Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من هنوز تموم نکردم، پس فعلا درباره گرافیکش میگم!

میتونست بهتر باشه، هر چند خیلی هم بد نیست. مدل سم خیلی خوب کار شده، ولی دشمنان یه چیزی در حد همون DA هستند! آبجکتهای محیط هم خوبه ولی بعضی هاش مثل درخت ها افتضاح.

البته از اونجایی که L.E.A.D ارتقا یافته UE 2.5 است، انتظار یه چیز خیلی عالی نداشتم...
بابک جان یه سوال.وقتی epic تونسته با unreal گرافیکی مثل گرز 2 بسازه پس چرا تقریبا هیچ شرکت دیگه ایی نتوسنته باهاش گرافیکی مثل اون بسازه؟؟؟؟
مرسی.
اول اینکه موتور SC ورژن ارتقا یافته ی Unreal Engine 2.5 است، ولی GeOW2 با UE3.0 ساخته شده.
بعد خُب اپیک سازنده ی موتور است! مسلما از هر کسی بهتر میدونه چجوری با موتورش بازی بسازه.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من هنوز تموم نکردم، پس فعلا درباره گرافیکش میگم!

میتونست بهتر باشه، هر چند خیلی هم بد نیست. مدل سم خیلی خوب کار شده، ولی دشمنان یه چیزی در حد همون DA هستند! آبجکتهای محیط هم خوبه ولی بعضی هاش مثل درخت ها افتضاح.

البته از اونجایی که L.E.A.D ارتقا یافته UE 2.5 است، انتظار یه چیز خیلی عالی نداشتم...
بابک جان یه سوال.وقتی epic تونسته با unreal گرافیکی مثل گرز 2 بسازه پس چرا تقریبا هیچ شرکت دیگه ایی نتوسنته باهاش گرافیکی مثل اون بسازه؟؟؟؟
مرسی.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
مرسی.
می بخشید من جواب دادم.
در این مورد چون این بازی با UE2 ساخته شده و GeOW با UE3 و هر چقدر هم که ما شماره 2 رو ارتقا بدیم FlewShip هاشو نمی تونیم دستکاری کنیم که با این حال یه اختلاف بزرگ می بینیم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستانی که بازی رو تموم کردن، بگید روی چه درجه سختی ای بازی کردید؟ رو کدوم بریم بهتره و طولانی تر میشه؟
آخه 5-6 ساعت واقعا خیلی کمه.:(
آرش من رو Normal رفتم و زیادم به خودم مثل شماره های قبلی سخت نگرفتم که اگه جایی رو اونطوری که نمیخواستم رد کردم,دوباره برگردم از چکپویت قبلی و اونطوری که میخوام برم!!!میشه گفت سرسری رفتم که فقط خودمو به این برنامه های حمیدرضا و فردین برسونم!:biggrin1:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
خوب بود ولی اونی که باید نبود!
وقتی شمارههای قبلی رو میبینی انتظار یه چیز فوق شاخ داری اما...
باز با این حال من که عاشقشم!
یه سوال... کسی همه ی اسلحه ها رو باز کرده؟ برا من چنتاش قفل مونده
توی خود بازی باید باز میشه یا تو Co-op هست؟

آخرین ویرایش:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
بازی عالی ی مستفیض شدیم :biggrin1::biggrin1:
دست یوبی درد نکنه
ولی جدا خارج از شوخی عجب دیالوگ هایی میگه این سم فیشر
:love::love:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این همه تعریف کردی بعد میگی اگه بگم مزخرفه چه حالی بهت دست میده؟:D نه من مطمئنم بازیه خوبیه! فردام انشالله دستم میرسه....
ایشالله که هیچ وقت دستت نرسه اگه هم برسه نیم ساعت قبل اینکه دستت برسه کنسولت بترکه 3چراغه بشه:biggrin1:
آمین:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر