PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
شما دیگه خیلی نفرت داری از نیل :Cheesygrin: حالا بازی بیاد نمرات عالی و جوایزو بگیره بازم همین حرفو میزنی ؟
شما این همه نکات مثبت بازیو ول کردی چسبیدی به واژه فمنیست . من نمیدونم چه مشکلی داره یه بازی در مورد زن باشه ، انچارتد، چهار شماره در مورد مردا بود چرا کسی چیزی نمیگفت ؟
این بازی هنوز نیومده امثال شما نسخشو پیچیدید رفت :D خواهشا یذره صبر و تحملتونو بالا ببرید .
به نظرم باید نگاهمونو برخی مسائل تغییر بدیم.
من وقتی فهمیدم الی کرکتر قابل بازیه کلا از بازی قطع امید کردم
واژه ی متا و گوتی و اینا برای شما ارزش داره من ذره ای ارزش قایل نیستم برای این چیزا
بله انچارتد ۴ هم ی کم از این چیزا داشت اما نه به این شدت
تم این بازی کااااااااملا عوض شد و چیزی که پر واضح حمایت از LGBT هست که حتی اینستاگرام ناتی داگ رو چک کنی روز LGBT جشن گرفتن(خیلی هم انتقاد شد بهشون) انگار همه تو استدیو خودشون....
اگه بازی مثل هورایزن و تومب رایدر بودخب از اول مشخص بود کرکترش دختره اما نه اینکه بری جویل رو بکشی ی کرکتر لز قابل بازی بدی مردم خنده داره بعد خود جویل رو یه دختر بکشه تو انچارتد ۴ ام که قوی ترین کرکتر زن بود:| من خودم عاشق انچارتدم اما خب باید کور باشه ادم این چیزارو نبینه

شاید برای شماها خیلی خوشایند باشه اما من خودم پسرم دوس دارم با کرکتر همزاد پنداری کنم مثلا یه گولاخی مثل کریتوس خب خیلی برام قابل هضمه تا یه دختر لز که چی؟ من دخترم؟ یا LGBT? قرار نیست همه کرکتر ها مرد باشن اما از اسم بازی سو استفاده کنی به خاطر اینکه به تفکرات کثیفت برسی....

آخرین ویرایش:

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
یه سوال بی ربط
کسی میدونه بروس چرا از ناتی رفت؟
به همون دلیل که امی هنینگ رفت به همون دلیل که بالسترا رفت و...
بذار لست ۲ بیاد کاملا مشخص میشه اینارو چرا از کار بیکار کردن
بروس بعد انچارتد ۴ گفت میرم دنبال رویاها و ارزو و این چیزا .این یه حرف چرته یه کارگردان تو این لول رویاش چیز دیگری جز کارش باشه امکااااااان نداره من گردنمو میذارم سر این موضوع اصلا تو این کار رویا و عشقت نباشه نمیتونی تا این سطح پیشرفت کنی توش نه تنها این کار بلکه هر کار دیگه ای

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
واژه ی متا و گوتی و اینا برای شما ارزش داره من ذره ای ارزش قایل نیستم برای این چیزا
بله انچارتد ۴ هم ی کم از این چیزا داشت اما نه به این شدت
تم این بازی کااااااااملا عوض شد و چیزی که پر واضح حمایت از LGBT هست که حتی اینستاگرام ناتی داگ رو چک کنی روز LGBT جشن گرفتن(خیلی هم انتقاد شد بهشون) انگار همه تو استدیو خودشون....
اگه بازی مثل هورایزن و تومب رایدر بودخب از اول مشخص بود کرکترش دختره اما نه اینکه بری جویل رو بکشی ی کرکتر لز قابل بازی بدی مردم خنده داره بعد خود جویل رو یه دختر بکشه تو انچارتد ۴ ام که قوی ترین کرکتر زن بود:| من خودم عاشق انچارتدم اما خب باید کور باشه ادم این چیزارو نبینه

شاید برای شماها خیلی خوشایند باشه اما من خودم پسرم دوس دارم با کرکتر همزاد پنداری کنم مثلا یه گولاخی مثل کریتوس خب خیلی برام قابل هضمه تا یه دختر لز که چی؟ من دخترم؟ یا LGBT? قرار نیست همه کرکتر ها مرد باشن اما از اسم بازی سو استفاده کنی به خاطر اینکه به تفکرات کثیفت برسی....
شما کلا از بیخ با LGBT مشکل داری :D

چرا از این زاویه نگاه نمیکنی که این بازی یه سبک دیگه در روایت داستان بخواد پیاده کنه ،برای ناتی داگ راحت تر بود با جول و الی هی ادامه بده یا کلا دست به همچین کار ریسکی بزنه ؟

از کجا معلوم شاید کاری با روایت داستانی بکنن که دنیای گیم متحول کنه . همون کاری که در شماره اول انجام دادن . به نظرم شما خیلی ناتی داگ دست کم گرفتید :D

جالب اینجاست اکثر کسایی که حرفتونو تایید میکنن مایکرو فنن :D

من سر موفقیت این بازی با همتون شرط میبندم . یعنی بدجور میترکونه :D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تم این بازی کااااااااملا عوض شد و چیزی که پر واضح حمایت از LGBT هست که حتی اینستاگرام ناتی داگ رو چک کنی روز LGBT جشن گرفتن

اهم... :-"
خیلی از کمپانی ها و استدیوها هستن که اون روز رو جشن میگیرن، افراد Lgbt هم چه خوشتون بیاد چه نیاد توی دنیای جدید حقوق برابر دارن و قرار نیست برای همیشه مخفی بمونن.

به بازی و ناتی داگ میشه ایراد گرفت، ولی نه اینکه بگی "چون طرز فکر یه استدیوی امریکایی با افکار عقب مونده من سازگاری نداره، اون استدیو و بازی هاش بد هستن"

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
به همون دلیل که امی هنینگ رفت به همون دلیل که بالسترا رفت و...
بذار لست ۲ بیاد کاملا مشخص میشه اینارو چرا از کار بیکار کردن
بروس بعد انچارتد ۴ گفت میرم دنبال رویاها و ارزو و این چیزا .این یه حرف چرته یه کارگردان تو این لول رویاش چیز دیگری جز کارش باشه امکااااااان نداره من گردنمو میذارم سر این موضوع اصلا تو این کار رویا و عشقت نباشه نمیتونی تا این سطح پیشرفت کنی توش نه تنها این کار بلکه هر کار دیگه ای
جیسون شرایر که گفت امی هنینگ به خاطر شرایط بد انچارتد 4 رفت
حالا شاید شما بهتر میدونی :D

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
شما کلا از بیخ با LGBT مشکل داری :D

چرا از این زاویه نگاه نمیکنی که این بازی یه سبک دیگه در روایت داستان بخواد پیاده کنه ،برای ناتی داگ راحت تر بود با جول و الی هی ادامه بده یا کلا دست به همچین کار ریسکی بزنه ؟

از کجا معلوم شاید کاری با روایت داستانی بکنن که دنیای گیم متحول کنه . همون کاری که در شماره اول انجام دادن . به نظرم شما خیلی ناتی داگ دست کم گرفتید :D

جالب اینجاست اکثر کسایی که حرفتونو تایید میکنن مایکرو فنن :D

من سر موفقیت این بازی با همتون شرط میبندم . یعنی بدجور میترکونه :D
معلومه که مشکل دارم مگه من LGBT ام که بشینم بهترین بازی عمرمو با ی کرکتر لز بازی کنم و کرکتر اصلی رو هم ی زن بکشه کلا تعداد زن هارو تو بازی ببین چقد داستان رو دست گرفتن من میگم اگه افکاری پشتش نبود مشکلی نداشتم اما اواخر انچارتد ۴(منظور لاست لگسی) لفت بیهایند و بک استوری خود لست این تخم رو کاشته بودن الانم دارن رواج میدن
تو فرض کن فردا کریتوس رو یه زن بکشه و شما بشینی با دختر کریتوس بازی کنی یا پسره کریتوس گی باشه
طرف اومده به من میگه افکارت عقب موندس تو خودت هیچی از خود نداری و نوشخوار های ذهن یکی دیگه رو داری به خودت تلقین میکنی حالا چون طرف امریکاییه خیلی جلو موندس من تو جهان سوم زندگی میکنم عقب موندم؟ خب همین افکار خودش حاکی از کوته فکر بودنه

یه بار گفتم دوست عزیز موفقیتش برام مهم نیس نوش جون سازنده هاش
من هنوز بهترین بازی عمرم هاروست مونه فک نمیکنم از نظر شماها موفق باشه و چیزی که برای من مهمه داستان و بار فنی قضیس که چطور با یک داستان اموزنده با بار فنی قوی از تو انسانی اگاه تر میسازه
به گاد اف وار نگاه کن سلوک یک انسان چطور میتونه یکی قوی مثل کریتوس ولی پر از نقطه ضعف های شخصیتی باشه و خودش رو تو لول خدا اصلاح کنه و کلی معانیه دیگه که داستانش داره که فوق العادس
اما داستان لست کلا LGBT بازیه که کاملا زنندس از نظر من

یک چیز هم اضافه کنم ماکرو فن ها ممکنه پشت من قایم شن چون انتقاد میکنم ممکنم باشه هم نظر من باشن ولی خب سونی فن ها به دلیل فن بودنشون مخالفت میکنن خود من یه مقاله از لست اف آس نوشتم هم اینجا هم پردیس گیم جزو تاپ ها بود تا روزها ممکنه من هم مثل شما زمانی فن میبودم اما خب فن بودن چیزی و تعصب داشتن اصلا خوب که نیست و خودش نوعی عقب موندگیه

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
images

• Smile
Reactions: only sony

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
جیسون شرایر که گفت امی هنینگ به خاطر شرایط بد انچارتد 4 رفت
حالا شاید شما بهتر میدونی :D
بروس چی؟ بالسترا چی؟ نیت ولز چی؟ جاستین ریچموند چی؟ اینا کارگردانای گولاخی بودن و جزو هد های ناتی داگ کمتر از ۳-۴-۵ سال پر پر شدن همشون

اون آقا به خاطر شرایط خودش معلومه میگه فلانی به فلان دلیل رفت وضع استدیو رو ببین همش خبر بد میاد کسی کار نمیکنه فلانه بیثاره چطور همین ناتی داگ ارزوی بازی ساز ها بود الان شده مهد LGBT

این که این ادم ها هم حقوق و شرایط و اینا دارن قبول اما اکثر ادمای دنیا استریت هستن ولی با این حجم از تبلیغات خیییلییاشون دارن رو میارن با ال جی بی تی که این اصلا درست نیست

اقا ال جی بی تی هستی خب باش تو حلق ما نکن هر بازیییییییی میری شده ال جی بی تی و power of women یعنی چی اخه قدیما هم کرکتر زن قوی بود اما چشماتونو باز کنید این چند ساله چند تا بازی بلاک باستر هیولا اومده با کرکتر زن روی جلد
(هورایزن) (انچارتد لست لگاسی) (لفت بیهایند)(هل بلید) (لست ۲)‌(‌کنترل) (بیاند)(اورواچ) تمومی نداره این لیست

من نمیگم که نسازن اقا نکن تو چشم ما میری LOL بازی میکنی هرچی کرکتر OP زن هستن یعنی چی اخه WOW دمو میده سیلوانس میاد طرف رو با ۴ تا شات میکشه حالا یارو گولاخه دو عالمه از فورتنایت نگم که پدر LGBT کال اف دیوتی بازی میکنی هرچی کرکتر زن هست قوی تره چون هیت باکسشون کمتره من تو همین کال اف اسکین دمسکس آزاد کردم نگید نوبه نمیتونه بزنه فلان بیثار
اورواچ بازی میکنی ی تریسر ۴۰ کیلیویی همرو رنده میکنه
در آخر دوست عزیز این برابری نیست این خود تبعیضه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
معلومه که مشکل دارم مگه من LGBT ام که بشینم بهترین بازی عمرمو با ی کرکتر لز بازی کنم و کرکتر اصلی رو هم ی زن بکشه کلا تعداد زن هارو تو بازی ببین چقد داستان رو دست گرفتن من میگم اگه افکاری پشتش نبود مشکلی نداشتم اما اواخر انچارتد ۴ لفت بیهایند و بک استوری خود لست این تخم رو کاشته بودن الانم دارن رواج میدن
تو فرض کن فردا کریتوس رو یه زن بکشه و شما بشینی با دختر کریتوس بازی کنی یا پسره کریتوس گی باشه
طرف اومده به من میگه افکارت عقب موندس تو خودت هیچی از خود نداری و نوشخوار های ذهن یکی دیگه رو داری به خودت تلقین میکنی حالا چون طرف امریکاییه خیلی جلو موندس من تو جهان سوم زندگی میکنم عقب موندم؟ خب همین افکار خودش حاکی از کوته فکر بودنه

یه بار گفتم دوست عزیز موفقیتش برام مهم نیس نوش جون سازنده هاش
من هنوز بهترین بازی عمرم هاروست مونه فک نمیکنم از نظر شماها موفق باشه و چیزی که برای من مهمه داستان و بار فنی قضیس که چطور با یک داستان اموزنده با بار فنی قوی از تو انسانی اگاه تر میسازه
به گاد اف وار نگاه کن سلوک یک انسان چطور میتونه یکی قوی مثل کریتوس ولی پر از نقطه ضعف های شخصیتی باشه و خودش رو تو لول خدا اصلاح کنه و کلی معانیه دیگه که داستانش داره که فوق العادس
اما داستان لست کلا LGBT بازیه که کاملا زنندس از نظر من
یعنی چی؟ اگه یه نفر lgbt باشه نباید GOW بازی کنه ؟ :| چرا همه چیز به جنسیت و علایق جنسی و شخصی طرف ربط می دید :|

زیاد خودتو درگیر این چیزا نکن از بازی لذت ببر . والا لزبین بودن چیز بدی نیست :D یه جوری میگی لزبینه انگار چیکار کرده بدبخت . :|

چه بخوابم چه نخوایم LGBT هست و خیلی زیادم هستن . در آینده هم بازی ها و فیلم های به مراتب بیشتر ازشون ساخته میشه . اینقدر ساخته میشه که تا چند سال اینده تموم انسان ها با این قشر کنار بیان :D حالا نگاه کن اگه چند سال دیگه به حرفای الانت نخندیدی هر چی خواستی به من بگو :D

یذره طرز فکرمونو اپگرید کنیم بد نمیشه به خدا :D

اینکه منظور من رو متوجه نشدی و یا بد متوجه شدی حاکی از نخوندن کامل نظراتمه و من بحث رو با شما ادامه نمیدم چون کامل نمیخونی
حرف آخر من نمیگم بده یا کاری کرده(که البته شما هم تحت تاثیر تبلیغات فکر میکنی بد نیست) درسته ما نباید به افکار کسی خورده بگیریم اما خیلییییی از همین LGBT ها به خاطر تبلیغات اینجوری شدن و اصلا مشکل هورمونی ندارن من میگم برای من استریت بازی میسازی LGBT به زور نکن تو حلقم مگه کسی با گی بودن bill تو لست مشکلی داشت؟ اینکه main داستان بشه این قضیه درست نیست و
ما که از بازی لذت میبریم . شما هم هی بشین حرص بخور که چرا الی لزبینه و ... :D

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بروس چی؟ بالسترا چی؟ نیت ولز چی؟ جاستین ریچموند چی؟ اینا کارگردانای گولاخی بودن و جزو هد های ناتی داگ کمتر از ۳-۴-۵ سال پر پر شدن همشون

اون آقا به خاطر شرایط خودش معلومه میگه فلانی به فلان دلیل رفت وضع استدیو رو ببین همش خبر بد میاد کسی کار نمیکنه فلانه بیثاره چطور همین ناتی داگ ارزوی بازی ساز ها بود الان شده مهد LGBT

این که این ادم ها هم حقوق و شرایط و اینا دارن قبول اما اکثر ادمای دنیا استریت هستن ولی با این حجم از تبلیغات خیییلییاشون دارن رو میارن با ال جی بی تی که این اصلا درست نیست

اقا ال جی بی تی هستی خب باش تو حلق ما نکن هر بازیییییییی میری شده ال جی بی تی و power of women یعنی چی اخه قدیما هم کرکتر زن قوی بود اما چشماتونو باز کنید این چند ساله چند تا بازی بلاک باستر هیولا اومده با کرکتر زن روی جلد
(هورایزن) (انچارتد لست لگاسی) (لفت بیهایند)(هل بلید) (لست ۲)‌(‌کنترل) (بیاند)(اورواچ) تمومی نداره این لیست

من نمیگم که نسازن اقا نکن تو چشم ما میری LOL بازی میکنی هرچی کرکتر OP زن هستن یعنی چی اخه WOW دمو میده سیلوانس میاد طرف رو با ۴ تا شات میکشه حالا یارو گولاخه دو عالمه از فورتنایت نگم که پدر LGBT کال اف دیوتی بازی میکنی هرچی کرکتر زن هست قوی تره چون هیت باکسشون کمتره من تو همین کال اف اسکین دمسکس آزاد کردم نگید نوبه نمیتونه بزنه فلان بیثار
اورواچ بازی میکنی ی تریسر ۴۰ کیلیویی همرو رنده میکنه
در آخر دوست عزیز این برابری نیست این خود تبعیضه
حرفهات درسته در عمل و توی خلوت خودشون خیلیا با شما هم عقیده هستن ولی چون فک میکنن سهامدار ناتی داگ و سونی هستن یه جور دیگه جلوه میدن، شما حرفات کاملا منطقی هست من دارم میبینم خیلی از دخترها لز یا حداقل bi شدن روزی میرسه دختر هایی که علاقه به مرد داشته باشن کم میشن و دنیا برای بقا مجبور میشه تبلیغات برعکس lgbt انجام بده، خلاصه شما درست میگی و خیلیا باهات هم عقیده هستن ولی اینجا این حرفها خریدار نداره و در نهایت چون جمع طرفدارها بیشتره شما خسته میشی مثال آب در هاون کوبیده، والا با این حجم از lgbt بعید نیست یه بودجه ای از این نهاد برای تبلیغ گرفته باشن

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
یعنی چی؟ اگه یه نفر lgbt باشه نباید GOW بازی کنه ؟ :| چرا همه چیز به جنسیت و علایق جنسی و شخصی طرف ربط می دید :|

زیاد خودتو درگیر این چیزا نکن از بازی لذت ببر . والا لزبین بودن چیز بدی نیست :D یه جوری میگی لزبینه انگار چیکار کرده بدبخت . :|

یذره طرز فکرمونو اپگرید کنیم بد نمیشه به خدا :D
اینکه منظور من رو متوجه نشدی و یا بد متوجه شدی حاکی از نخوندن کامل نظراتمه و من بحث رو با شما ادامه نمیدم چون کامل نمیخونی
حرف آخر من نمیگم بده یا کاری کرده(که البته شما هم تحت تاثیر تبلیغات فکر میکنی بد نیست) درسته ما نباید به افکار کسی خورده بگیریم اما خیلییییی از همین LGBT ها به خاطر تبلیغات اینجوری شدن و اصلا مشکل هورمونی ندارن
من میگم برای من استریت بازی میسازی LGBT به زور نکن تو حلقم مگه کسی با گی بودن bill تو لست مشکلی داشت؟ اینکه main داستان بشه این قضیه درست نیست و ی کم ناراحت کنندس (البته بیشتر از ی کم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر