PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
این اکتبر...RDR اکتبر...اگر AC هم باز سالانه بیاد و اکتبر باشه...هیچی ! اون ماه کلا تو یک چند راهیه سختی قرار میگیرم که هیچ جوابی هم براش ندارم:-" ...احتمالا خوش به حال هرکدوم از بازی ها که زودتر عرضه میشه:))

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اکتبر که بدترین موقع هست ، اصلا کسی سمتش نمیره . بندازن ۱ ماه زود تر یا ۱ ماه بعدش . اینجوری که gta v صدر جدوله این تا آخر نسل بعدم صدر جدول میمونه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این اکتبر...RDR اکتبر...اگر AC هم باز سالانه بیاد و اکتبر باشه...هیچی ! اون ماه کلا تو یک چند راهیه سختی قرار میگیرم که هیچ جوابی هم براش ندارم:-" ...احتمالا خوش به حال هرکدوم از بازی ها که زودتر عرضه میشه:))
یوبی سافت محتاط تر از این حرفاس بخواد همچین ریسکی کنه بعبده دیگه Ac سالیانه بدن

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من یکی از تفریحاتم نگاه کردن ویدیوی E3 پارساله.:D هر از یکی دوماه دوباره نگاهش میکنم. تنها مشکلی که حس میکنم اینه که بازی خییییییییلی QTE داشته باشه. که خدا کنه به اندازه باشه، تعددش خیلی به کیفیت بازی صدمه میزنه از نظر من.
جدا از اون باید یه خرده روی پرسه زدن و تار زدن بازی بیشتر کار کنن، تار زدن بازی خوب به نظر میومد ولی پیشرفت زیادی نسبت به دو تا عنوان قبلی حس نکردم.

• Like
Reactions: agent 360 and pxc33

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه نکته‌ی خیلی جالب در مورد نحوه شروع همکاری Insomniac Games با مارول و سونی:

Insomniac Chose Spider-Man PS4 After Being Given a Choice
“Long story short: Sony came to us and asked if we wanted to work with Marvel. Sony and Marvel let us decide what character/universe we wanted to make a game based on. We chose Spider-Man
من رفتم پادکستی که توش به این قضیه اشاره شده رو گوش دادم و Ted Price خیلی به نکته‌های جالبی اشاره کرده:
قضیه اینه که اول سونی رفته سراغ Insomniac و پرسیده که میخوایید با مارول همکاری کنید؟! بروبچه‌های Insomniac هم بشدت فن دنیای مارول بودن و سریع پذیرفتن...ولی نکته‌ی مهم اینه که مارول و سونی اختیار کامل به Insomniac دادن که هر شخصیت یا دنیایی از مارول که می‌خوان رو انتخاب کنن و بازیشونو بسازن...بعدش با بررسی‌های که Insomniac انجام داده، Spider-Man رو انتخاب کردن <:-P
نکته‌‌ی جالب دیگه این بوده که خود مارول هم بشدت به استدیوی Insomniac و سابقشون علاقه داشته و شدیدا می‌خواستن باهاشون روی یه بازی از دنیای مارول کار کنن و آزادی عمل خیلی زیادی رو بهشون داده <:-P
واقعا اینکه می‌تونستن واسه هر شخصیتی یا دنیایی که می‌خوان بازی بسازن خیلی خیلی خفنه و محبوبیتی که Insomniac بین ناشرا و شرکتای بزرگ داره رو نشون می‌ده <:-P آرزوی هر استدیویی هستش که مارول بره سراغش و بگه "بیا این دنیای Marvel! هر چی دوست داری رو انتخاب کن و یه بازی خفن ازش دربیان" :D از اونور سونی هم بیاد بگه که "بیا اینم تمام بودجه‌ی موردنیاز بازی...روی پلتفرم ما تمرکز کن و یه انحصاری خفن تحویلمون بده :D"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یه نکته‌ی خیلی جالب در مورد نحوه شروع همکاری Insomniac Games با مارول و سونی:

Insomniac Chose Spider-Man PS4 After Being Given a Choice

من رفتم پادکستی که توش به این قضیه اشاره شده رو گوش دادم و Ted Price خیلی به نکته‌های جالبی اشاره کرده:
قضیه اینه که اول سونی رفته سراغ Insomniac و پرسیده که میخوایید با مارول همکاری کنید؟! بروبچه‌های Insomniac هم بشدت فن دنیای مارول بودن و سریع پذیرفتن...ولی نکته‌ی مهم اینه که مارول و سونی اختیار کامل به Insomniac دادن که هر شخصیت یا دنیایی از مارول که می‌خوان رو انتخاب کنن و بازیشونو بسازن...بعدش با بررسی‌های که Insomniac انجام داده، Spider-Man رو انتخاب کردن <:-P
نکته‌‌ی جالب دیگه این بوده که خود مارول هم بشدت به استدیوی Insomniac و سابقشون علاقه داشته و شدیدا می‌خواستن باهاشون روی یه بازی از دنیای مارول کار کنن و آزادی عمل خیلی زیادی رو بهشون داده <:-P
واقعا اینکه می‌تونستن واسه هر شخصیتی یا دنیایی که می‌خوان بازی بسازن خیلی خیلی خفنه و محبوبیتی که Insomniac بین ناشرا و شرکتای بزرگ داره رو نشون می‌ده <:-P آرزوی هر استدیویی هستش که مارول بره سراغش و بگه "بیا این دنیای Marvel! هر چی دوست داری رو انتخاب کن و یه بازی خفن ازش دربیان" :D از اونور سونی هم بیاد بگه که "بیا اینم تمام بودجه‌ی موردنیاز بازی...روی پلتفرم ما تمرکز کن و یه انحصاری خفن تحویلمون بده :D"
عجب! اصلا فکر نمیکردم شرایط اینجوری باشه! :D ، حق انتخاب بس خفنی بهشون دادن! >:)
فکر میکردم چون حق ساخت فیلم سینمایی اسپایدی رو سونی داره،بر این اساس بخوان بازی اسپایدرمن هم بسازن! :D ولی الان...عجب!عجب! :D
البته رابطه سونی و Insomniac کلا خوبه!:-" اون یک بازی انحصاری هم که اونطرف دادن،خود اینسامنیاک اشتباه کرد:p نباید میرفت اون سمت:)) ، بازی با Eaـشون هم چیزی نگیم بهتره! کلا خونه اصلیشون اینجاست! بیشتر قدرشون رو میدونند:D

ولی...با این مصاحبه... کاش Iron Man رو انتخاب میکردن:)) بیشتر دوستش میدارم:-"
یک خوبی که انتخابشون داره اینه که اسپایدرمن فکر کنم تو بازی Avengers نیست(توی تیزرش چیزی یادم نمیاد که!) ، الان اینجوری هم اونجا یک سری از هیروها رو داریم،هم اینجا اسپایدی هست! تنوع زیاد میشه:D
البته اگر Avengers تا پایان Phase 4ـم یا 5ـم دنیای MCU بیاد اصلا:))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب! اصلا فکر نمیکردم شرایط اینجوری باشه! :D ، حق انتخاب بس خفنی بهشون دادن! >:)
فکر میکردم چون حق ساخت فیلم سینمایی اسپایدی رو سونی داره،بر این اساس بخوان بازی اسپایدرمن هم بسازن! :D ولی الان...عجب!عجب! :D
البته رابطه سونی و Insomniac کلا خوبه!:-" اون یک بازی انحصاری هم که اونطرف دادن،خود اینسامنیاک اشتباه کرد:p نباید میرفت اون سمت:)) ، بازی با Eaـشون هم چیزی نگیم بهتره! کلا خونه اصلیشون اینجاست! بیشتر قدرشون رو میدونند:D

یک خوبی که انتخابشون داره اینه که اسپایدرمن فکر کنم تو بازی Avengers نیست(توی تیزرش چیزی یادم نمیاد که!) ، الان اینجوری هم اونجا یک سری از هیروها رو داریم،هم اینجا اسپایدی هست! تنوع زیاد میشه:D

بازی آیرن‌من خدایی ؟ چیه این سلیقت انصافا :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خیلی هم خوبه! به این خفنی>:)
جدای این که Iron Man همین الان زیادی هم بهش بها دادن توی MCU و همه‌کاره مارولش کردن، طراحی گیم‌پلی برای آیرن من یه چیز عجیب غریبیه. کلی گجت گولاخ داره + توی همه ابعاد می‌تونه حرکت کنه که کار ساختن گیم‌پلی غیرخسته‌کننده رو سخت میکنه چون یا راحت OP میشه یا باید توی فضای بسته بجنگه مثه بازیای آشغال دهه‌ی پیشش.:D
اسپایدرمن واقعاً بهترین کرکتر کامیکاس به نظرم برای بازی ساختن. هم Roaming بازی میتونه خاص باشه، هم کمبت بازی. تازه توی این بازی مثل این که میشه به عنوان پیتر پارکرم چرخید که این زیباییشو چندبرابر میکنه. چون به نظرم شخصیت مرد عنکبوتی با تمام قدرت و سمبلیک بودنش، قدر شخصیت پیترپارکر مهم نیست.:D یه آدم بدبخت جوون که همش از جون مایه میزاره ولی زندگیش هی به فنا میره.:D خیلی قابل ارتباطه برای نسل جوون کلاً.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

نمیدونم Sunset Overdrive رو بازی کردی یا نه ولی بنظرم یکی از بهترین و فان‌ترین بازیای تاریخ Insomniac هستش...رفتار مسخره‌ی مایکروسافت سرِ نساختن نسخه‌ی دوم و کلا ندونستن قدرشون یه بحث جداست ولی کلا ساخت Sunset Overdrive اشتباه نبود بلکه یکی از منحصربفرد‌ترین بازیای OW نسل هستش...سیستم جابه‌جایی خفنی که توی SO هستش + اون گجت‌ها و اسلحه‌های فوق‌العاده Ratchet، خیلی راحت باعث میشه که اتوماتیک فرض کنم قراره گیم‌پلی Spider-Man بشدت خفن از آب دربیاد <:-P سر انتخابشون هم بازم بخاطر همون سیستم جابه‌جایی، بنظرم Spider-Man بهترین گزینه بود چون یه جورایی شبیه‌اش رو توی SO ساختن و تجربه‌ی ساخت یه Open World که سریعا می‌شه توش مانور داد رو دارن. تد پرایس هم توی مصاحبه به همین موضوع اشاره می‌کنه <:-P
واسه اون Avengers هم خیلی امیدوار نباش...احتمالا یه بازی Co-op و لوت‌محور می‌سازن که با رفقا 100 بار یه مرحله رو بری تا یه Skin واسه Iron-Man آزاد کنی :D>:) البته امیدوارم اصلا اینطور نباشه و روی داستان و ماموریت‌های تک‌نفره و ... تمرکز کنن. ولی در حال حاضر خیلی بهش امیدوار نیستم :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
جدای این که Iron Man همین الان زیادی هم بهش بها دادن توی MCU و همه‌کاره مارولش کردن، طراحی گیم‌پلی برای آیرن من یه چیز عجیب غریبیه. کلی گجت گولاخ داره + توی همه ابعاد می‌تونه حرکت کنه که کار ساختن گیم‌پلی غیرخسته‌کننده رو سخت میکنه چون یا راحت OP میشه یا باید توی فضای بسته بجنگه مثه بازیای آشغال دهه‌ی پیشش.:D
اسپایدرمن واقعاً بهترین کرکتر کامیکاس به نظرم برای بازی ساختن. هم Roaming بازی میتونه خاص باشه، هم کمبت بازی. تازه توی این بازی مثل این که میشه به عنوان پیتر پارکرم چرخید که این زیباییشو چندبرابر میکنه. چون به نظرم شخصیت مرد عنکبوتی با تمام قدرت و سمبلیک بودنش، قدر شخصیت پیترپارکر مهم نیست.:D یه آدم بدبخت جوون که همش از جون مایه میزاره ولی زندگیش هی به فنا میره.:D خیلی قابل ارتباطه برای نسل جوون کلاً.
جفت مورد هایی که گفتی راست کار Insomniac هستن! هم گجت های گولاخ، هم حرکت تو همه ی ابعاد، که قبلا نمونه ش رو توی رچت ها هم داشتن:D
اصلا اینکه رفتن سراغ اسپایدرمن نکته مثبتش مثلا نسبت به IM اینه که متنوع تر از بازی های قبلیشون میشه:D
اما خوب... IM خفن تره:p اسپایدی هم موردی که هست...زیاد با بدمن هاش آشنا نیستم که، ولی همونایی که توی 40-50تا بازی دیدیم و اینا، اصلا حس خوب و خفنی نسبت بهشون ندارم، حال نمیدن:-"

این مورد که قراره جای پیتر پارتر هم بازی کنیم خیلی جذابه اینجا! دوست دارم ببینم چطور میشه>:)

نمیدونم Sunset Overdrive رو بازی کردی یا نه ولی بنظرم یکی از بهترین و فان‌ترین بازیای تاریخ Insomniac هستش...رفتار مسخره‌ی مایکروسافت سرِ نساختن نسخه‌ی دوم و کلا ندونستن قدرشون یه بحث جداست ولی کلا ساخت Sunset Overdrive اشتباه نبود بلکه یکی از منحصربفرد‌ترین بازیای OW نسل هستش...سیستم جابه‌جایی خفنی که توی SO هستش + اون گجت‌ها و اسلحه‌های فوق‌العاده Ratchet، خیلی راحت باعث میشه که اتوماتیک فرض کنم قراره گیم‌پلی Spider-Man بشدت خفن از آب دربیاد <:-P سر انتخابشون هم بازم بخاطر همون سیستم جابه‌جایی، بنظرم Spider-Man بهترین گزینه بود چون یه جورایی شبیه‌اش رو توی SO ساختن و تجربه‌ی ساخت یه Open World که سریعا می‌شه توش مانور داد رو دارن. تد پرایس هم توی مصاحبه به همین موضوع اشاره می‌کنه <:-P
واسه اون Avengers هم خیلی امیدوار نباش...احتمالا یه بازی Co-op و لوت‌محور می‌سازن که با رفقا 100 بار یه مرحله رو بری تا یه Skin واسه Iron-Man آزاد کنی :D>:) البته امیدوارم اصلا اینطور نباشه و روی داستان و ماموریت‌های تک‌نفره و ... تمرکز کنن. ولی در حال حاضر خیلی بهش امیدوار نیستم :-"
SO رو بازی نکردم ولی میدونم چیه و حسودیمان میشود=))
ولی این جوگیریه اینسامنیاک برای خواستن IPشون که باعث شد برن سمت MS اشتباهشون بود:-" چیکار IP دارید(حالا هم که دارنش هیچی!) همون با سونی کار میکردید، IPهم برای سونی میبود، الان SO2 هم داده بودن بیرون:-" والله:D
حالا میگم SO رو که نزدم، ولی به نظرم اسپایدر من متفاوت تر از بازی های قبلیشونه:-" البته میگی شباهت هایی هم داره با SO... که خوب برا ما جدید حساب میشه=))

به Avengers امیدوارم، استودیوهای خوب پشتشن، افراد خوبی هم گرفتن...که فکر کنم هیچکدومشون هم به آنلاین و این خرت و پرتا ربط ندارن!:-"
فقط بحث اینه SE بازی رو الان معرفی میکنه، دو نسل بعد میده:D اون موقع احتمالا همه ی هیروهای فعلی MCU که توی تیزر بازی بودن هم رفتن کنار و یه سری دیگه اومدن، هایپمون برای بازی کم میشه و دلمون هیروهای جدید رو میخواد=))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جفت مورد هایی که گفتی راست کار Insomniac هستن! هم گجت های گولاخ، هم حرکت تو همه ی ابعاد، که قبلا نمونه ش رو توی رچت ها هم داشتن:D
اصلا اینکه رفتن سراغ اسپایدرمن نکته مثبتش مثلا نسبت به IM اینه که متنوع تر از بازی های قبلیشون میشه:D
اما خوب... IM خفن تره:p اسپایدی هم موردی که هست...زیاد با بدمن هاش آشنا نیستم که، ولی همونایی که توی 40-50تا بازی دیدیم و اینا، اصلا حس خوب و خفنی نسبت بهشون ندارم، حال نمیدن:-"

این مورد که قراره جای پیتر پارتر هم بازی کنیم خیلی جذابه اینجا! دوست دارم ببینم چطور میشه>:)

SO رو بازی نکردم ولی میدونم چیه و حسودیمان میشود=))
ولی این جوگیریه اینسامنیاک برای خواستن IPشون که باعث شد برن سمت MS اشتباهشون بود:-" چیکار IP دارید(حالا هم که دارنش هیچی!) همون با سونی کار میکردید، IPهم برای سونی میبود، الان SO2 هم داده بودن بیرون:-" والله:D
حالا میگم SO رو که نزدم، ولی به نظرم اسپایدر من متفاوت تر از بازی های قبلیشونه:-" البته میگی شباهت هایی هم داره با SO... که خوب برا ما جدید حساب میشه=))

به Avengers امیدوارم، استودیوهای خوب پشتشن، افراد خوبی هم گرفتن...که فکر کنم هیچکدومشون هم به آنلاین و این خرت و پرتا ربط ندارن!:-"
فقط بحث اینه SE بازی رو الان معرفی میکنه، دو نسل بعد میده:D اون موقع احتمالا همه ی هیروهای فعلی MCU که توی تیزر بازی بودن هم رفتن کنار و یه سری دیگه اومدن، هایپمون برای بازی کم میشه و دلمون هیروهای جدید رو میخواد=))
Villainهای اسپایدرمن توی مارول بهترینن. Kraven, Doc Ock, Green Goblin, Mysterio و آقا Kingpin که مشترکاً بین Daredevil و Spider-Man تقسیم شده.:D اتفاقاً از نظر Villainهای خفن واقعاً اسپایدرمن کم نداره. به خصوص یه ترکیبی از Villainهای کامیکال (دکتر اختاپوس و دیالوگا و خنده‌های دیوانه‌وارش:D) و یه سری آدم مجنون و دوقطبی مثه Green Goblin. توی فیلما اینا رو خیلی خوب درنیوردن (حتی دکتر اختاپوس که فوق‌العاده درش آورده بودن تو فیلم شماره دو، شبیه شخصیت کامیکش نبود اصاً.:D)
من فقط منتظر یه باس‌فایت با Doc Ock ـم که توش مرتب از توانایی هوش و عقل خودش حرف بزنه :)) کلاً شخصیت Doc Ock واقعاً معرکس. تو کامیکا یه جا با Aunt May میخواد ازدواج کنه اونجا فوق‌العادس.:))
OckASM131-e1373337644206.jpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این که چی شد SO رو برا مایکروسافت ساختن سر جریان تشنگی مایکرو بود که تو بحران بی انحصاری بود تو اون زمان داشت در به در دنبال یه استدیو میگشت که ای پی خفن داشته و دنبال ناشر بگرده که دید اینا دارن یه همچین ای پی میسازن حالا که دیگه خود مایکرو به اندازه کافی انحصاری داره و سرش رو چیزا دیگه گرمه اینا رو فراموش کرده یه حسی بهم میگه INSOMNIAC داره به خودش میگه من دیگه غلط بکنم با مایکرو همکاریی بکنم:))

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
به نظرتون چقدر احتمال داره که شاهد Ratchet جدید باشیم تو این نسل؟:D
امید کامل به Spiderman دارم استودیو که پشتشه واقعا با تجربه و عالیه از هر نظر صبر کردن سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر