاراکتر رو برام خراب کرد. آقا برای خودش سوار موتور شد و رفت و یه ملتی رو به امان خدا سپرد.
توی نسخه های قبلی اتفاقات ریز و درشت جالبی می افتاد. MGS1 که پر از حوادث عجیب بود. توی MGS2 کاراکتر اصلی کلهم عوض میشد و سورپرایز عظیمی بود. MGS3 هم لحظات جالب زیادی داشت و پایانش هم به شدت خاطره انگیز بود. MGS4 هم با اون بخش Shadow Moses و پایانش از یادها نمیره. ولی اینجا خبر خاصی از این چیزها نبود و پایانش برای من بیشتر شبیه یه ترول عظیم بود تا سورپرایز. فقط یکی دو تیکه به یاد موندنی داشت مثل صحنه های آخر Quiet توی بیابون و همین طور اونجایی که باید نیروهای خودت رو به خاطر بیماری بکشی، ولی خب اونجا هم تو Big Boss نیستی و بدلش هستی و تأثیر اون بخش هم از بین میره.
بازی از نظر باس هم زیر خط فقر بود. 4 نسخه اول از این نظر فوق العاده بودن و هرکدوم باس هایی داشتن که کسی فراموششون نمیکنه. ولی اینجا چی داشتیم؟ یدونه Quiet بود که با اینکه باس خوبی بود، ولی چیز خیلی جالب توجهی نداشت. یدونه هم Sahelanthropus که به شدت عالی بود و بسی لذت بردم. به جز اینا چیز دیگه ای هم بود که یادم نیست؟! :D انتظار داشتم یه باس خفن پایانی داشته باشیم، ولی هیچ... اصلاً از هر زاویه ای به پایان بازی نگاه میکنم، یه حس پوچ و الکی بهم دست میده که انگار ناتمام بوده. در این حد که مثلاً بازی 3 بخش داشته باشه و بعد از GZ و TPP، سال بعد بخش سوم MGSV رو ببینیم! بابا حداقل یه نیمچه تصویری از David یا همون Solid Snake نشون میدادی. :( ما رو بگو که توی اون تریلر فکر میکردیم دو تا برادر رو کنار همدیگه دیدیم. :( در کل داستان بازی خیلی ناامیدم کرد.
راستی اگه اشتباه نکنم کوجیما گفته بود بازی چیزهای خیلی خفنی داره که طوفان به پا میکنه و تابو محسوب میشه و ...، ولی واقعاً خبری از این چیزا نبود! اگه منظورش اون بچه سربازها بوده که هیچی! :D حتی نمیتونستی بهشون شلیک کنی و مأموریت تموم میشد. توی GZ از این نظر چیزهای خیلی فجیع تری دیده بودیم ولی اینجا خبری نبود.
لازم به ذکره که هنوز نوارهایی که بعد از پایان بازی آزاد میشن رو گوش نکردم به جز نوار اول. انقدر اعصابم خورد بود که اومدم بیرون. :|
در کل بازی از هر نظر عالی باشه، از نظر داستان با انتظارات من فاصله خیلی زیادی داشت و اصلاً اون حسی که سر نسخه های قبلی داشتم رو بهم نداد.
با اینکه خیلی شکایت دارم از داستان بازی، ولی این صحنه خیلی خوب بود. :( و البته از طرف دیگه مثل سیلی ای بود که بر صورتم خورد و بهم گفت تمام این 50،60 ساعت داشتی با یه کاراکتر دیگه بازی میکردی، نه Big Boss محبوب MGS3...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
حیف ، فقط میتونم بگم حیف این همه کرکتر عالی که با این داستان ِ ماست مالی شده و پرداخت های بی سر و ته حروم شدن ...

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اون هم عنوان ضعیف ترین داستان سری هست !
در کل بازی از هر نظر عالی باشه، از نظر داستان با انتظارات من فاصله خیلی زیادی داشت و اصلاً اون حسی که سر نسخه های قبلی داشتم رو بهم نداد.
آریاجان و علی جان،روی این حرفایی که الان میزنم به هیچ وجه با شما نیست.یجورایی تو گلوم گیر کرده و الان که دیدم شماهم از داستان بازی انتقاد کردین میخوام به تموم کسایی که بازیو تموم کردن و داستان رو ضعیف میدونن این حرفار‌و بزنم:
توی تمام بازیسنتر یکبار هم ندیدم کسی که از داستان انتقاد کرده یه توضیحی از دلایلش درمورد کانسپت بازی بده.پیرنگ کلی داستان(Vocal cord parasites و حذف زبان انگلیسی)"حداقل از نظر من" تو کل سری که هیچی،به جرئت میتونم بگم تو هیچ بازی و حتی صنعت سینما هم دیده نشده.یه ایده بی نظیره.استعماری که که خیلی از کشورها از این طریق دارن انجام میدن از فاجعه بارترین استعمار هایی که تو طول تاریخ میشه دید.بازور،هیچ کاری نمیشه از پیش برد.یه ملت بالاخره دربرابر زور مقاومت میکنن ولی زبان چطور؟«زبان» شیوه ارتباط مردمه،هنر،رسانه،علم...همه از این طریق بین مردم رد بدل میشن.زبان بستر شکل گیری فرهنگ مردمه و از یه محاوره ساده گرفته تا شاهکار های ادبیات،روی زبان پیاده میشن.برا چی دهخدا از نون شبش میزد تا لغت نامش رو کامل کنه؟برا چی مشهورترین اساتید زبان تو سراسر دنیا سعی دارن زبان خودشونو نجات بدن؟
ایده ای که کوجیما انتخاب کرده از ناب ترین ایده هاییه که من تو آثارش دیدم.
ویلین بهتر از اسکال فیس؟وولگین مثلا؟ومپ؟حتی سالیدوس و لیکوئید که شخصیت پردازی فوق العاده ای داشتن،اهداف همشون تو بمب اتم و زور خلاصه میشد.
چرا همه گیر دادن به ونوم!!؟؟من خودم به شخصه از ایده ونوم خوشم ا‌ومد،ولی درک میکنم و برام منطقیه که چرا کسی ازش خوشش نیاد؛ولی چرا هیچکس از کانسپت اصلی بازی حرفی نمیزنه؟چون دیگه خبری از کاتسینهای پرزرق و برق و حماسی نبرد آسلات و سالید اسنیک و مبارزه باس و اسنیک نیست داستان بازی شد ضعیف؟
فانتوم پبن(بازم میگم،حداقل از نظر من)غنی ترین و پخته ترین پیرنگ(plot) و ایده رو تو سری داشت که به بدترین شکل پیاده شده بود.ولی بازم نگم بهترین داستان،به هیچ عنوان بدترین تو سری نیست.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
من هنوز تو هنگم عجب پایانی داشت...
خوب الان من یکم تو شکم اونی که توی متال4 هست همین ونوم یا بیگ باس اصلی؟
چرا مدیک به جای بیگ باس جا زدن؟

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
من هنوز تو هنگم عجب پایانی داشت...
خوب الان من یکم تو شکم اونی که توی متال4 هست همین ونوم یا بیگ باس اصلی؟
چرا مدیک به جای بیگ باس جا زدن؟

اونی که تو MGS4 هست همون بیگ‌باس اصلی هستش. کلاً همه بیگ‌باس‌ها به جزء اون بیگ‌باسی که آخر Metal Gear 1 باش می‌جنگیم اصلی بودن.
برای اینکه اکثر دنیا دنبال بیگ‌باس بود و می‌خواستن بمیره و این رو همون اول هم به مدیک هم می‌گه که همیشه این بیمارستان چک می‌شه و همه دنبال بیگ‌باسن؛ برای همین مدیکِ رو می‌کنن بیگ‌باس جدید تا بیگ‌باس اصلی بتونه توی خفا بره دنبال تشکیل Outer Heaven.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
اونی که تو MGS4 هست همون بیگ‌باس اصلی هستش. کلاً همه بیگ‌باس‌ها به جزء اون بیگ‌باسی که آخر Metal Gear 1 باش می‌جنگیم اصلی بودن.
برای اینکه اکثر دنیا دنبال بیگ‌باس بود و می‌خواستن بمیره و این رو همون اول هم به مدیک هم می‌گه که همیشه این بیمارستان چک می‌شه و همه دنبال بیگ‌باسن؛ برای همین مدیکِ رو می‌کنن بیگ‌باس جدید تا بیگ‌باس اصلی بتونه توی خفا بره دنبال تشکیل Outer Heaven.

نمیدونم چرا انقدر دوست داشتم این پایان یه حسی بهم میده:d
ولی از یک لحاظ هم یجوری بود برام الان به یک چشم دیگه بهش نگاه میکنم:d
الی هم قضیش رفت برای اپیزود حذف شده پنجاه و یک دیگه....از یوتیوب برم ببینم چی میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریاجان و علی جان،روی این حرفایی که الان میزنم به هیچ وجه با شما نیست.یجورایی تو گلوم گیر کرده و الان که دیدم شماهم از داستان بازی انتقاد کردین میخوام به تموم کسایی که بازیو تموم کردن و داستان رو ضعیف میدونن این حرفار‌و بزنم:
توی تمام بازیسنتر یکبار هم ندیدم کسی که از داستان انتقاد کرده یه توضیحی از دلایلش درمورد کانسپت بازی بده.پیرنگ کلی داستان(Vocal cord parasites و حذف زبان انگلیسی)"حداقل از نظر من" تو کل سری که هیچی،به جرئت میتونم بگم تو هیچ بازی و حتی صنعت سینما هم دیده نشده.یه ایده بی نظیره.استعماری که که خیلی از کشورها از این طریق دارن انجام میدن از فاجعه بارترین استعمار هایی که تو طول تاریخ میشه دید.بازور،هیچ کاری نمیشه از پیش برد.یه ملت بالاخره دربرابر زور مقاومت میکنن ولی زبان چطور؟«زبان» شیوه ارتباط مردمه،هنر،رسانه،علم...همه از این طریق بین مردم رد بدل میشن.زبان بستر شکل گیری فرهنگ مردمه و از یه محاوره ساده گرفته تا شاهکار های ادبیات،روی زبان پیاده میشن.برا چی دهخدا از نون شبش میزد تا لغت نامش رو کامل کنه؟برا چی مشهورترین اساتید زبان تو سراسر دنیا سعی دارن زبان خودشونو نجات بدن؟
ایده ای که کوجیما انتخاب کرده از ناب ترین ایده هاییه که من تو آثارش دیدم.
ویلین بهتر از اسکال فیس؟وولگین مثلا؟ومپ؟حتی سالیدوس و لیکوئید که شخصیت پردازی فوق العاده ای داشتن،اهداف همشون تو بمب اتم و زور خلاصه میشد.
چرا همه گیر دادن به ونوم!!؟؟من خودم به شخصه از ایده ونوم خوشم ا‌ومد،ولی درک میکنم و برام منطقیه که چرا کسی ازش خوشش نیاد؛ولی چرا هیچکس از کانسپت اصلی بازی حرفی نمیزنه؟چون دیگه خبری از کاتسینهای پرزرق و برق و حماسی نبرد آسلات و سالید اسنیک و مبارزه باس و اسنیک نیست داستان بازی شد ضعیف؟
فانتوم پبن(بازم میگم،حداقل از نظر من)غنی ترین و پخته ترین پیرنگ(plot) و ایده رو تو سری داشت که به بدترین شکل پیاده شده بود.ولی بازم نگم بهترین داستان،به هیچ عنوان بدترین تو سری نیست.
در مورد اینکه اون بخش های داستان خیلی خوب بود موافقم. البته در حدی که بی نظیر باشه و اینا نه، ولی کلاً ماجرای جالب و ایده متفاوتی داشت. ولی مشکل این بود که بخش آخر بازی جوری مثل پتک توی سر من کوبیده شد که اون بخش های خوبش رو هم فراموش کردم! :| (شبیه همین دکتره که بنده خدا خودش رو فراموش کرد و فکر کرد یکی دیگه هست و در حدی خفن شد که Metal Gear ترکوند! :D)
یعنی در این حد بود که انگار کوجیما میخواست بگه "دیدی چطوری سر کارت گذاشتم؟ دیدی 50 ساعت در حالت ترول شدن بودی و اصلاً Big Boss توی بازی حضور نداشت؟" این قضیه بدجوری اعصابم رو خورد کرد و گند زد به تجربه کلی بازی ـم. مثلاً همون طور که گفتم، اون بخشی که نیروهای خودی رو به خاطر بیماری شهید میکنیم خیلی خوب بود، ولی بعدش که متوجه میشیم این یارو Big Boss نبوده، ارزش اون تیکه هم از بین میره.
نسخه های قبلی برعکس این نسخه جوری تموم میشدن که یه خاطره زیبا و به یاد موندنی برام باقی می موند، ولی اینجا دقیقاً برعکس همه چیز رو خراب کرد. کاش یه جور دیگه سراغ این قضیه میرفت. مثلاً تا نصف بازی با این یارو (اسمش مشخص شد؟) جلو بریم و یه دفعه سورپرایز بشیم و بخش دوم بازی رو با خود Big Boss واقعی انجام بدیم. به نظرم اون طوری خیلی بهتر بود.
بعد هم کل داستان در مورد Vocal Cord Parasites نبود. مثلاً Eli و Psycho Mantis هم بودن که Sahelanthropus رو برداشتن بردن و من منتظر بودم بعدش یه اتفاقی بیفته ولی هیچ خبری نشد. حالا نیاین بگین برو نوار کاست گوش کن تا بفهمی چی شده! :D دوست داشتم توی بازی سرنوشت Sahelanthropus و این دو تا بچه رو ببینم، ولی جوری از صحنه خارج شدن که انگار سیزن اول سریال تموم شده و توی سیزن دوم ادامه ماجرا رو می بینیم! البته مثل اینکه یه ویدئویی پخش شده که اونجا میشه چیزهایی دید، ولی خب ما بازی رو خریدیم که توی خود بازی ببینیم نه ویدئوهای لیک شده.
در مجموع اگه این پایان کامل بازی رو نمی دیدم، خیلی بیشتر باهاش حال میکردم. شاید همچنان یه حس ناقص بودن توی بعضی بخش ها بهم میداد، ولی حداقل نمی فهمیدم 50 ساعت با یه "دکتر کما رفته" بازی کردیم و خود Big Boss برای انجام اهداف والا به یه جای دیگه مهاجرت کرده! آخه یعنی چی که همه دنیا دنبالش هستن پس باید فرار کنه یه گوشه ای تشکیلاتش رو بسازه؟! اگه این دکتر مظلوم تونست با شستشوی مغزی و هیپنوتیزم و ... ضد ضربه بشه، خود Big Boss هم میتونست با دشمنانش مقابله کنه و نیازی به استفاده از یه بدبخت دیگه نبود. البته شاید این رو هم توی یکی از نوار کاست ها توضیح دادن و یادم رفته! :D آخه ماشاالله اواخر بازی انقدر نوار میداد و بعضی هاشون طولانی بودن که جزییاتشون رو یادم نیست! :|

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
بحث فنی نمیکنم ولی بازی به شدت از طرف فن ها مورد انتقاد قرارگرفته که به جا هم هست بازی داستان عالی داره ولی روایت خیلی ضعیفش باعث میشه که ادم دلسرد بشه و پیش خودش بگه که اصلا در حد نسخه قبل نیست . عنوانی ماهیت اصلیش داستان سرایی عالیش هست عنوانی که همه به خاطر همین میشناسنش . که حالا جای خودشو به یه عنوان گیم پلی محور داده . شاید از نظر بعضی ها کم بودن کات سین چیز مهمی نباشه ولی کسی هم منکر این نیست که جلوه های بصری میتونه تاثیر به سزایی داشته باشه . عنوانی که با همین کات سین های بلندش متولد شد نه به خاطر نوار کاست هایی که از حوصله بعضی ها هم خارجه
شاید تغییرات بنیادی باعث شده تا با همچین بازی طرف باشیم تغییراتی که نمیتونیم قبولشون کنیم
بازی که وقتی میبینی فقط بازیباز نمیدونه جریان چیه وقتی که میبینی با یه شخصیت قلابی طرف هستی باز هم میتونی اسم متال گیر رو روی این بازی بزاری بازی که بازیباز رو شکفته زده میکرد ولی گول نمیزد
این بازی نبود که کوجیما قولش رو داده بود که ما رو شگفت زده کنه بازی که از نظر داستانی واقعا ناقصه و چپتر دومش چیزی برای ارائه نداره بازی که داستانش
وابسته به نسخه های قبله و هیچ پیش زمینه برای معرفی کاراکتر ها ارائه نمیکنه بازی که مراحلش فقط به نجات دادن زندانی ها و یا کشتن فرد مورد نظر ختم
میشه پس بهتره به پایین تر جایگاه تو این سری برسه عنوانی که حرف V برازندش نیست
بازی که اگر به یک عنوان spin off تبدیل میشد بهتر میتونستیم باهاش کنار بیایم

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم نواری که اخر سر ونوم اجرا میکنه و پیام بیگ باس رو گوش میده مال چه زمانیه و این بیس که صدای شلیک هم توش میاد کجاست؟ چرا به اونجا حمله شده و توسط کی ؟ چرا ونوم با مشت کوبوند تو اینه و صورت باس ؟ میدونیم که باس تو سال 71 تا 75 گروهی داشت به اسم فاکس هاند و بعد ارتش بدون مرز تو کلمبیا و ماجزای pw ... اگر اینجا outer heaven باشه مگه اواخر دهه 70 بیگ باس اصلی outer heaven رو تاسیس نکرد و سالید اسنیک هم از نیروهای باس بود و تو fox hound اموزش دیده بود و فرستاده شد که ونوم رو بکشه بخاطر تهدیدی که داشت و این سوال پیش میاد ونوم اسم بیشش چی بود که سالید حمله کرد اونجا؟ایا همین DD بود یا چیز دیگه ای؟ بعد من منوجه شدم تو emble ها هم Outer haven داریم و هم outer heaven که گیج کننده شد برام...
میلر چرا گفت بیگ باس بره به جهنم من طرف همین ونوم میمونم؟ اسلات هم رفت سمت لیکویید درسته؟
و در اخر هم اینکه روزای اخر تو بیمارستان دکتر میاد و ضورت باس رو روی ونوم میذاره و به ونوم تلقین میشه که باس هست ولی تو عکسایی که بعدا میبینیم مثلا بیگ باس با کاز عکس داره و ونوم هم نگاش میکنه نمیگه که من تغییر چهره دادم ولی الان چهرم با این عکسه یکیه؟ ( یکم گفتنش سخته :d )

دوستان کسی نظری در این موود نداره؟ خیلی مشتاقم بدونم این بیس سکانس اخر کجاست و کی اونو تاسیس کرده...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یه نکته جالب در مورد Psycho Mantis که شاید خیلی ها مثل خودم بهش دقت نکرده بودن:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر