Split/Second vs. Blur

بهترین بین این دو !

• مجموع رای دهنده‌ها
    134

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
Split/Second بهتره ولی یه عیبی داره اینه که هر ماشینِ جدیدی که میداد آمارش از قبلی پایینتر بود , جوری که با همون ماشین های اولیه راحتر میتونستی مسابقه هارو برند بشی...ودیگه نداشتن نیترو که صد حیف...

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
اقا من هر دوی این بازی ها رو دارم ولی هنوز تو دستگاه نذاشتم شون میخواستم بدونم به نظره شما کدومو اول بازی کنم تا وقتی تموم شد و اون یکی رو شروع کردم ازش زده نشم .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
به نظره شما کدومو اول بازی کنم تا وقتی تموم شد و اون یکی رو شروع کردم ازش زده نشم .
اول Blur رو شروع کن چون یه مقداری گرافیکش از S/S کمتره ، البته به نظر من S/S کلا قشنگ تره پس اول Blur رو بازی کن که ازش زده نشی.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
در تعجب هستم كه چرا به split بيشتر راي دادن

تعجب نكن برادر ! همونطور كه چنتا از دوستان هم گفتن - و امتياز خيلي از سايتها نشون ميده - اين دو بازي كاملا صليقه اي هستش -

و مثل اينكه تو بازي سنتر بيشتر صليقه ها با اسپليت هستش ...

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
تعجب نكن برادر ! همونطور كه چنتا از دوستان هم گفتن - و امتياز خيلي از سايتها نشون ميده - اين دو بازي كاملا صليقه اي هستش -
البته اگه بخوایم امتیاز سایت هارو ملاک قرار بدیم , Blur نسبت به S/S وضعیت بهتری داره و میانگینش هم بالاتره...
Split/Second
Blur

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته اگه بخوایم امتیاز سایت هارو ملاک قرار بدیم , Blur نسبت به S/S وضعیت بهتری داره و میانگینش هم بالاتره...
Split/Second
Blur
User Scoreـه Blur بیشتره . وگرنه امتیاز سایت ها و مجلات و اینا یکی هست .
علاوه بر امتیاز یوزر ها در حال حاضر میانگین نسخه ایکس باکس دو تا بازی یکی نیست و Blur میانگینش 83 و S/S میانگینش 82 هستش...
شما میگین امتیاز سایت ها ! امتیاز سایت ها هم همونجور که دیدن جفتی 82 هستن ! نه یوزر اسکور و این حرفا ...

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
علاوه بر امتیاز یوزر ها در حال حاضر میانگین نسخه ایکس باکس دو تا بازی یکی نیست و Blur میانگینش 83 و S/S میانگینش 82 هستش...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Split/Second
Blur

منظوره من نوسان امتياز ها بود عزيز- يعني مثلا يه سايت معتبر امتياز بالايي به اسپليت داده و امتياز كمي به بلور -

و يه سايت معتبر ديگه دقيقا برعكس عمل كرده ( اين نشون ميده بازي كاملا صليقه اي هستش...)

شديدا تاييد ميشه ! ;)

به خاطر 1 امتياز هيچكس معامله رو بهم نميزنه !

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
شما میگین امتیاز سایت ها ! امتیاز سایت ها هم همونجور که دیدن جفتی 82 هستن ! نه یوزر اسکور و این حرفا ...
آقای محترم لااقل یه زحمتی به خودت بده روی 2 تا لینک کلیک کن...:D
من یه بدن نحیفی دارم , چشمای ناتوانی دارم (نماز جمعه...:D ) ولی همین الان که ساعت 11 و 2 دقیقه ی صبح هستش دارم میبینم Blur میانگینش 83 و S/S میانگینش 82 ـه !(نسخه ی های X360)
حالا هی شما بیا بگو مساوین...:D
این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقای محترم لااقل یه زحمتی به خودت بده روی 2 تا لینک کلیک کن...:D
من یه بدن نحیفی دارم , چشمای ناتوانی دارم (نماز جمعه...:D ) ولی همین الان که ساعت 11 و 2 دقیقه ی صبح هستش دارم میبینم Blur میانگینش 83 و S/S میانگینش 82 ـه !(نسخه ی های X360)
حالا هی شما بیا بگو مساوین...:D
این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم...
فکر کنم خط دوم واقعا صدق کنه ( شوخی :D )
مظمئنی درست دیدی ؟
Blur : 82
Split/Second : 82
میشه بگی کجاش زده 83 ؟! من که کله صفحه رو زیر و رو کردم عدد 83 ندیدم !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر