PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
وقتی بخش داستانی رو شروع میکنید همون اول به این نتیجه میرسید پایان بندی بازی یا خیلی شگفت آور قرار باشه یا خیلی فاجعه
بعیده چیز متوسطی از آب در بیاد !

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من رفتم ظرفیت ۱ بخرم خودم خلاص کنم این بازی که انلاین نداره کسی بخواد انلاین بشه اپدیتم نداره بازی با ثباته کلا تو DF نوشته فریم با ثباته کلا رو ۳۰ حتی رو معمولی یکجاهایی بالای ۳۰ هم میره

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
استریم بازی رو تقریبا کامل دیدم.
چند تا اشکال داستانی داشت.به زور هل دادن یسری از دشمنای اسپایدر من تو داستان صرف این که باشن.این اشکال داستانی باعث شده بود گیم پلی بازی هم متاثر از این ضعف،تو بخش مبارزات با bossfight ها زیاد کار نشده باشه و خیلی راحت و مشابه باشه مکانیسم شکست دادنشون.
اگه میخواستن اینقد شخصیت بذارن تو بازی باید کمپین و main story اصلی بازی طولانی تر میشد.
داستان بازی در کل قابل قبول بود ولی شخصا خیلی از بخش هاشو نپسندیدم چون بار ها دیده بودمشون و بهتر بود داستان تازه تری روایت میشد.گیم پلی بازی وبخش مبارزاتش خوب بود.هر چند که به نظرم کمبو ها وحرکات رزمی باید متنوع تر میشدن تو مبارزات.خیلی تمرکز کرده بودن رو وسایل و تجهیزات اسپایدرمن.
بازی شباهت های زیادی به prototype داشت.
همون 8/10 بهترین ارزش گذاری بازی.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عکس ها با چند Suit مختلف هستن اگر خیلی حساسین لباس ها براتون لو نره بازشون نکنید.

این لباس ها که قبلا گفته بودن اینا جدید نیست زیاد موارد دیگش باید باز کنی قکر کنم ۲۵ تایی هست البته خیلیاش شبیه همه ولی اون پانک خیلی خوبه یک لباسشم حتما ازاد کن سورپرایز داره

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
خب منم بالاخره بازی رو فیزیکی گرفتم تا بعد از ظهر که برم خونه شروع کنم به بازی کردن.

یه سوال
Ps4pro ام الان نیس پیشم.
با پی اس فور معمولی روی تی وی 4k کیفیتش خیلی بد میشه؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
817
نام
پویا
استریم بازی رو تقریبا کامل دیدم.
چند تا اشکال داستانی داشت.به زور هل دادن یسری از دشمنای اسپایدر من تو داستان صرف این که باشن.این اشکال داستانی باعث شده بود گیم پلی بازی هم متاثر از این ضعف،تو بخش مبارزات با bossfight ها زیاد کار نشده باشه و خیلی راحت و مشابه باشه مکانیسم شکست دادنشون.
اگه میخواستن اینقد شخصیت بذارن تو بازی باید کمپین و main story اصلی بازی طولانی تر میشد.
داستان بازی در کل قابل قبول بود ولی شخصا خیلی از بخش هاشو نپسندیدم چون بار ها دیده بودمشون و بهتر بود داستان تازه تری روایت میشد.گیم پلی بازی وبخش مبارزاتش خوب بود.هر چند که به نظرم کمبو ها وحرکات رزمی باید متنوع تر میشدن تو مبارزات.خیلی تمرکز کرده بودن رو وسایل و تجهیزات اسپایدرمن.
بازی شباهت های زیادی به prototype داشت.
همون 8/10 بهترین ارزش گذاری بازی.
حالا اینکه با استریم دیدن بازی رو کلا نقد میکنی و نمره میدی کاری ندارم ولی این بحث شباهت با Prototype که وسط کشیدی رو یکم بیشتر توضیح بده الان کجای بازی اینقدر شبیه Prototype شده؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
حالا اینکه با استریم دیدن بازی رو کلا نقد میکنی و نمره میدی کاری ندارم ولی این بحث شباهت با Prototype که وسط کشیدی رو یکم بیشتر توضیح بده الان کجای بازی اینقدر شبیه Prototype شده؟
کوچیک ترینشون انیمیشن راه رفتن رو دیواره که دقیق کپی شده.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
817
نام
پویا
کوچیک ترینشون انیمیشن راه رفتن رو دیواره که دقیق کپی شده.
be7.jpg

پ.ن: خوشم میاد اومدی فقط یه چیزی بگی... اولش که میگی تعداد زیادی شباهت بعد آخرش فقط یه مورد رو میتونی بگی:-"
عزیزم اون راه رفتن روی دیوار(LOL) که میگی از چند نسل قبل روی prince of persia اجرا میشده و اصلا چیز خاصی نیست(شاید قبل از اونم همچین چیزی بوده و من در جریان نباشم)... کلی بازی دیگه هم هستن تو این مورد شباهت دارن... اتفاقا بیشتر انیمیشن های پارکور اسپایدرمن شباهت زیادی به sunset overdrive(یکی از بازی های اینسامنیاک) داره:-bd

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
خیلی از استریمر های معروف مثل lirik ,cohcarnage گفتن خیلی از مکانیک های بازی الگو گرفته شده هست.وقت اگه بخوام بذارم میتونم از تو نقدای بازی هم خیلی رفرنس در بیارم که ادعامو قوی تر کنه.
در کل نظرم راجب این بازی بازی خیلی خوب و سرگرم کننده با الگو گیری های بسیار زیاد از مجموعه بتمن و بازی های قدیمی اسپایدر من و protoype مخصوصا؛نمرش هم که گفتم.
بخش مبارزات بازی هم سرگرم کنند هست اما بعد از مدتی خسته کننده میشه من تازه استریم lirik رو دیدم،که از بهترین و ماهر ترین بازیکنا و استریمر های دنیا هست با سوابق مشخص،خیلی زور میزد از همه چی استفاده کنه اما بازم بخش زیادی از مبارزاتش روتین و خسته کننده بود.
در برابر بتمن تو مبارزاتش خیلی سطح پایین تر ساده تر بود،نمیدونم از عمد و برای فان بودن این طور شده یا ضعف حساب میشه
من خوشحالم میشم نظرات کسانی که حرفه ای h&s بازی میکنن رو راجب مبارزات بازی و مقایسش مخصوصا با بتمن بدونم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر