Spoiler: قدم به قدم با بازی POP:T2T

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Roshanak 2:
این سوال رو پرسیدم چون یه جای بازی گیر کردم و میخوام اکسشو بذارم تا یکی بتونه راهنماییم کنه
دکمه Print Screen رو بزن بعد عکسی که گرفتی میره تو پوشه بازی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این سوال رو پرسیدم چون یه جای بازی گیر کردم و میخوام اکسشو بذارم تا یکی بتونه راهنماییم کنه
سامان جان باز اوانتر برگشت قبلی
راستی نمیشه بخاطر عید ببخشیدش بیچاره کپ کرده الان
خب اقا این دیگه خیلی سوال احمقانه ای هست یعنی شما نمی دونی چه جوری میشه عکس گرفت یا ما رو سرکار گذاشتی یا اینکه واقعا نمیدونی فکر کنم ما رو سرکار گذاشتی

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب اقا این دیگه خیلی سوال احمقانه ای هست یعنی شما نمی دونی چه جوری میشه عکس گرفت

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

این دیگه واقعا آخرین اخطار بود ...

از این به بعد کوچکترین توهین به سایر اعضا مساویست با اخراج از سایت برای همیشه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

شما اول این برنامه رو دانلود کنید :

http://majorgeeks.com/downloadget3934-1-566ec368f0ba747c334176dfd14d177e.html

قبل از اینکه وارد بازی بشید این برنامه رو اجرا کنید ... بعد وارد بازی بشید و با کلیدی که توی تنظیمات برنامه مشخص شده از بازی عکس بگیرید ... تمام عکسها در محلی که برنامه رو نصب کردید ذخیره میشن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Behzad:
قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

این دیگه واقعا آخرین اخطار بود ...

از این به بعد کوچکترین توهین به سایر اعضا مساویست با اخراج از سایت برای همیشه
بهزاد جان من که به ایشون توهین نکردم تازه قبلا هم بهشون کمک کردم تازه ایشون خودشون یک کاربر بن شده هستن که با یک ایدی دیگه اومدن من فقط جملم سوالی بود
البته اینقدرم که اقا بهزاد گفت نیازی نیست همون تور که فرزاد گفت با زدن دکمه Print SCreen
میشه خیلی راحت عکس گرفت نمی دونم مال من اینتوری یا مال همه وقتی عکس میگیری باید بری تو قسمت که بازی رو ریختی عکس رو برداری

Roshanak 2

کاربر سایت
Jan 17, 2006
9
Grim Reaper و Miesam و Behzad از راهنماییتون ممنون بالاخره تونستم عکس بگیرم بعدم سو تفاهم پیش نیاد من بلد بودم دکمه print screen رو بزنم فقط تو paint می خواستم paste کنم که نشد .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بعضی از کیبورد ها یه دکمه ای بالای esc دارن که دکمه های سری f1 .... رو فعال میکنه احتمالا ماله روشنک خانوم هم همین طوریه که نتونستن عکس بگیرن و وقتی اون رو فعال کنی عکس گرفته میشه و گزینه ی paste در پینت هم فعال میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بعضی از کیبورد ها یه دکمه ای بالای esc دارن که دکمه های سری f1 .... رو فعال میکنه احتمالا ماله روشنک خانوم هم همین طوریه که نتونستن عکس بگیرن و وقتی اون رو فعال کنی عکس گرفته میشه و گزینه ی paste در پینت هم فعال میشه.
نه جیگر بازی پرنس توری که هر عکسی بگیری میره تو قسمت که بازی رو ریختی فرق فکنه
خب روشنک خانوم کجا مشکل دارید بگید

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:

سلام اره منم با نظر امین جان موافقم منم خودم اولا که این کیبوردمو گرفته بودم همین مشکل رو داشتم کیبورد های فراسو این امکان رو دارند که با 1 کلید کلیدهای مولتی مدیاشون فعال می شه و با همون کلید غیر فعال تغریبا مثله caps lock کار می کنه و یه چراغ هم داره که نارنجی هست و باید موقع گرفتن عکس ار صفحه اصلی یا بازی خاموش و غیر فعال باشه بعد کلید print screen رو بزنیم در غیر اینصورت اگه روشن و فعال باشه عکی گرفته نمی شود و کلید print screen کارش تغییر می کنه خوب موفق باشید !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نه جیگر بازی پرنس توری که هر عکسی بگیری میره تو قسمت که بازی رو ریختی فرق فکنه
این کی گفتی اصلا ربطی به پرینت اسکرین نداره اون میشه TAKE SCREENSHOT جیییییگر.

+++++
اره رضا جون منم اولش که کیبوردم رو گرفته بودم فکر میکردم دکمش کار نمیکنه تا بلاخره فهمیدم که نه باید اون دیکمه رو بزنی تا فعال بشه...ماله من focus fk - 8500 هست.

T0_-1_1096339.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با من کل کل نکن این که میگم دیگه
من تو سه گانه پرنس همین حالت رو داره دستگام پس نتیجه میگیریم اینتوری عباسم همین تور

Roshanak 2

کاربر سایت
Jan 17, 2006
9
برو بکس من اون تیکه رو رد کردم رسیدم به یه مجسمه بزرگ که باید برسونیمش به در . مانع اول رو با چرخوندن مجسمه رد میکنم اما سر مانع دوم گیر میکنم

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
خیلی راحته.با چرخوندن اون گیره جهت چرخیدن مجسمه هم عوض میشه.شما باید مجسمه رو جوری بچرخونی که به دیوار نخوره چون اون موقع نمی چرخه.این قدر باید دستکاریش کنی تا ردیف بشه.کاره سختی نیست و فقط یه خورده دقت میخواد...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
برو بکس من اون تیکه رو رد کردم رسیدم به یه مجسمه بزرگ که باید برسونیمش به در . مانع اول رو با چرخوندن مجسمه رد میکنم اما سر مانع دوم گیر میکنم

سلام ببین روشنک جان باید مجسمه رو پشتش رو بکنی به طرف اون جلو که عصای دست مجسمه گیر نکنه بعد باید بدیش دسته راست بعد بیاریش عقب دوباره جهتشو تغییر بدی به طرف سمت راست و بکشیش باز جلو بعد هم روشو کنی به سمت جلو بعد هم می زنی که باید کلو و بخوره تویه اون در روربرو بشکنه به همین سادگی البته اگه درست راهنمایی کرده باشم اخه خیلی سخته این تیکش ادم قاطی می کنه :)

Roshanak 2

کاربر سایت
Jan 17, 2006
9
mgs3 ممنون اون مرحله رو ردکردم رسیدم به اون دو تا غول که تا آخرای خونشون میرم ولی دفعه آخر که speed kill میشه نمیتونم ضربه بزنم و منو میگیره میکشه نمیدونم چه جوری بکشمشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر