Spiderman: Edge of Time

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
بازیش یه آنی داره که آدمو به خودش جذب میکنه در عینه سادگی خیلی سرگرم کنندس!شاید بخاطره اینه که از بچگی همه نسخه هاشو بازی کردم.....​
اره من بچه گیم رو با اون گزرونده بودم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مرسی سهیل
t هم فایده نداره من دنبال m بودم این هفته هم که ترافیک بازی است سراغ این نمیرم ولی میگیرمش با توجه به امتیازاتش اگه بالای 8 باشه

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
مرسی سهیل
t هم فایده نداره من دنبال m بودم این هفته هم که ترافیک بازی است سراغ این نمیرم ولی میگیرمش با توجه به امتیازاتش اگه بالای 8 باشه
سری اسپایدرمن تا اونجا که من می می دونم از 2000 به این ور بالاترین رده ای که گرفته همون T بوده
به هر حال بخش گسترده ای از مخاطبان اسپایدر من را نوجوانان تشکیل میدن دیگه
بخاطر همین من معتقدم که محتوای این بازی نباید طوری باشه که M بگیره چون نتیجش از دست دادن مخاطبشه
نظر شما چیه منصور جان؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره سهیل خان شما درست میگی ولی توی شماره قبل اسپایدر من امروزی که دوبلورش فوق العاده باحال بود یک تیکه هایی مینداخت که برای سنین پایین هم مناسب نبود مقابل dead pool و.. ولی میگیریمش دیگه

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اره سهیل خان شما درست میگی ولی توی شماره قبل اسپایدر من امروزی که دوبلورش فوق العاده باحال بود یک تیکه هایی مینداخت که برای سنین پایین هم مناسب نبود مقابل dead pool و.. ولی میگیریمش دیگه
اون تیکه ها هم در حدی نبود که M بگیره! بود؟
شوخی های نسخه قبل خیلی باحال بود. من هنوز اوMade in China را فراموش نکردم.

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
خب مگه انتظار يك بتمن آركام سيتي داشتيد؟

نه ولی انتظار نداشتم یکی از محبوب ترین شخصیت های مارول بازیش اینطوری ساخته بشه که هر نسخش ضایع تر از قبلیه و وقتی آدم بازی میکنه احساس میکنه که سازنده گیمر رو ابله فرض کرده.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
نه ولی انتظار نداشتم یکی از محبوب ترین شخصیت های مارول بازیش اینطوری ساخته بشه که هر نسخش ضایع تر از قبلیه و وقتی آدم بازی میکنه احساس میکنه که سازنده گیمر رو ابله فرض کرده.

من قبول ندارم اين حرف شمارو
به نظر من نسخه قبلي جهش خيلي خوبي براي اين سري بودش و حتي تونست نظر منتقدين رو هم در حد خودش جلب كنه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من قبول ندارم اين حرف شمارو
به نظر من نسخه قبلي جهش خيلي خوبي براي اين سري بودش و حتي تونست نظر منتقدين رو هم در حد خودش جلب كنه

نسخه قبلی رو قبول دارم تا حدودی بازی نسبتا خوبی بود مخصوصا با وجود کارکتری مثل Spiderman noire بازی رو میشد انجام داد و ازش لذت برد ولی این یکی دیگه واقعا رو اعصابه بعد از 5 دقیقه بازی کردن یه حسی بهم دست داد که اگه کسی منو در حال انجام این بازی ببینه چی بهم میگه :D البته این نظر شخصی منه و ممکنه مثلا شما از این بازی خوشت بیاد که بعید میدونم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر